Programma

20 oktober om 9:00 Grijpskerk JO9-1 – BATO JO9-1
20 oktober om 9:00 Grijpskerk JO11-1 – ONB JO11-1
20 oktober om 10:00 Winsum JO9-3G – Grijpskerk JO9-2
20 oktober om 10:30 Grijpskerk MO17-1 – SJO Broekster Walden MO17-1
20 oktober om 10:30 ONB JO13-1 – Grijpskerk JO13-1
20 oktober om 10:30 ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1 – Fc. Grootegast MO13-1
20 oktober om 14:30 Veenhuizen 1 – Grijpskerk 1
20 oktober om 14:30 Urk 4 – Grijpskerk 2
20 oktober om 15:00 Fc. Grootegast 5 – Grijpskerk 5
27 oktober om 8:45 Grijpskerk JO11-2 – vv Zeester JO11-1
27 oktober om 8:45 Grijpskerk JO8-1 – Helpman JO8-1
27 oktober om 8:45 Grijpskerk JO13-2 – Eenrum JO13-1G
27 oktober om 9:00 Peize JO11-2 – Grijpskerk JO11-3G
27 oktober om 9:00 Marum JO9-1 – Grijpskerk JO9-1
27 oktober om 9:00 SJO J.V. Oostenburg MO13-2 – ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1
27 oktober om 9:55 Eastermar JO15-1 – Grijpskerk JO15-1
27 oktober om 10:15 Grijpskerk JO17-1 – Zuidhorn JO17-2
27 oktober om 10:30 Grijpskerk JO13-1 – Hardegarijp JO13-1
27 oktober om 12:00 Buitenpost MO17-1 – Grijpskerk MO17-1
27 oktober om 12:00 GEO 2 – Grijpskerk 3
27 oktober om 12:00 Zuidhorn JO9-3 – Grijpskerk JO9-2
27 oktober om 12:30 Marum JO17-2 – Grijpskerk JO17-2
27 oktober om 14:15 Gorredijk JO19-1 – Grijpskerk JO19-1
27 oktober om 14:30 De Lauwers 2 – Grijpskerk 4
27 oktober om 14:30 Grijpskerk 1 – Niekerk 1
20 oktober om 9:00 Grijpskerk JO9-1 – BATO JO9-1
20 oktober om 9:00 Grijpskerk JO11-1 – ONB JO11-1
20 oktober om 10:00 Winsum JO9-3G – Grijpskerk JO9-2
20 oktober om 10:30 Grijpskerk MO17-1 – SJO Broekster Walden MO17-1
20 oktober om 10:30 ONB JO13-1 – Grijpskerk JO13-1
20 oktober om 10:30 ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1 – Fc. Grootegast MO13-1
20 oktober om 14:30 Veenhuizen 1 – Grijpskerk 1
20 oktober om 14:30 Urk 4 – Grijpskerk 2
20 oktober om 15:00 Fc. Grootegast 5 – Grijpskerk 5
27 oktober om 8:45 Grijpskerk JO11-2 – vv Zeester JO11-1
27 oktober om 8:45 Grijpskerk JO8-1 – Helpman JO8-1
27 oktober om 8:45 Grijpskerk JO13-2 – Eenrum JO13-1G
27 oktober om 9:00 Peize JO11-2 – Grijpskerk JO11-3G
27 oktober om 9:00 Marum JO9-1 – Grijpskerk JO9-1
27 oktober om 9:00 SJO J.V. Oostenburg MO13-2 – ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1
27 oktober om 9:55 Eastermar JO15-1 – Grijpskerk JO15-1
27 oktober om 10:15 Grijpskerk JO17-1 – Zuidhorn JO17-2
27 oktober om 10:30 Grijpskerk JO13-1 – Hardegarijp JO13-1
27 oktober om 12:00 Buitenpost MO17-1 – Grijpskerk MO17-1
27 oktober om 12:00 GEO 2 – Grijpskerk 3
27 oktober om 12:00 Zuidhorn JO9-3 – Grijpskerk JO9-2
27 oktober om 12:30 Marum JO17-2 – Grijpskerk JO17-2
27 oktober om 14:15 Gorredijk JO19-1 – Grijpskerk JO19-1
27 oktober om 14:30 De Lauwers 2 – Grijpskerk 4
27 oktober om 14:30 Grijpskerk 1 – Niekerk 1
02 november om 19:30 Grijpskerk 45+1 – SV Bedum 45+1
02 november om 19:30 Grijpskerk 35+1 – Niekerk 35+1
02 november om 19:30 Niekerk VR30+1 – Grijpskerk VR30+1
02 november om 20:00 Grijpskerk VR30+1 – Zuidhorn VR30+1
02 november om 20:00 Grijpskerk 45+1 – vv Winsum 45+1
02 november om 20:00 Zuidhorn 35+1 – Grijpskerk 35+1
02 november om 20:30 Grijpskerk 35+1 – VV Opende 35+1
02 november om 20:30 Aduard 2000 VR30+1 – Grijpskerk VR30+1
02 november om 20:30 OKVC 45+1 – Grijpskerk 45+1
03 november om 8:45 Veenwouden SC JO9-2G – Grijpskerk JO9-2
03 november om 8:45 ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1 – Drachtster Boys MO13-2
03 november om 8:45 Grijpskerk MO17-1 – ST Holwerd/Blija MO17-1
03 november om 8:45 Grijpskerk JO11-3 – ONR JO11-3
03 november om 8:45 Grijpskerk JO8-1 – GVAV-Rapiditas JO8-1
03 november om 8:45 ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1 – TLC MO13-1
03 november om 9:00 Harkema Opeinde JO9-4G – Grijpskerk JO9-2
03 november om 10:00 Grijpskerk JO9-1 – SJO Feanstars JO9-2
03 november om 10:00 Grijpskerk JO11-3G – Houtigehage JO11-1
03 november om 10:15 Gomos JO11-1 – Grijpskerk JO11-1
03 november om 10:30 Grijpskerk JO17-2 – Achilles 1894 JO17-4
03 november om 10:45 Zuidhorn JO13-2 – Grijpskerk JO13-1
03 november om 11:00 SJO Feanstars JO17-2 – Grijpskerk JO17-1
03 november om 11:15 Grijpskerk JO19-1 – TLC JO19-2
03 november om 11:25 Niekerk JO13-1 – Grijpskerk JO13-2
03 november om 12:00 FC Klazienaveen 2 – Grijpskerk 2
03 november om 12:15 Grijpskerk JO15-1 – De Lauwers JO15-1
03 november om 14:00 Grijpskerk 4 – ASC 2
03 november om 14:15 Grijpskerk 3 – Helpman 5
03 november om 14:30 Anjum 1 – Grijpskerk 1
03 november om 14:30 SV Bedum 8 – Grijpskerk 5
09 november om 20:00 Fc. Grootegast 35+1 – Grijpskerk 35+2
09 november om 20:30 Kollum 35+2 – Grijpskerk 35+2
09 november om 21:00 Grijpskerk 35+2 – De Lauwers 35+1
10 november om 8:45 Grijpskerk JO9-1 – ONT JO9-1
10 november om 8:45 Grijpskerk MO17-1 – ONT MO17-2
10 november om 8:45 Grijpskerk JO11-3G – Zevenhuizen JO11-2
10 november om 9:00 Grootegast Fc. JO8-1G – Grijpskerk JO8-1
10 november om 10:00 Grijpskerk JO9-2 – Winsum JO9-3G
10 november om 10:30 Grijpskerk JO19-1 – Drachten JO19-1
10 november om 11:00 Grijpskerk JO17-1 – Roden JO17-2
10 november om 11:00 Monnik De JO11-1G – Grijpskerk JO11-2
10 november om 11:15 Buitenpost JO15-3 – Grijpskerk JO15-1
10 november om 12:00 Fc. Grootegast MO13-1 – ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1
10 november om 12:30 Grijpskerk JO17-2 – Actief JO17-4
10 november om 14:00 Grijpskerk 3 – VVK 5
10 november om 14:30 Grijpskerk 4 – VVT 2
10 november om 14:30 Aduard 2000 4 – Grijpskerk 5
17 november om 8:45 Grijpskerk JO11-2 – Ezinge JO11-1G
17 november om 9:00 Oerterp JO9-1 – Grijpskerk JO9-1
17 november om 9:00 Gomos MO13-1 – ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1
17 november om 10:00 ONR JO17-1 – Grijpskerk JO17-1
17 november om 10:15 ONR JO9-2 – Grijpskerk JO9-2
17 november om 10:15 Grijpskerk JO11-1 – Fc. Grootegast JO11-2
17 november om 10:15 Grijpskerk JO13-1 – Friese Boys JO13-1
17 november om 10:30 SJO J.V. Oostenburg JO11-4 – Grijpskerk JO11-3G
17 november om 10:30 ONT JO19-1 – Grijpskerk JO19-1
17 november om 11:00 SJO Feanstars MO17-1 – Grijpskerk MO17-1
17 november om 12:00 Grijpskerk 2 – Gorecht 2
17 november om 13:10 Peize JO17-3 – Grijpskerk JO17-2
17 november om 13:30 Harkema Opeinde 3 – Grijpskerk 4
17 november om 14:30 Grijpskerk 1 – VIOD 1
17 november om 14:30 Grijpskerk 5 – OKVC 3
17 november om 14:30 DVC Appingedam 3 – Grijpskerk 3
24 november om 8:45 Grijpskerk JO9-1 – ONB JO9-1
24 november om 8:45 Grijpskerk JO8-1 – Harkstede JO8-1
24 november om 8:45 Grijpskerk MO17-1 – Kollum MO17-1
24 november om 9:00 TLC JO11-2 – Grijpskerk JO11-1
24 november om 9:00 Dokkum JO15-1G – Grijpskerk JO15-1
24 november om 10:00 Grijpskerk JO11-3G – VV Opende JO11-2
24 november om 10:15 Buitenpost JO9-2 – Grijpskerk JO9-2
24 november om 10:30 Grijpskerk JO17-1 – Drachtster Boys JO17-3
24 november om 10:30 OKVC JO13-1 – Grijpskerk JO13-2
24 november om 10:40 Fc. Grootegast JO13-1 – Grijpskerk JO13-1
24 november om 10:40 FC LEO JO11-1 – Grijpskerk JO11-2
24 november om 11:00 Harkema Opeinde JO15-1 – Grijpskerk JO15-1
24 november om 11:30 Grijpskerk JO19-1 – Roden JO19-1
24 november om 12:30 Grijpskerk JO17-2 – Roden JO17-4
24 november om 12:30 SV Bedum 2 – Grijpskerk 2
24 november om 13:30 Fc. Grootegast 4 – Grijpskerk 5
24 november om 14:00 Grijpskerk 3 – Lycurgus 9
24 november om 14:30 Dokkum 1 – Grijpskerk 1
24 november om 14:30 Grijpskerk 4 – VV Opende 2
20 oktober om 9:00 Grijpskerk JO9-1 – BATO JO9-1
20 oktober om 9:00 Grijpskerk JO11-1 – ONB JO11-1
20 oktober om 10:00 Winsum JO9-3G – Grijpskerk JO9-2
20 oktober om 10:30 Grijpskerk MO17-1 – SJO Broekster Walden MO17-1
20 oktober om 10:30 ONB JO13-1 – Grijpskerk JO13-1
20 oktober om 10:30 ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1 – Fc. Grootegast MO13-1
20 oktober om 14:30 Veenhuizen 1 – Grijpskerk 1
20 oktober om 14:30 Urk 4 – Grijpskerk 2
20 oktober om 15:00 Fc. Grootegast 5 – Grijpskerk 5
27 oktober om 8:45 Grijpskerk JO11-2 – vv Zeester JO11-1
27 oktober om 8:45 Grijpskerk JO8-1 – Helpman JO8-1
27 oktober om 8:45 Grijpskerk JO13-2 – Eenrum JO13-1G
27 oktober om 9:00 Peize JO11-2 – Grijpskerk JO11-3G
27 oktober om 9:00 Marum JO9-1 – Grijpskerk JO9-1
27 oktober om 9:00 SJO J.V. Oostenburg MO13-2 – ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1
27 oktober om 9:55 Eastermar JO15-1 – Grijpskerk JO15-1
27 oktober om 10:15 Grijpskerk JO17-1 – Zuidhorn JO17-2
27 oktober om 10:30 Grijpskerk JO13-1 – Hardegarijp JO13-1
27 oktober om 12:00 Buitenpost MO17-1 – Grijpskerk MO17-1
27 oktober om 12:00 GEO 2 – Grijpskerk 3
27 oktober om 12:00 Zuidhorn JO9-3 – Grijpskerk JO9-2
27 oktober om 12:30 Marum JO17-2 – Grijpskerk JO17-2
27 oktober om 14:15 Gorredijk JO19-1 – Grijpskerk JO19-1
27 oktober om 14:30 De Lauwers 2 – Grijpskerk 4
27 oktober om 14:30 Grijpskerk 1 – Niekerk 1
02 november om 19:30 Grijpskerk 45+1 – SV Bedum 45+1
02 november om 19:30 Grijpskerk 35+1 – Niekerk 35+1
02 november om 19:30 Niekerk VR30+1 – Grijpskerk VR30+1
02 november om 20:00 Grijpskerk VR30+1 – Zuidhorn VR30+1
02 november om 20:00 Grijpskerk 45+1 – vv Winsum 45+1
02 november om 20:00 Zuidhorn 35+1 – Grijpskerk 35+1
02 november om 20:30 Grijpskerk 35+1 – VV Opende 35+1
02 november om 20:30 Aduard 2000 VR30+1 – Grijpskerk VR30+1
02 november om 20:30 OKVC 45+1 – Grijpskerk 45+1
03 november om 8:45 ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1 – Drachtster Boys MO13-2
03 november om 8:45 Grijpskerk MO17-1 – ST Holwerd/Blija MO17-1
03 november om 8:45 Grijpskerk JO11-3 – ONR JO11-3
03 november om 8:45 Grijpskerk JO8-1 – GVAV-Rapiditas JO8-1
03 november om 8:45 Veenwouden SC JO9-2G – Grijpskerk JO9-2
03 november om 8:45 ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1 – TLC MO13-1
03 november om 9:00 Harkema Opeinde JO9-4G – Grijpskerk JO9-2
03 november om 10:00 Grijpskerk JO9-1 – SJO Feanstars JO9-2
03 november om 10:00 Grijpskerk JO11-3G – Houtigehage JO11-1
03 november om 10:15 Gomos JO11-1 – Grijpskerk JO11-1
03 november om 10:30 Grijpskerk JO17-2 – Achilles 1894 JO17-4
03 november om 10:45 Zuidhorn JO13-2 – Grijpskerk JO13-1
03 november om 11:00 SJO Feanstars JO17-2 – Grijpskerk JO17-1
03 november om 11:15 Grijpskerk JO19-1 – TLC JO19-2
03 november om 11:25 Niekerk JO13-1 – Grijpskerk JO13-2
03 november om 12:00 FC Klazienaveen 2 – Grijpskerk 2
03 november om 12:15 Grijpskerk JO15-1 – De Lauwers JO15-1
03 november om 14:00 Grijpskerk 4 – ASC 2
03 november om 14:15 Grijpskerk 3 – Helpman 5
03 november om 14:30 SV Bedum 8 – Grijpskerk 5
03 november om 14:30 Anjum 1 – Grijpskerk 1
09 november om 20:00 Fc. Grootegast 35+1 – Grijpskerk 35+2
09 november om 20:30 Kollum 35+2 – Grijpskerk 35+2
09 november om 21:00 Grijpskerk 35+2 – De Lauwers 35+1
10 november om 8:45 Grijpskerk MO17-1 – ONT MO17-2
10 november om 8:45 Grijpskerk JO11-3G – Zevenhuizen JO11-2
10 november om 8:45 Grijpskerk JO9-1 – ONT JO9-1
10 november om 9:00 Grootegast Fc. JO8-1G – Grijpskerk JO8-1
10 november om 10:00 Grijpskerk JO9-2 – Winsum JO9-3G
10 november om 10:30 Grijpskerk JO19-1 – Drachten JO19-1
10 november om 11:00 Monnik De JO11-1G – Grijpskerk JO11-2
10 november om 11:00 Grijpskerk JO17-1 – Roden JO17-2
10 november om 11:15 Buitenpost JO15-3 – Grijpskerk JO15-1
10 november om 12:00 Fc. Grootegast MO13-1 – ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1
10 november om 12:30 Grijpskerk JO17-2 – Actief JO17-4
10 november om 14:00 Grijpskerk 3 – VVK 5
10 november om 14:30 Grijpskerk 4 – VVT 2
10 november om 14:30 Aduard 2000 4 – Grijpskerk 5
17 november om 8:45 Grijpskerk JO11-2 – Ezinge JO11-1G
17 november om 9:00 Gomos MO13-1 – ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1
17 november om 9:00 Oerterp JO9-1 – Grijpskerk JO9-1
17 november om 10:00 ONR JO17-1 – Grijpskerk JO17-1
17 november om 10:15 Grijpskerk JO11-1 – Fc. Grootegast JO11-2
17 november om 10:15 Grijpskerk JO13-1 – Friese Boys JO13-1
17 november om 10:15 ONR JO9-2 – Grijpskerk JO9-2
17 november om 10:30 SJO J.V. Oostenburg JO11-4 – Grijpskerk JO11-3G
17 november om 10:30 ONT JO19-1 – Grijpskerk JO19-1
17 november om 11:00 SJO Feanstars MO17-1 – Grijpskerk MO17-1
17 november om 12:00 Grijpskerk 2 – Gorecht 2
17 november om 13:10 Peize JO17-3 – Grijpskerk JO17-2
17 november om 13:30 Harkema Opeinde 3 – Grijpskerk 4
17 november om 14:30 Grijpskerk 5 – OKVC 3
17 november om 14:30 Grijpskerk 1 – VIOD 1
17 november om 14:30 DVC Appingedam 3 – Grijpskerk 3
24 november om 8:45 Grijpskerk JO8-1 – Harkstede JO8-1
24 november om 8:45 Grijpskerk MO17-1 – Kollum MO17-1
24 november om 8:45 Grijpskerk JO9-1 – ONB JO9-1
24 november om 9:00 TLC JO11-2 – Grijpskerk JO11-1
24 november om 9:00 Dokkum JO15-1G – Grijpskerk JO15-1
24 november om 10:00 Grijpskerk JO11-3G – VV Opende JO11-2
24 november om 10:15 Buitenpost JO9-2 – Grijpskerk JO9-2
24 november om 10:30 Grijpskerk JO17-1 – Drachtster Boys JO17-3
24 november om 10:30 OKVC JO13-1 – Grijpskerk JO13-2
24 november om 10:40 Fc. Grootegast JO13-1 – Grijpskerk JO13-1
24 november om 10:40 FC LEO JO11-1 – Grijpskerk JO11-2
24 november om 11:00 Harkema Opeinde JO15-1 – Grijpskerk JO15-1
24 november om 11:30 Grijpskerk JO19-1 – Roden JO19-1
24 november om 12:30 Grijpskerk JO17-2 – Roden JO17-4
24 november om 12:30 SV Bedum 2 – Grijpskerk 2
24 november om 13:30 Fc. Grootegast 4 – Grijpskerk 5
24 november om 14:00 Grijpskerk 3 – Lycurgus 9
24 november om 14:30 Grijpskerk 4 – VV Opende 2
24 november om 14:30 Dokkum 1 – Grijpskerk 1
01 december om 8:45 ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1 – Fc. Grootegast MO13-1
01 december om 8:45 Grijpskerk JO11-2 – Kloosterburen JO11-1G
01 december om 8:45 Grijpskerk JO11-1 – FC Lewenborg JO11-3
01 december om 8:45 Grijpskerk JO9-2 – Zuidhorn JO9-3
01 december om 8:45 ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1 – VIOD MO13-1
01 december om 9:00 Zuidhorn JO11-4 – Grijpskerk JO11-3G
01 december om 9:00 S.V. Haulerwijk JO11-2G – Grijpskerk JO11-3G
01 december om 9:00 Grootegast Fc. JO9-1M – Grijpskerk JO9-1
01 december om 9:45 Helpman JO8-1 – Grijpskerk JO8-1
01 december om 10:00 Grijpskerk JO13-2 – FC Lewenborg JO13-4
01 december om 10:30 Grijpskerk JO13-1 – Oerterp JO13-1
01 december om 10:30 Kollum JO19-1 – Grijpskerk JO19-1
01 december om 11:15 SJO Bergum BCV Combinatie MO17-1 – Grijpskerk MO17-1
01 december om 12:00 Grijpskerk JO15-1 – Rottevalle JO15-1G
01 december om 12:00 Grijpskerk 2 – SC Genemuiden 3
01 december om 12:00 Helpman JO17-4 – Grijpskerk JO17-2
01 december om 14:30 Grijpskerk 5 – Amicitia VMC 6
01 december om 14:30 Drachtster Boys 7 – Grijpskerk 4
01 december om 14:30 Grijpskerk 1 – Rijperkerk 1
01 december om 14:45 Fc. Grootegast 3 – Grijpskerk 3
08 december om 8:45 Grijpskerk JO11-3G – Marum JO11-4
08 december om 8:45 Grijpskerk MO17-1 – Be Quick D MO17-1
08 december om 8:45 Grijpskerk JO9-1 – Drachten JO9-2
08 december om 9:45 GVAV-Rapiditas JO11-4 – Grijpskerk JO11-1
08 december om 10:00 Gorecht MO13-2 – ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1
08 december om 10:00 Winsum JO13-2G – Grijpskerk JO13-2
08 december om 10:15 Kollum JO15-2 – Grijpskerk JO15-1
08 december om 10:30 SIOS JO11-1 – Grijpskerk JO11-2
08 december om 10:30 Grijpskerk JO17-1 – ST Omlandia/GEO JO17-1
08 december om 10:30 Grijpskerk JO17-2 – LTC JO17-3
08 december om 11:15 Bakkeveen JO13-1 – Grijpskerk JO13-1
08 december om 12:00 Grijpskerk JO19-1 – SJO Feanstars JO19-1
08 december om 12:15 HZVV 2 – Grijpskerk 2
08 december om 14:00 Grijpskerk 4 – Friese Boys 3
08 december om 14:00 Grijpskerk 3 – vv Winsum 6
08 december om 14:30 Zuidhorn 4 – Grijpskerk 5
08 december om 15:00 Leovardia 1 – Grijpskerk 1
15 december om 8:45 ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1 – SJO J.V. Oostenburg MO13-2
15 december om 10:00 SJO Boerakker/SVMH JO11-1G – Grijpskerk JO11-1
15 december om 10:30 TLC JO17-1 – Grijpskerk JO17-1
15 december om 12:00 Grijpskerk 2 – De Weide 2
15 december om 14:30 Grijpskerk 1 – Ropta Boys 1
15 december om 15:00 Velocitas 1897 3 – Grijpskerk 3
19 januari om 14:00 Waskemeer 1 – Grijpskerk 1
19 januari om 17:30 Be Quick 1887 2 – Grijpskerk 2
26 januari om 12:00 Grijpskerk 2 – FC Klazienaveen 2
26 januari om 14:30 Grijpskerk 1 – Anjum 1
02 februari om 13:00 Gorecht 2 – Grijpskerk 2
02 februari om 14:30 VIOD 1 – Grijpskerk 1
09 februari om 12:30 NEC Delfzijl 2 – Grijpskerk 2
09 februari om 14:00 Grijpskerk 4 – SC Twijzel 2
09 februari om 14:00 Grijpskerk 3 – Velocitas 1897 3
09 februari om 14:00 Helpman 6 – Grijpskerk 5
09 februari om 14:30 Zwaagwesteinde 1 – Grijpskerk 1
16 februari om 12:00 Grijpskerk 2 – Groen Geel 2
16 februari om 14:30 Grijpskerk 5 – Be Quick 1887 5
16 februari om 14:30 Grijpskerk 1 – Kollum 1
16 februari om 16:15 Harkemase Boys 5 – Grijpskerk 4
16 februari om 17:00 The Knickerbockers 17 – Grijpskerk 3
09 maart om 12:00 Grijpskerk 2 – Urk 4
09 maart om 13:30 VVT 2 – Grijpskerk 4
09 maart om 14:30 Grijpskerk 5 – Aduard 2000 4
09 maart om 14:30 Grijpskerk 1 – Veenhuizen 1
09 maart om 16:30 VVK 5 – Grijpskerk 3
16 maart om 14:00 Grijpskerk 4 – Harkema Opeinde 3
16 maart om 14:00 Grijpskerk 3 – DVC Appingedam 3
16 maart om 14:30 OKVC 3 – Grijpskerk 5
16 maart om 15:00 Niekerk 1 – Grijpskerk 1
23 maart om 12:00 Grijpskerk 2 – Be Quick 1887 2
23 maart om 12:30 Lycurgus 9 – Grijpskerk 3
23 maart om 14:00 VV Opende 2 – Grijpskerk 4
23 maart om 14:30 Grijpskerk 5 – Fc. Grootegast 4
23 maart om 14:30 Grijpskerk 1 – Waskemeer 1
06 april om 12:30 De Weide 2 – Grijpskerk 2
06 april om 14:00 Grijpskerk 4 – Drachtster Boys 7
06 april om 14:00 Grijpskerk 3 – Fc. Grootegast 3
06 april om 15:00 Ropta Boys 1 – Grijpskerk 1
06 april om 16:15 Amicitia VMC 6 – Grijpskerk 5
13 april om 12:00 Grijpskerk 2 – HZVV 2
13 april om 14:30 Grijpskerk 5 – Zuidhorn 4
13 april om 14:30 vv Winsum 6 – Grijpskerk 3
13 april om 14:30 Grijpskerk 1 – Leovardia 1
13 april om 16:15 Friese Boys 3 – Grijpskerk 4
20 april om 12:30 SC Genemuiden 3 – Grijpskerk 2
20 april om 14:30 Rijperkerk 1 – Grijpskerk 1
04 mei om 14:00 Grijpskerk 4 – De Lauwers 2
04 mei om 14:00 Grijpskerk 3 – GEO 2
11 mei om 12:00 Grijpskerk 2 – SV Bedum 2
11 mei om 14:00 ASC 2 – Grijpskerk 4
11 mei om 14:00 Helpman 5 – Grijpskerk 3
11 mei om 14:30 Grijpskerk 5 – SV Bedum 8
11 mei om 14:30 Grijpskerk 1 – Dokkum 1
18 mei om 14:00 Grijpskerk 3 – Gorecht 5
18 mei om 14:00 Grijpskerk 3 – ONT 5
18 mei om 14:30 Glimmen 4 – Grijpskerk 5
18 mei om 15:00 ONT 1 – Grijpskerk 1
25 mei om 12:00 Grijpskerk 2 – The Knickerbockers 3
25 mei om 14:30 Grijpskerk 5 – Fc. Grootegast 5
25 mei om 14:30 Grijpskerk 1 – SC Twijzel 1
25 mei om 17:00 The Knickerbockers 16 – Grijpskerk 3