Uitslagen

Deze week (week 32)

Er zijn geen wedstrijden gevonden

Afgelopen week (week 31)

Er zijn geen wedstrijden gevonden

Deze maand (August)

Er zijn geen wedstrijden gevonden

Afgelopen maand (July)

Er zijn geen wedstrijden gevonden

Alle uitslagen

14 juni om 19:00 Grijpskerk MO15-1d – VEV67 MO15-1 1 - 0
11 juni om 10:00 Grijpskerk JO13-2 – Farmsum JO13-1 8 - 0
11 juni om 9:15 Ropta Boys MO15-1d – Grijpskerk MO15-1d 0 - 5
09 juni om 19:00 Grijpskerk 5 – Oosterparkers 4 3 - 3
04 juni om 14:30 Grijpskerk 4 – Oosterparkers 2 3 - 0
04 juni om 14:30 Grijpskerk 1 – Omlandia 1 5 - 1
04 juni om 12:00 Grijpskerk 2 – The Knickerbockers 5 3 - 5
04 juni om 10:15 Grijpskerk JO19-1 – Heerenveense Boys JO19-2 2 - 2
03 juni om 21:00 Grijpskerk VR30+1 – Zevenhuizen VR30+1 0 - 0
03 juni om 20:30 V.V. Westerkwartier VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 1 - 0
03 juni om 20:00 Grijpskerk VR30+1 – Roden VR30+1 0 - 1
03 juni om 19:30 Zuidhorn VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 1 - 0
02 juni om 19:30 Aduard 2000 3 – Grijpskerk 6 6 - 2
31 mei om 18:30 Roden JO11-2 – Grijpskerk JO11-1 7 - 4
30 mei om 19:00 Grijpskerk MO15-1d – Be Quick D MO15-1 1 - 1
28 mei om 14:30 Fc. Grootegast 3 – Grijpskerk 3 8 - 2
28 mei om 14:30 Noordwolde 1 – Grijpskerk 1 0 - 4
28 mei om 13:30 Grijpskerk 4 – HFC 15 5 4 - 1
28 mei om 11:45 Fc. Grootegast 2 – Grijpskerk 2 3 - 0
28 mei om 8:30 Grijpskerk JO11-2 – Wilper Boys De JO11-1JM 14 - 3
24 mei om 19:00 Grijpskerk MO15-1d – FC LEO MO15-1 4 - 2
21 mei om 14:30 NEC Delfzijl 4 – Grijpskerk 5 4 - 1
21 mei om 14:30 Grijpskerk 1 – FC Zuidlaren 1 8 - 1
21 mei om 14:00 Drogeham 4 – Grijpskerk 6 1 - 3
21 mei om 12:00 Grijpskerk 2 – Zuidhorn 2 2 - 2
21 mei om 11:00 Jubbega JO13-1JM – Grijpskerk JO13-1 2 - 4
21 mei om 10:30 VEV67 JO11-3 – Grijpskerk JO11-2 2 - 7
21 mei om 10:30 Grijpskerk JO15-1 – SJO STEO JO15-1 1 - 0
21 mei om 10:15 Grijpskerk JO19-1 – DWP JO19-1 2 - 3
21 mei om 9:30 Nieuw Roden JO17-1 – Grijpskerk JO17-1 0 - 3
21 mei om 9:15 ASC JO15-1JM – Grijpskerk JO15-2 1 - 2
21 mei om 8:30 Grijpskerk JO11-1 – SJO Coendersborg JO11-2 4 - 2
21 mei om 8:30 Grijpskerk MO15-1d – Dokkum MO15-1 3 - 6
20 mei om 20:30 Zevenhuizen VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 1 - 1
20 mei om 20:30 SV Bedum 45+2 – Grijpskerk 45+1 1 - 1
20 mei om 20:00 Grijpskerk VR30+1 – V.V. Westerkwartier VR30+1 0 - 0
20 mei om 20:00 Grijpskerk 45+1 – Lycurgus 45+2 0 - 5
20 mei om 19:30 Grijpskerk VR30+1 – Roden VR30+1 -
20 mei om 19:30 OKVC 45+1 – Grijpskerk 45+1 0 - 4
20 mei om 19:00 Zuidhorn VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 -
19 mei om 19:00 Grijpskerk 6 – Friese Boys 3 1 - 3
18 mei om 19:00 FC Birdaard JO19-1 – Grijpskerk JO19-1 1 - 1
17 mei om 19:30 Wilper Boys De JO15-1JM – Grijpskerk JO15-2 0 - 6
17 mei om 19:00 Grijpskerk JO15-1 – OKVC JO15-1 3 - 1
14 mei om 15:00 Velocitas 1897 1 – Grijpskerk 1 4 - 3
14 mei om 14:30 SC Veenwouden 2 – Grijpskerk 2 3 - 2
14 mei om 14:00 Mildam JO19-1 – Grijpskerk JO19-1 1 - 2
14 mei om 14:00 Grijpskerk 5 – Middelstum 3 5 - 1
14 mei om 14:00 Grijpskerk 4 – SV Bedum 5 10 - 1
14 mei om 13:30 Velocitas 1897 JO15-2 – Grijpskerk JO15-1 2 - 1
14 mei om 12:15 Grijpskerk JO15-2 – ST sc Twijzell/Kootstertille JO15-2JM 11 - 1
14 mei om 12:15 Poolster 2 – Grijpskerk 3 3 - 2
14 mei om 12:00 Marum JO11-3 – Grijpskerk JO11-2 -
14 mei om 10:45 VEV67 MO15-1 – Grijpskerk MO15-1d 0 - 4
14 mei om 10:30 Grijpskerk JO17-1 – ST VAKO/Tynaarlo/Yde de Punt JO17-1 2 - 1
14 mei om 10:15 Grijpskerk JO13-1 – Roden JO13-1 3 - 1
14 mei om 9:00 Eenrum JO13-1 – Grijpskerk JO13-2 3 - 1
14 mei om 8:30 Grijpskerk JO11-1 – SC Stadspark JO11-1 4 - 2
13 mei om 21:30 Grijpskerk VR30+1 – Zuidhorn VR30+1 0 - 2
13 mei om 21:00 V.V. Westerkwartier VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 0 - 1
13 mei om 20:30 Lycurgus 45+2 – Grijpskerk 45+1 2 - 3
13 mei om 20:00 OKVC 45+1 – Grijpskerk 45+1 0 - 2
13 mei om 20:00 Grijpskerk VR30+1 – Zevenhuizen VR30+1 0 - 0
13 mei om 19:30 Roden VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 0 - 0
13 mei om 19:30 Grijpskerk 45+1 – SV Bedum 45+2 1 - 4
12 mei om 19:30 SV Bedum 6 – Grijpskerk 5 5 - 2
10 mei om 19:30 Grijpskerk 1 – SC Loppersum 1 1 - 2
09 mei om 19:30 Harkema Opeinde JO19-1 – Grijpskerk JO19-1 1 - 1
09 mei om 18:30 Grijpskerk JO11-2 – GSVV JO11-1JM 1 - 5
07 mei om 14:30 t Fean58 2 – Grijpskerk 2 3 - 1
07 mei om 14:30 Grijpskerk 1 – Holwierde 1 3 - 3
07 mei om 14:00 Grijpskerk 4 – SIOS 2 8 - 1
07 mei om 12:00 Grijpskerk 3 – Holwierde 2 0 - 1
07 mei om 11:00 Usquert JO13-1JM – Grijpskerk JO13-2 2 - 1
07 mei om 10:30 Grijpskerk JO15-2 – ONB JO15-2 3 - 2
07 mei om 10:30 Grijpskerk JO13-1 – Kollum JO13-1 3 - 2
07 mei om 9:00 Grijpskerk JO11-2 – VV Opende JO11-1 4 - 7
07 mei om 8:30 ST FC LEO/VVS09/Kloosterburen JO17-1JM – Grijpskerk JO17-1 3 - 4
30 april om 14:30 Glimmen 1 – Grijpskerk 1 0 - 3
30 april om 14:15 Grijpskerk 3 – Corenos 2 2 - 2
30 april om 14:00 Grijpskerk 6 – Niekerk 4 4 - 1
30 april om 12:00 Grijpskerk 2 – HFC 15 2 2 - 2
30 april om 11:00 Zuidhorn JO17-2 – Grijpskerk JO17-1 2 - 1
28 april om 19:15 Grijpskerk 5 – DVC Appingedam 5 1 - 0
23 april om 14:30 Grijpskerk 1 – HFC 15 1 3 - 1
23 april om 14:30 V.V. Westerkwartier 3 – Grijpskerk 6 1 - 4
23 april om 14:30 Grijpskerk 5 – GRC Groningen 3 1 - 7
23 april om 14:30 Marum 2 – Grijpskerk 2 2 - 1
23 april om 12:00 Grijpskerk 3 – Zuidhorn 3 0 - 0
23 april om 12:00 Potetos 5 – Grijpskerk 4 0 - 5
23 april om 10:15 Grijpskerk JO13-2 – SJO t Hogeland JO13-1JM 1 - 10
23 april om 10:15 Grijpskerk MO15-1d – ST Ternaard/Holwerd MO15-1 6 - 0
23 april om 9:00 Actief JO11-2 – Grijpskerk JO11-1 -
23 april om 9:00 VV Opende JO17-1 – Grijpskerk JO17-1 4 - 0
23 april om 9:00 Jistrum JO15-1JM – Grijpskerk JO15-2 2 - 6
22 april om 21:30 Lycurgus 45+2 – Grijpskerk 45+1 -
22 april om 21:00 Grijpskerk VR30+1 – Zuidhorn VR30+1 0 - 4
22 april om 20:30 Grijpskerk 45+1 – OKVC 45+1 -
22 april om 20:30 Lycurgus 45+2 – Grijpskerk 45+1 1 - 4
22 april om 20:30 Zevenhuizen VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 0 - 2
22 april om 20:00 SV Bedum 45+2 – Grijpskerk 45+1 -
22 april om 20:00 SV Bedum 45+2 – Grijpskerk 45+1 3 - 1
22 april om 20:00 Grijpskerk VR30+1 – Roden VR30+1 0 - 1
22 april om 19:30 Grijpskerk 45+1 – OKVC 45+1 6 - 0
22 april om 19:30 V.V. Westerkwartier VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 0 - 0
20 april om 18:45 Grijpskerk JO17-1 – HFC 15 JO17-2 4 - 1
19 april om 19:30 FC LEO 2 – Grijpskerk 3 2 - 1
16 april om 15:15 Groen Geel 1 – Grijpskerk 1 1 - 3
16 april om 14:45 DVC Appingedam 5 – Grijpskerk 5 1 - 3
16 april om 14:30 SV Bedum 5 – Grijpskerk 4 0 - 2
16 april om 10:30 Oerterp JO19-1 – Grijpskerk JO19-1 0 - 5
16 april om 10:30 Grijpskerk MO15-1d – Ropta Boys MO15-1d 2 - 0
16 april om 10:00 VVK JO13-1 – Grijpskerk JO13-2 8 - 2
16 april om 9:00 ST Poolster/Holwierde JO15-1JM – Grijpskerk JO15-1 1 - 3
13 april om 19:30 Grijpskerk JO19-1 – V en V68 JO19-1 12 - 1
09 april om 14:30 Grijpskerk 1 – Be Quick 1887 1 1 - 2
09 april om 14:00 Grijpskerk 4 – Lycurgus 14 3 - 0
09 april om 13:30 OKVC 2 – Grijpskerk 5 2 - 1
09 april om 12:30 SV Bedum JO15-2 – Grijpskerk JO15-1 1 - 3
09 april om 12:15 Grijpskerk JO15-2 – Oostergo JO15-1 3 - 5
09 april om 12:00 Grijpskerk 2 – Kollum 2 1 - 2
09 april om 10:30 TLC JO11-2 – Grijpskerk JO11-2 8 - 5
09 april om 10:30 Grijpskerk JO11-1 – Lycurgus JO11-3JM 7 - 1
09 april om 10:30 Grijpskerk JO13-1 – Harkstede JO13-1 2 - 4
09 april om 8:45 DVC Appingedam JO13-2 – Grijpskerk JO13-2 7 - 0
09 april om 8:30 Grijpskerk JO17-1 – Fc. Grootegast JO17-1 6 - 5
02 april om 14:30 Aduard 2000 1 – Grijpskerk 1 1 - 0
02 april om 14:30 Drachtster Boys 3 – Grijpskerk 2 5 - 2
02 april om 14:00 Grijpskerk 3 – KRC 1 4 - 0
02 april om 10:30 Zuidhorn MO15-1 – Grijpskerk MO15-1d 0 - 8
02 april om 10:30 Grijpskerk JO15-1 – SC Stadspark JO15-1 8 - 1
02 april om 9:30 NEC Delfzijl JO13-1 – Grijpskerk JO13-1 3 - 3
02 april om 8:30 HFC 15 JO11-2 – Grijpskerk JO11-1 8 - 1
01 april om 21:00 Grijpskerk VR30+1 – Roden VR30+1 1 - 1
01 april om 20:30 Zevenhuizen VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 0 - 2
01 april om 20:00 Grijpskerk VR30+1 – V.V. Westerkwartier VR30+1 2 - 1
01 april om 19:30 Zuidhorn VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 2 - 2
26 maart om 16:45 Grijpskerk 4 – VVK 4 (zat) 8 - 0
26 maart om 14:30 Grijpskerk 6 – V.V. Westerkwartier 3 8 - 3
26 maart om 14:30 Grijpskerk 1 – SC Stadspark 1 6 - 1
26 maart om 12:30 Grijpskerk 5 – Velocitas 1897 5 2 - 0
26 maart om 12:00 Grijpskerk 2 – VEV67 3 2 - 1
26 maart om 12:00 Corenos 2 – Grijpskerk 3 0 - 2
26 maart om 10:30 Dokkum MO15-1 – Grijpskerk MO15-1d 1 - 2
26 maart om 10:15 Grijpskerk JO17-1 – TLC JO17-2 9 - 1
26 maart om 10:00 Pelikaan S JO11-1JM – Grijpskerk JO11-2 8 - 1
26 maart om 8:30 Grijpskerk JO11-1 – Zuidhorn JO11-2 3 - 1
25 maart om 20:30 OKVC 45+1 – Grijpskerk 45+1 0 - 2
25 maart om 20:00 SV Bedum 45+2 – Grijpskerk 45+1 1 - 2
25 maart om 19:30 Grijpskerk 45+1 – Lycurgus 45+2 5 - 1
22 maart om 20:30 Zuidhorn 2 – Grijpskerk 2 1 - 1
19 maart om 14:30 SV Bedum 4 – Grijpskerk 3 1 - 0
19 maart om 14:30 Helpman 1 – Grijpskerk 1 4 - 3
19 maart om 14:00 VV Opende 3 – Grijpskerk 6 6 - 5
19 maart om 12:30 PKC83 2 – Grijpskerk 2 6 - 0
19 maart om 12:15 FC LEO MO15-1 – Grijpskerk MO15-1d 0 - 3
19 maart om 10:45 FC Assen JO17-4 – Grijpskerk JO17-1 0 - 4
19 maart om 10:30 ST Rottevalle/Houtigehage JO15-1 – Grijpskerk JO15-2 2 - 1
19 maart om 10:30 Grijpskerk JO15-1 – DVC Appingedam JO15-2 1 - 2
19 maart om 8:45 Grijpskerk JO13-2 – SC Loppersum JO13-1 1 - 1
19 maart om 8:30 Velocitas 1897 JO13-1 – Grijpskerk JO13-1 3 - 2
12 maart om 15:15 Grijpskerk 6 – Zuidhorn 4 0 - 3
12 maart om 14:30 Grijpskerk 1 – Glimmen 1 7 - 0
12 maart om 13:00 Bakkeveen JO17-1 – Grijpskerk JO17-1 0 - 5
12 maart om 13:00 Grijpskerk 3 – Aduard 2000 2 2 - 6
12 maart om 12:30 Lycurgus 15 – Grijpskerk 4 0 - 6
12 maart om 12:00 Grijpskerk 2 – Marum 2 4 - 1
12 maart om 10:45 ODV JO13-1 – Grijpskerk JO13-1 2 - 0
12 maart om 10:30 HFC 15 JO15-2 – Grijpskerk JO15-1 4 - 2
12 maart om 10:25 ONT JO19-1 – Grijpskerk JO19-1 2 - 6
12 maart om 10:15 Grijpskerk JO15-2 – Fc. Grootegast JO15-2 7 - 0
12 maart om 10:00 Grijpskerk MO15-1d – VEV67 MO15-1 -
12 maart om 10:00 Grijpskerk JO13-2 – SJO STEO JO13-1 2 - 1
12 maart om 8:30 Grijpskerk JO11-2 – Buitenpost JO11-2 2 - 5
12 maart om 8:30 Grijpskerk JO11-1 – SJO Broekster Walden JO11-1 1 - 6
05 maart om 14:30 VVSV 09 2 – Grijpskerk 3 5 - 1
05 maart om 14:30 Fc. Grootegast 5 – Grijpskerk 6 1 - 5
05 maart om 14:30 SC Loppersum 1 – Grijpskerk 1 1 - 0
05 maart om 14:00 Grijpskerk 5 – SC Stadspark 6 7 - 3
05 maart om 11:45 Drachten JO15-2 – Grijpskerk JO15-2 2 - 4
05 maart om 11:45 Grijpskerk JO19-1 – Drachtster Boys JO19-2 2 - 1
05 maart om 11:00 Geel Wit JO11-1 – Grijpskerk JO11-1 3 - 3
05 maart om 11:00 Grijpskerk JO17-1 – Roden JO17-4 7 - 0
05 maart om 10:15 Grijpskerk JO13-1 – SJO Broekster Walden JO13-1 3 - 0
05 maart om 8:30 Grijpskerk MO15-1d – VEV67 MO15-1 -
05 maart om 8:30 Grijpskerk JO11-2 – Eastermar JO11-1JM 0 - 5
26 februari om 17:00 VVK 4 (zat) – Grijpskerk 4 0 - 8
26 februari om 14:30 HFC 15 1 – Grijpskerk 1 4 - 2
26 februari om 14:00 Niekerk 4 – Grijpskerk 6 8 - 3
26 februari om 14:00 Grijpskerk 3 – Poolster 2 0 - 5
26 februari om 9:30 Grijpskerk JO11-2 – Ropta Boys JO11-1 1 - 7
19 februari om 15:00 Grijpskerk 1 – Noordwolde 1 6 - 1
19 februari om 12:30 Aduard 2000 2 – Grijpskerk 3 7 - 1
19 februari om 12:30 Grijpskerk 2 – SC Veenwouden 2 5 - 0
19 februari om 11:00 ST Ternaard/Holwerd MO15-1 – Grijpskerk MO15-1d 1 - 3
19 februari om 10:30 Grijpskerk JO19-1 – SJO Feanstars JO19-2 2 - 0
19 februari om 9:00 Kollum JO11-1 – Grijpskerk JO11-1 1 - 2
12 februari om 14:30 Grijpskerk 1 – Aduard 2000 1 3 - 0
22 januari om 14:30 S.F. Deinum 3 – Grijpskerk 4 -
22 januari om 10:00 GSVV JO11-1JM – Grijpskerk JO11-1 -
22 januari om 9:00 Grijpskerk JO11-2 – SJO Broekster Walden JO11-2 -
18 december om 13:30 Grijpskerk 4 – Rood Zwart Baflo 2 5 - 1
18 december om 11:35 Grijpskerk JO19-1 – ONT JO19-1 -
18 december om 10:30 VEV67 JO17-2 – Grijpskerk JO17-1 1 - 4
18 december om 10:30 SC Stadspark JO15-1 – Grijpskerk JO15-1 3 - 4
18 december om 10:15 Grijpskerk JO13-1 – WTOC JO13-1JM 8 - 2
18 december om 9:00 Niekerk JO13-1JM – Grijpskerk JO13-2 -
18 december om 8:30 Grijpskerk MO15-1d – VEV67 MO15-1 2 - 5
18 december om 8:30 Grijpskerk JO15-2 – ASC JO15-1JM -
11 december om 14:00 VEV67 6 – Grijpskerk 6 3 - 7
11 december om 13:30 Grijpskerk 4 – Potetos 5 6 - 1
11 december om 12:15 Grijpskerk 3 – Fc. Grootegast 3 0 - 18
11 december om 11:30 Grijpskerk JO17-1 – Blue Boys JO17-1 2 - 1
11 december om 11:00 LEO FC JO11-2JM – Grijpskerk JO11-2 -
11 december om 10:30 Zuidhorn JO15-3 – Grijpskerk JO15-2 2 - 2
11 december om 10:15 Grijpskerk JO19-1 – FC Burgum JO19-2 -
11 december om 10:00 Grijpskerk JO15-1 – VEV67 JO15-2 2 - 1
11 december om 10:00 ONR JO13-1 – Grijpskerk JO13-1 1 - 6
11 december om 8:30 Grijpskerk JO11-1 – Bakkeveen JO11-1 5 - 0
11 december om 8:30 Grijpskerk JO13-2 – Actief JO13-1JM -
10 december om 20:00 NEC Delfzijl VR2 – Grijpskerk VR1 -
04 december om 13:30 Grijpskerk 5 – NEC Delfzijl 4 2 - 1
04 december om 13:00 Oosterparkers 2 – Grijpskerk 4 2 - 2
04 december om 11:30 Grijpskerk JO15-2 – Lycurgus JO15-3 6 - 0
04 december om 10:15 Ropta Boys JO17-1 – Grijpskerk JO17-1 5 - 4
04 december om 10:00 Grijpskerk JO11-2 – SJO t Hogeland JO11-1JM 11 - 2
04 december om 10:00 ONR JO11-1 – Grijpskerk JO11-1 -
04 december om 10:00 Grijpskerk JO13-1 – ONB JO13-1 -
04 december om 10:00 ODV JO19-1 – Grijpskerk JO19-1 3 - 2
04 december om 9:00 Groninger Boys JO15-1 – Grijpskerk JO15-1 8 - 0
04 december om 8:30 Grijpskerk MO15-1d – ODV MO15-1 -
03 december om 20:40 Grijpskerk 45+1 – VV Opende 45+1 -
03 december om 20:30 Zuidhorn VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 -
03 december om 20:00 Grijpskerk VR30+1 – VVK VR30+1 -
03 december om 19:50 OKVC 45+1 – Grijpskerk 45+1 -
03 december om 19:30 Oosterparkers VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 -
03 december om 19:00 Fc. Grootegast 45+1 – Grijpskerk 45+1 -
27 november om 15:00 FC Zuidlaren 1 – Grijpskerk 1 2 - 2
27 november om 14:30 HFC 15 2 – Grijpskerk 2 6 - 1
27 november om 14:00 Grijpskerk 3 – FC LEO 2 1 - 1
27 november om 13:30 ONT MO15-1 – Grijpskerk MO15-1d 4 - 1
27 november om 12:30 Middelstum 3 – Grijpskerk 5 2 - 2
27 november om 12:15 Grijpskerk JO19-1 – SJO Feanstars JO19-2 3 - 3
27 november om 11:00 Grijpskerk JO17-1 – S.V. Oosterwolde JO17-2 0 - 1
27 november om 10:30 Grijpskerk JO15-1 – Gvav-Rapiditas JO15-2JM 0 - 5
27 november om 10:00 ST SC Twijzel/Kootstertille JO13-1JM – Grijpskerk JO13-1 2 - 4
27 november om 9:15 Oostergo JO15-1 – Grijpskerk JO15-2 5 - 2
27 november om 9:00 TLC JO11-1 – Grijpskerk JO11-1 8 - 4
27 november om 9:00 Grijpskerk JO13-2 – Zuidhorn JO13-2 0 - 7
27 november om 8:30 Grijpskerk JO11-2 – Zuidhorn JO11-3 5 - 0
26 november om 20:30 Grijpskerk VR30+1 – Zuidhorn VR30+1 0 - 4
26 november om 20:00 Grijpskerk VR30+1 – Oosterparkers VR30+1 1 - 2
26 november om 20:00 Lycurgus VR4 – Grijpskerk VR1 4 - 2
26 november om 19:30 VVK VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 0 - 3
20 november om 14:30 KRC 1 – Grijpskerk 3 9 - 1
20 november om 14:30 Grijpskerk 6 – Drogeham 4 3 - 1
20 november om 14:00 Oerterp JO19-1 – Grijpskerk JO19-1 4 - 2
20 november om 12:30 HFC 15 JO13-2 – Grijpskerk JO13-2 -
20 november om 12:00 Grijpskerk 2 – t Fean58 2 1 - 4
20 november om 10:30 Grijpskerk JO15-2 – Fc. Grootegast JO15-2 8 - 3
20 november om 10:30 Grijpskerk JO13-1 – S.V. Haulerwijk JO13-1JM 6 - 1
20 november om 9:30 vv Winsum JO11-3 – Grijpskerk JO11-2 2 - 6
20 november om 8:45 Omlandia JO15-1 – Grijpskerk JO15-1 -
20 november om 8:45 ONT JO17-1 – Grijpskerk JO17-1 3 - 3
20 november om 8:30 Grijpskerk JO11-1 – Niekerk JO11-1JM 1 - 8
20 november om 8:30 Grijpskerk MO15-1d – Buitenpost MO15-1 1 - 5
19 november om 20:30 Grijpskerk VR1 – Rood Zwart Baflo VR2 -
19 november om 20:00 NEC Delfzijl VR2 – Grijpskerk VR1 -
19 november om 19:30 Lycurgus VR4 – Grijpskerk VR1 -
17 november om 20:00 Grijpskerk 4 – vv Winsum 4 8 - 1
13 november om 17:00 TLC 1 – Grijpskerk 1 1 - 1 (4 - 3)
13 november om 14:30 Grijpskerk 5 – HFC 15 5 0 - 4
13 november om 12:30 Grijpskerk 3 – The Knickerbockers 13 1 - 8
13 november om 12:00 RWF JO19-1 – Grijpskerk JO19-1 1 - 3
13 november om 11:15 ONB JO15-1 – Grijpskerk JO15-1 8 - 0
13 november om 11:00 Grijpskerk JO15-2 – Kollum JO15-2 3 - 1
13 november om 10:45 NEC Delfzijl JO13-3 – Grijpskerk JO13-2 -
13 november om 10:30 Grijpskerk JO13-1 – Drachten JO13-1 4 - 2
13 november om 9:00 Eenrum JO11-1 – Grijpskerk JO11-2 -
13 november om 8:30 Grijpskerk JO11-1 – Oerterp JO11-1 -
12 november om 20:00 Grijpskerk VR1 – Rood Zwart Baflo VR2 5 - 1
06 november om 15:45 Be Quick 1887 1 – Grijpskerk 1 2 - 3
06 november om 14:30 Zuidhorn 4 – Grijpskerk 6 3 - 3
06 november om 14:30 Grijpskerk 5 – SV Bedum 6 1 - 1
06 november om 14:30 Grijpskerk 4 – Lycurgus 15 3 - 0
06 november om 12:15 The Knickerbockers 5 – Grijpskerk 2 4 - 2
06 november om 11:00 Grijpskerk JO17-1 – TLC JO17-2 0 - 3
06 november om 10:30 Marum JO11-2 – Grijpskerk JO11-1 2 - 8
06 november om 10:30 Grijpskerk JO15-1 – Velocitas 1897 JO15-1 1 - 2
06 november om 10:00 ST sc Twijzell/Kootstertille JO15-2JM – Grijpskerk JO15-2 1 - 17
06 november om 9:30 ST Donkerbroek/Makkinga JO13-1 – Grijpskerk JO13-1 2 - 2
06 november om 9:00 Grijpskerk JO13-2 – vv Winsum JO13-3 0 - 6
06 november om 9:00 Jubbega MO15-1 – Grijpskerk MO15-1d 2 - 0
06 november om 8:30 Grijpskerk JO11-2 – SIOS JO11-1 7 - 4
05 november om 20:30 Lycurgus VR4 – Grijpskerk VR1 -
05 november om 20:30 Grijpskerk VR30+1 – VVK VR30+1 1 - 1
05 november om 20:30 Grijpskerk 45+1 – OKVC 45+1 2 - 1
05 november om 20:00 Grijpskerk VR1 – Rood Zwart Baflo VR2 -
05 november om 20:00 Grijpskerk VR30+1 – Oosterparkers VR30+1 2 - 0
05 november om 20:00 Fc. Grootegast 45+1 – Grijpskerk 45+1 1 - 2
05 november om 20:00 Actief 35+2 – Grijpskerk 35+1 4 - 0
05 november om 19:30 NEC Delfzijl VR2 – Grijpskerk VR1 -
05 november om 19:30 Zuidhorn VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 1 - 0
05 november om 19:30 VV Opende 45+1 – Grijpskerk 45+1 1 - 2
05 november om 19:30 Grijpskerk 35+1 – Niekerk 35+1 0 - 4
03 november om 19:00 OKVC JO15-1 – Grijpskerk JO15-1 2 - 6
30 oktober om 16:30 SC Stadspark 6 – Grijpskerk 5 -
30 oktober om 14:30 HFC 15 5 – Grijpskerk 4 1 - 5
30 oktober om 14:30 Zuidhorn 3 – Grijpskerk 3 3 - 0
30 oktober om 14:30 Grijpskerk 6 – Fc. Grootegast 5 1 - 8
30 oktober om 14:30 Grijpskerk 1 – Groen Geel 1 2 - 4
30 oktober om 12:15 Grijpskerk JO19-1 – V en V68 JO19-1 3 - 3
30 oktober om 12:00 Grijpskerk 2 – Drachtster Boys 3 1 - 1
30 oktober om 10:30 Aduard 2000 JO11-1 – Grijpskerk JO11-2 3 - 8
30 oktober om 10:30 Grijpskerk JO15-2 – Marum JO15-2 1 - 2
30 oktober om 10:00 Grijpskerk JO13-1 – Drachtster Boys JO13-2 2 - 1
30 oktober om 9:00 Zevenhuizen JO13-1 – Grijpskerk JO13-2 9 - 0
30 oktober om 9:00 Fc. Grootegast JO17-1 – Grijpskerk JO17-1 5 - 1
30 oktober om 8:30 Grijpskerk JO11-1 – Nieuw Roden JO11-1 4 - 5
30 oktober om 8:30 Grijpskerk MO15-1d – Gorredijk MO15-1 6 - 2
29 oktober om 20:30 Grijpskerk VR1 – Lycurgus VR4 0 - 0
29 oktober om 20:00 NEC Delfzijl VR2 – Grijpskerk VR1 0 - 1
29 oktober om 19:30 Grijpskerk VR1 – Rood Zwart Baflo VR2 5 - 0
28 oktober om 18:30 Buitenpost JO15-1 – Grijpskerk JO15-1 12 - 0
23 oktober om 14:30 Holwierde 1 – Grijpskerk 1 2 - 3
23 oktober om 14:00 Grijpskerk 2 – PKC83 2 0 - 6
23 oktober om 14:00 ONB JO19-2JM – Grijpskerk JO19-1 2 - 4
23 oktober om 13:00 Roden JO17-2 – Grijpskerk JO17-1 3 - 3
23 oktober om 11:45 Grijpskerk JO15-2 – SJO Feanstars JO15-1 0 - 1
23 oktober om 10:15 Grijpskerk JO13-1 – VEV67 JO13-2 7 - 1
23 oktober om 8:30 Grijpskerk MO15-1d – S.V. Oosterwolde MO15-1 1 - 4
16 oktober om 14:30 The Knickerbockers 16 – Grijpskerk 4 1 - 7
16 oktober om 14:30 Grijpskerk 1 – Helpman 1 3 - 0
16 oktober om 12:30 Gruno 5 – Grijpskerk 5 3 - 9
16 oktober om 12:30 Oranje Nassau 2 – Grijpskerk 3 2 - 3
15 oktober om 20:30 Grijpskerk VR30+1 – Oosterparkers VR30+1 2 - 0
15 oktober om 20:30 Actief 35+2 – Grijpskerk 35+1 5 - 0
15 oktober om 20:00 Grijpskerk VR1 – NEC Delfzijl VR2 6 - 1
15 oktober om 20:00 Grijpskerk VR30+1 – Zuidhorn VR30+1 0 - 0
15 oktober om 20:00 Grijpskerk 35+1 – Niekerk 35+1 1 - 7
15 oktober om 19:30 VVK VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 0 - 2
15 oktober om 19:30 Potetos 35+2 – Grijpskerk 35+1 0 - 3
09 oktober om 16:30 SC Stadspark 1 – Grijpskerk 1 0 - 6
09 oktober om 15:00 vv Winsum 5 – Grijpskerk 5 3 - 5
09 oktober om 14:00 Friese Boys 3 – Grijpskerk 6 3 - 3
09 oktober om 14:00 Grijpskerk 4 – DVC Appingedam 3 11 - 0
09 oktober om 12:30 VEV67 3 – Grijpskerk 2 4 - 2
09 oktober om 12:30 TLC JO15-2 – Grijpskerk JO15-2 1 - 4
09 oktober om 12:00 Holwierde 2 – Grijpskerk 3 7 - 1
09 oktober om 12:00 Grijpskerk JO19-1 – Harkema Opeinde JO19-1 4 - 3
09 oktober om 10:00 Grijpskerk JO17-1 – Peize JO17-2 3 - 1
09 oktober om 10:00 Grijpskerk JO15-1 – Roden JO15-1 0 - 7
09 oktober om 10:00 Oerterp JO13-1 – Grijpskerk JO13-1 0 - 2
09 oktober om 9:00 Fc. Grootegast MO15-1 – Grijpskerk MO15-1d 5 - 2
09 oktober om 9:00 Fc. Grootegast JO11-2 – Grijpskerk JO11-2 6 - 3
09 oktober om 8:30 Grijpskerk JO13-2 – VEV67 JO13-3 4 - 1
09 oktober om 8:30 Grijpskerk JO11-1 – Peize JO11-2 27 - 1
02 oktober om 14:30 Grijpskerk 3 – VVSV 09 2 1 - 7
02 oktober om 14:30 Omlandia 1 – Grijpskerk 1 2 - 0
02 oktober om 14:30 Niekerk 3 – Grijpskerk 4 3 - 6
02 oktober om 14:30 Grijpskerk 5 – Amicitia VMC 6 2 - 3
02 oktober om 12:15 Grijpskerk 2 – Fc. Grootegast 2 4 - 0
02 oktober om 11:45 Grijpskerk JO15-1 – Drachten JO15-1 0 - 5
02 oktober om 10:30 Grijpskerk JO17-1 – ONB JO17-1 7 - 1
02 oktober om 10:00 Grijpskerk JO13-2 – Fc. Grootegast JO13-2 1 - 2
02 oktober om 10:00 Zeester JO15-1JM – Grijpskerk JO15-2 5 - 1
02 oktober om 9:00 RWF JO13-1JM – Grijpskerk JO13-1 4 - 2
02 oktober om 9:00 Marum JO11-2 – Grijpskerk JO11-1 -
02 oktober om 8:30 Grijpskerk JO11-2 – VVSV 09 JO11-1 0 - 10
02 oktober om 8:30 Grijpskerk MO15-1d – SJO Feanstars MO15-1 1 - 0
01 oktober om 20:00 Grijpskerk VR1 – Lycurgus VR4 1 - 1
25 september om 14:30 Grijpskerk 6 – Aduard 2000 3 3 - 1
25 september om 14:30 GRC Groningen 3 – Grijpskerk 5 4 - 3
25 september om 14:30 Grijpskerk 1 – Velocitas 1897 1 0 - 2
25 september om 12:30 Grijpskerk 4 – De Lauwers 2 -
25 september om 12:15 ONT JO15-1 – Grijpskerk JO15-1 4 - 1
25 september om 12:00 Kollum 2 – Grijpskerk 2 1 - 0
25 september om 11:45 Grijpskerk JO19-1 – ST ONR/vv Roden JO19-1 3 - 2
25 september om 10:30 TLC JO11-3 – Grijpskerk JO11-2 6 - 4
25 september om 9:00 SC Stadspark JO13-1 – Grijpskerk JO13-2 5 - 1
25 september om 9:00 De Sweach JO17-1 – Grijpskerk JO17-1 0 - 5
25 september om 9:00 Marum MO15-1 – Grijpskerk MO15-1d 2 - 0
25 september om 8:30 Grijpskerk JO11-1 – Actief JO11-2 6 - 5
24 september om 20:30 Grijpskerk VR1 – NEC Delfzijl VR2 -
24 september om 20:30 Grijpskerk 45+1 – VV Opende 45+1 1 - 1
24 september om 20:30 Niekerk 35+1 – Grijpskerk 35+1 7 - 0
24 september om 20:00 Rood Zwart Baflo VR2 – Grijpskerk VR1 -
24 september om 20:00 Fc. Grootegast 45+1 – Grijpskerk 45+1 1 - 5
24 september om 20:00 Grijpskerk 35+1 – Actief 35+2 2 - 1
24 september om 19:30 Grijpskerk VR1 – Lycurgus VR4 -
24 september om 19:30 OKVC 45+1 – Grijpskerk 45+1 2 - 1
24 september om 19:30 Potetos 35+2 – Grijpskerk 35+1 2 - 0
18 september om 14:30 Grijpskerk 1 – De Lauwers 1 4 - 0
18 september om 12:30 Lycurgus 14 – Grijpskerk 4 0 - 14
18 september om 12:00 Grijpskerk 2 – The Knickerbockers 6 4 - 3
18 september om 11:00 Peize JO11-1 – Grijpskerk JO11-1 0 - 14
18 september om 10:45 Grijpskerk JO17-1 – SV Bedum JO17-2 3 - 3
18 september om 10:30 Aduard 2000 JO19-1 – Grijpskerk JO19-1 3 - 1
18 september om 10:30 Buitenpost JO13-2 – Grijpskerk JO13-2 1 - 1
18 september om 10:30 OKVC JO15-1 – Grijpskerk JO15-1 2 - 4
18 september om 10:15 Grijpskerk JO13-1 – Buitenpost JO13-1 2 - 4
18 september om 9:00 Marum MO15-1 – Grijpskerk MO15-1d 6 - 5
18 september om 9:00 Wilper Boys De JO15-1JM – Grijpskerk JO15-2 1 - 12
18 september om 8:30 Grijpskerk JO11-2 – Aduard 2000 JO11-1 8 - 1
17 september om 20:00 Rood Zwart Baflo VR2 – Grijpskerk VR1 1 - 7
16 september om 18:45 Grijpskerk 5 – OKVC 2 1 - 3
11 september om 15:00 Oosterparkers 4 – Grijpskerk 5 2 - 1
11 september om 14:45 Grijpskerk 6 – VV Opende 3 1 - 4
11 september om 14:30 Grijpskerk 1 – WTOC 1 5 - 0
11 september om 13:00 Grijpskerk 3 – SV Bedum 4 1 - 8
11 september om 12:45 Mamio 2 – Grijpskerk 2 4 - 1
11 september om 11:15 Grijpskerk JO19-1 – Middelstum JO19-1 6 - 2
11 september om 11:15 Grijpskerk JO13-2 – Fc. Grootegast JO13-2 0 - 3
11 september om 11:00 Nieuw Roden JO11-1 – Grijpskerk JO11-1 9 - 2
11 september om 11:00 SJO Feanstars MO15-1 – Grijpskerk MO15-1d 2 - 4
11 september om 11:00 Ezinge JO15-1d – Grijpskerk JO15-1 0 - 2
11 september om 10:30 WTOC JO13-1JM – Grijpskerk JO13-1 3 - 8
11 september om 10:00 Grijpskerk JO11-2 – OKVC JO11-1JM 2 - 7
11 september om 9:00 Noordpool-U.F.C. JO17-1 – Grijpskerk JO17-1 1 - 13
11 september om 8:45 Grijpskerk JO15-2 – Zuidhorn JO15-2 1 - 5
09 september om 20:00 Grijpskerk 3 – Kollum 3 4 - 1
04 september om 15:00 vv Winsum JO19-2 – Grijpskerk JO19-1 2 - 2
04 september om 14:30 TLC 2 – Grijpskerk 4 0 - 10
04 september om 14:30 Grijpskerk 5 – Niekerk 3 5 - 2
04 september om 14:30 Anjum 1 – Grijpskerk 1 1 - 4
04 september om 12:30 Grijpskerk 2 – Buitenpost 3 1 - 2
04 september om 12:00 Grijpskerk JO17-1 – Omlandia JO17-1 0 - 7
04 september om 10:30 VIOD JO13-1JM – Grijpskerk JO13-2 10 - 2
04 september om 10:30 Grijpskerk JO13-1 – Kollum JO13-1 1 - 4
04 september om 10:15 Grijpskerk JO15-1 – Niekerk JO15-1JM 4 - 0
04 september om 10:00 Zeester JO15-1JM – Grijpskerk JO15-2 6 - 1
04 september om 9:00 Eenrum JO11-1 – Grijpskerk JO11-2 8 - 2
04 september om 8:30 Grijpskerk JO11-1 – TLC JO11-1 5 - 5
04 september om 8:30 Grijpskerk MO15-1d – Fc. Grootegast MO15-1 3 - 6
26 juni om 12:30 Velocitas 1897 JO17-2 – Grijpskerk JO17-1 4 - 6
26 juni om 11:30 Grijpskerk JO15-2 – VEV67 JO15-4JM 6 - 2
26 juni om 11:00 Kollum JO13-2 – Grijpskerk JO13-2 2 - 5
26 juni om 10:15 Grijpskerk JO15-1 – Kollum JO15-1 6 - 3
26 juni om 10:00 Grijpskerk JO11-1 – Friese Boys JO11-1 4 - 3
26 juni om 9:00 Fc. Grootegast JO11-2 – Grijpskerk JO11-2 5 - 6
26 juni om 9:00 Fc. Grootegast JO13-1 – Grijpskerk JO13-1 0 - 10
26 juni om 8:30 Grijpskerk MO13-1 – Zuidhorn MO13-1 5 - 1
22 juni om 19:00 Grijpskerk JO15-2 – Roden JO15-4 -
19 juni om 11:00 Pelikaan S JO17-1G – Grijpskerk JO17-1 2 - 2 (3 - 5)
19 juni om 10:30 RWF MO13-1 – Grijpskerk MO13-1 -
19 juni om 9:00 RWF JO15-1 – Grijpskerk JO15-1 0 - 6
19 juni om 9:00 ONR JO13-1 – Grijpskerk JO13-1 2 - 4
19 juni om 9:00 Zwaagwesteinde JO11-1 – Grijpskerk JO11-1 1 - 0
19 juni om 8:30 Grijpskerk JO11-2 – Marum JO11-3 2 - 0
17 juni om 19:00 SJO Feanstars MO13-1 – Grijpskerk MO13-1 2 - 1
17 juni om 18:30 Grijpskerk JO13-2 – OKVC JO13-1 5 - 4
16 juni om 18:45 Buitenpost JO11-1 – Grijpskerk JO11-1 2 - 6
12 juni om 11:00 Grijpskerk JO17-1 – HFC 15 JO17-4 8 - 0
12 juni om 11:00 Eenrum JO13-1 – Grijpskerk JO13-2 7 - 4
12 juni om 10:30 Grijpskerk JO15-1 – Harkemase Boys JO15-1 3 - 0
12 juni om 9:30 Grijpskerk JO11-2 – VEV67 JO11-4 12 - 1
12 juni om 9:00 Kollum JO15-2 – Grijpskerk JO15-2 0 - 6
12 juni om 8:45 Grijpskerk JO13-1 – Gomos JO13-1 12 - 3
08 juni om 19:00 Grijpskerk JO15-2 – Marum JO15-2 3 - 9
05 juni om 12:30 Zuidhorn JO17-3 – Grijpskerk JO17-1 2 - 7
05 juni om 12:00 Grijpskerk JO13-2 – Aduard 2000 JO13-1 2 - 5
05 juni om 10:30 Friese Boys JO15-1 – Grijpskerk JO15-1 0 - 7
05 juni om 10:30 Grijpskerk JO11-1 – Ternaard JO11-1 2 - 1
05 juni om 9:00 Oerterp JO13-1 – Grijpskerk JO13-1 -
05 juni om 9:00 Niekerk JO11-1G – Grijpskerk JO11-2 0 - 6
05 juni om 8:30 Grijpskerk MO13-1 – Marum MO13-1 1 - 7
19 december om 12:00 Noordpool-U.F.C. MO19-1 – Grijpskerk MO19-1 -
12 december om 14:30 WVV JO19-2 – Grijpskerk JO19-1 -
12 december om 10:30 Grijpskerk JO15-2 – SJO t Hogeland JO15-1 -
12 december om 10:30 Kollum JO13-2 – Grijpskerk JO13-2 -
12 december om 10:30 ST Rottevalle/Houtigehage JO17-1 – Grijpskerk JO17-1 -
12 december om 9:30 FC Zuidlaren JO15-1 – Grijpskerk JO15-1 -
12 december om 8:45 Grijpskerk JO13-1 – Dokkum JO13-1G -
12 december om 8:30 Grijpskerk MO13-1 – VEV67 MO13-1 -
05 december om 12:00 ST Friese Boys/WTOC MO15-1 – Grijpskerk JO15-2 -
05 december om 10:30 ST VVS/BNC MO19-1 – Grijpskerk MO19-1 -
05 december om 10:30 Grijpskerk JO15-1 – ONT JO15-1 -
05 december om 10:30 Grijpskerk JO17-1 – S.V. Haulerwijk JO17-1 -
05 december om 10:15 vv Winsum MO13-1 – Grijpskerk MO13-1 -
05 december om 10:15 Grijpskerk JO19-1 – Achilles 1894 JO19-2 -
05 december om 8:45 Grijpskerk JO13-2 – LAC Frisia 1883 JO13-3 -
05 december om 8:45 Grijpskerk JO13-1 – Drachten JO13-1 -
28 november om 15:00 VEV67 3 – Grijpskerk 2 -
28 november om 14:30 Noordster JO19-1 – Grijpskerk JO19-1 -
28 november om 14:30 Noordwolde – Grijpskerk -
28 november om 14:00 Grijpskerk 3 – Aduard 2000 2 -
28 november om 13:30 De Lauwers 2 – Grijpskerk 6 -
28 november om 10:30 Grijpskerk JO15-1 – GRC Groningen JO15-1 -
28 november om 10:30 ONB JO13-1 – Grijpskerk JO13-1 -
28 november om 10:30 Grijpskerk JO15-2 – VIOD JO15-1G -
28 november om 9:30 Waskemeer JO17-1 – Grijpskerk JO17-1 -
28 november om 9:00 Grijpskerk MO19-1 – HS88 MO19-1d -
28 november om 9:00 Harkema Opeinde JO13-1 – Grijpskerk JO13-2 -
28 november om 8:30 Grijpskerk MO13-1 – Zuidhorn MO13-1 -
27 november om 21:30 Actief 35+2 – Grijpskerk 35+1 -
27 november om 21:30 Grijpskerk 45+1 – Fc. Grootegast 45+1 -
27 november om 21:00 OKVC 45+1 – Grijpskerk 45+1 -
27 november om 20:00 Gorecht 35+2 – Grijpskerk 35+1 -
27 november om 20:00 Grijpskerk 45+1 – VV Opende 45+1 -
27 november om 19:30 Grijpskerk 35+1 – Potetos 35+2 -
27 november om 19:30 Niekerk 45+1 – Grijpskerk 45+1 -
21 november om 14:30 Grijpskerk 6 – Aduard 2000 3 -
21 november om 14:30 Grijpskerk – SC Loppersum -
21 november om 14:00 ST VAKO/Tynaarlo JO19-1 – Grijpskerk JO19-1 -
21 november om 14:00 Grijpskerk 3 – SC Stadspark 3 -
21 november om 12:45 t Fean58 5 – Grijpskerk 5 -
21 november om 12:30 De Heracliden MO19-1 – Grijpskerk MO19-1 -
21 november om 12:30 vv Winsum JO15-2 – Grijpskerk JO15-2 -
21 november om 12:00 Grijpskerk 2 – Zuidhorn 2 -
21 november om 10:30 Friese Boys JO15-1 – Grijpskerk JO15-1 -
21 november om 10:30 Grijpskerk JO17-1 – Gorredijk JO17-2 -
21 november om 10:15 The Knickerbockers 17 – Grijpskerk 4 -
21 november om 9:00 De Heracliden MO13-1 – Grijpskerk MO13-1 -
21 november om 8:45 Grijpskerk JO13-2 – SJO Broekster Walden JO13-2 -
21 november om 8:45 Grijpskerk JO13-1 – Zwaagwesteinde JO13-1 -
20 november om 21:30 VV Opende 45+1 – Grijpskerk 45+1 -
20 november om 20:30 Grijpskerk 45+1 – Fc. Grootegast 45+1 -
20 november om 20:00 OKVC 45+1 – Grijpskerk 45+1 -
20 november om 19:30 Grijpskerk 45+1 – Niekerk 45+1 -
14 november om 14:00 Grijpskerk 4 – OKVC 2 -
14 november om 12:30 Rood Zwart Baflo 2 – Grijpskerk 5 -
14 november om 10:30 Kollum JO13-1 – Grijpskerk JO13-1 -
14 november om 10:15 Grijpskerk JO19-1 – Helpman JO19-2 -
14 november om 10:00 Grijpskerk JO15-2 – Fc. Grootegast JO15-2 -
13 november om 22:00 Grijpskerk VR30+1 – vv Winsum VR30+2 -
13 november om 21:30 Actief 35+2 – Grijpskerk 35+1 -
13 november om 21:00 Aduard 2000 VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 -
13 november om 21:00 Grijpskerk 45+1 – OKVC 45+1 -
13 november om 20:30 VV Opende 45+1 – Grijpskerk 45+1 -
13 november om 20:00 Potetos 35+2 – Grijpskerk 35+1 -
13 november om 20:00 Grijpskerk 45+1 – Niekerk 45+1 -
13 november om 19:30 Grijpskerk 35+1 – Gorecht 35+2 -
13 november om 19:30 Fc. Grootegast 45+1 – Grijpskerk 45+1 -
13 november om 19:30 Zuidhorn VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 -
07 november om 15:00 Hoogezand JO19-2 – Grijpskerk JO19-1 -
07 november om 15:00 Velocitas 1897 – Grijpskerk -
07 november om 14:30 HFC 15 2 – Grijpskerk 2 -
07 november om 14:30 Grijpskerk 5 – Marum 5 -
07 november om 14:30 Aduard 2000 4 – Grijpskerk 6 -
07 november om 14:00 Grijpskerk 4 – RWF 4 -
07 november om 14:00 Grijpskerk 3 – Oranje Nassau 5 -
07 november om 10:30 Grijpskerk JO15-2 – ST FC LEO/VVSV09/Kloosterburen JO15-1G -
07 november om 10:30 Marum JO13-2 – Grijpskerk JO13-1 -
07 november om 10:30 Grijpskerk JO15-1 – Roden JO15-2 -
07 november om 9:00 SC Boornbergum80 JO17-1 – Grijpskerk JO17-1 -
07 november om 9:00 Wildervank MO19-1 – Grijpskerk MO19-1 -
07 november om 8:45 Grijpskerk JO13-2 – Ternaard JO13-1 -
07 november om 8:30 Grijpskerk MO13-1 – Marum MO13-1 -
31 oktober om 14:30 Zuidhorn 5 – Grijpskerk 4 -
31 oktober om 14:30 Lycurgus 10 – Grijpskerk 5 -
31 oktober om 14:30 Gruno 2 – Grijpskerk 3 -
31 oktober om 14:30 Grijpskerk 6 – Niekerk 4 -
31 oktober om 14:30 Grijpskerk – Holwierde -
31 oktober om 12:00 Grijpskerk 2 – Kollum 2 -
31 oktober om 11:15 ST VAKO/Tynaarlo JO15-1 – Grijpskerk JO15-1 -
31 oktober om 10:45 VCR JO15-1G – Grijpskerk JO15-2 -
31 oktober om 10:30 Grijpskerk JO17-1 – Harkemase Boys JO17-2 -
31 oktober om 10:15 Grijpskerk JO19-1 – ACV JO19-2 -
31 oktober om 9:00 VEV67 MO13-1 – Grijpskerk MO13-1 -
31 oktober om 9:00 Eastermar JO13-1G – Grijpskerk JO13-2 -
31 oktober om 9:00 Grijpskerk MO19-1 – DIO Groningen MO19-1 -
31 oktober om 8:45 Grijpskerk JO13-1 – VCR JO13-1G -
30 oktober om 20:30 Grijpskerk VR30+1 – Aduard 2000 VR30+1 -
30 oktober om 20:00 vv Winsum VR30+2 – Grijpskerk VR30+1 -
30 oktober om 19:30 Grijpskerk VR30+1 – Zuidhorn VR30+1 -
24 oktober om 14:30 Grijpskerk 5 – Blue Boys 2 -
24 oktober om 14:30 vv Zeester 3 – Grijpskerk 6 -
24 oktober om 14:30 Glimmen – Grijpskerk -
24 oktober om 14:00 Grijpskerk 4 – Lycurgus 9 -
24 oktober om 14:00 Grijpskerk 3 – Lycurgus 7 -
24 oktober om 12:30 Fc. Grootegast 2 – Grijpskerk 2 -
24 oktober om 10:45 Drachtster Boys JO17-4 – Grijpskerk JO17-1 -
24 oktober om 10:30 HFC 15 JO19-2 – Grijpskerk JO19-1 -
24 oktober om 10:30 Grijpskerk JO15-1 – Kollum JO15-1 -
24 oktober om 10:30 Grijpskerk JO15-2 – vv Zeester JO15-1G -
24 oktober om 9:00 Veenwouden SC JO13-2G – Grijpskerk JO13-2 -
24 oktober om 9:00 Grijpskerk MO19-1 – Roden MO19-1 -
24 oktober om 8:45 Fc. Grootegast JO13-1 – Grijpskerk JO13-1 -
24 oktober om 8:30 Grijpskerk MO13-1 – vv Winsum MO13-1 -
23 oktober om 21:30 Fc. Grootegast 45+1 – Grijpskerk 45+1 -
23 oktober om 21:00 Grijpskerk 45+1 – VV Opende 45+1 -
23 oktober om 20:30 Niekerk 45+1 – Grijpskerk 45+1 -
23 oktober om 19:30 Grijpskerk 45+1 – OKVC 45+1 -
17 oktober om 14:30 Grijpskerk – Omlandia -
17 oktober om 14:30 Zuidhorn JO17-3 – Grijpskerk JO17-1 -
17 oktober om 14:00 VVSV 09 2 – Grijpskerk 6 -
17 oktober om 14:00 Grijpskerk 3 – VVK 4 -
17 oktober om 12:00 Grijpskerk 2 – The Knickerbockers 5 -
17 oktober om 11:00 Grijpskerk JO19-1 – Roden JO19-2 -
17 oktober om 9:00 Friese Boys MO13-1 – Grijpskerk JO13-2 -
17 oktober om 9:00 RWF JO15-1 – Grijpskerk JO15-1 -
17 oktober om 8:45 Grijpskerk JO13-1 – Drachtster Boys JO13-2 -
10 oktober om 15:00 Grijpskerk 6 – Lycurgus 17 1 - 9
10 oktober om 14:30 Gruno 5 – Grijpskerk 4 3 - 1
10 oktober om 14:30 Grijpskerk – Helpman 2 - 3
10 oktober om 11:00 Pelikaan S JO17-1G – Grijpskerk JO17-1 1 - 3
10 oktober om 10:15 Grijpskerk JO19-1 – LTC JO19-1 5 - 5
10 oktober om 9:00 Friese Boys JO13-1 – Grijpskerk JO13-1 -
10 oktober om 8:45 Grijpskerk JO13-2 – Be Quick D JO13-3 16 - 1
10 oktober om 8:45 Grijpskerk JO15-2 – Kollum JO15-2 6 - 0
09 oktober om 22:00 Zuidhorn VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 1 - 0
09 oktober om 21:00 Gorecht 35+2 – Grijpskerk 35+1 0 - 0
09 oktober om 20:30 Grijpskerk VR30+1 – vv Winsum VR30+2 -
09 oktober om 20:00 Grijpskerk 35+1 – Actief 35+2 0 - 0
09 oktober om 20:00 Aduard 2000 VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 -
09 oktober om 19:30 Potetos 35+2 – Grijpskerk 35+1 0 - 0
03 oktober om 15:00 HFC 15 – Grijpskerk 2 - 3
03 oktober om 14:45 ONR 2 – Grijpskerk 2 4 - 3
03 oktober om 14:30 Ezinge 2 – Grijpskerk 6 4 - 2
03 oktober om 14:00 Grijpskerk 4 – Amicitia VMC 6 1 - 4
03 oktober om 12:30 SV Bedum JO19-2 – Grijpskerk JO19-1 3 - 4
03 oktober om 12:30 Grijpskerk MO19-1 – LEO (Loon) MO19-1 2 - 1
03 oktober om 11:00 Udiros 2 – Grijpskerk 5 4 - 4
03 oktober om 11:00 Oostergo JO15-1 – Grijpskerk JO15-2 0 - 9
03 oktober om 10:45 Grijpskerk JO17-1 – VV Opende JO17-2 2 - 4
03 oktober om 10:30 Grijpskerk JO13-1 – Oerterp JO13-1 6 - 1
03 oktober om 9:00 Zuidhorn MO13-1 – Grijpskerk MO13-1 3 - 4
03 oktober om 9:00 Grijpskerk JO15-1 – Velocitas 1897 JO15-2 13 - 1
03 oktober om 8:45 Grijpskerk JO11-1 – VEV67 JO11-2 5 - 0
03 oktober om 8:30 VEV67 JO11-3 – Grijpskerk JO11-2 8 - 2
26 september om 15:30 Grijpskerk – FC Zuidlaren 2 - 2
26 september om 14:30 TLC 2 – Grijpskerk 4 0 - 1
26 september om 14:30 Grijpskerk 6 – OKVC 3 1 - 4
26 september om 13:15 Grijpskerk 2 – t Fean58 2 2 - 1
26 september om 11:30 Grijpskerk JO19-1 – Marum JO19-1 1 - 5
26 september om 11:00 Ropta Boys JO13-1G – Grijpskerk JO13-1 0 - 1
26 september om 10:30 TLC JO15-1 – Grijpskerk JO15-1 2 - 3
26 september om 10:30 RWF JO17-1 – Grijpskerk JO17-1 2 - 8
26 september om 10:15 Gorecht MO19-1 – Grijpskerk MO19-1 9 - 1
26 september om 10:00 Grijpskerk JO13-2 – VVT JO13-1G 9 - 0
26 september om 9:00 Zuidhorn JO11-2 – Grijpskerk JO11-1 0 - 6
26 september om 8:30 Grijpskerk MO13-1 – De Heracliden MO13-1 6 - 2
26 september om 8:30 Grijpskerk JO11-2 – Pelikaan S JO11-1G 7 - 2
25 september om 21:30 Potetos 35+2 – Grijpskerk 35+1 2 - 0
25 september om 20:30 Aduard 2000 VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 3 - 2
25 september om 20:00 Gorecht 35+2 – Grijpskerk 35+1 -
25 september om 20:00 Grijpskerk VR30+1 – Zuidhorn VR30+1 2 - 3
25 september om 19:30 Grijpskerk 35+1 – Actief 35+2 3 - 3
25 september om 19:30 Grijpskerk VR30+1 – vv Winsum VR30+2 1 - 0
21 september om 18:30 Grijpskerk JO13-1 – RWF JO13-1G 1 - 0
19 september om 16:30 SC Stadspark – Grijpskerk 3 - 6
19 september om 14:30 RWF 3 – Grijpskerk 5 4 - 7
19 september om 14:00 Grijpskerk 4 – VEV67 5 3 - 3
19 september om 12:30 TLC JO19-1 – Grijpskerk JO19-1 5 - 1
19 september om 12:30 ONT 2 – Grijpskerk 2 0 - 1
19 september om 11:30 Marum MO13-1 – Grijpskerk MO13-1 1 - 1
19 september om 11:00 Grijpskerk JO17-1 – Marum JO17-2 7 - 0
19 september om 10:00 Grijpskerk JO11-1 – Drachtster Boys JO11-2 7 - 1
19 september om 9:45 Roden JO11-2 – Grijpskerk JO11-2 2 - 7
19 september om 9:00 Oostergo JO13-1 – Grijpskerk JO13-2 6 - 6
19 september om 9:00 Grijpskerk JO15-1 – Harkemase Boys JO15-1 1 - 0
19 september om 9:00 Eenrum JO15-1G – Grijpskerk JO15-2 3 - 3
18 september om 21:30 Fc. Grootegast 45+1 – Grijpskerk 45+1 0 - 2
18 september om 21:00 Grijpskerk 45+1 – OKVC 45+1 -
18 september om 20:00 VV Opende 45+1 – Grijpskerk 45+1 0 - 3
18 september om 19:30 Grijpskerk 45+1 – Niekerk 45+1 1 - 0
17 september om 19:30 Roden MO19-1 – Grijpskerk MO19-1 4 - 0
15 september om 19:00 Grijpskerk JO15-1 – vv Winsum JO15-1 4 - 0
12 september om 16:00 Grijpskerk 4 – HFC 15 3 2 - 3
12 september om 15:45 Grijpskerk 2 – Gorecht 3 0 - 3
12 september om 14:00 Grijpskerk 5 – Waskemeer 4 3 - 1
12 september om 14:00 Kollum 5 – Grijpskerk 6 3 - 4
12 september om 13:30 Grijpskerk – De Lauwers 9 - 0
12 september om 13:00 Eenrum JO13-1 – Grijpskerk JO13-2 3 - 1
12 september om 12:00 Grijpskerk 3 – The Knickerbockers 10 2 - 1
12 september om 11:15 Friese Boys JO15-1 – Grijpskerk JO15-1 0 - 5
12 september om 11:00 Grijpskerk JO19-1 – Kollum JO19-1 4 - 7
12 september om 10:45 Fc. Grootegast JO11-2 – Grijpskerk JO11-2 6 - 2
12 september om 10:00 Grijpskerk JO15-2 – Fc. Grootegast JO15-1 0 - 1
12 september om 9:30 Grijpskerk JO11-1 – Drachten JO11-1 3 - 3
12 september om 8:30 Grijpskerk JO13-1 – GRC Groningen JO13-1 4 - 0
09 september om 18:30 Buitenpost JO15-2 – Grijpskerk JO15-2 2 - 3
05 september om 17:00 The Knickerbockers 18 – Grijpskerk 5 1 - 4
05 september om 14:30 Grijpskerk 4 – Niekerk 3 4 - 0
05 september om 14:30 The Knickerbockers 9 – Grijpskerk 2 6 - 0
05 september om 14:30 VV Opende – Grijpskerk 3 - 3
05 september om 14:00 Grijpskerk 3 – Anjum 2 3 - 5
05 september om 12:00 Grijpskerk JO17-1 – Niekerk JO17-2 4 - 1
05 september om 11:00 Oosterparkers JO14-1 – Grijpskerk MO14-1 25 - 0
05 september om 10:50 Marum JO11-1 – Grijpskerk JO11-1 6 - 3
05 september om 10:30 Fc. Grootegast JO13-1 – Grijpskerk JO13-1 1 - 2
05 september om 10:15 Grijpskerk JO13-2 – De Heracliden JO13-1 3 - 2
05 september om 9:30 Grijpskerk JO11-2 – Niekerk JO11-1G 1 - 0
05 september om 9:00 Buitenpost JO19-2 – Grijpskerk JO19-1 1 - 12
05 september om 8:30 Grijpskerk MO19-1 – GVAV-Rapiditas MO19-2 2 - 3
02 september om 19:00 Helpman MO19-1 – Grijpskerk MO19-1 12 - 0
29 augustus om 14:30 Grijpskerk – OKVC 2 - 1
29 augustus om 12:00 Grijpskerk 2 – Fit Boys 2 4 - 0
29 augustus om 10:30 VEV67 JO15-2 – Grijpskerk JO15-1 0 - 5
29 augustus om 10:30 OKVC JO17-1 – Grijpskerk JO17-1 0 - 9
29 augustus om 10:30 Grijpskerk JO15-2 – Anjum JO15-1 1 - 2
29 augustus om 10:10 Grijpskerk JO19-1 – OKVC JO19-1 2 - 4
29 augustus om 9:00 OKVC JO13-1 – Grijpskerk JO13-2 1 - 5
29 augustus om 8:45 Grijpskerk JO13-1 – SC Stadspark JO13-1 6 - 1
29 augustus om 8:45 Grijpskerk MO14-1 – Niekerk JO14-1G 0 - 15
04 april om 14:30 Grijpskerk 5 – Helpman 6 -
04 april om 14:30 Grijpskerk 3 – Lycurgus 7 -
04 april om 13:30 VEV67 JO17-4 – ST Grijpskerk/De Lauwers JO17-2 -
04 april om 12:45 t Fean58 3 – Grijpskerk 4 -
04 april om 12:15 ST Grijpskerk/De Lauwers MO17-1 – ONT MO17-2 -
04 april om 10:45 SC Loppersum JO17-1 – Grijpskerk JO17-1 -
04 april om 10:45 Kollum JO19-1 – Grijpskerk JO19-1 -
04 april om 10:15 Grijpskerk JO11-1 – SC Stadspark JO11-1 -
04 april om 8:45 Grijpskerk JO11-2 – FC Lewenborg JO11-6 -
03 april om 21:30 Grijpskerk 35+1 – vv Zeester 35+1 -
03 april om 21:00 VVSV 09 35+1 – Grijpskerk 35+1 -
03 april om 20:30 Aduard 2000 VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 -
03 april om 20:30 Peize 45+1 – Grijpskerk 45+1 -
03 april om 20:30 Grijpskerk 35+1 – Rood Zwart Baflo 35+1 -
03 april om 20:00 Grijpskerk 45+1 – VEV67 45+2 -
03 april om 20:00 Grijpskerk VR30+1 – vv Winsum VR30+1 -
03 april om 20:00 vv Winsum 35+1 – Grijpskerk 35+1 -
03 april om 19:30 Niekerk VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 -
03 april om 19:30 Grijpskerk 45+1 – Roden 45+2 -
28 maart om 14:45 Be Quick 1887 6 – Grijpskerk 5 -
28 maart om 14:30 KRC 1 – Grijpskerk 3 -
28 maart om 13:15 Grijpskerk JO19-1 – RWF JO19-1 -
28 maart om 11:30 Grijpskerk JO17-1 – HFC 15 JO17-2 -
28 maart om 11:00 Noordbergum JO15-1 – Grijpskerk JO15-1 -
28 maart om 10:30 Grijpskerk JO13-1 – Drogeham JO13-1 -
28 maart om 10:00 Grijpskerk JO13-2 – Leovardia JO13-3 -
28 maart om 9:30 ST Grijpskerk/De Lauwers JO17-2 – SJO J.V. Oostenburg JO17-1 -
28 maart om 9:30 Be Quick 1887 JO11-5 – Grijpskerk JO11-1 -
28 maart om 9:00 Grootegast Fc. JO15-3G – Grijpskerk JO15-2 -
28 maart om 8:45 Grijpskerk MO13-1 – Zwaagwesteinde MO13-1 -
28 maart om 8:45 Grijpskerk JO11-2 – Farmsum JO11-1G -
21 maart om 15:15 Groen Geel 1 – Grijpskerk 1 -
21 maart om 12:45 VEV67 JO17-3 – Grijpskerk JO17-1 -
21 maart om 12:15 Oerterp MO17-1d – ST Grijpskerk/De Lauwers MO17-1 -
21 maart om 12:00 Buitenpost JO13-2 – Grijpskerk JO13-1 -
21 maart om 10:45 Zeerobben JO13-3 – Grijpskerk JO13-2 -
21 maart om 10:30 Opende JO15-1G – Grijpskerk JO15-1 -
21 maart om 10:30 Grijpskerk JO15-2 – Kollum JO15-3 -
21 maart om 9:00 Jubbega JO17-2 – ST Grijpskerk/De Lauwers JO17-2 -
21 maart om 9:00 Grijpskerk JO11-2 – Holwierde JO11-1G -
20 maart om 21:30 Grijpskerk 35+1 – VVSV 09 35+1 -
20 maart om 21:00 Rood Zwart Baflo 35+1 – Grijpskerk 35+1 -
20 maart om 20:00 Grijpskerk 35+1 – vv Winsum 35+1 -
20 maart om 19:30 vv Zeester 35+1 – Grijpskerk 35+1 -
14 maart om 15:00 Grijpskerk 5 – Pelikaan S 3 -
14 maart om 14:30 Grijpskerk 1 – Velocitas 1897 1 -
14 maart om 13:00 Grijpskerk 4 – Harkemase Boys 5 -
14 maart om 12:15 Friese Boys JO15-1 – Grijpskerk JO15-1 -
14 maart om 12:00 Grijpskerk 2 – t Fean58 2 -
14 maart om 11:30 Harkema Opeinde JO19-1 – Grijpskerk JO19-1 -
14 maart om 10:30 VIOD JO13-1G – Grijpskerk JO13-1 -
14 maart om 10:30 ST Grijpskerk/De Lauwers JO17-2 – Kollum JO17-2 -
14 maart om 10:30 Grijpskerk JO15-2 – RWF JO15-2 -
14 maart om 9:30 ONR JO17-1 – Grijpskerk JO17-1 -
14 maart om 9:00 Leeuwarder Zwaluwen JO13-2 – Grijpskerk JO13-2 -
14 maart om 9:00 HSC JO11-4 – Grijpskerk JO11-2 -
14 maart om 9:00 ST Stiens/DTD MO13-3 – Grijpskerk MO13-1 -
14 maart om 8:45 ST Grijpskerk/De Lauwers MO17-1 – SC Boornbergum80 MO17-1 -
14 maart om 8:45 Grijpskerk JO11-1 – Zuidhorn JO11-2 -
07 maart om 15:00 FC Zuidlaren 1 – Grijpskerk 1 3 - 0
07 maart om 14:30 Grijpskerk 3 – Corenos 2 4 - 0
07 maart om 12:30 Grijpskerk JO19-1 – Buitenpost JO19-2 4 - 2
07 maart om 12:15 Grijpskerk JO13-1 – Kollum JO13-1 1 - 4
07 maart om 12:00 HSC JO11-2G – Grijpskerk JO11-1 1 - 6
07 maart om 12:00 Kollum 2 – Grijpskerk 2 3 - 2
07 maart om 10:30 Grijpskerk JO17-1 – TLC JO17-1 3 - 0
07 maart om 10:30 Grijpskerk JO15-1 – RWF JO15-1 3 - 0
07 maart om 9:00 Fc. Grootegast JO17-2 – ST Grijpskerk/De Lauwers JO17-2 2 - 1
07 maart om 8:45 Grijpskerk JO13-2 – Be Quick D JO13-4 9 - 0
07 maart om 8:45 Grijpskerk JO11-2 – SV Bedum JO11-3 4 - 0
07 maart om 8:30 FC Burgum MO17-1 – ST Grijpskerk/De Lauwers MO17-1 2 - 2
29 februari om 14:30 Zuidhorn 3 – Grijpskerk 3 1 - 4
29 februari om 14:30 Grijpskerk 5 – Lycurgus 13 3 - 3
29 februari om 14:30 Grijpskerk 4 – Harkema Opeinde 3 4 - 0
29 februari om 12:15 Grijpskerk 2 – Marum 2 3 - 3
29 februari om 10:30 Grijpskerk JO15-2 – Zuidhorn JO15-3 1 - 1
29 februari om 10:30 ST Grijpskerk/De Lauwers JO17-2 – De Sweach JO17-1 0 - 0
29 februari om 8:45 Be Quick D MO13-2 – Grijpskerk MO13-1 0 - 2
29 februari om 8:45 Grijpskerk JO11-1 – FC Lewenborg JO11-3 2 - 0
22 februari om 12:00 Groningen 3 – Grijpskerk 5 5 - 2
22 februari om 9:00 S.V. Haulerwijk JO19-1 – Grijpskerk JO19-1 4 - 0
15 februari om 14:30 Grijpskerk 1 – SC Loppersum 1 1 - 3
15 februari om 14:00 Drogeham 2 – Grijpskerk 4 2 - 4
15 februari om 10:45 Grijpskerk JO13-2 – Wardy JO13-2 5 - 2
08 februari om 15:00 VEV67 4 – Grijpskerk 2 3 - 2
08 februari om 14:30 Kollum 4 – Grijpskerk 4 1 - 11
08 februari om 14:30 Fc. Grootegast 4 – Grijpskerk 5 7 - 3
08 februari om 14:30 Noordwolde 1 – Grijpskerk 1 3 - 1
08 februari om 14:15 Grijpskerk 3 – FC LEO 2 3 - 0
08 februari om 12:00 Grijpskerk JO19-1 – SC Kootstertille JO19-1 3 - 4
08 februari om 9:00 Buitenpost MO17-1 – ST Grijpskerk/De Lauwers MO17-1 2 - 0
08 februari om 9:00 SJO Coendersborg JO11-2 – Grijpskerk JO11-1 4 - 6
08 februari om 8:45 Grijpskerk MO13-1 – Dokkum MO13-1 6 - 2
01 februari om 15:00 Grijpskerk 5 – Lycurgus 14 1 - 1
01 februari om 14:30 Grijpskerk 1 – Holwierde 1 2 - 5
01 februari om 13:00 Grijpskerk 4 – Drogeham 2 3 - 2
01 februari om 12:30 Buitenpost JO15-2 – Grijpskerk JO15-2 2 - 1
01 februari om 12:05 Grijpskerk 2 – HFC 15 2 3 - 1
01 februari om 12:00 VC Trynwalden MO13-1 – Grijpskerk MO13-1 3 - 5
01 februari om 10:30 Grijpskerk JO17-1 – vv Winsum JO17-3 3 - 0
01 februari om 10:30 Grijpskerk JO11-1 – Lycurgus JO11-2 0 - 3
01 februari om 10:00 FC Lewenborg JO11-6 – Grijpskerk JO11-2 5 - 0
01 februari om 9:30 ST Grijpskerk/De Lauwers JO17-2 – Roden JO17-5 1 - 3
01 februari om 9:00 Zwaagwesteinde JO13-1 – Grijpskerk JO13-1 8 - 2
01 februari om 8:45 ST Grijpskerk/De Lauwers MO17-1 – ST Drachtster Boys/Boornbergum80 MO17-1 1 - 4
25 januari om 15:30 Be Quick 1887 1 – Grijpskerk 1 1 - 1
25 januari om 14:30 Fc. Grootegast 5 – Grijpskerk 5 1 - 5
25 januari om 12:30 VEV67 5 – Grijpskerk 4 3 - 0
18 januari om 14:30 Roden 2 za. – Grijpskerk 4 5 - 1
21 december om 10:30 Grijpskerk JO13-2 – Oerterp JO13-2 1 - 3
21 december om 8:45 ST Grijpskerk/De Lauwers MO17-1 – FC Zuidlaren MO17-1 -
14 december om 14:30 Grijpskerk 1 – Omlandia 1 4 - 0
14 december om 11:00 Grijpskerk JO19-1 – Harkema Opeinde JO19-1 4 - 3
14 december om 10:30 Roden JO15-3 – Grijpskerk JO15-2 11 - 0
14 december om 9:15 Grijpskerk JO11-2 – SJO Feanstars JO11-3 -
14 december om 9:00 Roden JO17-2 – Grijpskerk JO17-1 4 - 4
11 december om 18:30 Fc. Grootegast JO11-2 – Grijpskerk JO11-2 24 - 0
07 december om 14:30 HFC 15 1 – Grijpskerk 1 0 - 0
07 december om 14:30 Niekerk 3 – Grijpskerk 4 1 - 1
07 december om 14:30 Grijpskerk 3 – KRC 1 2 - 0
07 december om 14:00 Gomos JO15-1 – Grijpskerk JO15-1 5 - 2
07 december om 13:45 FC Lewenborg JO17-2 – Grijpskerk JO17-1 2 - 7
07 december om 12:30 Fc. Grootegast 2 – Grijpskerk 2 1 - 2
07 december om 12:15 ST Grijpskerk/De Lauwers MO17-1 – Siddeburen MO17-1 3 - 0
07 december om 12:00 LTC JO17-3 – ST Grijpskerk/De Lauwers JO17-2 2 - 2
07 december om 11:45 Ropta Boys MO13-1 – Grijpskerk MO13-1 1 - 3
07 december om 10:30 Grijpskerk JO19-1 – Gorredijk JO19-1 2 - 3
07 december om 10:15 Grijpskerk JO11-1 – Velocitas 1897 JO11-2 17 - 2
07 december om 9:00 Lycurgus JO13-3G – Grijpskerk JO13-2 -
07 december om 9:00 Zwaagwesteinde JO13-1 – Grijpskerk JO13-1 0 - 0
07 december om 8:45 Grijpskerk JO15-2 – Groninger Boys JO15-1 0 - 8
30 november om 15:00 Helpman 6 – Grijpskerk 5 1 - 7
30 november om 14:30 Lycurgus 7 – Grijpskerk 3 0 - 3
30 november om 14:30 Grijpskerk 1 – Glimmen 1 3 - 2
30 november om 14:15 FC Zuidlaren JO17-4 – ST Grijpskerk/De Lauwers JO17-2 2 - 7
30 november om 13:00 Grijpskerk 4 – t Fean58 3 7 - 1
30 november om 13:00 Peize MO17-1 – ST Grijpskerk/De Lauwers MO17-1 3 - 1
30 november om 12:00 Grijpskerk 2 – Lycurgus 2 2 - 4
30 november om 11:00 Grijpskerk JO17-1 – Aduard 2000 JO17-1 0 - 4
30 november om 10:30 Grijpskerk JO15-1 – Peize JO15-1 0 - 3
30 november om 10:30 Kollum JO19-1 – Grijpskerk JO19-1 10 - 4
30 november om 10:30 SJO Coendersborg JO11-1 – Grijpskerk JO11-1 5 - 4
30 november om 9:00 TLC JO13-2 – Grijpskerk JO13-2 4 - 4
30 november om 8:45 Grijpskerk JO13-1 – Fc. Grootegast JO13-1 3 - 2
30 november om 8:45 Grijpskerk MO13-1 – Dokkum MO13-1 5 - 1
23 november om 14:30 t Fean58 2 – Grijpskerk 2 1 - 0
23 november om 14:30 Grijpskerk 5 – Be Quick 1887 6 2 - 2
23 november om 14:30 Aduard 2000 1 – Grijpskerk 1 1 - 1
23 november om 14:00 Grijpskerk 3 – VVSV 09 1 2 - 2
23 november om 11:45 Grijpskerk JO13-2 – Grootegast Fc. JO13-2G 3 - 6
23 november om 10:45 Harkemase Boys JO19-1 – Grijpskerk JO19-1 1 - 0
23 november om 10:30 SV Bedum JO15-2 – Grijpskerk JO15-1 2 - 1
23 november om 10:30 ST Grijpskerk/De Lauwers JO17-2 – Fc. Grootegast JO17-2 0 - 2
23 november om 10:30 OKVC JO17-1 – Grijpskerk JO17-1 3 - 0
23 november om 10:15 Grijpskerk JO11-1 – ONR JO11-1 1 - 3
23 november om 10:00 Holwerd MO13-1d – Grijpskerk MO13-1 0 - 7
23 november om 9:30 Aduard 2000 JO15-1G – Grijpskerk JO15-2 2 - 0
23 november om 9:00 VV Opende JO13-1 – Grijpskerk JO13-1 2 - 0
23 november om 9:00 Marum JO11-2 – Grijpskerk JO11-2 11 - 0
16 november om 14:30 Grijpskerk 1 – Be Quick 1887 1 2 - 2 (3 - 4)
16 november om 14:30 Grijpskerk 3 – Zuidhorn 3 7 - 3
16 november om 14:30 Lycurgus 13 – Grijpskerk 5 4 - 0
16 november om 13:15 Harkema Opeinde 3 – Grijpskerk 4 0 - 0
16 november om 12:15 Grijpskerk JO17-1 – vv Winsum JO17-3 2 - 2
16 november om 12:00 vv Winsum MO17-2 – ST Grijpskerk/De Lauwers MO17-1 1 - 5
16 november om 11:00 Niekerk JO15-1 – Grijpskerk JO15-2 6 - 0
16 november om 11:00 Zwaagwesteinde JO19-1 – Grijpskerk JO19-1 3 - 0
16 november om 11:00 vv Zeester JO13-1 – Grijpskerk JO13-2 4 - 0
16 november om 10:45 PKC83 2 – Grijpskerk 2 5 - 0
16 november om 10:45 Grijpskerk JO15-1 – ONB JO15-1 2 - 3
16 november om 10:45 Grijpskerk JO13-1 – Harkemase Boys JO13-1 1 - 2
16 november om 10:30 Kollum JO11-2 – Grijpskerk JO11-1 2 - 9
16 november om 8:45 Grijpskerk JO11-2 – TLC JO11-1 0 - 5
16 november om 8:45 Grijpskerk MO13-1 – Be Quick D MO13-2 0 - 0
09 november om 15:00 Velocitas 1897 1 – Grijpskerk 1 5 - 0
09 november om 14:30 Grijpskerk 2 – Pelikaan S 2 1 - 0
09 november om 14:00 Niekerk 4 – Grijpskerk 5 3 - 4
09 november om 12:30 HS88 MO17-1 – ST Grijpskerk/De Lauwers MO17-1 3 - 3
09 november om 12:15 Grijpskerk JO19-1 – VC Trynwalden JO19-1 2 - 2
09 november om 12:00 Grijpskerk JO17-1 – VEV67 JO17-3 6 - 2
09 november om 12:00 Corenos 2 – Grijpskerk 3 3 - 2
09 november om 10:30 TLC JO17-2 – ST Grijpskerk/De Lauwers JO17-2 6 - 3
09 november om 10:15 Grijpskerk JO15-2 – HFC 15 JO15-5 3 - 3
09 november om 10:15 Grijpskerk JO11-1 – SJO Feanstars JO11-2 6 - 5
09 november om 9:00 SJO J.V. Oostenburg JO15-1 – Grijpskerk JO15-1 6 - 0
09 november om 9:00 Zevenhuizen JO11-1 – Grijpskerk JO11-2 17 - 0
09 november om 9:00 Marum JO13-2 – Grijpskerk JO13-2 6 - 1
09 november om 8:45 Grijpskerk JO13-1 – Drogeham JO13-1 3 - 0
09 november om 8:45 Grijpskerk MO13-1 – Ropta Boys MO13-1 4 - 0
08 november om 20:30 Grijpskerk 45+1 – vv Winsum 45+2 3 - 1
08 november om 20:00 OKVC 45+1 – Grijpskerk 45+1 3 - 3
08 november om 19:30 Grijpskerk 45+1 – VV Opende 45+1 4 - 2
02 november om 15:00 Grijpskerk 5 – Fc. Grootegast 4 4 - 1
02 november om 14:30 Grijpskerk 1 – Groen Geel 1 2 - 4
02 november om 13:00 Grijpskerk 4 – Kollum 4 6 - 4
02 november om 12:00 Grijpskerk 2 – VEV67 4 4 - 2
02 november om 11:00 Oerterp JO19-1 – Grijpskerk JO19-1 2 - 5
02 november om 11:00 Niekerk JO17-1 – Grijpskerk JO17-1 1 - 5
02 november om 10:30 Grijpskerk JO15-1 – RWF JO15-1 2 - 5
02 november om 10:30 Grijpskerk JO13-2 – RWF JO13-2G 1 - 4
02 november om 10:30 Zwaagwesteinde MO13-1 – Grijpskerk MO13-1 2 - 0
02 november om 9:30 ST Grijpskerk/De Lauwers JO17-2 – Nieuw Roden JO17-1 8 - 0
02 november om 9:30 Gorecht JO11-2 – Grijpskerk JO11-1 -
02 november om 8:45 ST Grijpskerk/De Lauwers MO17-1 – SIOS MO17-1 2 - 4
02 november om 8:45 Grijpskerk JO11-2 – Westerkwartier V.V. JO11-1G 0 - 13
01 november om 20:30 Grijpskerk VR30+1 – Houtigehage VR30+1 0 - 1
01 november om 20:00 t Fean58 VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 1 - 0
01 november om 19:30 Grijpskerk VR30+1 – VV Opende VR30+1 8 - 0
30 oktober om 18:30 Grijpskerk JO11-1 – Fc. Grootegast JO11-1 4 - 10
26 oktober om 15:00 Helpman 1 – Grijpskerk 1 3 - 3
26 oktober om 14:00 Grijpskerk 5 – Glimmen 3 5 - 3
26 oktober om 13:30 Harkemase Boys 5 – Grijpskerk 4 1 - 5
26 oktober om 12:15 The Knickerbockers 5 – Grijpskerk 2 1 - 7
26 oktober om 10:50 VCR JO13-1G – Grijpskerk JO13-1 1 - 5
26 oktober om 10:45 Grijpskerk JO15-2 – vv Winsum JO15-2 2 - 2
26 oktober om 10:45 ST Grijpskerk/De Lauwers MO17-1 – Noordpool-U.F.C. MO17-1 4 - 4
26 oktober om 10:30 VEV67 JO11-4 – Grijpskerk JO11-2 2 - 0
26 oktober om 9:30 FC Burgum JO15-2 – Grijpskerk JO15-1 3 - 2
26 oktober om 9:30 ST Grijpskerk/De Lauwers JO17-2 – Roden JO17-4 3 - 2
26 oktober om 9:00 Grijpskerk JO11-1 – SJO Coendersborg JO11-2 8 - 5
25 oktober om 20:30 vv Zeester 35+1 – Grijpskerk 35+1 0 - 2
25 oktober om 20:00 Grijpskerk 35+1 – Kollum 35+2 2 - 1
25 oktober om 19:30 Grijpskerk 35+1 – De Lauwers 35+1 1 - 2
19 oktober om 14:30 Grijpskerk 1 – Noordwolde 1 2 - 0
19 oktober om 14:00 Grijpskerk 4 – Fc. Grootegast 4 5 - 1
19 oktober om 10:30 Grijpskerk JO17-1 – OKVC JO17-1 2 - 4
19 oktober om 10:30 ST Grijpskerk/De Lauwers JO17-2 – Westerkwartier V.V. JO17-1G 4 - 0
19 oktober om 9:00 Grijpskerk MO13-1 – Dokkum MO13-1 2 - 4
18 oktober om 20:30 t Fean58 VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 3 - 1
18 oktober om 20:00 Grijpskerk VR30+1 – VV Opende VR30+1 1 - 1
18 oktober om 19:30 Houtigehage VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 0 - 0
17 oktober om 20:15 Grijpskerk JO19-1 – GRC Groningen JO19-1 5 - 1
17 oktober om 18:30 Kollum JO15-1 – Grijpskerk JO15-1 5 - 0
12 oktober om 14:30 Grijpskerk 5 – Mamio 4 4 - 0
12 oktober om 14:30 SC Loppersum 1 – Grijpskerk 1 1 - 4
12 oktober om 14:00 Grijpskerk 4 – GSVV 3 5 - 0
12 oktober om 12:15 Holwierde 2 – Grijpskerk 3 1 - 5
12 oktober om 12:00 HFC 15 JO17-3 – Grijpskerk JO17-1 0 - 5
12 oktober om 12:00 Marum 2 – Grijpskerk 2 3 - 1
12 oktober om 11:45 Grijpskerk JO15-2 – VEV67 JO15-3G 3 - 2
12 oktober om 10:45 Grijpskerk JO13-2 – ONB JO13-3G 1 - 1
12 oktober om 10:30 Dokkum MO13-1 – Grijpskerk MO13-1 8 - 1
12 oktober om 10:15 Grijpskerk JO11-2 – Nieuw Roden JO11-1 0 - 10
12 oktober om 8:45 ST Grijpskerk/De Lauwers MO17-1 – GVAV-Rapiditas MO17-2 3 - 0
12 oktober om 8:30 GRC Groningen JO11-2 – Grijpskerk JO11-1 7 - 2
05 oktober om 16:45 Pelikaan S 3 – Grijpskerk 5 5 - 1
05 oktober om 16:30 WVV MO17-1 – ST Grijpskerk/De Lauwers MO17-1 3 - 4
05 oktober om 14:30 Grijpskerk 3 – SV Bedum 5 2 - 2
05 oktober om 14:30 Grijpskerk 1 – FC Zuidlaren 1 2 - 1
05 oktober om 12:30 RWF JO19-1 – Grijpskerk JO19-1 2 - 4
05 oktober om 12:00 Grijpskerk 2 – Zuidhorn 2 3 - 2
05 oktober om 12:00 Grijpskerk JO17-1 – Zuidhorn JO17-2 2 - 0
05 oktober om 11:30 Nieuw Roden JO15-1 – Grijpskerk JO15-2 5 - 2
05 oktober om 11:15 Peize JO13-2 – Grijpskerk JO13-2 4 - 4
05 oktober om 10:30 Grijpskerk JO15-1 – Fc. Grootegast JO15-1 3 - 1
05 oktober om 10:30 Zevenhuizen JO17-1 – ST Grijpskerk/De Lauwers JO17-2 1 - 4
05 oktober om 10:15 Grijpskerk JO11-1 – Lycurgus JO11-3G 7 - 2
05 oktober om 9:00 Zuidhorn JO11-3 – Grijpskerk JO11-2 10 - 0
05 oktober om 8:45 Grijpskerk JO13-1 – Be Quick D JO13-3 4 - 2
05 oktober om 8:45 Grijpskerk MO13-1 – Holwerd MO13-1d 4 - 3
04 oktober om 20:30 Kollum 35+2 – Grijpskerk 35+1 1 - 1
04 oktober om 20:30 Grijpskerk 45+1 – VV Opende 45+1 2 - 0
04 oktober om 20:00 vv Winsum 45+2 – Grijpskerk 45+1 0 - 2
04 oktober om 20:00 Grijpskerk 35+1 – De Lauwers 35+1 2 - 0
04 oktober om 19:30 vv Zeester 35+1 – Grijpskerk 35+1 1 - 2
04 oktober om 19:30 OKVC 45+1 – Grijpskerk 45+1 0 - 5
01 oktober om 19:00 Roden JO17-5 – ST Grijpskerk/De Lauwers JO17-2 2 - 3
28 september om 15:00 Grijpskerk 5 – Groningen 3 3 - 2
28 september om 14:30 SC Stadspark 5 – Grijpskerk 3 6 - 0
28 september om 14:30 Grijpskerk 1 – SC Stadspark 1 1 - 1
28 september om 13:00 Grijpskerk 4 – ASC 2 4 - 3
28 september om 12:30 ONT JO19-1 – Grijpskerk JO19-1 7 - 2
28 september om 12:30 TLC JO17-1 – Grijpskerk JO17-1 4 - 7
28 september om 12:00 Grijpskerk 2 – Kollum 2 1 - 1
28 september om 11:45 Zuidhorn JO11-2 – Grijpskerk JO11-1 4 - 5
28 september om 10:35 Grijpskerk JO13-2 – Zevenhuizen JO13-1 2 - 4
28 september om 10:30 Grijpskerk JO15-1 – ONR JO15-1 1 - 2
28 september om 9:30 ST Grijpskerk/De Lauwers JO17-2 – vv Zeester JO17-1 1 - 3
28 september om 9:00 Zuidhorn JO15-3 – Grijpskerk JO15-2 0 - 0
28 september om 9:00 Buitenpost JO13-2 – Grijpskerk JO13-1 1 - 2
28 september om 8:45 Grijpskerk JO11-2 – VEV67 JO11-3 0 - 13
28 september om 8:45 ST Grijpskerk/De Lauwers MO17-1 – ST Glimmen/Yde de Punt MO17-2 2 - 2
28 september om 8:45 Be Quick D MO13-2 – Grijpskerk MO13-1 2 - 1
21 september om 14:30 Lycurgus 14 – Grijpskerk 5 0 - 7
21 september om 14:30 Holwierde 1 – Grijpskerk 1 2 - 2
21 september om 14:00 Grijpskerk 3 – Godlinze 1 4 - 2
21 september om 13:45 HFC 15 2 – Grijpskerk 2 1 - 3
21 september om 12:30 Zuidhorn MO17-2 – ST Grijpskerk/De Lauwers MO17-1 0 - 0
21 september om 12:00 Grijpskerk JO19-1 – S.V. Haulerwijk JO19-1 4 - 3
21 september om 12:00 Grijpskerk JO17-1 – GVAV-Rapiditas JO17-3 3 - 3
21 september om 11:00 Zuidhorn JO13-2 – Grijpskerk JO13-2 14 - 1
21 september om 10:15 Grijpskerk JO15-2 – Pelikaan S JO15-1 0 - 5
21 september om 10:15 Grijpskerk JO11-1 – Peize JO11-2 17 - 2
21 september om 9:00 Zuidhorn JO15-2 – Grijpskerk JO15-1 2 - 3
21 september om 9:00 Roden JO11-2 – Grijpskerk JO11-2 14 - 2
21 september om 8:45 Grijpskerk JO13-1 – Drachtster Boys JO13-2 2 - 0
21 september om 8:45 Grijpskerk MO13-1 – Zwaagwesteinde MO13-1 4 - 4
20 september om 20:30 Grijpskerk 35+1 – De Lauwers 35+1 3 - 1
20 september om 20:30 VV Opende VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 8 - 0
20 september om 20:30 Grijpskerk 45+1 – OKVC 45+1 3 - 2
20 september om 20:00 vv Zeester 35+1 – Grijpskerk 35+1 4 - 4
20 september om 20:00 VV Opende 45+1 – Grijpskerk 45+1 0 - 3
20 september om 20:00 Grijpskerk VR30+1 – Houtigehage VR30+1 1 - 0
20 september om 19:30 t Fean58 VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 1 - 0
20 september om 19:30 Kollum 35+2 – Grijpskerk 35+1 1 - 2
20 september om 19:30 vv Winsum 45+2 – Grijpskerk 45+1 3 - 2
18 september om 19:00 Grijpskerk JO17-1 – Niekerk JO17-1 6 - 1
14 september om 14:30 vv Zeester 3 – Grijpskerk 4 1 - 7
14 september om 14:30 Grijpskerk 3 – Zuidhorn 4 5 - 2
14 september om 14:30 VVS 1 – Grijpskerk 1 0 - 7
14 september om 14:00 Grijpskerk 2 – Aduard 2000 2 1 - 2
14 september om 13:10 Be Quick D JO17-4 – ST Grijpskerk/De Lauwers JO17-2 5 - 2
14 september om 12:30 Grijpskerk JO19-1 – Buitenpost JO19-2 6 - 1
14 september om 10:30 Mamio JO15-1 – Grijpskerk JO15-2 2 - 0
14 september om 10:30 Grijpskerk JO15-1 – Zuidhorn JO15-2 0 - 2
14 september om 9:00 VV Opende JO11-1 – Grijpskerk JO11-1 11 - 3
14 september om 9:00 Buitenpost JO13-2 – Grijpskerk JO13-1 5 - 0
14 september om 8:45 Grijpskerk JO13-2 – Oostergo JO13-1 2 - 0
14 september om 8:45 Grijpskerk MO13-1 – Zwaagwesteinde MO13-1 2 - 1
11 september om 18:30 ST Grijpskerk/De Lauwers MO17-1 – Fc. Grootegast MO17-1 2 - 2
11 september om 18:30 Grijpskerk JO11-2 – Fc. Grootegast JO11-2 1 - 14
10 september om 20:00 Niekerk 4 – Grijpskerk 3 1 - 3
07 september om 14:45 Grijpskerk 1 – Noordpool-U.F.C. 1 11 - 0
07 september om 14:30 Grijpskerk 4 – OKVC 2 8 - 0
07 september om 12:45 VEV67 2 – Grijpskerk 2 1 - 2
07 september om 12:15 Grijpskerk JO19-1 – Fc. Grootegast JO19-1 4 - 2
07 september om 12:00 Grijpskerk JO15-2 – Niekerk JO15-1 0 - 0
07 september om 11:00 ST Stiens/DTD MO13-1 – Grijpskerk MO13-1 2 - 2
07 september om 10:30 Zuidhorn JO11-2 – Grijpskerk JO11-1 4 - 5
07 september om 10:30 Grijpskerk JO13-1 – Fc. Grootegast JO13-1 1 - 0
07 september om 10:15 Grijpskerk JO11-2 – GSVV JO11-1G 0 - 15
07 september om 9:00 VEV67 JO17-3 – Grijpskerk JO17-1 1 - 0
07 september om 9:00 Grootegast Fc. JO13-2G – Grijpskerk JO13-2 2 - 2
07 september om 8:45 ST Grijpskerk/De Lauwers MO17-1 – Peize MO17-1 1 - 3
06 september om 20:30 Grijpskerk 35+1 – vv Zeester 35+1 1 - 0
06 september om 20:30 Grijpskerk 45+1 – OKVC 45+1 2 - 0
06 september om 20:00 Grijpskerk VR30+1 – t Fean58 VR30+1 1 - 0
06 september om 20:00 De Lauwers 35+1 – Grijpskerk 35+1 4 - 0
06 september om 20:00 vv Winsum 45+2 – Grijpskerk 45+1 0 - 1
06 september om 19:30 Houtigehage VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 0 - 0
06 september om 19:30 VV Opende 45+1 – Grijpskerk 45+1 0 - 6
06 september om 19:30 Grijpskerk 35+1 – Kollum 35+2 1 - 0
04 september om 18:45 Grijpskerk JO13-2 – WTOC JO13-1G 1 - 4
03 september om 18:30 FC Lewenborg JO15-1 – Grijpskerk JO15-1 3 - 1
31 augustus om 14:30 VVSV 09 1 – Grijpskerk 4 2 - 0
31 augustus om 14:30 De Heracliden 1 – Grijpskerk 1 1 - 3
31 augustus om 14:30 Grijpskerk 2 – Niekerk 2 4 - 0
31 augustus om 14:00 Grijpskerk 3 – Fc. Grootegast 4 1 - 1
31 augustus om 12:30 Zuidhorn MO17-2 – ST Grijpskerk/De Lauwers MO17-1 0 - 0
31 augustus om 12:15 Grijpskerk JO17-1 – TLC JO17-1 2 - 1
31 augustus om 11:00 SJO Feanstars JO11-3 – Grijpskerk JO11-2 17 - 4
31 augustus om 10:45 Kollum JO13-1 – Grijpskerk JO13-1 4 - 3
31 augustus om 10:30 Grijpskerk JO15-1 – HFC 15 JO15-2 3 - 1
31 augustus om 10:30 Aduard 2000 JO15-1G – Grijpskerk JO15-2 6 - 1
31 augustus om 10:30 Kollum JO19-1 – Grijpskerk JO19-1 4 - 5
31 augustus om 10:30 ST Grijpskerk/De Lauwers JO17-2 – vv Zeester JO17-1 1 - 2
31 augustus om 8:45 Grijpskerk JO11-1 – Kollum JO11-2 7 - 0
07 juni om 20:30 Grijpskerk 45+1 – Harkema Opeinde 45+1 4 - 4
07 juni om 20:00 VV Opende 45+1 – Grijpskerk 45+1 0 - 3
07 juni om 19:30 Grijpskerk 45+1 – VEV67 45+1 3 - 0
01 juni om 14:00 Grijpskerk 2 – Helpman 2 0 - 3
01 juni om 14:00 Grijpskerk 3 – GEO 2 3 - 0
01 juni om 11:55 Grijpskerk JO9-1 – Ruinerwold JO9-1 2 - 5
01 juni om 10:30 Grijpskerk JO9-1 – Noordscheschut JO9-1 2 - 3
01 juni om 9:30 QVC JO9-1 – Grijpskerk JO9-1 3 - 1
29 mei om 19:00 Grijpskerk JO13-2 – Gruno JO13-1 13 - 2
25 mei om 17:00 The Knickerbockers 16 – Grijpskerk 3 0 - 9
25 mei om 14:30 t Fean58 4 – Grijpskerk 4 2 - 5
25 mei om 14:30 Grijpskerk 5 – Fc. Grootegast 5 1 - 0
25 mei om 14:30 Grijpskerk 1 – SC Twijzel 1 0 - 3
25 mei om 12:00 Grijpskerk 2 – The Knickerbockers 3 3 - 3
25 mei om 11:00 GVAV-Rapiditas JO11-3 – Grijpskerk JO11-1 2 - 2
25 mei om 10:00 Grijpskerk JO11-2 – VVK JO11-2 5 - 4
25 mei om 9:45 Grijpskerk MO17-1 – Roden MO17-1 3 - 3
25 mei om 8:45 Kollum JO13-1 – Grijpskerk JO13-1 1 - 2
24 mei om 20:30 VEV67 45+1 – Grijpskerk 45+1 1 - 1
24 mei om 20:30 Grijpskerk 35+1 – VVT 35+1 1 - 2
24 mei om 20:30 Kollum 35+1 – Grijpskerk 35+2 1 - 1
24 mei om 20:30 Grijpskerk VR30+1 – Marum VR30+1 0 - 1
24 mei om 20:00 Grijpskerk 35+2 – ASC 35+1 0 - 0
24 mei om 20:00 Kollum 35+2 – Grijpskerk 35+1 0 - 1
24 mei om 20:00 Grijpskerk 45+1 – Harkema Opeinde 45+1 5 - 1
24 mei om 20:00 Zevenhuizen VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 0 - 1
24 mei om 19:30 De Lauwers 35+1 – Grijpskerk 35+2 0 - 2
24 mei om 19:30 Anjum 35+1 – Grijpskerk 35+1 2 - 0
24 mei om 19:30 Grijpskerk 45+1 – VV Opende 45+1 3 - 0
24 mei om 19:30 Grijpskerk VR30+1 – Houtigehage VR30+1 0 - 2
23 mei om 19:15 Grijpskerk 4 – De Lauwers 2 3 - 0
23 mei om 19:00 Zevenhuizen JO11-1 – Grijpskerk JO11-1 2 - 9
18 mei om 15:00 ONT 1 – Grijpskerk 1 5 - 0
18 mei om 14:30 Glimmen 4 – Grijpskerk 5 4 - 3
18 mei om 14:30 Grijpskerk 3 – Gorecht 5 3 - 0
18 mei om 12:30 VEV67 2 – Grijpskerk 2 1 - 1
18 mei om 12:15 Grijpskerk JO19-1 – SJO Amicitia-BG-ON JO19-1 1 - 3
18 mei om 12:00 HFC 15 JO15-5 – Grijpskerk JO15-1 0 - 12
18 mei om 11:30 Gomos JO17-2 – Grijpskerk JO17-2 5 - 2
18 mei om 11:15 Grijpskerk JO13-1 – Fc. Grootegast JO13-1 3 - 2
18 mei om 10:30 Grijpskerk JO17-1 – OKVC JO17-1 0 - 0
18 mei om 10:30 De Heracliden JO11-1 – Grijpskerk JO11-2 6 - 3
18 mei om 10:00 Grijpskerk JO11-1 – SJO Amicitia-BG-ON JO11-1 2 - 2
18 mei om 9:00 Kollum MO13-1 – ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1 5 - 1
18 mei om 8:45 Grijpskerk MO17-1 – Helpman MO17-2 7 - 3
18 mei om 8:45 Grijpskerk JO11-3G – Marum JO11-3 2 - 0
16 mei om 18:45 SJO Feanstars MO13-1 – ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1 3 - 0
11 mei om 14:30 Grijpskerk 5 – SV Bedum 8 2 - 2
11 mei om 14:30 Grijpskerk 1 – Dokkum 1 2 - 4
11 mei om 14:00 ASC 2 – Grijpskerk 4 2 - 2
11 mei om 13:00 Helpman 5 – Grijpskerk 3 1 - 7
11 mei om 12:55 vv Winsum MO17-2 – Grijpskerk MO17-1 1 - 7
11 mei om 12:45 Be Quick 1887 JO19-3 – Grijpskerk JO19-1 1 - 6
11 mei om 12:15 Grijpskerk JO17-2 – Haren JO17-1 1 - 6
11 mei om 12:00 Grijpskerk 2 – SV Bedum 2 0 - 4
11 mei om 11:30 SC Stadspark JO11-2 – Grijpskerk JO11-3G 5 - 2
11 mei om 10:30 OKVC JO13-1 – Grijpskerk JO13-2 1 - 3
11 mei om 10:30 Grijpskerk JO15-1 – Zuidhorn JO15-4 1 - 3
11 mei om 10:15 Grijpskerk JO13-1 – ONR JO13-1 5 - 0
11 mei om 9:00 ST FC LEO/Kloosterburen JO17-1 – Grijpskerk JO17-1 1 - 13
11 mei om 8:45 Grijpskerk JO11-2 – HFC 15 JO11-4 4 - 3
11 mei om 8:45 ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1 – S.C. Stiens MO13-1 0 - 4
10 mei om 20:30 Anjum 35+1 – Grijpskerk 35+1 3 - 0
10 mei om 20:30 Grijpskerk 35+2 – De Lauwers 35+1 0 - 1
10 mei om 20:30 VV Opende 45+1 – Grijpskerk 45+1 0 - 4
10 mei om 20:30 Grijpskerk VR30+1 – Houtigehage VR30+1 0 - 1
10 mei om 20:00 Grijpskerk 45+1 – VEV67 45+1 1 - 0
10 mei om 20:00 Kollum 35+1 – Grijpskerk 35+2 0 - 4
10 mei om 20:00 Grijpskerk 35+1 – VVT 35+1 0 - 3
10 mei om 20:00 Marum VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 0 - 3
10 mei om 19:30 Kollum 35+2 – Grijpskerk 35+1 3 - 0
10 mei om 19:30 Grijpskerk 35+2 – ASC 35+1 1 - 2
10 mei om 19:30 Grijpskerk 45+1 – Harkema Opeinde 45+1 2 - 0
10 mei om 19:30 Zevenhuizen VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 1 - 0
04 mei om 13:00 Roden JO17-3 – Grijpskerk JO17-2 4 - 2
04 mei om 12:45 Grootegast Fc. JO15-3G – Grijpskerk JO15-1 0 - 13
04 mei om 12:15 Grijpskerk JO19-1 – ONR JO19-1 3 - 3
04 mei om 10:30 TLC MO17-1 – Grijpskerk MO17-1 5 - 3
04 mei om 10:30 Actief JO13-1 – Grijpskerk JO13-1 1 - 1
04 mei om 10:30 Grijpskerk JO17-1 – Roden JO17-2 3 - 5
04 mei om 9:00 Grijpskerk JO13-2 – Potetos JO13-1 2 - 3
04 mei om 8:45 Grijpskerk JO11-3G – SIOS JO11-2 11 - 0
26 april om 20:30 Kollum 35+2 – Grijpskerk 35+1 4 - 1
26 april om 20:30 ASC 35+1 – Grijpskerk 35+2 2 - 1
26 april om 20:30 Grijpskerk VR30+1 – Zevenhuizen VR30+1 0 - 0
26 april om 20:00 Grijpskerk 35+1 – Anjum 35+1 2 - 2
26 april om 20:00 Grijpskerk 35+2 – De Lauwers 35+1 1 - 1
26 april om 20:00 Houtigehage VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 1 - 0
26 april om 19:30 Kollum 35+1 – Grijpskerk 35+2 0 - 1
26 april om 19:30 Grijpskerk 35+1 – VVT 35+1 1 - 3
26 april om 19:30 Marum VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 0 - 1
20 april om 14:30 Rijperkerk 1 – Grijpskerk 1 0 - 1
20 april om 12:30 SC Genemuiden 3 – Grijpskerk 2 0 - 1
20 april om 9:00 Grijpskerk JO13-1 – Bakkeveen JO13-1 1 - 1
13 april om 15:45 vv Winsum 6 – Grijpskerk 3 4 - 2
13 april om 15:30 Grijpskerk 5 – Zuidhorn 4 0 - 8
13 april om 15:00 Grijpskerk 1 – Leovardia 1 0 - 3
13 april om 14:30 Friese Boys 3 – Grijpskerk 4 3 - 3
13 april om 13:30 Fc. Grootegast MO13-1 – ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1 1 - 5
13 april om 13:30 Grijpskerk JO19-1 – VVK JO19-1 2 - 3
13 april om 12:30 Grijpskerk 2 – HZVV 2 1 - 2
13 april om 12:00 Grijpskerk JO17-2 – Marum JO17-2 0 - 2
13 april om 11:00 Aduard 2000 JO17-1 – Grijpskerk JO17-1 1 - 4
13 april om 10:30 Grijpskerk JO13-1 – HSC JO13-1 2 - 0
13 april om 10:15 Grijpskerk JO15-1 – Marum JO15-2 0 - 0
13 april om 9:00 VVSV 09 JO13-1 – Grijpskerk JO13-2 5 - 1
13 april om 9:00 Roden JO11-3G – Grijpskerk JO11-3G 1 - 2
13 april om 9:00 Noordpool-U.F.C. JO11-1 – Grijpskerk JO11-2 0 - 3
13 april om 8:45 Grijpskerk JO11-1 – GVAV-Rapiditas JO11-5 8 - 0
12 april om 20:30 Grijpskerk 35+1 – Kollum 35+2 0 - 1
12 april om 20:30 ASC 35+1 – Grijpskerk 35+2 3 - 1
12 april om 20:30 Harkema Opeinde 45+1 – Grijpskerk 45+1 1 - 2
12 april om 20:30 Grijpskerk VR30+1 – Zevenhuizen VR30+1 1 - 1
12 april om 20:00 Grijpskerk 45+1 – VEV67 45+1 1 - 3
12 april om 20:00 Grijpskerk 35+2 – Kollum 35+1 2 - 1
12 april om 20:00 VVT 35+1 – Grijpskerk 35+1 5 - 2
12 april om 20:00 Marum VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 0 - 1
12 april om 19:30 Grijpskerk 35+1 – Anjum 35+1 1 - 2
12 april om 19:30 De Lauwers 35+1 – Grijpskerk 35+2 2 - 0
12 april om 19:30 Grijpskerk 45+1 – VV Opende 45+1 2 - 0
12 april om 19:30 Houtigehage VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 3 - 0
06 april om 15:30 Ropta Boys 1 – Grijpskerk 1 0 - 1
06 april om 15:00 Roden JO19-1 – Grijpskerk JO19-1 5 - 2
06 april om 14:15 Amicitia VMC 6 – Grijpskerk 5 13 - 0
06 april om 14:00 Grijpskerk 3 – Fc. Grootegast 3 2 - 2
06 april om 14:00 Grijpskerk 4 – Drachtster Boys 7 4 - 1
06 april om 12:45 HFC 15 MO17-1 – Grijpskerk MO17-1 0 - 0
06 april om 12:30 De Weide 2 – Grijpskerk 2 2 - 2
06 april om 11:30 Grijpskerk JO17-1 – VEV67 JO17-3 5 - 1
06 april om 11:00 TLC JO17-1 – Grijpskerk JO17-2 3 - 1
06 april om 10:15 LTC JO13-1 – Grijpskerk JO13-1 2 - 2
06 april om 10:15 Grijpskerk JO13-2 – Helpman JO13-3 3 - 0
06 april om 10:00 Engelbert JO11-1G – Grijpskerk JO11-1 1 - 6
06 april om 10:00 Grijpskerk JO11-2 – Be Quick 1887 JO11-3 3 - 2
06 april om 8:45 ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1 – Blauw Wit 34 MO13-1 1 - 2
06 april om 8:45 Grijpskerk JO11-3G – FC Lewenborg JO11-4 3 - 0
30 maart om 14:30 Grijpskerk 1 – Anjum 1 0 - 1
30 maart om 14:00 Grijpskerk 4 – SC Twijzel 2 1 - 5
30 maart om 12:00 Roden JO15-4 – Grijpskerk JO15-1 0 - 5
30 maart om 12:00 Grijpskerk 2 – FC Klazienaveen 2 0 - 3
30 maart om 11:00 GVAV-Rapiditas JO11-5 – Grijpskerk JO11-1 4 - 5
30 maart om 10:15 Grijpskerk JO13-1 – Achilles 1894 JO13-2 3 - 0
30 maart om 10:15 Grijpskerk JO17-1 – Aduard 2000 JO17-1 6 - 1
30 maart om 10:00 HFC 15 JO11-4 – Grijpskerk JO11-2 2 - 2
23 maart om 15:00 Grijpskerk 5 – Fc. Grootegast 4 0 - 1
23 maart om 14:30 Grijpskerk 1 – Waskemeer 1 3 - 0
23 maart om 12:30 Lycurgus 9 – Grijpskerk 3 3 - 3
23 maart om 12:15 SJO Amicitia-BG-ON JO19-1 – Grijpskerk JO19-1 2 - 1
23 maart om 12:00 VV Opende 2 – Grijpskerk 4 0 - 2
23 maart om 12:00 Grijpskerk 2 – Be Quick 1887 2 1 - 2
23 maart om 11:00 Grijpskerk JO17-2 – Gomos JO17-2 1 - 1
23 maart om 10:45 OKVC JO17-1 – Grijpskerk JO17-1 2 - 6
23 maart om 10:15 Grijpskerk JO15-1 – HFC 15 JO15-5 4 - 1
23 maart om 10:15 Marum JO11-3 – Grijpskerk JO11-3G 3 - 8
23 maart om 10:15 SJO Amicitia-BG-ON JO11-1 – Grijpskerk JO11-1 4 - 2
23 maart om 10:15 Helpman MO17-2 – Grijpskerk MO17-1 1 - 0
23 maart om 9:00 Gruno JO13-1 – Grijpskerk JO13-2 3 - 6
23 maart om 8:45 ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1 – Kollum MO13-1 0 - 3
23 maart om 8:45 Grijpskerk JO11-2 – De Heracliden JO11-1 6 - 1
16 maart om 15:00 Niekerk 1 – Grijpskerk 1 2 - 2
16 maart om 14:45 OKVC 3 – Grijpskerk 5 2 - 1
16 maart om 14:30 Olympia28 2 – Grijpskerk 2 1 - 0
16 maart om 14:00 Grijpskerk 4 – Harkema Opeinde 3 4 - 0
16 maart om 12:45 Haren JO17-1 – Grijpskerk JO17-2 7 - 1
16 maart om 12:15 Grijpskerk JO19-1 – Be Quick 1887 JO19-3 6 - 2
16 maart om 11:30 Grijpskerk JO13-2 – OKVC JO13-1 4 - 0
16 maart om 11:15 FC Lewenborg JO13-1 – Grijpskerk JO13-1 3 - 1
16 maart om 10:30 Grijpskerk JO17-1 – ST FC LEO/Kloosterburen JO17-1 9 - 1
16 maart om 10:00 Grijpskerk JO11-3G – SC Stadspark JO11-2 4 - 1
16 maart om 10:00 Grijpskerk JO11-1 – Zevenhuizen JO11-1 8 - 2
16 maart om 9:00 Zuidhorn JO15-4 – Grijpskerk JO15-1 4 - 4
16 maart om 9:00 S.C. Stiens MO13-1 – ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1 0 - 0
16 maart om 8:45 Grijpskerk MO17-1 – vv Winsum MO17-2 7 - 0
09 maart om 16:30 VVK 5 – Grijpskerk 3 0 - 2
09 maart om 14:30 Grijpskerk 5 – Aduard 2000 4 5 - 2
09 maart om 14:30 Grijpskerk 1 – Veenhuizen 1 2 - 1
09 maart om 13:30 VVT 2 – Grijpskerk 4 0 - 3
09 maart om 12:00 Grijpskerk JO17-2 – Roden JO17-3 1 - 1
09 maart om 12:00 Grijpskerk 2 – Urk 4 2 - 3
09 maart om 10:30 ONR JO19-1 – Grijpskerk JO19-1 2 - 1
09 maart om 10:30 Grijpskerk JO15-1 – Grootegast Fc. JO15-3G 11 - 0
09 maart om 10:00 Potetos JO13-1 – Grijpskerk JO13-2 1 - 2
09 maart om 9:00 SIOS JO11-2 – Grijpskerk JO11-3G 1 - 3
09 maart om 9:00 Roden JO17-2 – Grijpskerk JO17-1 1 - 6
09 maart om 8:45 Grijpskerk JO11-1 – GVAV-Rapiditas JO11-3 2 - 2
09 maart om 8:45 VVK JO11-2 – Grijpskerk JO11-2 2 - 4
09 maart om 8:45 ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1 – SJO Feanstars MO13-1 0 - 2
02 maart om 15:00 Be Quick 1887 2 – Grijpskerk 2 1 - 11
02 maart om 14:30 Grijpskerk 5 – Be Quick 1887 5 4 - 2
02 maart om 14:00 Grijpskerk 4 – Friese Boys 3 5 - 1
02 maart om 14:00 Waskemeer 1 – Grijpskerk 1 0 - 1
02 maart om 10:30 Grijpskerk MO17-1 – TLC MO17-1 1 - 2
02 maart om 10:00 VVK JO19-1 – Grijpskerk JO19-1 3 - 3
02 maart om 9:00 VEV67 JO17-3 – Grijpskerk JO17-1 3 - 3
02 maart om 8:45 Grijpskerk JO11-3G – Roden JO11-3G 0 - 8
02 maart om 8:45 ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1 – Fc. Grootegast MO13-1 2 - 1
23 februari om 14:00 Grijpskerk 4 – VV Opende 2 3 - 1
23 februari om 12:00 GEO 2 – Grijpskerk 3 3 - 0
23 februari om 9:30 ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1 – Gomos MO13-1 1 - 4
23 februari om 9:30 Grijpskerk JO9-1 – Achilles 1894 JO9-1 4 - 4 (3 - 1)
16 februari om 17:00 The Knickerbockers 17 – Grijpskerk 3 5 - 3
16 februari om 14:30 Grijpskerk 1 – Kollum 1 1 - 0
16 februari om 13:30 Harkemase Boys 5 – Grijpskerk 4 2 - 0
16 februari om 12:00 Grijpskerk 2 – Groen Geel 2 0 - 2
16 februari om 11:00 Marum JO17-2 – Grijpskerk JO17-2 0 - 2
16 februari om 11:00 Roden MO17-1 – Grijpskerk MO17-1 1 - 2
16 februari om 10:15 Grijpskerk JO13-2 – VVSV 09 JO13-1 1 - 2
16 februari om 9:00 Marum JO15-2 – Grijpskerk JO15-1 2 - 1
16 februari om 9:00 Roden JO13-1G – Grijpskerk JO13-1 3 - 2
16 februari om 8:45 Grijpskerk JO11-2 – Noordpool-U.F.C. JO11-1 4 - 4
09 februari om 14:30 Helpman 6 – Grijpskerk 5 2 - 5
09 februari om 14:30 Grijpskerk 3 – Velocitas 1897 3 2 - 1
09 februari om 14:30 Zwaagwesteinde 1 – Grijpskerk 1 5 - 1
09 februari om 13:10 Blauw Wit 34 MO13-1 – ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1 1 - 2
09 februari om 12:30 Grijpskerk JO17-2 – TLC JO17-1 5 - 2
09 februari om 12:30 Grijpskerk JO15-1 – Roden JO15-4 3 - 0
09 februari om 12:30 NEC Delfzijl 2 – Grijpskerk 2 2 - 0
09 februari om 10:30 Grijpskerk JO13-1 – Be Quick 1887 JO13-2 0 - 1
09 februari om 10:30 Grijpskerk JO19-1 – Roden JO19-1 2 - 2
09 februari om 10:30 Helpman JO13-3 – Grijpskerk JO13-2 2 - 1
09 februari om 8:45 Grijpskerk MO17-1 – HFC 15 MO17-1 2 - 2
09 februari om 8:45 Grijpskerk JO11-1 – Engelbert JO11-1G 4 - 4
09 februari om 8:30 FC Lewenborg JO11-4 – Grijpskerk JO11-3G 5 - 1
09 februari om 8:30 Be Quick 1887 JO11-3 – Grijpskerk JO11-2 3 - 8
02 februari om 14:30 Grijpskerk 5 – Amicitia VMC 6 0 - 6
02 februari om 14:30 VIOD 1 – Grijpskerk 1 1 - 3
02 februari om 12:30 Gorecht 2 – Grijpskerk 2 2 - 0
22 december om 12:00 Grijpskerk 2 – Olympia28 2 2 - 1
15 december om 15:00 Velocitas 1897 3 – Grijpskerk 3 2 - 2
15 december om 14:30 Grijpskerk 1 – Ropta Boys 1 0 - 1
15 december om 12:00 Grijpskerk 2 – De Weide 2 2 - 2
15 december om 10:15 Grijpskerk MO17-1 – SJO Broekster Walden MO17-1 1 - 1
15 december om 10:00 SJO Boerakker/SVMH JO11-1G – Grijpskerk JO11-1 2 - 4
15 december om 8:45 ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1 – SJO J.V. Oostenburg MO13-2 2 - 3
08 december om 15:00 Leovardia 1 – Grijpskerk 1 4 - 0
08 december om 14:30 Zuidhorn 4 – Grijpskerk 5 6 - 1
08 december om 14:00 Grijpskerk 3 – vv Winsum 6 6 - 1
08 december om 12:15 HZVV 2 – Grijpskerk 2 2 - 1
08 december om 12:00 Grijpskerk JO19-1 – SJO Feanstars JO19-1 2 - 3
08 december om 11:30 Grijpskerk JO17-2 – LTC JO17-3 3 - 2
08 december om 11:15 Bakkeveen JO13-1 – Grijpskerk JO13-1 1 - 4
08 december om 10:45 SIOS JO11-1 – Grijpskerk JO11-2 3 - 6
08 december om 10:30 Grijpskerk JO17-1 – ST Omlandia/GEO JO17-1 0 - 2
08 december om 10:15 Kollum JO15-2 – Grijpskerk JO15-1 2 - 1
08 december om 10:00 Gorecht MO13-2 – ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1 0 - 9
08 december om 10:00 Winsum JO13-2G – Grijpskerk JO13-2 -
08 december om 9:45 GVAV-Rapiditas JO11-4 – Grijpskerk JO11-1 0 - 16
08 december om 8:45 Grijpskerk MO17-1 – Be Quick D MO17-1 1 - 2
08 december om 8:45 Grijpskerk JO11-3G – Marum JO11-4 7 - 0
01 december om 14:45 Fc. Grootegast 3 – Grijpskerk 3 2 - 2
01 december om 14:30 Drachtster Boys 7 – Grijpskerk 4 0 - 7
01 december om 14:30 Grijpskerk 5 – Amicitia VMC 6 -
01 december om 14:30 Grijpskerk 1 – Rijperkerk 1 2 - 0
01 december om 12:45 VEV67 JO17-3 – Grijpskerk JO17-1 4 - 1
01 december om 12:00 Grijpskerk JO15-1 – Rottevalle JO15-1G 1 - 3
01 december om 12:00 Helpman JO17-4 – Grijpskerk JO17-2 1 - 3
01 december om 12:00 Grijpskerk 2 – SC Genemuiden 3 3 - 2
01 december om 10:30 Kollum JO19-1 – Grijpskerk JO19-1 2 - 2
01 december om 10:30 Grijpskerk JO13-2 – FC Lewenborg JO13-4 1 - 0
01 december om 10:00 Grijpskerk JO13-1 – Oerterp JO13-1 6 - 0
01 december om 9:45 SJO Bergum BCV Combinatie MO17-1 – Grijpskerk MO17-1 7 - 1
01 december om 9:00 Zuidhorn JO11-4 – Grijpskerk JO11-3G 2 - 1
01 december om 8:45 Grijpskerk JO11-1 – FC Lewenborg JO11-3 8 - 1
01 december om 8:45 Grijpskerk JO11-2 – Kloosterburen JO11-1G 7 - 2
24 november om 14:30 Dokkum 1 – Grijpskerk 1 1 - 3
24 november om 14:00 Grijpskerk 3 – Lycurgus 9 2 - 3
24 november om 13:30 Fc. Grootegast 4 – Grijpskerk 5 3 - 0
24 november om 12:30 SV Bedum 2 – Grijpskerk 2 4 - 0
24 november om 12:30 Grijpskerk JO17-2 – Roden JO17-4 1 - 3
24 november om 11:30 Grijpskerk JO19-1 – Roden JO19-1 2 - 7
24 november om 11:00 Harkema Opeinde JO15-1 – Grijpskerk JO15-1 -
24 november om 11:00 FC LEO JO11-1 – Grijpskerk JO11-2 0 - 10
24 november om 10:30 Fc. Grootegast JO13-1 – Grijpskerk JO13-1 0 - 4
24 november om 10:30 OKVC JO13-1 – Grijpskerk JO13-2 1 - 0
24 november om 10:30 Grijpskerk JO17-1 – Drachtster Boys JO17-3 6 - 2
24 november om 9:00 Dokkum JO15-1G – Grijpskerk JO15-1 1 - 1
24 november om 8:45 Grijpskerk MO17-1 – Kollum MO17-1 1 - 2
24 november om 8:45 Grijpskerk JO11-3G – VV Opende JO11-2 4 - 2
17 november om 14:30 Grijpskerk 5 – OKVC 3 2 - 1
17 november om 14:30 Grijpskerk 1 – VIOD 1 1 - 1
17 november om 13:30 Harkema Opeinde 3 – Grijpskerk 4 1 - 4
17 november om 12:00 Grijpskerk 2 – Gorecht 2 0 - 2
17 november om 11:45 Grijpskerk JO15-1 – V en V68 JO15-1 3 - 2
17 november om 11:00 SJO Feanstars MO17-1 – Grijpskerk MO17-1 4 - 0
17 november om 10:30 ONT JO19-1 – Grijpskerk JO19-1 1 - 2
17 november om 10:30 SJO J.V. Oostenburg JO11-4 – Grijpskerk JO11-3G 4 - 2
17 november om 10:30 Peize JO17-3 – Grijpskerk JO17-2 1 - 2
17 november om 10:15 Grijpskerk JO13-1 – Friese Boys JO13-1 1 - 0
17 november om 10:15 Grijpskerk JO11-1 – Fc. Grootegast JO11-2 10 - 0
17 november om 10:00 ONR JO17-1 – Grijpskerk JO17-1 0 - 5
17 november om 9:00 Gomos MO13-1 – ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1 4 - 2
17 november om 8:45 Grijpskerk JO11-2 – Ezinge JO11-1G 9 - 1
10 november om 14:30 Aduard 2000 4 – Grijpskerk 5 6 - 3
10 november om 14:30 Grijpskerk 4 – VVT 2 4 - 0
10 november om 14:30 Grijpskerk 3 – VVK 5 3 - 1
10 november om 12:30 Grijpskerk JO17-2 – Actief JO17-4 9 - 1
10 november om 12:00 Fc. Grootegast MO13-1 – ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1 3 - 4
10 november om 11:15 Buitenpost JO15-3 – Grijpskerk JO15-1 3 - 2
10 november om 11:00 Monnik De JO11-1G – Grijpskerk JO11-2 0 - 18
10 november om 11:00 Grijpskerk JO17-1 – Roden JO17-2 6 - 1
10 november om 10:30 VEV67 JO11-2 – Grijpskerk JO11-1 0 - 12
10 november om 10:30 Grijpskerk JO19-1 – Drachten JO19-1 1 - 8
10 november om 9:00 SJO t Hogeland JO13-1 – Grijpskerk JO13-2 1 - 4
10 november om 8:45 Grijpskerk JO11-3G – Zevenhuizen JO11-2 7 - 1
10 november om 8:45 Grijpskerk MO17-1 – ONT MO17-2 0 - 7
09 november om 21:00 Grijpskerk 35+2 – De Lauwers 35+1 2 - 4
09 november om 20:30 Kollum 35+2 – Grijpskerk 35+2 1 - 2
09 november om 20:00 Fc. Grootegast 35+1 – Grijpskerk 35+2 0 - 2
03 november om 14:30 SV Bedum 8 – Grijpskerk 5 6 - 2
03 november om 14:30 Anjum 1 – Grijpskerk 1 2 - 2
03 november om 14:15 Grijpskerk 3 – Helpman 5 1 - 1
03 november om 14:00 Grijpskerk 4 – ASC 2 6 - 0
03 november om 12:15 Grijpskerk JO15-1 – De Lauwers JO15-1 1 - 1
03 november om 12:00 FC Klazienaveen 2 – Grijpskerk 2 1 - 0
03 november om 11:25 Niekerk JO13-1 – Grijpskerk JO13-2 0 - 2
03 november om 11:15 Grijpskerk JO19-1 – TLC JO19-2 2 - 0
03 november om 11:00 SJO Feanstars JO17-2 – Grijpskerk JO17-1 2 - 8
03 november om 10:45 Zuidhorn JO13-2 – Grijpskerk JO13-1 1 - 6
03 november om 10:30 Grijpskerk JO17-2 – Achilles 1894 JO17-4 2 - 2
03 november om 10:15 Gomos JO11-1 – Grijpskerk JO11-1 1 - 20
03 november om 10:00 Grijpskerk JO11-3G – Houtigehage JO11-1 1 - 3
03 november om 9:00 SJO t Hogeland JO11-1 – Grijpskerk JO11-2 3 - 3
03 november om 8:45 ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1 – TLC MO13-1 2 - 3
03 november om 8:45 Grijpskerk MO17-1 – ST Holwerd/Blija MO17-1 2 - 2
02 november om 20:30 OKVC 45+1 – Grijpskerk 45+1 0 - 3
02 november om 20:30 Aduard 2000 VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 2 - 0
02 november om 20:30 Grijpskerk 35+1 – VV Opende 35+1 1 - 4
02 november om 20:00 Zuidhorn 35+1 – Grijpskerk 35+1 1 - 0
02 november om 20:00 Grijpskerk 45+1 – vv Winsum 45+1 3 - 2
02 november om 20:00 Grijpskerk VR30+1 – Zuidhorn VR30+1 0 - 5
02 november om 19:30 Niekerk VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 4 - 0
02 november om 19:30 Grijpskerk 35+1 – Niekerk 35+1 2 - 3
02 november om 19:30 Grijpskerk 45+1 – SV Bedum 45+1 2 - 1
31 oktober om 19:00 Grijpskerk JO11-1 – ONB JO11-1 2 - 2
31 oktober om 9:30 Eastermar JO15-1 – Grijpskerk JO15-1 2 - 3
27 oktober om 14:30 De Lauwers 2 – Grijpskerk 4 3 - 2
27 oktober om 14:30 Grijpskerk 1 – Niekerk 1 4 - 0
27 oktober om 14:15 Gorredijk JO19-1 – Grijpskerk JO19-1 3 - 2
27 oktober om 12:30 Marum JO17-2 – Grijpskerk JO17-2 2 - 1
27 oktober om 12:00 Grijpskerk 2 – Olympia28 2 -
27 oktober om 10:30 Grijpskerk JO13-1 – Hardegarijp JO13-1 4 - 1
27 oktober om 10:15 Grijpskerk JO17-1 – Zuidhorn JO17-2 5 - 2
27 oktober om 9:00 Buitenpost MO17-1 – Grijpskerk MO17-1 4 - 1
27 oktober om 9:00 Peize JO11-2 – Grijpskerk JO11-3G 14 - 0
27 oktober om 9:00 SJO J.V. Oostenburg MO13-2 – ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1 2 - 4
27 oktober om 8:45 Grijpskerk JO11-2 – vv Zeester JO11-1 9 - 1
27 oktober om 8:45 Grijpskerk JO13-2 – Eenrum JO13-1G 4 - 4
20 oktober om 15:00 Fc. Grootegast 5 – Grijpskerk 5 6 - 1
20 oktober om 14:30 Urk 4 – Grijpskerk 2 0 - 4
20 oktober om 14:30 Veenhuizen 1 – Grijpskerk 1 2 - 0
20 oktober om 10:30 ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1 – Fc. Grootegast MO13-1 1 - 0
20 oktober om 10:30 ONB JO13-1 – Grijpskerk JO13-1 1 - 7
20 oktober om 9:00 Grijpskerk JO9-1 – BATO JO9-1 6 - 3
13 oktober om 14:30 The Knickerbockers 3 – Grijpskerk 2 1 - 1
13 oktober om 14:30 SC Twijzel 1 – Grijpskerk 1 4 - 3
13 oktober om 14:00 Grijpskerk 4 – t Fean58 4 3 - 1
13 oktober om 14:00 Grijpskerk 3 – The Knickerbockers 16 1 - 0
13 oktober om 11:45 Grijpskerk JO19-1 – Gomos JO19-1 3 - 5
13 oktober om 11:15 FC Lewenborg JO13-3 – Grijpskerk JO13-2 9 - 0
13 oktober om 10:45 Grijpskerk JO15-1 – VV Opende JO15-2 1 - 1
13 oktober om 10:15 ONR JO11-1 – Grijpskerk JO11-1 1 - 3
13 oktober om 10:00 Grijpskerk JO11-2 – VVSV 09 JO11-1 5 - 0
13 oktober om 9:00 Kollum JO13-1 – Grijpskerk JO13-1 0 - 4
13 oktober om 9:00 Grijpskerk JO17-2 – Gomos JO17-2 0 - 1
13 oktober om 8:45 Grijpskerk JO11-3G – Fc. Grootegast JO11-3 1 - 1
12 oktober om 20:30 Grijpskerk 35+1 – Niekerk 35+1 3 - 3
12 oktober om 20:30 Grijpskerk VR30+1 – Niekerk VR30+1 1 - 3
12 oktober om 20:00 Fc. Grootegast 35+1 – Grijpskerk 35+2 1 - 0
12 oktober om 20:00 VV Opende 35+1 – Grijpskerk 35+1 0 - 3
12 oktober om 20:00 Aduard 2000 VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 0 - 1
12 oktober om 19:30 Grijpskerk 35+2 – De Lauwers 35+1 0 - 2
12 oktober om 19:30 Zuidhorn 35+1 – Grijpskerk 35+1 4 - 1
12 oktober om 19:30 Grijpskerk VR30+1 – Zuidhorn VR30+1 1 - 1
12 oktober om 19:00 Kollum 35+2 – Grijpskerk 35+2 1 - 1
06 oktober om 16:00 Gorecht 5 – Grijpskerk 3 1 - 0
06 oktober om 14:30 Grijpskerk 5 – Glimmen 4 3 - 3
06 oktober om 14:30 Grijpskerk 1 – ONT 1 1 - 2
06 oktober om 12:00 Grijpskerk 2 – VEV67 2 1 - 3
06 oktober om 12:00 Grijpskerk JO13-2 – SV Bedum JO13-3 3 - 2
06 oktober om 10:45 ST Gieten-Eext JO17-3 – Grijpskerk JO17-2 3 - 0
06 oktober om 10:30 ONR JO19-1 – Grijpskerk JO19-1 1 - 2
06 oktober om 10:30 Grijpskerk JO13-1 – Harkemase Boys JO13-1 1 - 3
06 oktober om 10:15 Ropta Boys MO17-1 – Grijpskerk MO17-1 8 - 0
06 oktober om 10:15 Grijpskerk JO17-1 – VV Opende JO17-1 7 - 2
06 oktober om 9:00 Roden JO11-3G – Grijpskerk JO11-3G 3 - 3
06 oktober om 8:45 ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1 – Gomos MO13-1 3 - 3
06 oktober om 8:45 Grijpskerk JO11-1 – Zuidhorn JO11-2 6 - 2
05 oktober om 20:30 SV Bedum 45+1 – Grijpskerk 45+1 0 - 4
05 oktober om 20:00 Grijpskerk 45+1 – OKVC 45+1 3 - 3
05 oktober om 19:30 Grijpskerk 45+1 – vv Winsum 45+1 3 - 0
29 september om 15:00 Grijpskerk 3 – The Knickerbockers 17 0 - 0
29 september om 14:30 Be Quick 1887 5 – Grijpskerk 5 5 - 3
29 september om 14:30 Kollum 1 – Grijpskerk 1 3 - 0
29 september om 14:00 Grijpskerk 4 – Harkemase Boys 5 8 - 1
29 september om 13:15 Grijpskerk JO17-2 – FC Zuidlaren JO17-3 0 - 5
29 september om 12:45 Groen Geel 2 – Grijpskerk 2 1 - 1
29 september om 12:15 Peize JO17-2 – Grijpskerk JO17-1 0 - 7
29 september om 12:00 Grijpskerk JO15-1 – SJO Feanstars JO15-3 1 - 3
29 september om 11:15 Grijpskerk JO19-1 – RWF JO19-1 4 - 1
29 september om 10:20 Grijpskerk JO11-3G – SJO Feanstars JO11-3 1 - 4
29 september om 10:00 Grijpskerk JO11-2 – Eenrum JO11-1 6 - 2
29 september om 8:45 Grijpskerk MO17-1 – Harkemase Boys MO17-2 0 - 3
29 september om 8:45 ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1 – Gorecht MO13-2 13 - 0
28 september om 20:30 Kollum 35+2 – Grijpskerk 35+2 1 - 4
28 september om 20:30 Zuidhorn VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 0 - 0
28 september om 20:30 Grijpskerk 35+1 – Zuidhorn 35+1 0 - 4
28 september om 20:30 Grijpskerk 45+1 – vv Winsum 45+1 6 - 1
28 september om 20:00 Niekerk 35+1 – Grijpskerk 35+1 1 - 1
28 september om 20:00 SV Bedum 45+1 – Grijpskerk 45+1 4 - 4
28 september om 20:00 Grijpskerk 35+2 – Fc. Grootegast 35+1 0 - 1
28 september om 20:00 Grijpskerk VR30+1 – Niekerk VR30+1 0 - 2
28 september om 19:30 VV Opende 35+1 – Grijpskerk 35+1 2 - 4
28 september om 19:30 Aduard 2000 VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 1 - 0
28 september om 19:30 Grijpskerk 35+2 – De Lauwers 35+1 3 - 0
28 september om 19:30 Grijpskerk 45+1 – OKVC 45+1 5 - 1
27 september om 19:00 SJO Amicitia-BG-ON JO13-2 – Grijpskerk JO13-2 3 - 0
25 september om 19:00 Grijpskerk JO19-1 – Helpman JO19-1 1 - 6
22 september om 14:30 SC Twijzel 2 – Grijpskerk 4 9 - 2
22 september om 14:30 Grijpskerk 5 – Helpman 6 5 - 0
22 september om 14:30 Grijpskerk 1 – Zwaagwesteinde 1 1 - 6
22 september om 12:15 Zuidhorn JO17-3 – Grijpskerk JO17-2 2 - 1
22 september om 12:00 Grijpskerk 2 – NEC Delfzijl 2 0 - 4
22 september om 11:00 Niekerk MO17-1 – Grijpskerk MO17-1 4 - 0
22 september om 10:45 Grijpskerk JO13-1 – TLC JO13-1 8 - 0
22 september om 10:40 VIOD MO13-1 – ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1 14 - 0
22 september om 10:30 Suameer JO15-1G – Grijpskerk JO15-1 4 - 1
22 september om 10:30 Bakkeveen JO11-2 – Grijpskerk JO11-3G 1 - 1
22 september om 10:20 Grijpskerk JO17-1 – Fc. Grootegast JO17-2 10 - 1
22 september om 9:00 OKVC JO11-1 – Grijpskerk JO11-2 3 - 11
22 september om 9:00 S.V. Haulerwijk JO19-1 – Grijpskerk JO19-1 2 - 1
22 september om 8:45 Grijpskerk JO13-2 – VVSV 09 JO13-1 0 - 4
22 september om 8:45 Grijpskerk JO11-1 – Zevenhuizen JO11-1 6 - 1
19 september om 18:30 Aduard 2000 JO9-1G – Grijpskerk JO9-2 2 - 2
15 september om 16:00 Grijpskerk 2 – Kollum 2 3 - 0
15 september om 14:30 Zuidhorn JO17-3 – Grijpskerk JO17-2 2 - 1
15 september om 14:15 Grijpskerk 1 – GSVV 1 6 - 1
15 september om 13:45 Grijpskerk 4 – Niekerk 3 0 - 2
15 september om 12:15 Anjum 2 – Grijpskerk 3 6 - 1
15 september om 10:30 vv Zeester JO17-1 – Grijpskerk JO17-1 6 - 5
15 september om 10:30 SJO Boerakker/SVMH JO15-1G – Grijpskerk JO15-1 1 - 3
15 september om 10:15 Buitenpost JO11-3 – Grijpskerk JO11-3G 3 - 1
15 september om 10:15 Grijpskerk MO17-1 – Kollum MO17-1 1 - 3
15 september om 10:00 Lauwers De JO9-1G – Grijpskerk JO9-2 11 - 7
15 september om 9:45 Helpman JO9-2 – Grijpskerk JO9-1 2 - 8
15 september om 9:30 Grijpskerk JO8-1 – Drachten JO8-1 21 - 0
15 september om 9:00 Niekerk JO11-2 – Grijpskerk JO11-2 0 - 16
15 september om 8:45 Grijpskerk JO13-1 – Be Quick D JO13-1 1 - 2
14 september om 20:30 vv Winsum 45+1 – Grijpskerk 45+1 0 - 5
14 september om 20:30 Zuidhorn VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 2 - 1
14 september om 20:30 Grijpskerk 35+1 – Zuidhorn 35+1 1 - 1
14 september om 20:00 Grijpskerk 35+2 – Kollum 35+2 1 - 0
14 september om 20:00 VV Opende 35+1 – Grijpskerk 35+1 3 - 1
14 september om 20:00 Grijpskerk 45+1 – OKVC 45+1 3 - 0
14 september om 20:00 Grijpskerk VR30+1 – Aduard 2000 VR30+1 1 - 2
14 september om 19:30 De Lauwers 35+1 – Grijpskerk 35+2 0 - 1
14 september om 19:30 Niekerk 35+1 – Grijpskerk 35+1 0 - 3
14 september om 19:30 Niekerk VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 1 - 0
14 september om 19:30 Grijpskerk 45+1 – SV Bedum 45+1 2 - 0
14 september om 19:00 Grijpskerk 35+2 – Fc. Grootegast 35+1 5 - 0
13 september om 19:00 De Lauwers JO17-1 – Grijpskerk JO17-1 4 - 2
12 september om 19:00 GSVV JO11-1G – Grijpskerk JO11-2 6 - 3
12 september om 18:30 Grijpskerk JO11-1 – Zuidhorn JO11-2 4 - 4
10 september om 18:30 Grijpskerk JO13-1 – Fc. Grootegast JO13-1 5 - 0
08 september om 15:00 Grjipskerk 3 – Fc. Grootegast 4 0 - 2
08 september om 14:30 Fc. Grootegast 5 – Grijpskerk 4 0 - 1
08 september om 14:30 Boerakker 1 – Grijpskerk 1 0 - 10
08 september om 13:15 Grijpskerk JO17-2 – Harkemase Boys JO17-2 3 - 4
08 september om 12:00 Drenthina 2 – Grijpskerk 2 2 - 1
08 september om 12:00 Zuidhorn JO8-2 – Grijpskerk JO8-1 1 - 15
08 september om 11:30 Buitenpost MO17-1 – Grijpskerk MO17-1 4 - 0
08 september om 11:30 Grijpskerk JO17-1 – OKVC JO17-1 3 - 4
08 september om 10:45 DVC Appingedam JO19-1 – Grijpskerk JO19-1 10 - 2
08 september om 10:15 Fc. Grootegast JO11-3 – Grijpskerk JO11-3G 1 - 3
08 september om 10:00 Grijpskerk JO15-1 – Wilper Boys De JO15-1G 3 - 1
08 september om 10:00 Grijpskerk JO9-2 – SJO Amicitia-BG-ON JO9-2 10 - 1
08 september om 9:00 Zuidhorn JO13-2 – Grijpskerk JO13-1 0 - 14
08 september om 8:45 ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1 – Zwaagwesteinde MO13-1 11 - 0
08 september om 8:45 Grijpskerk JO9-1 – Zuidhorn JO9-2 14 - 1
07 september om 19:00 Grijpskerk JO11-2 – OKVC JO11-1 13 - 2
07 september om 19:00 Grijpskerk JO11-1 – Niekerk JO11-1 14 - 2
06 september om 19:45 Grijpskerk 2 – Ropta Boys 2 2 - 0
04 september om 20:00 Grijpskerk 1 – Fc. Grootegast 1 0 - 3
01 september om 16:30 Grijpskerk 4 – VEV67 5 4 - 1
01 september om 14:30 t Fean58 4 – Grjipskerk 3 1 - 6
01 september om 14:30 Grijpskerk JO19-1 – vv Winsum JO19-2 1 - 1
01 september om 12:30 Marum JO17-2 – Grijpskerk JO17-2 2 - 2
01 september om 11:15 Grijpskerk MO17-1 – Zuidhorn MO17-1 0 - 2
01 september om 11:00 Harkema Opeinde JO15-1 – Grijpskerk JO15-1 10 - 1
01 september om 9:45 Grijpskerk JO13-2 – OKVC JO13-1 1 - 2
01 september om 9:00 Zwaagwesteinde MO13-1 – ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1 1 - 12
01 september om 9:00 Fc. Grootegast JO11-2 – Grijpskerk JO11-1 1 - 13
01 september om 8:30 Grijpskerk JO8-1 – Grootegast Fc. JO8-1G 4 - 7
01 september om 8:30 Grijpskerk JO11-3 – Harkemase Boys JO11-3G 0 - 1
01 september om 8:30 Be Quick 1887 JO9-2 – Grijpskerk JO9-1 3 - 4
09 juni om 12:15 Balk 2 – Grijpskerk 2 1 - 2
07 juni om 19:00 Grijpskerk JO13-1 – Jubbega JO13-1G 2 - 0
07 juni om 18:30 Grijpskerk JO11-2 – Zwaagwesteinde JO11-2 0 - 8
05 juni om 19:30 Grijpskerk 2 – Buitenpost 2 3 - 1
05 juni om 19:30 Grijpskerk 4 – OKVC 2 2 - 0
05 juni om 19:15 Grijpskerk JO19-1 – ST FC LEO/Kloosterburen JO19-1 4 - 1
04 juni om 18:45 Grijpskerk JO11-2 – Friese Boys JO11-2 4 - 3
02 juni om 15:00 VEV67 6 – Grijpskerk 5 1 - 1
02 juni om 12:00 LTC 2 – Grijpskerk 2 3 - 3
02 juni om 10:30 Grijpskerk JO13-1 – SJO Broekster Walden JO13-1 2 - 3
02 juni om 10:30 Harkema Opeinde JO11-2 – Grijpskerk JO11-2 1 - 3
02 juni om 9:00 Grijpskerk JO13-2 – Eenrum JO13-2G 3 - 3
02 juni om 9:00 Grijpskerk JO11-1 – Harkema Opeinde JO11-1 5 - 3
01 juni om 20:30 Friese Boys 35+1 – Grijpskerk 35+1 6 - 8
01 juni om 20:00 Grijpskerk 35+1 – SC Kootstertille 35+1 3 - 0
01 juni om 19:30 Grijpskerk 35+1 – Harkemase Boys 35+1 3 - 0
31 mei om 19:30 OKVC 2 – Grijpskerk 4 2 - 3
31 mei om 19:00 VV Opende 3 – Grijpskerk 3 1 - 3
30 mei om 19:00 vv Winsum JO15-5 – Grijpskerk JO15-2 5 - 5
30 mei om 18:30 Grijpskerk JO11-3 – Peize JO11-3 3 - 3
30 mei om 18:30 TLC MO15-1 – Grijpskerk MO15-1d 6 - 0
28 mei om 18:45 SIOS JO15-1G – Grijpskerk JO15-2 2 - 2
26 mei om 14:45 Grijpskerk 5 – Rottevalle 4 2 - 2
26 mei om 14:30 RWF 3 – Grijpskerk 3 2 - 5
26 mei om 14:30 Grijpskerk 1 – Anjum 1 4 - 2
26 mei om 12:15 Grijpskerk JO15-2 – De Monnik JO15-1 6 - 3
26 mei om 12:00 Grijpskerk 2 – Hardegarijp 2 3 - 2
26 mei om 11:30 Grijpskerk JO17-1 – ONR JO17-1 2 - 3
26 mei om 10:30 Friese Boys MO13-1 – ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1 5 - 1
26 mei om 10:15 Harkemase Boys JO15-1 – Grijpskerk JO15-1 7 - 1
26 mei om 10:00 SJO Boerakker/SVMH JO11-1G – Grijpskerk JO11-3 -
26 mei om 10:00 Grijpskerk JO13-2 – Kloosterburen JO13-1G 6 - 1
26 mei om 8:30 Grijpskerk MO15-1d – Roden MO15-1 2 - 3
26 mei om 8:30 Grijpskerk JO11-1 – VV Opende JO11-1 4 - 1
25 mei om 20:50 Aduard 2000 VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 4 - 1
25 mei om 20:30 Grijpskerk 45+1 – VEV67 45+1 0 - 2
25 mei om 20:30 SC Kootstertille 35+1 – Grijpskerk 35+1 0 - 5
25 mei om 20:30 Grijpskerk VR30+1 – Oosterparkers VR30+1 0 - 2
25 mei om 20:10 VVSV 09 VR30+1 – Grijpskerk VR30+1