Uitslagen

Deze week (week 33)

Er zijn geen wedstrijden gevonden

Afgelopen week (week 32)

Er zijn geen wedstrijden gevonden

Deze maand (August)

Er zijn geen wedstrijden gevonden

Afgelopen maand (July)

Er zijn geen wedstrijden gevonden

Alle uitslagen

09 juni om 12:15 Balk 2 – Grijpskerk 2 1 - 2
07 juni om 19:00 Grijpskerk JO13-1 – Jubbega JO13-1G 2 - 0
07 juni om 18:30 Grijpskerk JO11-2 – Zwaagwesteinde JO11-2 0 - 8
05 juni om 19:30 Grijpskerk 2 – Buitenpost 2 3 - 1
05 juni om 19:30 Grijpskerk 4 – OKVC 2 2 - 0
05 juni om 19:15 Grijpskerk JO19-1 – ST FC LEO/Kloosterburen JO19-1 4 - 1
04 juni om 18:45 Grijpskerk JO11-2 – Friese Boys JO11-2 4 - 3
02 juni om 15:00 VEV67 6 – Grijpskerk 5 1 - 1
02 juni om 12:00 LTC 2 – Grijpskerk 2 3 - 3
02 juni om 10:30 Grijpskerk JO13-1 – SJO Broekster Walden JO13-1 2 - 3
02 juni om 10:30 Harkema Opeinde JO11-2 – Grijpskerk JO11-2 1 - 3
02 juni om 9:00 Grijpskerk JO13-2 – Eenrum JO13-2G 3 - 3
02 juni om 9:00 Grijpskerk JO11-1 – Harkema Opeinde JO11-1 5 - 3
01 juni om 20:30 Friese Boys 35+1 – Grijpskerk 35+1 6 - 8
01 juni om 20:00 Grijpskerk 35+1 – SC Kootstertille 35+1 3 - 0
01 juni om 19:30 Grijpskerk 35+1 – Harkemase Boys 35+1 3 - 0
31 mei om 19:30 OKVC 2 – Grijpskerk 4 2 - 3
31 mei om 19:00 VV Opende 3 – Grijpskerk 3 1 - 3
30 mei om 19:00 vv Winsum JO15-5 – Grijpskerk JO15-2 5 - 5
30 mei om 18:30 Grijpskerk JO11-3 – Peize JO11-3 3 - 3
30 mei om 18:30 TLC MO15-1 – Grijpskerk MO15-1d 6 - 0
28 mei om 18:45 SIOS JO15-1G – Grijpskerk JO15-2 2 - 2
26 mei om 14:45 Grijpskerk 5 – Rottevalle 4 2 - 2
26 mei om 14:30 RWF 3 – Grijpskerk 3 2 - 5
26 mei om 14:30 Grijpskerk 1 – Anjum 1 4 - 2
26 mei om 12:15 Grijpskerk JO15-2 – De Monnik JO15-1 6 - 3
26 mei om 12:00 Grijpskerk 2 – Hardegarijp 2 3 - 2
26 mei om 11:30 Grijpskerk JO17-1 – ONR JO17-1 2 - 3
26 mei om 10:30 Friese Boys MO13-1 – ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1 5 - 1
26 mei om 10:15 Harkemase Boys JO15-1 – Grijpskerk JO15-1 7 - 1
26 mei om 10:00 SJO Boerakker/SVMH JO11-1G – Grijpskerk JO11-3 -
26 mei om 10:00 Grijpskerk JO13-2 – Kloosterburen JO13-1G 6 - 1
26 mei om 8:30 Grijpskerk MO15-1d – Roden MO15-1 2 - 3
26 mei om 8:30 Grijpskerk JO11-1 – VV Opende JO11-1 4 - 1
25 mei om 20:50 Aduard 2000 VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 4 - 1
25 mei om 20:30 Grijpskerk 45+1 – VEV67 45+1 0 - 2
25 mei om 20:30 SC Kootstertille 35+1 – Grijpskerk 35+1 0 - 5
25 mei om 20:30 Grijpskerk VR30+1 – Oosterparkers VR30+1 0 - 2
25 mei om 20:10 VVSV 09 VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 0 - 1
25 mei om 20:00 Grijpskerk 35+1 – Harkemase Boys 35+1 2 - 3
25 mei om 20:00 Lycurgus 45+1 – Grijpskerk 45+1 1 - 1
25 mei om 19:30 Grijpskerk 35+1 – Friese Boys 35+1 1 - 1
25 mei om 19:30 vv Winsum 45+2 – Grijpskerk 45+1 3 - 4
25 mei om 19:30 Grijpskerk VR30+1 – vv Winsum VR30+3 0 - 6
24 mei om 19:15 Grijpskerk 4 – Potetos 6 4 - 4
24 mei om 19:00 Aduard 2000 JO19-1 – Grijpskerk JO19-1 2 - 4
23 mei om 19:00 vv Zeester JO13-1 – Grijpskerk JO13-2 4 - 0
22 mei om 18:30 ONT JO13-1 – Grijpskerk JO13-1 4 - 3
19 mei om 14:30 ONT 2 – Grijpskerk 2 2 - 1
19 mei om 14:30 Zwaagwesteinde 1 – Grijpskerk 1 1 - 3
19 mei om 14:00 Grijpskerk 3 – Drachtster Boys 8 12 - 0
19 mei om 13:30 Buitenpost 5 – Grijpskerk 5 5 - 4
19 mei om 10:30 V en V68 JO19-1 – Grijpskerk JO19-1 0 - 5
19 mei om 10:30 Marum JO17-1 – Grijpskerk JO17-1 6 - 1
19 mei om 10:30 Grijpskerk JO15-1 – LTC JO15-1 4 - 0
19 mei om 10:30 Roden JO13-2 – Grijpskerk JO13-1 0 - 0
19 mei om 10:00 De Sweach JO11-2 – Grijpskerk JO11-1 2 - 6
19 mei om 9:00 SV Bedum JO15-4 – Grijpskerk JO15-2 2 - 5
19 mei om 9:00 Grijpskerk JO11-3 – Roden JO11-6 10 - 1
19 mei om 8:50 Amicitia VMC MO15-1 – Grijpskerk MO15-1d 2 - 2
19 mei om 8:45 Roden MO13-1 – ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1 0 - 0
19 mei om 8:45 Harkemase Boys JO11-2 – Grijpskerk JO11-2 1 - 2
18 mei om 20:30 Grijpskerk 35+2 – ASC 35+1 0 - 0
18 mei om 20:30 vv Winsum 45+2 – Grijpskerk 45+1 0 - 2
18 mei om 20:00 Grijpskerk 45+1 – VEV67 45+1 3 - 2
18 mei om 20:00 De Lauwers 35+1 – Grijpskerk 35+2 2 - 1
18 mei om 19:30 Grijpskerk 35+2 – Kollum 35+1 4 - 0
18 mei om 19:30 Lycurgus 45+1 – Grijpskerk 45+1 4 - 1
17 mei om 19:00 Grijpskerk JO17-1 – Lycurgus JO17-1 1 - 8
16 mei om 20:00 HFC 15 3 – Grijpskerk 4 2 - 1
16 mei om 19:00 Oerterp MO15-1 – Grijpskerk MO15-1d 0 - 3
15 mei om 19:00 Grijpskerk JO19-1 – Ropta Boys JO19-1 4 - 1
12 mei om 15:15 Grijpskerk 5 – Zuidhorn 4 4 - 3
12 mei om 15:00 Grijpskerk 1 – t Fean58 1 1 - 2
12 mei om 14:30 Zuidhorn 3 – Grijpskerk 3 3 - 0
12 mei om 13:30 Grijpskerk 4 – Potetos 5 1 - 2
12 mei om 12:45 Grijpskerk 2 – SC Veenwouden 2 2 - 0
12 mei om 12:30 SV Bedum JO13-3 – Grijpskerk JO13-2 5 - 0
12 mei om 11:45 ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1 – Friese Boys MO13-1 2 - 2
12 mei om 11:00 Grijpskerk JO17-1 – SC Loppersum JO17-1 4 - 2
12 mei om 10:00 Grijpskerk JO15-1 – Mamio JO15-1 2 - 3
12 mei om 9:00 SJO J.V. Oostenburg MO15-1d – Grijpskerk MO15-1d 1 - 1
12 mei om 8:30 Grijpskerk JO11-3 – VEV67 JO11-6 1 - 6
12 mei om 8:30 Grijpskerk JO11-1 – Kollum JO11-1 1 - 1
11 mei om 20:50 Grijpskerk VR30+1 – vv Winsum VR30+3 0 - 3
11 mei om 20:30 Grijpskerk 35+2 – Kollum 35+1 0 - 1
11 mei om 20:30 Aduard 2000 VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 0 - 3
11 mei om 20:00 ASC 35+1 – Grijpskerk 35+2 1 - 0
11 mei om 19:50 Grijpskerk VR30+1 – Oosterparkers VR30+1 0 - 2
11 mei om 19:30 VVSV 09 VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 0 - 3
11 mei om 19:30 De Lauwers 35+1 – Grijpskerk 35+2 0 - 2
09 mei om 19:45 Anjum 1 – Grijpskerk 1 1 - 5
05 mei om 14:30 Grijpskerk 1 – SC Berlikum 1 2 - 0
05 mei om 12:00 Grijpskerk JO17-1 – Be Quick 1887 JO17-3 3 - 5
05 mei om 11:00 GVAV-Rapiditas JO15-5 – Grijpskerk JO15-2 2 - 3
05 mei om 10:30 Grijpskerk JO15-1 – SJO Feanstars JO15-1 3 - 5
05 mei om 9:00 OKVC JO13-2G – Grijpskerk JO13-2 1 - 8
03 mei om 19:15 Grijpskerk 4 – vv Winsum 4 5 - 2
28 april om 14:00 Grijpskerk 3 – RWF 3 1 - 2
28 april om 13:30 t Fean58 5 – Grijpskerk 5 1 - 1
28 april om 11:00 Buitenpost JO11-2 – Grijpskerk JO11-1 8 - 1
28 april om 11:00 Grijpskerk JO15-2 – Kloosterburen JO15-1G 6 - 0
28 april om 10:45 Aduard 2000 JO19-1 – Grijpskerk JO19-1 -
28 april om 10:30 HSC JO17-1 – Grijpskerk JO17-1 5 - 0
28 april om 10:30 Grijpskerk MO15-1d – HFC 15 MO15-1 0 - 2
28 april om 10:30 Peize JO15-1 – Grijpskerk JO15-1 5 - 1
28 april om 9:00 SIOS JO13-1 – Grijpskerk JO13-2 2 - 1
28 april om 9:00 Fc. Grootegast JO11-2 – Grijpskerk JO11-3 4 - 2
28 april om 8:45 Grijpskerk JO11-2 – WTOC JO11-1G 3 - 4
26 april om 19:00 Grijpskerk MO15-1d – ONB MO15-1 1 - 1
26 april om 19:00 De Lauwers 3 – Grijpskerk 5 6 - 3
26 april om 18:45 ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1 – NEC Delfzijl MO13-1 0 - 0
23 april om 19:00 Fc. Grootegast MO13-1 – ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1 0 - 1
21 april om 15:00 FC Lewenborg JO15-1 – Grijpskerk JO15-1 2 - 0
21 april om 14:30 Boerakker 3 – Grijpskerk 5 1 - 4
21 april om 14:30 vv Winsum 4 – Grijpskerk 4 5 - 2
21 april om 14:30 Drachtster Boys 3 – Grijpskerk 2 0 - 1
21 april om 14:30 VC Trynwalden 1 – Grijpskerk 1 1 - 2
21 april om 14:00 Grijpskerk 3 – VV Opende 3 4 - 2
21 april om 11:30 Buitenpost JO19-2 – Grijpskerk JO19-1 2 - 4
21 april om 11:15 Grijpskerk JO13-2 – VVSV 09 JO13-1 1 - 4
21 april om 11:00 Ezinge JO11-2G – Grijpskerk JO11-3 5 - 3
21 april om 11:00 SJO Feanstars JO11-2 – Grijpskerk JO11-1 3 - 8
21 april om 10:30 Zevenhuizen MO13-1 – ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1 6 - 1
21 april om 10:30 Grijpskerk JO15-2 – De Lauwers JO15-1 4 - 1
21 april om 10:15 vv Winsum JO17-2 – Grijpskerk JO17-1 4 - 2
21 april om 9:00 VVT JO11-1 – Grijpskerk JO11-2 8 - 6
21 april om 9:00 Drachten JO13-1 – Grijpskerk JO13-1 1 - 5
21 april om 8:45 Grijpskerk MO15-1d – VV Opende MO15-1 -
20 april om 20:50 VVSV 09 VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 0 - 0
20 april om 20:30 Grijpskerk 35+2 – De Lauwers 35+1 1 - 1
20 april om 20:30 Grijpskerk 35+1 – Harkemase Boys 35+1 3 - 1
20 april om 20:30 Lycurgus 45+1 – Grijpskerk 45+1 3 - 0
20 april om 20:30 Grijpskerk VR30+1 – Oosterparkers VR30+1 0 - 0
20 april om 20:10 vv Winsum VR30+3 – Grijpskerk VR30+1 3 - 0
20 april om 20:00 Friese Boys 35+1 – Grijpskerk 35+1 3 - 1
20 april om 20:00 Kollum 35+1 – Grijpskerk 35+2 1 - 2
20 april om 20:00 Grijpskerk 45+1 – vv Winsum 45+2 0 - 3
20 april om 19:30 Grijpskerk 45+1 – VEV67 45+1 0 - 3
20 april om 19:30 ASC 35+1 – Grijpskerk 35+2 1 - 1
20 april om 19:30 Grijpskerk 35+1 – SC Kootstertille 35+1 1 - 2
20 april om 19:30 Grijpskerk VR30+1 – Aduard 2000 VR30+1 1 - 1
17 april om 18:30 Grijpskerk JO19-1 – Friese Boys JO19-1 3 - 0
16 april om 18:30 HFC 15 JO13-2 – Grijpskerk JO13-1 1 - 2
14 april om 15:00 NEC Delfzijl 7 – Grijpskerk 4 2 - 7
14 april om 14:30 ONR 4 – Grijpskerk 3 1 - 3
14 april om 14:30 Grijpskerk 1 – SC Twijzel 1 0 - 2
14 april om 13:30 Peize JO17-1 – Grijpskerk JO17-1 6 - 0
14 april om 12:15 Fc. Grootegast JO19-1 – Grijpskerk JO19-1 2 - 5
14 april om 12:00 Grijpskerk JO15-2 – Eenrum JO15-1 2 - 2
14 april om 12:00 Grijpskerk 2 – Fc. Grootegast 2 2 - 1
14 april om 11:00 Monnik De JO13-1G – Grijpskerk JO13-2 0 - 5
14 april om 10:30 Grijpskerk JO13-1 – ONR JO13-1 3 - 2
14 april om 10:00 Grijpskerk JO11-1 – SC Kootstertille JO11-1 4 - 6
14 april om 9:00 Zuidhorn MO13-1 – ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1 0 - 1
14 april om 9:00 TLC JO11-4 – Grijpskerk JO11-3 0 - 4
14 april om 8:45 Grijpskerk JO11-2 – Be Quick D JO11-4 4 - 7
12 april om 18:45 Grijpskerk JO15-1 – Drogeham JO15-1 0 - 7
11 april om 18:30 Amicitia VMC JO11-1 – Grijpskerk JO11-1 3 - 2
07 april om 14:30 WTOC 1 – Grijpskerk 1 4 - 2
07 april om 14:30 Grijpskerk 5 – Aduard 2000 4 3 - 3
07 april om 14:00 Blauw Wit 34 JO13-2 – Grijpskerk JO13-1 4 - 6
07 april om 14:00 Grijpskerk 4 – GVAV-Rapiditas 2 3 - 3
07 april om 12:45 Zuidhorn MO15-1 – Grijpskerk MO15-1d 2 - 1
07 april om 12:30 Grijpskerk 3 – Donkerbroek 2 1 - 0
07 april om 12:00 Buitenpost 2 – Grijpskerk 2 1 - 3
07 april om 11:00 Grijpskerk JO19-1 – Niekerk JO19-1G 7 - 0
07 april om 10:30 Grijpskerk JO17-1 – FC Lewenborg JO17-1 2 - 6
07 april om 10:00 GSVV JO11-1G – Grijpskerk JO11-2 6 - 4
07 april om 9:00 Kollum JO15-1 – Grijpskerk JO15-1 2 - 1
07 april om 9:00 vv Zeester JO15-1 – Grijpskerk JO15-2 4 - 2
07 april om 8:45 SJO Bergum BCV Combinatie JO11-2 – Grijpskerk JO11-1 3 - 1
07 april om 8:45 ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1 – Fc. Grootegast MO13-1 0 - 1
07 april om 8:45 Grijpskerk JO11-3 – Zuidhorn JO11-7 6 - 1
06 april om 20:50 Oosterparkers VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 0 - 0
06 april om 20:30 Harkemase Boys 35+1 – Grijpskerk 35+1 0 - 2
06 april om 20:30 Grijpskerk 35+2 – De Lauwers 35+1 0 - 2
06 april om 20:30 Grijpskerk 45+1 – Lycurgus 45+1 1 - 6
06 april om 20:30 Grijpskerk VR30+1 – vv Winsum VR30+3 0 - 3
06 april om 20:10 VVSV 09 VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 0 - 3
06 april om 20:00 VEV67 45+1 – Grijpskerk 45+1 9 - 3
06 april om 20:00 ASC 35+1 – Grijpskerk 35+2 2 - 1
06 april om 20:00 Grijpskerk 35+1 – SC Kootstertille 35+1 1 - 0
06 april om 19:30 Kollum 35+1 – Grijpskerk 35+2 2 - 1
06 april om 19:30 Grijpskerk 35+1 – Friese Boys 35+1 1 - 4
06 april om 19:30 Grijpskerk 45+1 – vv Winsum 45+2 1 - 1
06 april om 19:30 Grijpskerk VR30+1 – Aduard 2000 VR30+1 0 - 0
05 april om 20:00 Kollum 2 – Grijpskerk 2 1 - 0
31 maart om 14:00 Waskemeer 1 – Grijpskerk 1 0 - 2
31 maart om 11:15 Grijpskerk JO13-2 – vv Winsum JO13-3 1 - 3
31 maart om 10:30 Grijpskerk MO15-1d – Niekerk MO15-1 0 - 0
31 maart om 10:30 SC Kootstertille JO19-1 – Grijpskerk JO19-1 2 - 8
31 maart om 10:00 Grijpskerk JO11-1 – De Lauwers JO11-1 1 - 4
31 maart om 8:45 ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1 – Zuidhorn MO13-1 2 - 2
31 maart om 8:45 Grijpskerk JO11-3 – Marum JO11-4 5 - 0
29 maart om 18:30 Kollum JO13-1 – Grijpskerk JO13-1 0 - 1
24 maart om 16:30 Grijpskerk 5 – VEV67 6 1 - 5
24 maart om 14:30 Grijpskerk 1 – Dokkum 1 2 - 0
24 maart om 14:30 Grijpskerk 2 – The Knickerbockers 5 1 - 1
24 maart om 12:30 Grijpskerk JO15-1 – Be Quick 1887 JO15-2 0 - 1
24 maart om 12:30 VVK 7 – Grijpskerk 4 0 - 1
24 maart om 12:00 Grijpskerk JO15-2 – OKVC JO15-1G 3 - 5
24 maart om 11:00 Grijpskerk JO13-1 – Lycurgus JO13-1 2 - 4
24 maart om 10:30 SJO t Hogeland JO13-2 – Grijpskerk JO13-2 1 - 5
24 maart om 10:00 Grijpskerk MO15-1d – Fc. Grootegast MO15-1 0 - 0
24 maart om 9:45 Grijpskerk JO11-1 – ONT JO11-1 3 - 4
24 maart om 9:00 Niekerk JO11-3 – Grijpskerk JO11-3 1 - 3
24 maart om 9:00 Fc. Grootegast JO17-1 – Grijpskerk JO17-1 2 - 1
24 maart om 8:45 Grijpskerk JO11-2 – RWF JO11-2G 8 - 4
24 maart om 8:30 ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1 – Roden MO13-1 2 - 1
23 maart om 20:30 vv Winsum VR30+3 – Grijpskerk VR30+1 1 - 0
23 maart om 20:10 Grijpskerk VR30+1 – Oosterparkers VR30+1 2 - 0
23 maart om 19:50 VVSV 09 VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 0 - 2
23 maart om 19:30 Grijpskerk VR30+1 – Aduard 2000 VR30+1 0 - 5
17 maart om 14:30 Minnertsga 1 – Grijpskerk 1 2 - 1
17 maart om 14:00 Niekerk 3 – Grijpskerk 5 6 - 0
17 maart om 14:00 Grijpskerk 4 – SV Bedum 6 1 - 2
17 maart om 14:00 Grijpskerk 3 – Marum 4 9 - 1
17 maart om 12:00 Grijpskerk JO17-1 – HFC 15 JO17-1 1 - 3
17 maart om 10:15 Grijpskerk JO15-1 – Lycurgus JO15-1 2 - 4
10 maart om 15:00 Grijpskerk 1 – Kollum 1 1 - 5
10 maart om 14:30 The Knickerbockers 16 – Grijpskerk 4 1 - 2
10 maart om 13:30 Harkemase Boys 5 – Grijpskerk 3 1 - 3
10 maart om 13:00 Velocitas 1897 JO17-2 – Grijpskerk JO17-1 5 - 3
10 maart om 12:30 Grijpskerk 2 – Dokkum 2 2 - 2
10 maart om 12:00 Grijpskerk JO15-2 – SJO t Hogeland JO15-2 0 - 3
10 maart om 11:00 Grijpskerk JO13-1 – Opende JO13-1G 2 - 3
10 maart om 10:45 DVC Appingedam JO15-1 – Grijpskerk JO15-1 4 - 0
10 maart om 9:45 Grijpskerk JO13-2 – GVAV-Rapiditas JO13-7 1 - 2
10 maart om 9:00 Zevenhuizen JO11-2 – Grijpskerk JO11-3 8 - 3
10 maart om 9:00 Drogeham JO11-1 – Grijpskerk JO11-1 3 - 4
10 maart om 8:45 ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1 – Zevenhuizen MO13-1 3 - 3
10 maart om 8:30 Grijpskerk JO11-2 – Kootstertille SC JO11-2G 10 - 2
03 maart om 12:45 Grijpskerk 3 – Fc. Grootegast 3 -
24 februari om 14:30 t Fean58 1 – Grijpskerk 1 0 - 0
24 februari om 14:00 Grijpskerk 4 – NEC Delfzijl 4 1 - 1
24 februari om 12:30 Poolster 2 – Grijpskerk 3 1 - 1
24 februari om 12:00 Grijpskerk 2 – ONT 2 0 - 4
24 februari om 10:00 SV Bedum MO13-1 – Grijpskerk MO13-1 1 - 1
17 februari om 14:30 Grijpskerk 1 – Rijperkerk 1 0 - 3
17 februari om 12:00 Grijpskerk 2 – Broekster Boys 2 0 - 2
17 februari om 10:30 TLC JO11-5 – Grijpskerk JO11-2 7 - 1
17 februari om 10:15 Grijpskerk JO17-1 – Niekerk JO17-1 0 - 3
10 februari om 15:00 Leovardia 1 – Grijpskerk 1 3 - 0
10 februari om 14:30 Lycurgus 11 – Grijpskerk 4 8 - 4
10 februari om 14:30 Grijpskerk 5 – Fc. Grootegast 5 4 - 1
10 februari om 12:30 Grijpskerk JO19-1 – ST Oostergo/WTOC JO19-1 6 - 2
10 februari om 12:30 Ropta Boys 2 – Grijpskerk 2 1 - 2
10 februari om 11:00 Grijpskerk JO13-1 – Fc. Grootegast JO13-1 1 - 2
10 februari om 10:30 Lycurgus JO7-4 – Grijpskerk JO7-2 -
10 februari om 9:15 Glimmen JO7-1G – Grijpskerk JO7-1 -
10 februari om 9:00 Grijpskerk JO7-1 – Gorecht JO7-2 -
10 februari om 8:45 VEV67 JO7-1 – Grijpskerk JO7-1 -
27 januari om 14:30 SC Twijzel 1 – Grijpskerk 1 2 - 3
27 januari om 14:00 Grijpskerk 4 – VVK 7 0 - 1
27 januari om 12:30 Oranje Nassau JO19-1 – Grijpskerk JO19-1 3 - 1
18 december om 18:30 Fc. Grootegast MO13-1 – Grijpskerk MO13-1 0 - 0
16 december om 14:30 Grijpskerk 1 – Zwaagwesteinde 1 2 - 1
16 december om 12:30 Middelstum 3 – Grijpskerk 4 1 - 5
16 december om 12:00 Grijpskerk 3 – ACV 6 4 - 1
16 december om 11:00 Roden JO13-1 – Grijpskerk JO13-1 5 - 0
16 december om 10:45 ST Gomos/Veenhuizen JO15-1 – Grijpskerk JO15-1 3 - 3
16 december om 10:15 Grijpskerk MO15-1d – LEO (Loon) MO15-1 8 - 0
16 december om 9:00 Grijpskerk JO11-1 – SV Bedum JO11-2 4 - 3
16 december om 9:00 Grijpskerk JO9-2 – Harkemase Boys JO9-4G 2 - 5
09 december om 14:30 Grijpskerk 4 – HFC 15 3 5 - 5
09 december om 13:30 Rottevalle 4 – Grijpskerk 5 3 - 3
09 december om 13:00 Grijpskerk JO17-1 – Niekerk JO17-1 1 - 7
09 december om 12:30 Noordwolde JO19-1 – Grijpskerk JO19-1 -
09 december om 12:00 Hardegarijp 2 – Grijpskerk 2 1 - 0
09 december om 11:30 Grijpskerk JO13-1 – Kollum JO13-1 -
09 december om 11:30 Grijpskerk JO15-2 – ASC JO15-1 1 - 3
09 december om 11:00 Fc. Grootegast JO11-1 – Grijpskerk JO11-1 -
09 december om 10:30 SJO t Hogeland JO13-2 – Grijpskerk JO13-2 -
09 december om 10:30 TLC JO15-1 – Grijpskerk JO15-1 -
09 december om 10:15 Grijpskerk JO11-2 – Gorecht JO11-3 -
09 december om 10:15 Kollum JO9-3 – Grijpskerk JO9-2 -
09 december om 10:15 Grijpskerk JO11-3 – Twijzel SC JO11-1G 2 - 3
09 december om 8:45 Grijpskerk MO15-1d – Gorecht MO15-1 0 - 3
02 december om 15:00 FC Assen MO15-1 – Grijpskerk MO15-1d 5 - 1
02 december om 14:30 Drachtster Boys 8 – Grijpskerk 3 0 - 1
02 december om 14:30 Grijpskerk 5 – Buitenpost 5 5 - 2
02 december om 14:30 Grijpskerk 1 – VC Trynwalden 1 1 - 1
02 december om 12:00 Grijpskerk JO19-1 – ST FC LEO/Kloosterburen JO19-1 8 - 1
02 december om 11:00 Grijpskerk JO15-1 – HFC 15 JO15-2 3 - 2
02 december om 10:45 Anjum JO15-1 – Grijpskerk JO15-2 -
02 december om 10:30 Grijpskerk JO13-2 – Niekerk JO13-1 1 - 15
02 december om 9:15 vv Winsum JO7-1 – Grijpskerk JO7-2 -
02 december om 9:00 Aduard 2000 JO11-1G – Grijpskerk JO11-2 7 - 0
02 december om 9:00 Drachten JO13-1 – Grijpskerk JO13-1 1 - 4
02 december om 9:00 Drachtster Boys JO17-2 – Grijpskerk JO17-1 10 - 2
02 december om 8:45 Grijpskerk MO13-1 – Drachtster Boys MO13-1 6 - 0
02 december om 8:45 Grijpskerk JO11-1 – Harkema Opeinde JO11-1 3 - 3
28 november om 20:00 Grijpskerk 1 – Pelikaan S 1 1 - 4
25 november om 12:15 The Knickerbockers 5 – Grijpskerk 2 1 - 1
25 november om 12:15 Grijpskerk JO17-1 – Fc. Grootegast JO17-1 2 - 5
25 november om 11:15 Grijpskerk JO13-2 – Kloosterburen JO13-1G 2 - 0
25 november om 10:30 vv Zeester JO19-1 – Grijpskerk JO19-1 -
25 november om 10:15 Grijpskerk JO11-3 – Be Quick D JO11-6 0 - 4
25 november om 10:15 Harkemase Boys JO11-1 – Grijpskerk JO11-1 -
25 november om 9:45 Grijpskerk JO7-2 – vv Winsum JO7-1 -
25 november om 9:30 Grijpskerk JO7-2 – GVAV-Rapiditas JO7-3 -
25 november om 9:00 Zuidhorn MO13-1 – Grijpskerk MO13-1 7 - 1
25 november om 8:45 Grijpskerk MO15-1d – Harkstede MO15-1 0 - 2
25 november om 8:45 Marum JO13-1 – Grijpskerk JO13-1 7 - 0
25 november om 8:45 Grijpskerk JO11-2 – Helpman JO11-3 0 - 12
18 november om 14:30 Grijpskerk 5 – Boerakker 3 3 - 4
18 november om 14:30 Grijpskerk 1 – Waskemeer 1 3 - 0
18 november om 14:00 Oerterp JO17-1 – Grijpskerk JO17-1 8 - 0
18 november om 12:30 Helpman MO15-1 – Grijpskerk MO15-1d 8 - 0
18 november om 12:00 Grijpskerk 2 – Drachtster Boys 3 2 - 2
18 november om 10:30 Grijpskerk JO15-1 – ONR JO15-1 3 - 1
18 november om 10:15 Grijpskerk JO19-1 – ST Omlandia/GEO JO19-1 4 - 1
18 november om 10:15 Amicitia VMC JO11-2 – Grijpskerk JO11-2 8 - 0
18 november om 9:30 Jistrum JO15-1G – Grijpskerk JO15-2 9 - 2
18 november om 9:00 Kollum JO11-3 – Grijpskerk JO11-3 2 - 4
18 november om 9:00 SIOS JO13-1 – Grijpskerk JO13-2 5 - 3
18 november om 8:45 Grijpskerk MO13-1 – Zevenhuizen MO13-1 2 - 1
18 november om 8:45 Grijpskerk JO11-1 – Zevenhuizen JO11-1 1 - 5
17 november om 21:30 Grijpskerk 45+1 – OKVC 45+1 8 - 2
17 november om 21:00 Grijpskerk 35+1 – Niekerk 35+1 0 - 4
17 november om 21:00 vv Winsum 45+4 – Grijpskerk 45+1 2 - 5
17 november om 20:30 De Lauwers 35+1 – Grijpskerk 35+1 2 - 5
17 november om 20:30 Grijpskerk 45+1 – SV Bedum 45+1 6 - 0
17 november om 20:00 Grijpskerk 35+1 – Fc. Grootegast 35+1 0 - 2
17 november om 20:00 vv Winsum 45+1 – Grijpskerk 45+1 0 - 3
17 november om 19:30 Zuidhorn 35+1 – Grijpskerk 35+1 1 - 0
11 november om 14:30 vv Winsum 1 – Grijpskerk 1 1 - 1
11 november om 14:30 Zuidhorn 4 – Grijpskerk 5 2 - 2
11 november om 14:30 SC Veenwouden 2 – Grijpskerk 2 6 - 0
11 november om 14:15 Grijpskerk 3 – Zuidhorn 3 3 - 3
11 november om 14:00 Oranje Nassau JO19-1 – Grijpskerk JO19-1 -
11 november om 13:30 ONT MO13-1 – Grijpskerk MO13-1 3 - 0
11 november om 12:30 Peize JO15-1 – Grijpskerk JO15-1 2 - 1
11 november om 12:30 Fc. Grootegast JO13-1 – Grijpskerk JO13-1 8 - 0
11 november om 12:15 Grijpskerk JO17-1 – ONT JO17-1 2 - 0
11 november om 12:00 Potetos 5 – Grijpskerk 4 2 - 4
11 november om 11:30 Grijpskerk JO15-2 – SJO Feanstars JO15-4 1 - 0
11 november om 10:30 Grijpskerk JO13-2 – FC LEO JO13-1 1 - 10
11 november om 10:15 Grijpskerk JO11-2 – Zuidhorn JO11-4 1 - 3
11 november om 8:45 Grijpskerk MO15-1d – Gomos MO15-1 3 - 2
11 november om 8:45 Grijpskerk JO11-3 – Buitenpost JO11-3 1 - 5
08 november om 18:30 GSVV JO11-1G – Grijpskerk JO11-3 6 - 1
04 november om 14:30 Kollum 1 – Grijpskerk 1 3 - 1
04 november om 14:30 Oosterparkers JO19-1 – Grijpskerk JO19-1 2 - 8
04 november om 14:00 Grijpskerk 4 – The Knickerbockers 16 3 - 0
04 november om 12:30 Dokkum 2 – Grijpskerk 2 2 - 3
04 november om 12:00 Grijpskerk JO17-1 – SJO Feanstars JO17-1 1 - 5
04 november om 11:30 Grijpskerk JO15-1 – ACV JO15-2 3 - 1
04 november om 10:30 Grijpskerk JO13-1 – Zuidhorn JO13-2 1 - 3
04 november om 10:15 Grijpskerk JO11-2 – Groninger Boys JO11-2 0 - 13
04 november om 9:15 Houtigehage JO15-1 – Grijpskerk JO15-2 6 - 1
04 november om 9:00 Marum MO13-1 – Grijpskerk MO13-1 3 - 3
04 november om 9:00 De Sweach JO11-1 – Grijpskerk JO11-1 2 - 2
04 november om 9:00 OKVC JO13-1 – Grijpskerk JO13-2 9 - 0
04 november om 8:45 Grijpskerk MO15-1d – HZVV MO15-2 1 - 0
04 november om 8:45 Grijpskerk JO11-3 – Houtigehage JO11-1 3 - 2
03 november om 21:30 Grijpskerk 35+1 – Zuidhorn 35+1 0 - 4
03 november om 21:30 Grijpskerk 45+1 – OKVC 45+1 2 - 0
03 november om 21:00 Niekerk 35+1 – Grijpskerk 35+1 2 - 2
03 november om 21:00 vv Winsum 45+4 – Grijpskerk 45+1 0 - 6
03 november om 20:30 VVSV 09 VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 0 - 1
03 november om 20:30 Zuidhorn 35+2 – Grijpskerk 35+2 2 - 1
03 november om 20:30 Grijpskerk 45+1 – vv Winsum 45+1 1 - 0
03 november om 20:00 Grijpskerk 35+1 – De Lauwers 35+1 2 - 1
03 november om 20:00 SV Bedum 45+1 – Grijpskerk 45+1 1 - 3
03 november om 20:00 Grijpskerk 35+2 – Aduard 2000 35+1 1 - 2
03 november om 20:00 Grijpskerk VR30+1 – Niekerk VR30+1 0 - 1
03 november om 19:30 Fc. Grootegast 35+1 – Grijpskerk 35+1 1 - 0
03 november om 19:30 Zuidhorn VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 2 - 0
03 november om 19:30 Grijpskerk 35+2 – SIOS 35+1 0 - 3
28 oktober om 14:30 SV Bedum 6 – Grijpskerk 4 4 - 1
28 oktober om 14:30 Grijpskerk 5 – Niekerk 3 2 - 3
28 oktober om 14:30 Grijpskerk 1 – Minnertsga 1 0 - 0
28 oktober om 12:00 Marum 4 – Grijpskerk 3 1 - 3
28 oktober om 12:00 Grijpskerk JO19-1 – Be Quick 1887 JO19-3 1 - 2
28 oktober om 12:00 Grijpskerk 2 – Kollum 2 1 - 1
28 oktober om 10:35 Grijpskerk JO13-2 – Eenrum JO13-1G 0 - 2
28 oktober om 10:30 ST FC Meppel/Alcides MO15-2 – Grijpskerk MO15-1d 3 - 0
28 oktober om 10:30 Lycurgus JO15-1 – Grijpskerk JO15-1 2 - 2
28 oktober om 10:30 Marum JO17-1 – Grijpskerk JO17-1 5 - 1
28 oktober om 10:05 Grijpskerk JO15-2 – Kollum JO15-3 2 - 3
28 oktober om 8:45 Grijpskerk MO13-1 – Buitenpost MO13-1 0 - 5
28 oktober om 8:45 Grijpskerk JO11-1 – Be Quick D JO11-3 6 - 2
21 oktober om 14:30 Grijpskerk Grijpskerk 5 – t Fean58 5 1 - 4
21 oktober om 14:30 Dokkum 1 – Grijpskerk Grijpskerk 1 4 - 0
21 oktober om 14:00 Grijpskerk Grijpskerk 4 – Lycurgus 11 8 - 3
21 oktober om 12:30 Grijpskerk Grijpskerk 3 – ONR 4 2 - 2
21 oktober om 10:30 Grijpskerk Grijpskerk JO13-1 – ONR JO13-1 5 - 4
21 oktober om 9:00 vv Zeester JO11-1 – Grijpskerk Grijpskerk JO11-3 7 - 1
21 oktober om 8:45 vv Winsum JO11-4 – Grijpskerk Grijpskerk JO11-2 2 - 5
14 oktober om 15:30 Grijpskerk Grijpskerk 3 – Harkemase Boys 5 0 - 3
14 oktober om 14:45 Fc. Grootegast 5 – Grijpskerk Grijpskerk 5 1 - 2
14 oktober om 14:30 Marum MO15-1 – Grijpskerk Grijpskerk MO15-1d 1 - 0
14 oktober om 14:30 Grijpskerk Grijpskerk 1 – Leovardia 1 3 - 1
14 oktober om 13:30 Grijpskerk Grijpskerk 2 – Ropta Boys 2 5 - 0
14 oktober om 12:00 Grijpskerk Grijpskerk JO19-1 – Lycurgus JO19-2 4 - 1
14 oktober om 11:30 Grijpskerk Grijpskerk JO17-1 – RWF JO17-1 1 - 6
14 oktober om 10:00 Grijpskerk Grijpskerk JO15-1 – VEV67 JO15-2 6 - 4
14 oktober om 9:00 VVSV 09 JO13-1 – Grijpskerk Grijpskerk JO13-2 3 - 2
14 oktober om 9:00 Friese Boys MO13-1 – Grijpskerk Grijpskerk MO13-1 7 - 2
14 oktober om 9:00 Opende JO11-1 – Grijpskerk Grijpskerk JO11-1 3 - 2
14 oktober om 9:00 SJO Boerakker/SVMH JO15-1G – Grijpskerk Grijpskerk JO15-2 3 - 0
14 oktober om 8:45 Grijpskerk Grijpskerk JO11-3 – Kootstertille SC JO11-2G 0 - 8
14 oktober om 8:45 Grijpskerk Grijpskerk JO11-2 – Potetos JO11-1 1 - 13
13 oktober om 21:30 Grijpskerk Grijpskerk 45+1 – OKVC 45+1 1 - 0
13 oktober om 21:00 vv Winsum 45+1 – Grijpskerk Grijpskerk 45+1 0 - 4
13 oktober om 20:30 SIOS 35+1 – Grijpskerk Grijpskerk 35+2 0 - 2
13 oktober om 20:30 Grijpskerk Grijpskerk 45+1 – SV Bedum 45+1 2 - 1
13 oktober om 20:30 Grijpskerk Grijpskerk VR30+1 – Zuidhorn VR30+1 0 - 3
13 oktober om 20:00 VVSV 09 VR30+1 – Grijpskerk Grijpskerk VR30+1 0 - 0
13 oktober om 20:00 vv Winsum 45+4 – Grijpskerk Grijpskerk 45+1 0 - 3
13 oktober om 20:00 Grijpskerk Grijpskerk 35+2 – Zuidhorn 35+2 1 - 2
13 oktober om 19:30 Grijpskerk Grijpskerk 35+2 – Aduard 2000 35+1 0 - 1
13 oktober om 19:30 Grijpskerk Grijpskerk VR30+1 – Niekerk VR30+1 1 - 3
07 oktober om 16:30 Potetos 6 – Grijpskerk Grijpskerk 4 1 - 8
07 oktober om 14:30 Rijperkerk 1 – Grijpskerk Grijpskerk 1 2 - 2
07 oktober om 12:00 Broekster Boys 2 – Grijpskerk Grijpskerk 2 2 - 1
07 oktober om 11:00 Be Quick 1887 JO15-2 – Grijpskerk Grijpskerk JO15-1 6 - 1
07 oktober om 11:00 Zuidhorn JO7-1 – Grijpskerk JO7-1 1 - 4
07 oktober om 10:45 Grijpskerk JO7-1 – VEV67 JO7-2 6 - 1
07 oktober om 10:45 Aduard 2000 JO19-1 – Grijpskerk Grijpskerk JO19-1 1 - 3
07 oktober om 10:45 Wardy MO17-1 – Grijpskerk Grijpskerk MO17-1 3 - 3
07 oktober om 10:30 Kollum JO17-1 – Grijpskerk Grijpskerk JO17-1 5 - 1
07 oktober om 10:30 Grijpskerk Grijpskerk JO15-2 – Harkemase Boys JO15-2 1 - 4
07 oktober om 10:15 Zuidhorn JO7-2 – Grijpskerk JO7-2 2 - 0
07 oktober om 10:15 SJO Boerakker/SVMH JO7-1 – Grijpskerk JO7-1 1 - 6
07 oktober om 10:00 VEV67 JO7-4 – Grijpskerk JO7-2 0 - 5
07 oktober om 10:00 Grijpskerk JO7-1 – HFC 15 JO7-1 3 - 4
07 oktober om 10:00 GSVV JO9-1G – Grijpskerk JO9-2 15 - 0
07 oktober om 10:00 VIOD JO11-4 – Grijpskerk Grijpskerk JO11-3 2 - 7
07 oktober om 10:00 Grijpskerk Grijpskerk JO13-2 – Monnik De JO13-1G 2 - 1
07 oktober om 9:30 De Lauwers JO11-1 – Grijpskerk Grijpskerk JO11-2 8 - 0
07 oktober om 8:45 ONT JO13-1 – Grijpskerk Grijpskerk JO13-1 3 - 1
07 oktober om 8:45 Grijpskerk Grijpskerk MO13-1 – Peize MO13-1 3 - 4
07 oktober om 8:45 Grijpskerk Grijpskerk JO11-1 – SJO Feanstars JO11-2 5 - 2
06 oktober om 21:00 Grijpskerk Grijpskerk 35+1 – Zuidhorn 35+1 2 - 3
06 oktober om 20:30 De Lauwers 35+1 – Grijpskerk Grijpskerk 35+1 0 - 1
06 oktober om 20:00 Grijpskerk Grijpskerk 35+1 – Fc. Grootegast 35+1 6 - 2
06 oktober om 19:30 Niekerk 35+1 – Grijpskerk Grijpskerk 35+1 2 - 3
30 september om 15:00 Roden MO13-1 – Grijpskerk Grijpskerk MO13-1 4 - 2
30 september om 14:30 Aduard 2000 4 – Grijpskerk Grijpskerk 5 0 - 3
30 september om 14:30 Grijpskerk Grijpskerk 1 – WTOC 1 0 - 0
30 september om 14:00 Donkerbroek 2 – Grijpskerk Grijpskerk 3 3 - 0
30 september om 12:30 GVAV-Rapiditas 2 – Grijpskerk Grijpskerk 4 7 - 1
30 september om 12:00 ONB JO17-1 – Grijpskerk Grijpskerk JO17-1 15 - 1
30 september om 12:00 Grijpskerk Grijpskerk JO19-1 – Engelbert JO19-1 10 - 0
30 september om 12:00 Grijpskerk Grijpskerk 2 – Buitenpost 2 2 - 1
30 september om 10:45 VEV67 JO7-2 – Grijpskerk JO7-1 2 - 5
30 september om 10:45 Grootegast Fc. JO15-3G – Grijpskerk Grijpskerk JO15-2 0 - 0
30 september om 10:30 Lycurgus JO13-5G – Grijpskerk Grijpskerk JO13-2 1 - 4
30 september om 10:30 ASC JO11-1 – Grijpskerk Grijpskerk JO11-3 5 - 1
30 september om 10:00 HFC 15 JO7-1 – Grijpskerk JO7-1 4 - 1
30 september om 10:00 Grijpskerk Grijpskerk JO15-1 – Fc. Grootegast JO15-1 4 - 1
30 september om 10:00 SJO Boerakker/SVMH JO9-1 – Grijpskerk JO9-1 3 - 14
30 september om 9:45 FC Lewenborg JO11-4 – Grijpskerk Grijpskerk JO11-2 1 - 4
30 september om 9:30 Grijpskerk JO7-2 – Zuidhorn JO7-2 0 - 1
30 september om 9:15 Lycurgus JO7-3 – Grijpskerk JO7-2 2 - 4
30 september om 9:00 Grijpskerk JO7-2 – VEV67 JO7-4 1 - 0
29 september om 21:30 Grijpskerk Grijpskerk 45+1 – vv Winsum 45+1 0 - 0
29 september om 21:00 Grijpskerk Grijpskerk 35+1 – Fc. Grootegast 35+1 4 - 1
29 september om 21:00 vv Winsum 45+4 – Grijpskerk Grijpskerk 45+1 1 - 4
29 september om 20:30 De Lauwers 35+1 – Grijpskerk Grijpskerk 35+1 1 - 2
29 september om 20:30 Niekerk VR30+1 – Grijpskerk Grijpskerk VR30+1 3 - 1
29 september om 20:30 Grijpskerk Grijpskerk 35+2 – Aduard 2000 35+1 1 - 1
29 september om 20:30 Grijpskerk Grijpskerk 45+1 – SV Bedum 45+1 1 - 0
29 september om 20:00 Grijpskerk Grijpskerk 35+1 – Niekerk 35+1 0 - 2
29 september om 20:00 SIOS 35+1 – Grijpskerk Grijpskerk 35+2 2 - 5
29 september om 20:00 OKVC 45+1 – Grijpskerk Grijpskerk 45+1 1 - 2
29 september om 20:00 Grijpskerk Grijpskerk VR30+1 – Zuidhorn VR30+1 0 - 4
29 september om 19:30 VVSV 09 VR30+1 – Grijpskerk Grijpskerk VR30+1 0 - 0
29 september om 19:30 Zuidhorn 35+1 – Grijpskerk Grijpskerk 35+1 1 - 2
29 september om 19:30 Grijpskerk Grijpskerk 35+2 – Zuidhorn 35+2 1 - 1
26 september om 19:30 vv Zeester 2 – Grijpskerk Grijpskerk 3 1 - 5
23 september om 15:00 SC Berlikum 1 – Grijpskerk Grijpskerk 1 0 - 2
23 september om 14:30 Grijpskerk Grijpskerk 5 – De Lauwers 3 2 - 1
23 september om 14:00 Grijpskerk Grijpskerk 4 – NEC Delfzijl 7 6 - 1
23 september om 12:30 Harkstede JO19-1 – Grijpskerk Grijpskerk JO19-1 0 - 4
23 september om 12:30 Fc. Grootegast 2 – Grijpskerk Grijpskerk 2 1 - 2
23 september om 12:15 Grijpskerk Grijpskerk JO17-1 – Drachten JO17-1 1 - 6
23 september om 11:30 Grijpskerk Grijpskerk JO15-2 – Twijzel SC JO15-1G 0 - 2
23 september om 11:15 Zuidhorn JO7-1 – Grijpskerk JO7-1 3 - 5
23 september om 11:00 Grijpskerk JO7-1 – VEV67 JO7-2 1 - 4
23 september om 10:30 Grijpskerk Grijpskerk JO13-2 – vv Zeester JO13-1 0 - 9
23 september om 10:30 SJO Boerakker/SVMH JO7-1 – Grijpskerk JO7-1 1 - 4
23 september om 10:15 Grijpskerk Grijpskerk JO11-2 – HFC 15 JO11-5 1 - 11
23 september om 10:15 Grijpskerk JO7-1 – HFC 15 JO7-1 1 - 2
23 september om 10:00 Ropta Boys JO9-3 – Grijpskerk JO9-2 1 - 6
23 september om 10:00 Zuidhorn JO7-2 – Grijpskerk JO7-2 1 - 3
23 september om 9:45 Grijpskerk JO7-2 – Lycurgus JO7-3 0 - 3
23 september om 9:30 VEV67 JO7-4 – Grijpskerk JO7-2 2 - 4
23 september om 9:00 Niekerk JO11-1 – Grijpskerk Grijpskerk JO11-1 1 - 5
23 september om 9:00 TLC JO13-1 – Grijpskerk Grijpskerk JO13-1 6 - 1
23 september om 9:00 Marum JO15-1 – Grijpskerk Grijpskerk JO15-1 2 - 5
23 september om 8:45 Grijpskerk Grijpskerk MO13-1 – Gorecht MO13-2 4 - 0
23 september om 8:45 Grijpskerk Grijpskerk MO17-1 – SJO Broekster Walden MO17-1 3 - 2
20 september om 17:30 ST Tollebeek/Nagele MO13-1 – Grijpskerk Grijpskerk MO13-1 0 - 3
16 september om 14:30 Niekerk 1 – Grijpskerk 1 0 - 2
16 september om 14:00 Grijpskerk 4 – Grootegast Fc. 3 2 - 1
16 september om 12:30 Zuidhorn 2 – Grijpskerk 2 0 - 0
16 september om 12:30 Grijpskerk JO19-1 – Opende JO19-1 4 - 2
16 september om 12:00 Grijpskerk JO17-1 – Velocitas 1897 JO17-2 1 - 9
16 september om 11:00 GVAV-Rapiditas JO13-2 – Grijpskerk JO13-1 4 - 0
16 september om 11:00 Grijpskerk MO13-1 – ST Tollebeek/Nagele MO13-1 12 - 0
16 september om 10:15 Waskemeer JO15-1 – Grijpskerk JO15-2 8 - 2
16 september om 10:15 OKVC JO11-1 – Grijpskerk JO11-1 4 - 4
16 september om 10:15 Grijpskerk JO15-1 – GRC Groningen JO15-1 2 - 3
16 september om 9:00 Grijpskerk JO13-2 – ODV JO13-1 0 - 5
16 september om 8:45 Oranje Nassau JO9-2 – Grijpskerk JO9-1 6 - 5
16 september om 8:45 Grijpskerk JO11-2 – Oosterparkers JO11-2G 9 - 4
15 september om 21:30 Grijpskerk 45+1 – Winsum 45+4 6 - 0
15 september om 21:00 Grijpskerk 35+1 – Lauwers De 35+1 3 - 0
15 september om 21:00 SV Bedum 45+1 – Grijpskerk 45+1 0 - 5
15 september om 20:30 Niekerk 35+1 – Grijpskerk 35+1 0 - 0
15 september om 20:30 Niekerk VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 2 - 0
15 september om 20:00 Grijpskerk VR30+1 – VVSV 09 VR30+1 0 - 1
15 september om 20:00 Grijpskerk 35+1 – Grootegast Fc. 35+1 2 - 1
15 september om 20:00 Aduard 2000 35+1 – Grijpskerk 35+2 4 - 2
15 september om 20:00 Grijpskerk 45+1 – Winsum 45+1 5 - 0
15 september om 19:30 Zuidhorn 35+1 – Grijpskerk 35+1 1 - 1
15 september om 19:30 OKVC 45+1 – Grijpskerk 45+1 1 - 3
15 september om 19:30 Zuidhorn VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 1 - 0
15 september om 19:30 Grijpskerk 35+2 – SIOS 35+1 0 - 2
15 september om 19:00 Grijpskerk 35+2 – Zuidhorn 35+2 0 - 4
14 september om 19:00 Grijpskerk JO19-1 – Buitenpost JO19-2 10 - 1
11 september om 18:00 Grijpskerk JO11-2 – Aduard 2000 JO11-1G 4 - 3
09 september om 14:30 Niekerk 2 – Grijpskerk 2 1 - 5
09 september om 14:30 Grijpskerk 1 – Groninger Boys 1 10 - 0
09 september om 14:00 Grijpskerk 4 – ASC 2 3 - 0
09 september om 14:00 Buitenpost 4 – Grijpskerk 3 1 - 1
09 september om 12:15 Niekerk JO17-1 – Grijpskerk JO17-1 8 - 3
09 september om 10:30 Marum MO17-1 – Grijpskerk MO17-1 19 - 0
09 september om 10:00 SJO Boerakker/SVMH JO15-1G – Grijpskerk JO15-2 7 - 1
09 september om 9:00 Grijpskerk JO13-2 – Opende JO13-2 2 - 0
09 september om 9:00 Niekerk JO11-1 – Grijpskerk JO11-1 1 - 2
09 september om 9:00 Roden JO13-2 – Grijpskerk JO13-1 5 - 0
09 september om 9:00 Grijpskerk JO15-1 – Velocitas 1897 JO15-1 3 - 1
09 september om 8:30 Pelikaan S JO11-1 – Grijpskerk JO11-2 6 - 3
07 september om 19:30 Fean58 3 – Grijpskerk 4 2 - 4
02 september om 14:30 Grijpskerk 3 – VVSV 09 2 6 - 0
02 september om 14:00 Grijpskerk 2 – LEO FC 2 10 - 0
02 september om 12:15 Grijpskerk JO17-1 – Gorecht JO17-2 2 - 2
02 september om 11:30 Grijpskerk JO13-1 – Grootegast Fc. JO13-1 2 - 1
02 september om 10:50 Grootegast Fc. JO19-1 – Grijpskerk JO19-1 3 - 1
02 september om 10:30 Grijpskerk JO15-2 – Nieuw Roden JO15-1 3 - 1
02 september om 10:00 Grijpskerk JO11-3 – VVSV 09 JO11-1 1 - 4
02 september om 10:00 Grijpskerk JO11-1 – Opende JO11-1 2 - 1
02 september om 9:00 Grootegast Fc. JO15-1 – Grijpskerk JO15-1 2 - 3
02 september om 9:00 Friese Boys JO13-1 – Grijpskerk JO13-2 10 - 0
02 september om 8:45 Grijpskerk MO17-1 – Zuidhorn MO17-1 1 - 10
02 september om 8:45 Grijpskerk JO9-1 – Grootegast Fc. JO9-2 4 - 7
31 augustus om 19:00 Zeester 1 – Grijpskerk 1 1 - 4
27 mei om 14:30 Grijpskerk 1 – Poolster 1 0 - 0
24 mei om 19:30 Lycurgus 10 – Grijpskerk 3 -
21 mei om 14:30 Poolster 1 – Grijpskerk 1 0 - 1
20 mei om 14:30 Grijpskerk 4 – ONT 4 -
20 mei om 14:00 Grijpskerk 3 – HFC ’15 3 -
20 mei om 13:30 Veendam 1894 MO11-1 – Grijpskerk MO11-1 -
20 mei om 12:00 Velocitas 1897 JO11-4 – Grijpskerk JO11-3 -
20 mei om 12:00 Grijpskerk JO17-2 – HFC’15 JO17-3 -
20 mei om 11:00 FC Grootegast JO17-2 – Grijpskerk JO17-1 - 11
20 mei om 10:15 Grijpskerk JO11-2 – Stadspark JO11-2 -
20 mei om 9:00 ONR JO13-2 – Grijpskerk JO13-1 -
20 mei om 9:00 Buitenpost JO15-4 – Grijpskerk JO15-3 -
20 mei om 8:45 Grijpskerk JO9-2 – GVAV-Rapiditas JO9-9 -
20 mei om 8:45 Grijpskerk JO9-1 – Gruno JO9-1 -
20 mei om 8:45 Grijpskerk JO11-4 – HFC ’15 JO11-9 -
20 mei om 8:45 Grijpskerk MO13-1 – Winsum MO13-1 22 - 1
19 mei om 20:45 SIOS VR2 – Grijpskerk VR1 -
19 mei om 20:15 Grijpskerk VR1 – Aduard 2000 VR1 -
19 mei om 19:45 Grijpskerk VR1 – VVSV ’09 VR2 -
19 mei om 19:15 Lauwers De VR2 – Grijpskerk VR1 -
14 mei om 15:33 Grijpskerk MO-11 – SJO STEO MO-11 uitslag 4-0 -
13 mei om 16:30 Mamio 5 – Grijpskerk 5 -
13 mei om 14:30 Grijpskerk 1 – ONR 1 2 - 4
13 mei om 14:00 Grijpskerk 4 – Lauwers De 2 -
13 mei om 12:15 Actief JO17-3 – Grijpskerk JO17-2 -
13 mei om 12:00 Grijpskerk JO19-1 – Be Quick D JO19-2 -
13 mei om 10:30 GEO JO11-1 – Grijpskerk JO11-4 -
13 mei om 10:30 Grijpskerk JO13-1 – Nieuw Roden JO13-1 -
13 mei om 10:30 Grijpskerk JO15-3 – SJO Broekster Walden JO15-3 -
13 mei om 10:15 Zuidhorn JO9-4 – Grijpskerk JO9-1 -
13 mei om 9:00 Oranje Nassau JO9-2 – Grijpskerk JO9-2 -
13 mei om 9:00 SC Kootstertille JO15-1 – Grijpskerk JO15-1 -
13 mei om 8:45 Grijpskerk MO15-1 – Lauwers De MO15-1 -
13 mei om 8:45 Grijpskerk MO11-1 – SJO STEO MO11-1 -
13 mei om 8:45 Grijpskerk JO11-3 – Roden JO11-3 -
13 mei om 8:45 Grijpskerk JO11-2 – Zeester JO11-1 -
13 mei om 8:30 Potetos MO13-1 – Grijpskerk MO13-1 0 - 11
12 mei om 21:15 Grijpskerk VR30+1 – Walden De VR30+1 -
12 mei om 21:15 Lauwers De VR2 – Grijpskerk VR1 -
12 mei om 21:15 Winsum 45+1 – Grijpskerk 45+1 -
12 mei om 20:45 Buitenpost VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 -
12 mei om 20:45 SIOS VR2 – Grijpskerk VR1 -
12 mei om 20:45 Grijpskerk 45+1 – SV Bedum 45+1 -
12 mei om 20:30 Grijpskerk VR2 – Buitenpost VR1 -
12 mei om 20:30 Grijpskerk VR1 – Kollum VR2 -
12 mei om 20:30 Zuidhorn 35+1 – Grijpskerk 35+1 -
12 mei om 20:30 SV Bedum 45+1 – Grijpskerk 45+1 -
12 mei om 20:15 Grijpskerk VR30+1 – Drachtster Boys VR30+1 -
12 mei om 20:15 Grijpskerk VR1 – Aduard 2000 VR1 -
12 mei om 20:15 OKVC 45+1 – Grijpskerk 45+1 -
12 mei om 20:00 Kollum VR2 – Grijpskerk VR2 -
12 mei om 20:00 Buitenpost VR1 – Grijpskerk VR1 -
12 mei om 20:00 Grijpskerk 35+1 – VEV’67 35+5 -
12 mei om 20:00 Grijpskerk 45+1 – Winsum 45+1 -
12 mei om 19:45 Friese Boys VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 -
12 mei om 19:45 Grijpskerk VR1 – VVSV ’09 VR2 -
12 mei om 19:30 Grijpskerk VR2 – Grijpskerk VR1 -
12 mei om 19:30 Grijpskerk 35+1 – VEV’67 35+4 -
12 mei om 19:30 OKVC 45+1 – Grijpskerk 45+1 -
12 mei om 19:15 Grijpskerk 45+1 – Fivel De 45+1 -
11 mei om 19:15 Grijpskerk 3 – SIOS 2 -
06 mei om 14:30 Winsum 8 – Grijpskerk 5 -
06 mei om 14:30 Stadspark 1 – Grijpskerk 1 3 - 1
06 mei om 14:00 Grijpskerk 4 – Opende 3 -
06 mei om 14:00 Grijpskerk 3 – OKVC 2 -
06 mei om 13:30 Harkemase Boys 3 – Grijpskerk 2 -
06 mei om 12:00 Gomos MO13-1 – Grijpskerk MO13-1 0 - 3
06 mei om 12:00 Grijpskerk JO19-1 – Opende JO19-1 -
06 mei om 11:45 GRC Groningen JO11-4 – Grijpskerk JO11-3 -
06 mei om 11:30 Grijpskerk JO17-2 – Actief JO17-3 0 - 2
06 mei om 10:30 TLC JO13-3 – Grijpskerk JO13-1 -
06 mei om 10:30 Kollum JO15-1 – Grijpskerk JO15-1 -
06 mei om 10:30 Grijpskerk JO17-1 – Marum JO17-2 13 - 0
06 mei om 9:00 HFC ’15 MO11-1 – Grijpskerk MO11-1 -
06 mei om 8:45 Grijpskerk MO15-1 – Ter Apel ’96 FC MO15-1 -
06 mei om 8:45 Grijpskerk JO9-2 – HFC ’15 JO9-7 -
06 mei om 8:45 Grijpskerk JO11-4 – Zuidhorn JO11-5 -
06 mei om 8:45 Grijpskerk JO11-2 – LEO FC JO11-1 -
06 mei om 8:30 Pelikaan S JO9-1 – Grijpskerk JO9-1 -
29 april om 14:30 Grijpskerk 5 – VEV’67 7 -
29 april om 14:30 Grijpskerk 1 – HFC ’15 1 5 - 1
29 april om 12:45 Boerakker 2 – Grijpskerk 3 -
29 april om 12:30 TLC 2 – Grijpskerk 4 -
29 april om 12:00 Grijpskerk 2 – Fean’58 3 -
29 april om 11:00 De Wilper Boys JO19-1 – Grijpskerk JO19-1 -
29 april om 10:45 Aduard 2000 JO17-1 – Grijpskerk JO17-1 1 - 7
29 april om 10:30 Grijpskerk JO15-1 – Dokkum JO15-1 -
22 april om 14:30 Grijpskerk 5 – VEV’67 6 -
22 april om 14:30 Be Quick D 5 – Grijpskerk 4 -
22 april om 14:30 Noordwolde 1 – Grijpskerk 1 1 - 3
22 april om 14:00 Grijpskerk 3 – Knickerbockers The 18 -
22 april om 12:00 Grijpskerk JO17-2 – Rood Zwart Baflo JO17-1 2 - 5
22 april om 10:30 Grijpskerk JO17-1 – Amicitia VMC JO17-1afgelast -
22 april om 10:00 Grijpskerk JO11-2 – Lycurgus JO11-4 -
22 april om 8:45 Grijpskerk JO9-1 – Pelikaan S JO9-1 -
21 april om 21:15 Grijpskerk VR30+1 – Walden De VR30+1 1 - 2
21 april om 20:45 Drachtster Boys VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 3 - 0
21 april om 20:15 Grijpskerk VR30+1 – Friese Boys VR30+1 0 - 3
21 april om 19:45 Buitenpost VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 0 - 2
15 april om 23:06 NEC Delfzijl MO11-1 – Grijpskerk MO11-1 uitslag 3-5 -
15 april om 17:00 Knickerbockers The 16 – Grijpskerk 3 -
15 april om 14:30 Lauwers De 3 – Grijpskerk 5 -
15 april om 13:30 Lauwers De 2 – Grijpskerk 4 -
15 april om 13:00 Stadskanaal MO13-1 – Grijpskerk MO13-1 -
15 april om 11:30 Roden JO17-2 – Grijpskerk JO17-1 0 - 12
15 april om 10:30 Grijpskerk JO17-2 – SIOS JO17-1 1 - 1
15 april om 10:30 Grijpskerk JO15-1 – Veenwouden SC JO15-1 -
15 april om 10:15 SJO Feanstars JO19-2 – Grijpskerk JO19-1 -
13 april om 19:00 Grijpskerk JO15-1 – Anjum JO15-1 -
08 april om 14:30 Amicitia VMC 7 – Grijpskerk 5 -
08 april om 14:30 Glimmen 1 – Grijpskerk 1 7 - 1
08 april om 14:00 Grijpskerk 4 – Boornbergum’80 2 -
08 april om 13:00 ONT 3 – Grijpskerk 2 0 - 4
08 april om 12:00 Grijpskerk JO19-1 – TLC JO19-1 -
08 april om 10:30 Grijpskerk JO17-1 – ONR JO17-1 2 - 1
08 april om 10:15 Winsum MO13-1 – Grijpskerk MO13-1 1 - 15
08 april om 10:15 Be Quick D JO15-2 – Grijpskerk JO15-1 -
08 april om 9:30 Ezinge JO17-1 – Grijpskerk JO17-2 5 - 1
02 april om 21:11 SJO StEO MO-11 – Grijpskerk MO-11 uitslag 0-4 -
01 april om 16:00 Helpman 4 – Grijpskerk 3 -
01 april om 14:30 Grijpskerk 5 – Be Quick 1887 4 -
01 april om 14:30 Grootegast Fc 3 – Grijpskerk 4 -
01 april om 14:30 Grijpskerk 1 – Niekerk 1 2 - 2
01 april om 12:00 Grijpskerk JO17-2 – FC Grootegast JO17-3 1 - 2
01 april om 12:00 Grijpskerk 2 – WTOC 2 -
01 april om 10:30 SJO STEO MO11-1 – Grijpskerk MO11-1 0 -
01 april om 10:30 Grijpskerk JO15-1 – Ropta Boys JO15-1 -
01 april om 10:00 Kootstertille SC JO19-1 – Grijpskerk JO19-1 -
01 april om 8:45 Grijpskerk MO13-1 – Potetos MO13-1 9 - 0
31 maart om 21:15 Grijpskerk VR30+1 – Drachtster Boys VR30+1 0 - 4
31 maart om 21:15 OKVC 45+1 – Grijpskerk 45+1 3 - 0
31 maart om 20:45 Buitenpost VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 2 - 0
31 maart om 20:45 Lauwers De VR2 – Grijpskerk VR1 2 - 0
31 maart om 20:45 Grijpskerk 45+1 – SV Bedum 45+1 1 - 1
31 maart om 20:30 Grijpskerk VR2 – Kollum VR2 -
31 maart om 20:30 Buitenpost VR1 – Grijpskerk VR1 -
31 maart om 20:30 Grijpskerk 35+1 – VEV’67 35+5 1 - 1
31 maart om 20:30 Winsum 45+1 – Grijpskerk 45+1 -
31 maart om 20:15 Grijpskerk VR30+1 – Friese Boys VR30+1 2 - 5
31 maart om 20:15 Aduard 2000 VR1 – Grijpskerk VR1 6 - 0
31 maart om 20:15 Fivel De 45+1 – Grijpskerk 45+1 0 - 1
31 maart om 20:00 Grijpskerk VR1 – Grijpskerk VR2 -
31 maart om 20:00 VEV’67 35+4 – Grijpskerk 35+1 7 - 1
31 maart om 20:00 Grijpskerk 45+1 – OKVC 45+1 -
31 maart om 19:45 Walden De VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 0 - 0
31 maart om 19:45 Grijpskerk VR1 – SIOS VR2 2 - 2
31 maart om 19:30 Buitenpost VR1 – Grijpskerk VR2 -
31 maart om 19:30 Grijpskerk VR1 – Kollum VR2 -
31 maart om 19:30 Grijpskerk 35+1 – Zuidhorn 35+1 1 - 5
31 maart om 19:15 Grijpskerk VR1 – VVSV ’09 VR2 1 - 1
25 maart om 15:30 VEV’67 4 – Grijpskerk 2 2 - 3
25 maart om 14:30 Zuidhorn 4 – Grijpskerk 5 0 - 1
25 maart om 14:30 Boerakker 1 – Grijpskerk 1 2 - 5
25 maart om 14:00 Grijpskerk 4 – ONR 4 3 - 2
25 maart om 14:00 Grijpskerk 3 – Niekerk 3 2 - 2
25 maart om 12:00 Grijpskerk JO17-2 – Ezinge JO17-1 3 - 5
25 maart om 12:00 Grijpskerk JO19-1 – SJO SVH/TFS JO19-1 -
25 maart om 11:30 Grootegast Fc JO11-2 – Grijpskerk JO11-4 6 - 2
25 maart om 11:00 Buitenpost JO15-2 – Grijpskerk JO15-1 0 - 1
25 maart om 10:30 Grijpskerk MO13-1 – ST Tollebeek/Nagele MO13-1 3 - 1
25 maart om 10:30 Grijpskerk JO7-2 – Aduard 2000 JO7-1 11 - 0
25 maart om 10:30 Buitenpost JO7-2 – Grijpskerk JO7-1 1 - 2
25 maart om 10:15 Grijpskerk JO7-2 – Lycurgus JO7-2 6 - 1
25 maart om 10:15 VVT JO7-2 – Grijpskerk JO7-1 1 - 3
25 maart om 10:15 Grijpskerk JO17-1 – Niekerk JO17-1 6 - 1
25 maart om 10:00 VEV’67 JO7-3 – Grijpskerk JO7-2 1 - 3
25 maart om 10:00 Grijpskerk JO7-1 – SJO Jong Harkema JO7-3 3 - 1
25 maart om 8:45 Grijpskerk MO11-1 – Zuidhorn MO11-1 1 - 3
25 maart om 8:45 Grijpskerk JO9-2 – Gruno JO9-2 3 - 0
25 maart om 8:45 GRC Groningen JO9-5 – Grijpskerk JO9-1 2 - 11
18 maart om 14:30 Grijpskerk 5 – GRC Groningen 5 2 - 4
18 maart om 14:30 Grijpskerk 1 – Loppersum SC 1 4 - 1
18 maart om 14:00 Helpman 6 – Grijpskerk 3 4 - 1
18 maart om 13:00 S.V. Haulerwijk 2 – Grijpskerk 4 -
18 maart om 12:30 Gorecht JO17-4 – Grijpskerk JO17-2 1 - 1
18 maart om 11:45 Zuidhorn JO11-5 – Grijpskerk JO11-4 3 - 3
18 maart om 11:00 Grijpskerk MO15-1 – Lauwers De MO15-1 2 - 0
18 maart om 11:00 LEO FC JO11-1 – Grijpskerk JO11-2 7 - 4
18 maart om 10:30 Grijpskerk JO7-1 – Buitenpost JO7-2 0 - 1
18 maart om 10:15 Grijpskerk JO7-1 – VVT JO7-2 0 - 1
18 maart om 10:00 SJO Jong Harkema JO7-3 – Grijpskerk JO7-1 0 - 1
18 maart om 9:30 Aduard 2000 JO7-1 – Grijpskerk JO7-2 0 - 9
18 maart om 9:15 Lycurgus JO7-2 – Grijpskerk JO7-2 0 - 1
18 maart om 9:00 Grijpskerk JO7-2 – VEV’67 JO7-3 2 - 0
18 maart om 8:45 Grijpskerk MO11-1 – HFC ’15 MO11-1 2 - 6
18 maart om 8:45 Grijpskerk JO11-3 – GRC Groningen JO11-4 3 - 0
18 maart om 8:45 Grijpskerk MO13-1 – Gomos MO13-1 4 - 1
17 maart om 21:15 Grijpskerk VR30+1 – Walden De VR30+1 0 - 1
17 maart om 21:15 Aduard 2000 VR1 – Grijpskerk VR1 3 - 0
17 maart om 21:15 Fivel De 45+1 – Grijpskerk 45+1 0 - 6
17 maart om 20:45 Buitenpost VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 0 - 1
17 maart om 20:45 Grijpskerk 45+1 – SV Bedum 45+1 5 - 1
17 maart om 20:15 Grijpskerk VR30+1 – Friese Boys VR30+1 1 - 1
17 maart om 20:15 VVSV ’09 VR2 – Grijpskerk VR1 0 - 1
17 maart om 20:15 OKVC 45+1 – Grijpskerk 45+1 1 - 3
17 maart om 19:45 Drachtster Boys VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 4 - 0
17 maart om 19:45 Grijpskerk VR1 – Lauwers De VR2 0 - 4
17 maart om 19:15 Grijpskerk VR1 – SIOS VR2 0 - 0
17 maart om 19:15 Grijpskerk 45+1 – Winsum 45+1 0 - 1
11 maart om 14:30 Aduard 2000 4 – Grijpskerk 5 0 - 1
11 maart om 14:30 Marum 1 – Grijpskerk 1 0 - 5
11 maart om 14:00 Grijpskerk 4 – RWF 3 4 - 1
11 maart om 12:15 Grijpskerk 2 – Friese Boys 2 8 - 1
11 maart om 12:00 Grijpskerk JO19-1 – Marum JO19-2 -
11 maart om 11:00 Grijpskerk JO7-2 – Aduard 2000 JO7-1 7 - 0
11 maart om 10:45 Grijpskerk JO7-2 – Lycurgus JO7-2 2 - 0
11 maart om 10:45 Buitenpost JO7-2 – Grijpskerk JO7-1 1 - 0
11 maart om 10:30 VEV’67 JO7-3 – Grijpskerk JO7-2 0 - 3
11 maart om 10:30 VVT JO7-2 – Grijpskerk JO7-1 0 - 1
11 maart om 10:30 SJO Jong Harkema JO15-3 – Grijpskerk JO15-3 4 - 2
11 maart om 10:30 Grijpskerk JO17-1 – TLC JO17-2 13 - 0
11 maart om 10:20 Zuidhorn MO11-1 – Grijpskerk MO11-1 2 - 3
11 maart om 10:15 Grijpskerk JO7-1 – SJO Jong Harkema JO7-3 1 - 0
11 maart om 9:45 GVAV-Rapiditas JO11-5 – Grijpskerk JO11-3 2 - 1
11 maart om 9:00 Gruno JO9-2 – Grijpskerk JO9-2 2 - 0
11 maart om 9:00 Lycurgus JO11-4 – Grijpskerk JO11-2 4 - 3
11 maart om 9:00 Corenos MO13-1 – Grijpskerk MO13-1 0 - 9
11 maart om 9:00 Grijpskerk JO15-1 – Zwaagwesteinde JO15-1 4 - 3
11 maart om 8:45 Grijpskerk MO15-1 – Ter Apel ’96 FC MO15-1 4 - 4
11 maart om 8:45 Grijpskerk JO11-4 – Grootegast Fc JO11-2 0 - 6
11 maart om 8:30 Roden JO13-3 – Grijpskerk JO13-1 0 - 0
04 maart om 11:30 Grijpskerk JO13-1 – Grootegast Fc JO13-4 11 - 0
04 maart om 11:30 Grijpskerk JO15-3 – SJO Bergum BCV Combinatie JO15-4 5 - 0
04 maart om 10:30 Gorecht JO11-4 – Grijpskerk JO11-4 6 - 2
04 maart om 10:30 HFC’15 JO17-3 – Grijpskerk JO17-2 8 - 1
04 maart om 10:00 Grijpskerk JO11-3 – Lewenborg FC JO11-3 1 - 5
04 maart om 10:00 Grijpskerk JO11-2 – Potetos JO11-2 12 - 1
04 maart om 9:00 Rood Zwart Baflo MO15-1 – Grijpskerk MO15-1 0 - 5
04 maart om 8:45 Grijpskerk MO11-1 – NEC Delfzijl MO11-1 1 - 4
04 maart om 8:45 Grijpskerk JO9-2 – Lewenborg FC JO9-8 6 - 0
04 maart om 8:45 Grijpskerk JO9-1 – Oranje Nassau JO9-1 7 - 1
04 maart om 8:45 Grijpskerk MO13-1 – Stadskanaal MO13-1 18 - 0
03 maart om 21:30 VEV’67 35+5 – Grijpskerk 35+1 3 - 1
03 maart om 21:15 Grijpskerk VR30+1 – Buitenpost VR30+1 0 - 3
03 maart om 21:15 OKVC 45+1 – Grijpskerk 45+1 2 - 3
03 maart om 20:45 Friese Boys VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 3 - 0
03 maart om 20:45 SV Bedum 45+1 – Grijpskerk 45+1 2 - 4
03 maart om 20:40 Grijpskerk 35+1 – Zuidhorn 35+1 1 - 2
03 maart om 20:30 Grijpskerk VR2 – Kollum VR2 -
03 maart om 20:30 Grijpskerk VR1 – Buitenpost VR1 -
03 maart om 20:00 Buitenpost VR1 – Grijpskerk VR2 -
03 maart om 20:00 Kollum VR2 – Grijpskerk VR1 -
03 maart om 19:50 Grijpskerk 35+1 – VEV’67 35+4 - 3
03 maart om 19:45 Grijpskerk VR30+1 – Drachtster Boys VR30+1 0 - 8
03 maart om 19:45 Grijpskerk 45+1 – Fivel De 45+1 2 - 2
03 maart om 19:30 Grijpskerk VR1 – Grijpskerk VR2 -
03 maart om 19:15 Walden De VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 0 - 0
03 maart om 19:15 Grijpskerk 45+1 – Winsum 45+1 5 - 0
25 februari om 14:30 Grijpskerk 3 – Drachtster Boys 5 4 - 6
25 februari om 12:15 Grijpskerk JO15-3 – SJO Jong Harkema JO15-3 7 - 1
25 februari om 10:45 Grijpskerk JO13-1 – Roden JO13-3 5 - 0
25 februari om 10:00 Grijpskerk JO11-3 – GVAV-Rapiditas JO11-5 5 - 1
25 februari om 9:00 Rood Zwart Baflo MO15-1 – Grijpskerk MO15-1 6 - 5
25 februari om 9:00 Grijpskerk JO19-1 – Kootstertille SC JO19-1 2 - 0
25 februari om 8:45 Grijpskerk JO9-1 – GRC Groningen JO9-5 7 - 4
25 februari om 8:45 Grijpskerk MO13-1 – Corenos MO13-1 2 - 0
18 februari om 14:30 Grootegast Fc 5 – Grijpskerk 5 1 - 2
18 februari om 14:30 Buitenpost 3 – Grijpskerk 2 1 - 1
18 februari om 14:30 Pelikanen De 1 – Grijpskerk 1 1 - 2
18 februari om 12:00 Grijpskerk JO19-1 – Lauwers De JO19-1 1 - 1
18 februari om 10:30 Zuidhorn MO13-1 – Grijpskerk MO13-1 0 - 3
18 februari om 9:00 Grijpskerk MO11-1 – ACV MO11-1 0 - 17
11 februari om 14:30 Grijpskerk 1 – Helpman 1 1 - 1
11 februari om 12:00 Grijpskerk 2 – Rottevalle 2 2 - 1
04 februari om 14:30 Veenhuizen 1 – Grijpskerk 1 3 - 0
04 februari om 14:00 Grijpskerk 3 – Pelikaan S 3 0 - 0
04 februari om 12:20 Grijpskerk JO11-1 – SJO SVH/TFS JO11-1 3 - 0
04 februari om 12:00 Grijpskerk 2 – Zuidhorn 2 -
04 februari om 11:20 SJO EBC/Delfstrahuizen JO11-1 – Grijpskerk JO11-1 1 - 0
28 januari om 14:30 Grijpskerk 1 – Appingedam 1 1 - 0
28 januari om 12:00 Grijpskerk 2 – Kollum 2 -
23 januari om 12:40 Grijpskerk JO11-1 – Drachtster Boys JO11-1 0 - 3
23 januari om 11:40 SJO SVH/TFS JO11-1 – Grijpskerk JO11-1 3 - 0
21 januari om 10:20 ASC JO11-1 – Grijpskerk JO11-1 2 - 3
21 januari om 10:15 Grijpskerk JO19 – OKVC JO19 -
21 januari om 9:00 Drachtster Boys JO11-1 – Grijpskerk JO11-1 0 - 2
14 januari om 13:40 Grijpskerk JO11-1 – SJO Feanstars JO11-1 4 - 0
14 januari om 13:00 Grijpskerk JO11-1 – SJO EBC/Delfstrahuizen JO11-1 5 - 1
17 december om 14:00 Grijpskerk 3 – Lycurgus 10 4 - 1
17 december om 10:00 Grijpskerk JO11-1 – ASC JO11-1 2 - 3
17 december om 9:20 SJO Feanstars JO11-1 – Grijpskerk JO11-1 -
10 december om 14:30 ONR 1 – Grijpskerk 1 2 - 3
10 december om 14:00 Grijpskerk 4 – Griffioen De 3 0 - 4
10 december om 12:30 RWF 2 – Grijpskerk 2 1 - 5
10 december om 12:00 Grijpskerk JO19-1 – Buitenpost JO19-2 1 - 4
10 december om 11:00 Geel Wit JO15-1 – Grijpskerk JO15-1 1 - 8
10 december om 10:30 SIOS JO17-1 – Grijpskerk JO17-2 0 -
10 december om 10:00 Lauwers De JO9-1 – Grijpskerk JO9-1 0 - 16
10 december om 10:00 Grijpskerk JO17-1 – HFC ’15 JO17-1 2 - 5
10 december om 9:00 Grootegast Fc MO11-1 – Grijpskerk MO11-1 6 - 1
10 december om 9:00 Grijpskerk JO9-2 – Niekerk JO9-3 8 - 1
10 december om 9:00 Grijpskerk JO11-1 – OKVC JO11-1 -
03 december om 14:30 Grijpskerk 5 – Mamio 5 2 - 7
03 december om 14:30 Grijpskerk 1 – Stadspark 1 0 - 0
03 december om 14:00 OKVC 2 – Grijpskerk 3 3 - 3
03 december om 13:00 Zuidhorn JO11-3 – Grijpskerk JO11-1 2 - 8
03 december om 12:30 Be Quick D JO19-2 – Grijpskerk JO19-1 3 - 2
03 december om 12:00 Grijpskerk 2 – Niekerk 2 7 - 0
03 december om 10:30 Zevenhuizen MO11-1 – Grijpskerk MO11-1 13 - 2
03 december om 10:30 Grijpskerk JO15-1 – SC Kootstertille JO15-1 4 - 3
03 december om 10:30 PKC’83 JO17-1 – Grijpskerk JO17-1 -
03 december om 10:30 Grijpskerk JO15-3 – Kollum JO15-4 5 - 4
03 december om 9:00 Grijpskerk JO9-1 – Opende JO9-1 1 - 4
03 december om 9:00 Grijpskerk JO17-2 – Gorecht JO17-4 0 - 4
03 december om 9:00 Grijpskerk MO13-1 – Roden MO13-1 12 - 0
03 december om 8:30 Pelikaan S JO11-1 – Grijpskerk JO11-2 5 - 1
26 november om 15:00 VEV’67 7 – Grijpskerk 5 0 - 5
26 november om 14:30 HFC ’15 1 – Grijpskerk 1 3 - 3
26 november om 14:00 Grijpskerk 4 – TLC 2 4 - 0
26 november om 14:00 Grijpskerk 3 – Boerakker 2 5 - 2
26 november om 12:30 Fean’58 3 – Grijpskerk 2 0 - 4
26 november om 11:30 Grijpskerk JO19-1 – De Wilper Boys JO19-1 5 - 1
26 november om 11:00 Rood Zwart Baflo MO15-1 – Grijpskerk MO15-1 0 - 2
26 november om 10:40 Dokkum JO15-1 – Grijpskerk JO15-1 1 - 6
26 november om 10:30 Lycurgus JO13-3 – Grijpskerk JO13-1 2 - 2
26 november om 10:30 Grijpskerk JO17-1 – Aduard 2000 JO17-1 6 - 1
26 november om 10:00 Grijpskerk JO11-3 – De Wilper Boys JO11-1 1 - 3
26 november om 10:00 SJO Boerakker/SVMH JO9-1 – Grijpskerk JO9-1 3 - 8
26 november om 10:00 VEV’67 JO11-6 – Grijpskerk JO11-2 1 - 6
26 november om 10:00 Grijpskerk JO11-1 – HFC ’15 JO11-4 13 - 0
26 november om 9:00 SJO Feanstars JO11-3 – Grijpskerk JO11-4 10 - 0
26 november om 9:00 Grijpskerk JO15-3 – Drachtster Boys JO15-7 8 - 4
26 november om 8:45 Grijpskerk MO13-1 – Zevenhuizen MO13-1 18 - 0
26 november om 8:45 Grijpskerk JO11-3 – Marum JO11-2 -
19 november om 15:30 ONT 4 – Grijpskerk 4 3 - 2
19 november om 14:30 Grijpskerk 1 – Noordwolde 1 0 - 0
19 november om 10:30 Grijpskerk JO17-1 – Roden JO17-2 11 - 0
19 november om 10:00 Oostergo JO9-1 – Grijpskerk JO9-1 3 - 7
19 november om 10:00 SJO Jong Harkema JO7-4 – Grijpskerk JO7-1 1 - 0
19 november om 9:45 Grijpskerk JO7-1 – SJO Jong Harkema JO7-2 0 - 1
19 november om 9:30 Twijzel SC JO7-1 – Grijpskerk JO7-1 1 - 0
19 november om 9:15 Grijpskerk JO7-1 – Ternaard JO7-1 0 - 0
19 november om 9:00 FC Grootegast JO17-3 – Grijpskerk JO17-2 0 - 3
19 november om 9:00 Zwaagwesteinde JO15-1 – Grijpskerk JO15-1 1 - 3
19 november om 9:00 Grijpskerk JO15-3 – ASC JO15-1 Afgelast - 15
19 november om 8:45 Grijpskerk JO11-2 – Zuidhorn JO11-3 1 - 3
19 november om 8:45 Grijpskerk JO11-1 – S.V. Haulerwijk JO11-1 5 - 1
18 november om 21:00 Grijpskerk VR1 – Grijpskerk VR2 -
18 november om 20:30 Grijpskerk VR2 – Aduard 2000 VR1 -
18 november om 20:30 Buitenpost VR1 – Grijpskerk VR1 -
18 november om 20:00 Lauwers De VR2 – Grijpskerk VR2 -
18 november om 19:30 Grijpskerk VR1 – Aduard 2000 VR1 -
18 november om 19:00 Grijpskerk VR2 – Buitenpost VR1 -
18 november om 19:00 Lauwers De VR2 – Grijpskerk VR1 -
12 november om 17:00 Knickerbockers The 18 – Grijpskerk 3 3 - 0
12 november om 14:30 Marum JO17-2 – Grijpskerk JO17-1 0 - 5
12 november om 14:30 Grijpskerk 5 – Winsum 8 3 - 2
12 november om 14:30 Opende 3 – Grijpskerk 4 1 - 1
12 november om 14:30 Grijpskerk 1 – Noordwolde 1 1 - 1
12 november om 12:00 Grijpskerk 2 – Harkemase Boys 3 9 - 0
12 november om 11:30 Grijpskerk JO15-1 – Kollum JO15-1 3 - 3
12 november om 11:00 Grijpskerk JO7-1 – SJO Jong Harkema JO7-4 0 - 1
12 november om 10:45 SJO Jong Harkema JO7-2 – Grijpskerk JO7-1 1 - 0
12 november om 10:30 Grijpskerk JO7-1 – Twijzel SC JO7-1 0 - 1
12 november om 10:30 Grijpskerk JO13-1 – HFC ’15 JO13-3 -
12 november om 10:30 Opende JO19-1 – Grijpskerk JO19-1 2 - 0
12 november om 10:15 Ternaard JO7-1 – Grijpskerk JO7-1 1 - 0
12 november om 10:15 Grijpskerk JO9-1 – Roden JO9-4 -
12 november om 10:15 Grijpskerk JO11-4 – Kollum JO11-4 -
12 november om 10:15 Marum MO13-1 – Grijpskerk MO13-1 1 - 6
12 november om 10:00 GSVV JO15-1 – Grijpskerk JO15-3 17 - 0
12 november om 9:00 HFC ’15 JO9-7 – Grijpskerk JO9-2 2 - 6
12 november om 9:00 Peize JO11-2 – Grijpskerk JO11-3 -
12 november om 8:45 VVK JO11-1 – Grijpskerk JO11-1 1 - 7
12 november om 8:45 Grijpskerk MO15-1 – Lauwers De MO15-1 7 - 2
12 november om 8:45 Grijpskerk MO11-1 – Wilper Boys De MO11-1 -
12 november om 8:45 Grijpskerk JO11-2 – TLC JO11-3 -
05 november om 14:30 Grijpskerk 5 – Aduard 2000 4 0 - 1
05 november om 14:30 Grijpskerk 1 – Marum 1 0 - 1
05 november om 13:00 Friese Boys 2 – Grijpskerk 2 0 - 7
05 november om 12:30 TLC JO17-2 – Grijpskerk JO17-1 0 - 7
05 november om 12:30 RWF 3 – Grijpskerk 4 1 - 3
05 november om 12:30 SIOS 2 – Grijpskerk 3 10 - 1
05 november om 11:30 VEV’67 JO9-6 – Grijpskerk JO9-1 3 - 2
05 november om 11:15 Grijpskerk JO13-1 – Opende JO13-1 -
05 november om 11:00 SJO Jong Harkema JO7-4 – Grijpskerk JO7-1 1 - 0
05 november om 11:00 SV Bedum JO11-3 – Grijpskerk JO11-1 0 - 19
05 november om 10:30 Twijzel SC JO7-1 – Grijpskerk JO7-1 1 - 0
05 november om 10:30 Marum JO15-3 – Grijpskerk JO15-3 5 - 1
05 november om 10:30 Marum JO19-2 – Grijpskerk JO19-1 1 - 4
05 november om 10:15 Grijpskerk JO7-1 – Ternaard JO7-1 1 - 1
05 november om 10:00 Grijpskerk JO11-3 – Zuidhorn JO11-4 4 - 1
05 november om 10:00 Grijpskerk JO11-2 – Grootegast Fc JO11-2 10 - 6
05 november om 9:45 Grijpskerk JO7-1 – SJO Jong Harkema JO7-2 0 - 1
05 november om 9:30 Lauwers De JO11-1 – Grijpskerk JO11-4 -
05 november om 9:00 Omlandia MO15-1 – Grijpskerk MO15-1 9 - 0
05 november om 9:00 TLC MO13-1 – Grijpskerk MO13-1 1 - 15
05 november om 8:50 Rood Zwart Baflo JO17-1 – Grijpskerk JO17-2 12 - 0
05 november om 8:45 Grijpskerk JO9-2 – Omlandia JO9-3 13 - 0
05 november om 8:45 Grijpskerk MO11-1 – Marum MO11-1 0 - 3
29 oktober om 14:30 Be Quick 1887 4 – Grijpskerk 5 0 - 0
29 oktober om 14:30 WTOC 2 – Grijpskerk 2 1 - 2
29 oktober om 14:30 Niekerk 1 – Grijpskerk 1 5 - 3
29 oktober om 14:00 Grijpskerk 4 – Grootegast Fc 3 4 - 2
29 oktober om 14:00 Grijpskerk 3 – Helpman 4 2 - 5
29 oktober om 12:05 Grootegast Fc JO13-2 – Grijpskerk JO13-1 2 - 1
29 oktober om 11:30 Roden JO11-5 – Grijpskerk JO11-2 8 - 4
29 oktober om 11:15 Grijpskerk JO11-1 – Lewenborg FC JO11-3 8 - 1
29 oktober om 10:45 Zuidhorn MO11-2 – Grijpskerk MO11-1 3 - 5
29 oktober om 10:15 OKVC JO9-3 – Grijpskerk JO9-2 -
29 oktober om 10:15 Grijpskerk JO9-1 – Grootegast Fc JO9-3 7 - 0
29 oktober om 10:15 Grijpskerk JO11-4 – Grootegast Fc JO11-3 1 - 10
29 oktober om 10:00 Grijpskerk JO7-1 – SJO Jong Harkema JO7-4 -
29 oktober om 9:45 SJO Jong Harkema JO7-2 – Grijpskerk JO7-1 -
29 oktober om 9:30 Grijpskerk JO7-1 – Twijzel SC JO7-1 -
29 oktober om 9:15 Ternaard JO7-1 – Grijpskerk JO7-1 -
29 oktober om 9:00 TLC JO11-2 – Grijpskerk JO11-3 2 - 3
29 oktober om 9:00 Ropta Boys JO15-1 – Grijpskerk JO15-1 12 - 0
29 oktober om 8:45 Grijpskerk MO15-1 – Aduard 2000 MO15-1 0 - 7
29 oktober om 8:45 Grijpskerk MO13-1 – Zuidhorn MO13-1 12 - 0
28 oktober om 21:00 Buitenpost VR1 – Grijpskerk VR2 0 - 3
28 oktober om 21:00 Grijpskerk 45+1 – Oostergo 45+1 -
28 oktober om 20:30 Grijpskerk VR2 – Aduard 2000 VR1 0 - 3
28 oktober om 20:30 Grijpskerk VR1 – Buitenpost VR1 1 - 0
28 oktober om 20:15 GSVV 45+1 – Grijpskerk 45+1 -
28 oktober om 20:00 Kollum 35+1 – Grijpskerk 35+1 -
28 oktober om 20:00 Lauwers De VR2 – Grijpskerk VR2 2 - 0
28 oktober om 20:00 Aduard 2000 VR1 – Grijpskerk VR1 8 - 1
28 oktober om 19:30 Grijpskerk 35+1 – Lauwers De 35+1 -
28 oktober om 19:30 Grijpskerk VR1 – Lauwers De VR2 0 - 1
28 oktober om 19:30 Grijpskerk 45+1 – Ropta Boys 45+1 -
28 oktober om 19:00 Grijpskerk 35+1 – ASC 35+2 -
28 oktober om 19:00 Grijpskerk VR2 – Grijpskerk VR1 - 1
26 oktober om 18:00 Grijpskerk JO11-3 – Opende JO11-1 -
25 oktober om 19:00 ONR JO17-1 – Grijpskerk JO17-1 4 - 4
22 oktober om 17:00 Pelikaan S 3 – Grijpskerk 3 3 - 3
22 oktober om 14:00 GRC Groningen 5 – Grijpskerk 5 1 - 0
22 oktober om 14:00 Rottevalle 2 – Grijpskerk 2 2 - 1
22 oktober om 12:30 ONR 4 – Grijpskerk 4 1 - 5
22 oktober om 11:00 Niekerk JO11-1 – Grijpskerk JO11-1 1 - 5
22 oktober om 10:30 Grijpskerk JO19-1 – Gruno JO19-1 2 - 4
22 oktober om 10:30 Grijpskerk JO15-3 – RWF JO15-2 1 - 12
22 oktober om 10:30 ASC JO17-1 – Grijpskerk JO17-2 2 - 4
22 oktober om 10:15 Corenos MO13-1 – Grijpskerk MO13-1 0 - 2
22 oktober om 10:00 OKVC JO9-1 – Grijpskerk JO9-1 0 - 7
22 oktober om 10:00 GSVV JO11-1 – Grijpskerk JO11-4 5 - 1
22 oktober om 9:00 Anjum MO11-1 – Grijpskerk MO11-1 2 - 8
22 oktober om 9:00 Grijpskerk JO11-2 – Buitenpost JO11-4 6 - 0
19 oktober om 19:30 Drachtster Boys 5 – Grijpskerk 3 6 - 4
18 oktober om 20:00 Grijpskerk 1 – OKVC 1 3 - 1
15 oktober om 14:30 Grijpskerk 5 – Amicitia VMC 7 0 - 5
15 oktober om 14:30 TLC JO19-1 – Grijpskerk JO19-1 3 - 0
15 oktober om 14:30 Grijpskerk 1 – Glimmen 1 1 - 2
15 oktober om 13:30 Boornbergum’80 2 – Grijpskerk 4 4 - 3
15 oktober om 12:00 Grijpskerk 2 – ONT 3 7 - 0
15 oktober om 10:30 Grijpskerk JO15-1 – Be Quick D JO15-2 4 - 1
15 oktober om 10:15 Grijpskerk JO13-1 – Roden JO13-3 -
15 oktober om 10:00 Wilper Boys De MO11-1 – Grijpskerk MO11-1 4 - 1
15 oktober om 10:00 Lauwers De MO15-1 – Grijpskerk MO15-1 0 - 2
15 oktober om 9:00 Buitenpost JO11-4 – Grijpskerk JO11-4 23 - 0
15 oktober om 9:00 Zuidhorn JO11-3 – Grijpskerk JO11-1 1 - 1
15 oktober om 9:00 Zuidhorn JO15-3 – Grijpskerk JO15-3 2 - 2
15 oktober om 8:45 Grijpskerk JO9-2 – Peize JO9-3 5 - 0
15 oktober om 8:45 Grijpskerk JO11-2 – Zuidhorn JO11-5 5 - 1
15 oktober om 8:45 Grijpskerk MO13-1 – Marum MO13-1 5 - 2
12 oktober om 19:30 Grijpskerk JO17-1 – FC Grootegast JO17-2 6 - 1
08 oktober om 14:30 Grijpskerk 4 – S.V. Haulerwijk 2 2 - 2
08 oktober om 14:30 Grijpskerk 3 – Helpman 6 2 - 1
08 oktober om 14:30 Loppersum SC 1 – Grijpskerk 1 4 - 0
08 oktober om 12:55 Grijpskerk JO17-2 – Actief JO17-4 7 - 1
08 oktober om 12:15 Grijpskerk JO19-1 – VEV’67 JO19-2 -
08 oktober om 10:55 Lauwers De JO13-1 – Grijpskerk JO13-1 7 - 1
08 oktober om 10:30 SJO Jong Harkema JO7-2 – Grijpskerk JO7-1 1 - 0
08 oktober om 10:30 ONR JO11-2 – Grijpskerk JO11-2 -
08 oktober om 10:30 Zevenhuizen MO13-1 – Grijpskerk MO13-1 1 - 21
08 oktober om 10:15 Grijpskerk JO7-1 – Grootegast Fc JO7-2 - 1
08 oktober om 10:00 Opende JO7-1 – Grijpskerk JO7-1 0 - 1
08 oktober om 9:30 Een JO11-1 – Grijpskerk JO11-3 -
08 oktober om 9:00 Anjum JO15-1 – Grijpskerk JO15-1 1 - 15
08 oktober om 8:45 Grijpskerk MO11-1 – Grootegast Fc MO11-1 2 - 1
08 oktober om 8:45 GVAV-Rapiditas JO9-8 – Grijpskerk JO9-2 4 - 1
08 oktober om 8:45 Grijpskerk JO9-1 – Marum JO9-3 13 - 1
08 oktober om 8:45 Grijpskerk JO11-4 – Friese Boys JO11-1 0 - 22
08 oktober om 8:45 Grijpskerk MO15-1 – Rood Zwart Baflo MO15-1 9 - 1
07 oktober om 21:00 Grijpskerk VR2 – Grijpskerk VR1 -
07 oktober om 20:30 Buitenpost VR1 – Grijpskerk VR2 -
07 oktober om 20:30 Grijpskerk VR1 – Aduard 2000 VR1 -
07 oktober om 20:30 Grijpskerk 45+1 – Ropta Boys 45+1 -
07 oktober om 20:00 ASC 35+2 – Grijpskerk 35+1 0 - 3
07 oktober om 20:00 Lauwers De VR2 – Grijpskerk VR1 -
07 oktober om 19:30 Grijpskerk 35+1 – Kollum 35+1 2 - 0
07 oktober om 19:30 Grijpskerk VR2 – Aduard 2000 VR1 -
07 oktober om 19:00 Grijpskerk 35+1 – Lauwers De 35+1 3 - 1
07 oktober om 19:00 Lauwers De VR2 – Grijpskerk VR2 -
07 oktober om 19:00 Grijpskerk VR1 – Buitenpost VR1 -
01 oktober om 14:30 Grijpskerk 5 – Zuidhorn 4 2 - 1
01 oktober om 14:30 Roden MO13-1 – Grijpskerk MO13-1 1 - 15
01 oktober om 14:30 Grijpskerk 1 – Boerakker 1 2 - 1
01 oktober om 14:00 Niekerk 3 – Grijpskerk 3 1 - 4
01 oktober om 13:45 VEV’67 JO17-2 – Grijpskerk JO17-2 1 - 4
01 oktober om 12:00 Grijpskerk 2 – VEV’67 4 2 - 0
01 oktober om 11:00 Niekerk JO17-1 – Grijpskerk JO17-1 3 - 6
01 oktober om 10:45 ONR JO9-2 – Grijpskerk JO9-1 1 - 12
01 oktober om 10:45 SJO SVH/TFS JO19-1 – Grijpskerk JO19-1 2 - 0
01 oktober om 10:30 Grijpskerk JO7-1 – SJO Jong Harkema JO7-2 1 - 0
01 oktober om 10:30 Zeester JO11-1 – Grijpskerk JO11-4 12 - 2
01 oktober om 10:30 Grijpskerk JO15-1 – Buitenpost JO15-2 8 - 1
01 oktober om 10:15 Grootegast Fc JO7-2 – Grijpskerk JO7-1 0 - 1
01 oktober om 10:15 Grijpskerk JO13-1 – Zevenhuizen JO13-1 1 - 11
01 oktober om 10:00 Grijpskerk JO7-1 – Opende JO7-1 1 - 0
01 oktober om 9:00 Potetos JO11-1 – Grijpskerk JO11-1 1 - 9
01 oktober om 9:00 Grootegast Fc JO15-3 – Grijpskerk JO15-3 4 -
01 oktober om 9:00 Potetos MO15-1 – Grijpskerk MO15-1 15 - 1
01 oktober om 8:45 Grijpskerk MO11-1 – Zevenhuizen MO11-1 0 - 15
01 oktober om 8:45 Grijpskerk JO9-2 – Winsum JO9-7 6 - 1
01 oktober om 8:45 Grijpskerk JO11-3 – VEV’67 JO11-5 8 - 2
01 oktober om 8:45 Grijpskerk JO11-2 – Niekerk JO11-2 4 - 4
24 september om 14:30 Grijpskerk 5 – Grootegast Fc 5 3 - 1
24 september om 14:30 ONT 4 – Grijpskerk 4 -
24 september om 14:30 Drachtster Boys 5 – Grijpskerk 3 -
24 september om 14:30 Grijpskerk 1 – Pelikanen De 1 3 - 0
24 september om 12:30 Grijpskerk JO17-2 – Roden JO17-3 -
24 september om 12:00 Grijpskerk 2 – Buitenpost 3 6 - 2
24 september om 11:30 RWF JO9-3 – Grijpskerk JO9-2 2 - 4
24 september om 11:30 Marum MO11-1 – Grijpskerk MO11-1 6 - 0
24 september om 11:30 SJO Feanstars JO15-3 – Grijpskerk JO15-3 6 - 1
24 september om 10:30 SJO Jong Harkema JO7-2 – Grijpskerk JO7-1 -
24 september om 10:30 Amicitia VMC JO17-1 – Grijpskerk JO17-1 0 - 12
24 september om 10:15 Grijpskerk JO7-1 – Grootegast Fc JO7-2 5 - 0
24 september om 10:15 Grijpskerk JO13-1 – TLC JO13-2 1 - 2
24 september om 10:05 Grijpskerk JO11-1 – Lycurgus JO11-3 5 - 2
24 september om 10:00 Opende JO7-1 – Grijpskerk JO7-1 0 - 8
24 september om 9:45 Lauwers De JO19-1 – Grijpskerk JO19-1 0 - 1
24 september om 9:00 Niekerk JO11-1 – Grijpskerk JO11-3 4 - 2
24 september om 8:45 Grijpskerk JO9-1 – Zuidhorn JO9-4 8 - 1
24 september om 8:45 Grijpskerk JO11-4 – ASC JO11-1 - 0
24 september om 8:45 Grijpskerk MO15-1 – Omlandia MO15-1 2 - 4
24 september om 8:45 Grijpskerk MO13-1 – TLC MO13-1 15 - 0
23 september om 21:00 Lauwers De VR2 – Grijpskerk VR2 2 - 0
23 september om 21:00 Aduard 2000 VR1 – Grijpskerk VR1 9 - 0
23 september om 21:00 Oostergo 45+1 – Grijpskerk 45+1 -
23 september om 20:30 Grijpskerk VR2 – Aduard 2000 VR1 0 - 4
23 september om 20:00 Grijpskerk 35+1 – Lauwers De 35+1 0 - 3
23 september om 20:00 Grijpskerk VR1 – Grijpskerk VR2 3 -
23 september om 19:30 ASC 35+2 – Grijpskerk 35+1 0 - 3
23 september om 19:30 Buitenpost VR1 – Grijpskerk VR1 2 - 1
23 september om 19:30 Ropta Boys 45+1 – Grijpskerk 45+1 -
23 september om 19:00 Grijpskerk 35+1 – Kollum 35+1 2 - 0
23 september om 19:00 Grijpskerk VR2 – Buitenpost VR1 1 - 3
23 september om 19:00 Grijpskerk VR1 – Lauwers De VR2 0 - 4
17 september om 15:00 VEV’67 6 – Grijpskerk 5 2 - 2
17 september om 14:30 Grijpskerk 4 – Be Quick D 5 1 - 3
17 september om 14:30 TLC JO17-3 – Grijpskerk JO17-2 3 - 0
17 september om 14:30 Helpman 1 – Grijpskerk 1 1 - 1
17 september om 14:00 Grijpskerk 3 – Knickerbockers The 16 3 - 4
17 september om 13:00 VEV’67 JO13-2 – Grijpskerk JO13-1 7 - 4
17 september om 12:00 Grijpskerk JO19-1 – SJO Feanstars JO19-2 2 - 0
17 september om 11:15 Veenwouden SC JO15-1 – Grijpskerk JO15-1 0 - 7
17 september om 11:00 Grijpskerk JO7-1 – SJO Jong Harkema JO7-2 0 - 6
17 september om 11:00 Zuidhorn MO13-1 – Grijpskerk MO13-1 0 - 17
17 september om 10:45 Grootegast Fc JO7-2 – Grijpskerk JO7-1 1 - 6
17 september om 10:30 Grijpskerk JO7-1 – Opende JO7-1 5 - 0
17 september om 10:30 Grijpskerk JO17-1 – Roden JO17-2 afgelast -
17 september om 9:00 Niekerk JO9-2 – Grijpskerk JO9-1 0 - 10
17 september om 9:00 Winsum JO11-3 – Grijpskerk JO11-1 0 - 15
17 september om 9:00 Aduard 2000 MO15-1 – Grijpskerk MO15-1 17 - 0
17 september om 8:45 Grijpskerk MO11-1 – Zuidhorn MO11-2 5 - 0
17 september om 8:45 Grijpskerk JO9-2 – VEV’67 JO9-9 2 - 0
17 september om 8:45 Grijpskerk JO11-3 – Roden JO11-4 2 - 1
17 september om 8:45 Grijpskerk JO11-2 – SJO Boerakker/SVMH JO11-1 8 - 6
10 september om 14:30 Grijpskerk 5 – Lauwers De 3 6 - 6
10 september om 14:30 HFC ’15 3 – Grijpskerk 3 9 - 4
10 september om 14:30 Grijpskerk 1 – Veenhuizen 1 1 - 1
10 september om 14:00 Griffioen De 3 – Grijpskerk 4 3 - 2
10 september om 12:30 Grijpskerk JO17-2 – Zuidhorn JO17-4 2 - 0
10 september om 12:30 Grijpskerk 2 – RWF 2 4 - 2
10 september om 12:00 Grijpskerk JO15-2 – VVSV ’09 JO15-1 - 0
10 september om 10:45 Ternaard JO15-1 – Grijpskerk JO15-3 -
10 september om 10:30 Grijpskerk JO15-1 – Geel Wit JO15-1 5 - 1
10 september om 10:30 Grijpskerk JO11-2 – Grootegast Fc JO11-3 7 - 4
10 september om 10:30 VVSV ’09 JO11-1 – Grijpskerk JO11-1 0 - 11
10 september om 10:15 HFC ’15 JO17-1 – Grijpskerk JO17-1 3 - 7
10 september om 10:15 VEV’67 JO11-6 – Grijpskerk JO11-3 6 - 3
10 september om 9:00 Buitenpost JO19-2 – Grijpskerk JO19-1 3 - 3
10 september om 9:00 Noordpool UFC JO9-2 – Grijpskerk JO9-2 0 - 6
10 september om 9:00 Kollum JO13-2 – Grijpskerk JO13-1 2 - 2
10 september om 8:45 Grijpskerk MO15-1 – DTD MO15-1 0 - 4
10 september om 8:45 Grijpskerk MO13-1 – SIOS MO13-1 -
10 september om 8:45 Grijpskerk MO11-1 – Buitenpost MO11-1 3 - 4
10 september om 8:45 Grijpskerk JO9-1 – OKVC JO9-2 20 - 0
10 september om 8:45 Grijpskerk JO11-4 – Niekerk JO11-2 1 - 7
09 september om 21:00 Grijpskerk VR2 – Buitenpost VR1 -
09 september om 20:30 Aduard 2000 VR1 – Grijpskerk VR2 5 - 0
09 september om 20:30 Grijpskerk VR1 – Buitenpost VR1 0 - 2
09 september om 20:30 Grijpskerk 45+1 – GSVV 45+1 -
09 september om 20:00 Grijpskerk VR2 – Grijpskerk VR1 - 0
09 september om 20:00 Lauwers De 35+1 – Grijpskerk 35+1 3 - 9
09 september om 19:45 Oostergo 45+1 – Grijpskerk 45+1 -
09 september om 19:30 Grijpskerk VR1 – Lauwers De VR2 0 - 4
09 september om 19:30 Grijpskerk 35+1 – Kollum 35+1 2 - 1
09 september om 19:00 Lauwers De VR2 – Grijpskerk VR2 2 - 1
09 september om 19:00 Aduard 2000 VR1 – Grijpskerk VR1 7 - 0
09 september om 19:00 Grijpskerk 35+1 – ASC 35+2 3 - 1
09 september om 19:00 Ropta Boys 45+1 – Grijpskerk 45+1 -
07 september om 18:30 Grijpskerk JO11-3 – Niekerk JO11-1 0 - 12
03 september om 14:30 Appingedam 1 – Grijpskerk 1 1 - 1
03 september om 14:00 Grijpskerk 4 – Noordpool UFC 2 1 - 3
03 september om 13:00 Niekerk 2 – Grijpskerk 2 0 - 2
03 september om 12:45 Grootegast Fc JO15-1 – Grijpskerk JO15-1 4 - 0
03 september om 12:00 SJO Feanstars JO17-2 – Grijpskerk JO17-2 6 - 0
03 september om 11:20 Be Quick D JO17-2 – Grijpskerk JO17-1 - 5
03 september om 11:10 Anjum JO9-2 – Grijpskerk JO9-2 -
03 september om 11:00 SIOS MO13-1 – Grijpskerk MO13-1 -
03 september om 11:00 Wilper Boys De JO13-1 – Grijpskerk JO13-1 7 - 3
03 september om 10:30 Grijpskerk JO15-3 – Zeester JO15-2 -
03 september om 10:30 Zeester JO15-1 – Grijpskerk JO15-2 17 -
03 september om 10:30 Grijpskerk JO19-1 – Opende JO19-1 1 - 1
03 september om 10:15 GSVV JO9-1 – Grijpskerk JO9-1 0 - 20
03 september om 10:15 Zuidhorn JO11-3 – Grijpskerk JO11-4 25 - 0
03 september om 10:00 DTD MO15-1 – Grijpskerk MO15-1 14 - 1
03 september om 9:00 Grijpskerk JO11-3 – TLC JO11-4 3 - 4
03 september om 9:00 Zeester JO11-1 – Grijpskerk JO11-2 -
03 september om 9:00 Grijpskerk JO11-1 – Lauwers De JO11-1 16 - 0
03 september om 8:45 Buitenpost MO11-1 – Grijpskerk MO11-1 4 -
01 september om 18:45 Grijpskerk JO17-1 – Eastermar JO17-1 2 - 5
30 augustus om 18:45 Grijpskerk 4 – OKVC 2 5 - 0
30 augustus om 18:45 Grijpskerk JO15-1 – Niekerk JO15-2 -
30 augustus om 18:45 ONR JO19-2 – Grijpskerk JO19-1 0 - 7
27 augustus om 14:30 Roden JO19-2 – Grijpskerk JO19-1 0 - 3
27 augustus om 14:30 Grijpskerk 1 – VVSV ’09 1 3 - 1
27 augustus om 12:30 Zuidhorn 2 – Grijpskerk 2 2 -
27 augustus om 12:00 LEO FC 2 – Grijpskerk 4 5 - 1
27 augustus om 12:00 Grijpskerk JO17-1 – SJO CVO/Ouwe Syl JO17-1 3 - 4
27 augustus om 11:00 Grootegast Fc JO9-2 – Grijpskerk JO9-1 0 - 8
27 augustus om 10:30 Grijpskerk JO15-3 – VIOD JO15-3 -
27 augustus om 10:30 Grijpskerk JO15-1 – OKVC JO15-1 5 - 2
27 augustus om 10:00 SJO Boerakker/SVMH JO11-1 – Grijpskerk JO11-2 -
27 augustus om 9:00 OKVC JO11-2 – Grijpskerk JO11-4 11 - 4
27 augustus om 9:00 Grijpskerk JO13-1 – SJO Feanstars JO13-2 3 - 5
27 augustus om 9:00 Kollum JO15-4 – Grijpskerk JO15-2 0 -
27 augustus om 8:45 Grijpskerk JO9-2 – OKVC JO9-3 3 - 3
27 augustus om 8:45 Grijpskerk JO11-1 – OKVC JO11-1 8 - 0
23 augustus om 19:30 Grijpskerk 1 – Kloosterburen 1 ZO 9 - 0
23 augustus om 19:00 Grijpskerk 2 – Grootegast Fc 2 3 - 1
20 augustus om 14:30 LEO FC 1 – Grijpskerk 1 1 - 7
20 augustus om 14:00 Grijpskerk 2 – Knickerbockers The 4 3 - 1
04 juni om 9:00 Grijpskerk MD1 – Tynaarlo MD1 -
31 mei om 19:00 Suameer 3 – Grijpskerk 4 -
28 mei om 10:30 ODV B1 – Grijpskerk B2 4 - 4
28 mei om 10:30 Heracliden De MD1 – Grijpskerk MD1 4 - 4
28 mei om 10:30 SC Kootstertille B1 – Grijpskerk B1 -
28 mei om 9:00 Grijpskerk D2 – Gorecht D3 6 - 5
28 mei om 8:45 Grijpskerk F1 – Velocitas 1897 F4 -
28 mei om 8:45 Grijpskerk E4 – Amicitia VMC E2 -
25 mei om 18:00 Grijpskerk MD1 – Gorecht MD2 7 - 0
24 mei om 19:00 TLC B2 – Grijpskerk B2 2 - 3
21 mei om 12:45 Roden E7 – Grijpskerk E2 -
21 mei om 11:30 Actief E6 – Grijpskerk E3 6 - 0
21 mei om 10:30 Grijpskerk D2 – Actief D3 4 - 0
21 mei om 10:30 Grijpskerk B2 – Velocitas 1897 B3 3 - 2
21 mei om 9:00 SJO Feanstars F6 – Grijpskerk F3 1 - 0
21 mei om 9:00 Gruno F1 – Grijpskerk F2 5 - 2
21 mei om 9:00 Grijpskerk F1 – Niekerk F1 2 - 3
21 mei om 9:00 Grijpskerk E4 – TLC E5 6 - 2
21 mei om 9:00 Grijpskerk E1 – Oosterparkers E1 0 - 5
21 mei om 9:00 Grijpskerk ME1 – Sweach De ME1 -
21 mei om 9:00 SJO STEO MD1 – Grijpskerk MD1 0 - 4
19 mei om 18:30 Grijpskerk E1 – Aduard 2000 E1 -
19 mei om 18:30 Grijpskerk MD1 – SJO STEO MD1 -
18 mei om 19:15 Niekerk D2 – Grijpskerk D2 2 - 9
14 mei om 14:30 Grijpskerk 4 – Waskemeer 4 1 - 3
14 mei om 14:30 Marum 1 – Grijpskerk 1 4 - 2
14 mei om 14:00 Grijpskerk 3 – Rottevalle 3 3 - 0
14 mei om 12:15 Grijpskerk A1 – VVK A1 -
14 mei om 11:00 Grijpskerk D3 – Noordwolde D2 5 - 2
14 mei om 10:30 Lycurgus D1 – Grijpskerk D1 9 - 1
14 mei om 10:30 Grijpskerk C1 – TLC C2 7 - 1
14 mei om 10:00 Peize E2 – Grijpskerk E1 1 - 5
14 mei om 10:00 Buitenpost ME1 – Grijpskerk ME1 5 - 3
14 mei om 9:45 Grijpskerk F2 – Actief F6 4 - 2
14 mei om 9:45 Grijpskerk E3 – Haren E2 1 - 4
14 mei om 9:45 SJO Jong Harkema B1 – Grijpskerk B1 2 - 1
14 mei om 9:00 Grootegast Fc F2 – Grijpskerk F1 0 - 3
14 mei om 9:00 Lycurgus E8 – Grijpskerk E4 7 - 2
14 mei om 9:00 Hardegarijp C2 – Grijpskerk C2 8 - 3
14 mei om 8:45 Grijpskerk F3 – Opende F2 1 - 0
14 mei om 8:45 Grijpskerk E2 – Wilper Boys De E1 6 - 3
14 mei om 8:45 Grijpskerk MC1 – Drachten MC2 0 - 3
13 mei om 20:15 Grijpskerk 35+1 – Be Quick D 35+2 -
13 mei om 20:15 Ropta Boys 45+1 – Grijpskerk 45+1 3 - 4
13 mei om 19:45 Buitenpost 35+1 – Grijpskerk 35+1 -
13 mei om 19:45 Grijpskerk 45+1 – Dokkum 45+1 3 - 2
13 mei om 19:15 Anjum 35+1 – Grijpskerk 35+1 -
13 mei om 19:15 Grijpskerk 45+1 – Friese Boys 45+1 2 - 2
12 mei om 19:00 Marum C2 – Grijpskerk C1 -
11 mei om 18:45 Grijpskerk MC1 – Veenwouden SC MC1 -
11 mei om 18:30 Fc Grootegast F4 – Grijpskerk F3 6 - 1
11 mei om 18:30 Grijpskerk E1 – Helpman E4 4 - 0
10 mei om 19:00 Grijpskerk A1 – ST FC LEO/Kloosterburen A1 8 - 2
07 mei om 14:30 Grijpskerk 1 – Grootegast Fc 1 1 - 2
07 mei om 12:15 Harkstede D2 – Grijpskerk D2 0 - 8
07 mei om 12:00 VEV’67 4 – Grijpskerk 2 1 - 1
07 mei om 10:30 TLC E2 – Grijpskerk E2 2 - 3
07 mei om 10:30 Grijpskerk B2 – ODV B1 1 - 2
07 mei om 10:30 Grijpskerk B1 – VEV’67 B2 10 - 0
07 mei om 9:00 Grijpskerk F3 – Aduard 2000 F1 0 - 1
07 mei om 9:00 Grijpskerk D3 – Woltersum D1 0 - 5
07 mei om 9:00 Haren E2 – Grijpskerk E3 6 - 1
07 mei om 9:00 V en V’68 MC1 – Grijpskerk MC1 8 - 2
30 april om 14:30 Grijpskerk 1 – Rijperkerk 1 1 - 2
30 april om 14:00 Griffioen De 4 – Grijpskerk 4 2 - 1
30 april om 10:45 Grijpskerk B2 – Zuidhorn B3 7 - 2
30 april om 10:00 Waskemeer C1 – Grijpskerk C2 8 - 4
30 april om 9:00 Zuidhorn F7 – Grijpskerk F3 1 - 0
30 april om 9:00 Niekerk E2 – Grijpskerk E3 1 - 9
30 april om 9:00 Grijpskerk ME1 – Zuidhorn ME1 6 - 2
30 april om 9:00 Veenwouden SC MC1 – Grijpskerk MC1 3 - 3
26 april om 19:00 SIOS A1 – Grijpskerk A1 3 - 4
23 april om 14:30 ONT 5 – Grijpskerk 4 3 - 2
23 april om 14:30 S.C. Stiens 1 – Grijpskerk 1 3 - 1
23 april om 12:30 GVAV-Rapiditas B7 – Grijpskerk B2 0 - 7
23 april om 12:30 TLC 2 – Grijpskerk 3 7 - 4
23 april om 11:45 HFC ’15 E8 – Grijpskerk E3 3 - 4
23 april om 11:15 VEV’67 F5 – Grijpskerk F2 4 - 1
23 april om 10:45 Lycurgus D4 – Grijpskerk D2 0 - 4
23 april om 10:30 Grijpskerk B1 – ASC B1 6 - 0
23 april om 10:15 Potetos MC1 – Grijpskerk MC1 5 - 3
23 april om 10:15 FC Grootegast C2 – Grijpskerk C1 2 - 4
23 april om 10:00 VEV’67 E3 – Grijpskerk E2 2 - 2
23 april om 10:00 Grijpskerk C2 – Oerterp C2 4 - 2
23 april om 9:00 Grijpskerk D3 – Groninger Boys D1 0 - 4
23 april om 9:00 Oranje Nassau E3 – Grijpskerk E4 4 - 1
23 april om 8:45 Grijpskerk F3 – Niekerk F4 0 - 1
23 april om 8:45 Grijpskerk F1 – Lycurgus F3 1 - 2
23 april om 8:45 Be Quick D ME2 – Grijpskerk ME1 2 - 1
22 april om 20:15 Anjum 35+1 – Grijpskerk 35+1 -
22 april om 20:15 Friese Boys 45+1 – Grijpskerk 45+1 1 - 0
22 april om 19:45 Grijpskerk 35+1 – Be Quick D 35+2 -
22 april om 19:45 Grijpskerk 45+1 – Ropta Boys 45+1 2 - 1
22 april om 19:15 Buitenpost 35+1 – Grijpskerk 35+1 -
22 april om 19:15 Grijpskerk 45+1 – Dokkum 45+1 7 - 0
21 april om 18:30 Aduard 2000 E1 – Grijpskerk E1 1 - 2
20 april om 18:30 Zuidhorn MD1 – Grijpskerk MD1 2 - 0
19 april om 19:00 vv Zeester A1 – Grijpskerk A1 2 - 5
16 april om 14:30 Grijpskerk 4 – Suameer 3 0 - 6
16 april om 14:15 Stadspark 3 – Grijpskerk 2 0 - 3
16 april om 14:00 Grijpskerk 3 – Boornbergum’80 2 4 - 6
16 april om 12:15 Stadspark F2 – Grijpskerk F1 3 - 3
16 april om 11:30 Grijpskerk D2 – Harkstede D2 6 - 0
16 april om 11:15 Lewenborg FC D1 – Grijpskerk D1 5 - 1
16 april om 10:30 Grijpskerk C1 – Marum C2 3 - 0
16 april om 10:15 Woltersum D1 – Grijpskerk D3 20 - 0
16 april om 10:15 Grijpskerk E3 – SJO Boerakker/SVMH E1 3 - 1
16 april om 10:15 Grijpskerk E2 – HFC ’15 E5 1 - 0
16 april om 9:15 Kollum C2 – Grijpskerk C2 8 - 1
16 april om 9:00 FC Grootegast F5 – Grijpskerk F3 1 - 0
16 april om 9:00 Lycurgus E2 – Grijpskerk E1 3 - 6
16 april om 9:00 Grijpskerk MC1 – V en V’68 MC1 2 - 8
16 april om 9:00 Hardegarijp B1 – Grijpskerk B1 1 - 2
16 april om 8:45 Grijpskerk F2 – VVK F2 5 - 2
16 april om 8:45 Grijpskerk E4 – GVAV-Rapiditas E9 0 - 5
16 april om 8:45 Grijpskerk ME1 – SJO Jong Harkema ME1 3 - 2
12 april om 20:15 Grijpskerk A1 – GVAV-Rapiditas A2 1 - 1
09 april om 14:30 Grijpskerk 1 – LEO FC 1 4 - 1
09 april om 14:00 Donkerbroek 2 – Grijpskerk 4 9 - 1
09 april om 13:40 Velocitas 1897 B3 – Grijpskerk B2 0 - 2
09 april om 13:30 Harkemase Boys 4 – Grijpskerk 3 -
09 april om 12:00 Grijpskerk 2 – Be Quick 1887 2 2 - 1
09 april om 11:00 Grijpskerk B1 – Marrum B1 2 - 3
09 april om 10:15 Sweach De ME1 – Grijpskerk ME1 5 - 2
09 april om 10:15 Grijpskerk D1 – Be Quick 1887 D3 3 - 2
09 april om 10:00 SJO Boerakker/SVMH C1 – Grijpskerk C1 0 - 7
09 april om 9:45 Grijpskerk D3 – Zuidhorn D5 2 - 5
09 april om 9:45 Grijpskerk E2 – Roden E7 5 - 1
09 april om 9:45 Oosterparkers E1 – Grijpskerk E1 3 - 4
09 april om 9:00 Niekerk F1 – Grijpskerk F1 0 - 5
09 april om 9:00 TLC E5 – Grijpskerk E4 6 - 5
09 april om 9:00 Actief D3 – Grijpskerk D2 2 - 1
09 april om 8:45 Grijpskerk F3 – Buitenpost F6 -
09 april om 8:45 Grijpskerk F2 – Gruno F1 1 - 2
09 april om 8:45 Grijpskerk E3 – Actief E6 1 - 3
08 april om 20:15 Buitenpost 35+1 – Grijpskerk 35+1 -
08 april om 20:15 Grijpskerk 45+1 – Dokkum 45+1 7 - 0
08 april om 19:45 Grijpskerk 35+1 – Anjum 35+1 -
08 april om 19:45 Friese Boys 45+1 – Grijpskerk 45+1 4 - 2
08 april om 19:15 Grijpskerk 35+1 – Be Quick D 35+2 -
08 april om 19:15 Grijpskerk 45+1 – Ropta Boys 45+1 1 - 2
02 april om 15:45 Groen Geel 6 – Grijpskerk 2 -
02 april om 14:50 Grijpskerk 3 – ONR 4 -
02 april om 14:30 Grijpskerk 4 – Jubbega 2 3 - 7
02 april om 14:30 Anjum 1 – Grijpskerk 1 0 - 1
02 april om 13:30 Gorecht MD2 – Grijpskerk MD1 5 - 2
02 april om 13:05 Grijpskerk A1 – ST FC LEO/Kloosterburen A1 -
02 april om 11:35 Grijpskerk B2 – TLC B2 3 - 2
02 april om 11:35 Grijpskerk C1 – ONR C2 9 - 1
02 april om 11:30 Drachten MC2 – Grijpskerk MC1 3 - 6
02 april om 11:30 ZFC Zuidlaren D2 – Grijpskerk D1 2 - 3
02 april om 10:30 Noordwolde D2 – Grijpskerk D3 12 - 1
02 april om 10:00 Grijpskerk D2 – Niekerk D2 7 - 0
02 april om 10:00 Grijpskerk C2 – Hardegarijp C2 1 - 6
02 april om 9:30 Wilper Boys De E1 – Grijpskerk E2 2 - 2
02 april om 9:00 Actief F6 – Grijpskerk F2 1 - 6
02 april om 9:00 SC Veenwouden B1 – Grijpskerk B1 1 - 3
02 april om 8:45 Grijpskerk F1 – Grootegast Fc F2 2 - 3
02 april om 8:45 Grijpskerk E4 – Lycurgus E8 7 - 3
02 april om 8:45 Grijpskerk E1 – Peize E2 5 - 3
02 april om 8:45 Grijpskerk ME1 – Buitenpost ME1 2 - 4
26 maart om 15:30 Tynaarlo MD1 – Grijpskerk MD1 1 - 5
26 maart om 14:30 Opende 1 – Grijpskerk 1 3 - 0
26 maart om 12:00 Helpman A3 – Grijpskerk A1 7 - 0
26 maart om 11:00 Helpman C2 – Grijpskerk C1 2 - 1
26 maart om 10:30 Grijpskerk MC1 – Potetos MC1 5 - 10
26 maart om 9:30 HFC ’15 E5 – Grijpskerk E2 4 - 4
26 maart om 9:00 Grijpskerk F1 – Stadspark F2 5 - 3
19 maart om 14:30 Zuidhorn B3 – Grijpskerk B2 2 - 3
19 maart om 14:30 Grootegast Fc 3 – Grijpskerk 3 0 - 2
19 maart om 14:30 Grijpskerk 1 – Dokkum 1 0 - 2
19 maart om 13:00 Grijpskerk C2 – Waskemeer C1 0 - 2
19 maart om 12:05 Grijpskerk 2 – Pelikaan S 2 3 - 3
19 maart om 11:00 Grijpskerk D1 – VAKO D1 4 - 1
19 maart om 10:30 Amicitia VMC E2 – Grijpskerk E4 4 - 2
19 maart om 10:00 Zuidhorn ME1 – Grijpskerk ME1 8 - 0
19 maart om 9:45 Grijpskerk F2 – Lycurgus F7 7 - 0
19 maart om 9:45 Grijpskerk E3 – Niekerk E2 5 - 0
19 maart om 9:00 Helpman E4 – Grijpskerk E1 2 - 4
19 maart om 9:00 Gorecht D3 – Grijpskerk D2 2 - 5
19 maart om 9:00 Zuidhorn C2 – Grijpskerk C1 6 - 0
19 maart om 8:45 Grijpskerk F3 – OKVC F3 1 - 0
19 maart om 8:45 Grijpskerk E2 – TLC E2 2 - 2
19 maart om 8:45 Grijpskerk MD1 – Zuidhorn MD1 2 - 3
19 maart om 8:30 Velocitas 1897 F4 – Grijpskerk F1 6 - 4
18 maart om 20:15 Grijpskerk 35+1 – Buitenpost 35+1 -
18 maart om 20:15 Dokkum 45+1 – Grijpskerk 45+1 1 - 2
18 maart om 19:45 Be Quick D 35+2 – Grijpskerk 35+1 -
18 maart om 19:45 Grijpskerk 45+1 – Ropta Boys 45+1 4 - 1
18 maart om 19:15 Grijpskerk 35+1 – Anjum 35+1 -
18 maart om 19:15 Grijpskerk 45+1 – Friese Boys 45+1 1 - 2
12 maart om 15:00 Grijpskerk 4 – ODV 4 0 - 2
12 maart om 15:00 Grijpskerk 3 – Twijzel SC 2 3 - 1
12 maart om 14:30 Oranje Nassau 3 – Grijpskerk 2 2 - 2
12 maart om 14:30 Friese Boys 1 – Grijpskerk 1 1 - 1
12 maart om 13:00 Grijpskerk B2 – GVAV-Rapiditas B7 10 - 0
12 maart om 13:00 Grijpskerk A1 – GVAV-Rapiditas A2 -
12 maart om 12:05 Groninger Boys D1 – Grijpskerk D3 8 - 2
12 maart om 11:30 Grijpskerk D2 – Lycurgus D4 6 - 2
12 maart om 11:30 Borger D1 – Grijpskerk D1 0 - 3
12 maart om 11:15 Oerterp C2 – Grijpskerk C2 1 - 1
12 maart om 11:15 Grijpskerk C1 – VEV’67 C2 6 - 1
12 maart om 10:30 Rottevalle B1 – Grijpskerk B1 5 - 2
12 maart om 10:15 Grijpskerk E2 – VEV’67 E3 5 - 3
12 maart om 9:45 Grijpskerk E4 – Oranje Nassau E3 1 - 4
12 maart om 9:45 Grijpskerk E3 – HFC ’15 E8 0 - 3
12 maart om 9:00 Lycurgus F3 – Grijpskerk F1 3 - 2
12 maart om 9:00 Grijpskerk MD1 – Heracliden De MD1 1 - 6
12 maart om 8:45 Grijpskerk F3 – Zuidhorn F8 0 - 1
12 maart om 8:45 Grijpskerk F2 – VEV’67 F5 2 - 0
12 maart om 8:45 Grijpskerk ME1 – Be Quick D ME2 1 - 1
05 maart om 14:30 Roden C2 – Grijpskerk C1 1 - 4
05 maart om 14:30 Grijpskerk 1 – Wykels Hallum 1 0 - 1
05 maart om 12:00 Grijpskerk 2 – Knickerbockers The 7 4 - 0
05 maart om 10:30 Grijpskerk D1 – Buitenpost D1 oefenwedstrijd -
05 maart om 10:30 SJO Boerakker/SVMH E1 – Grijpskerk E3 -
05 maart om 10:30 Grijpskerk C2 – Kollum C2 1 - 8
05 maart om 9:45 GVAV-Rapiditas E9 – Grijpskerk E4 6 - 0
05 maart om 9:00 Zuidhorn F9 – Grijpskerk F3 0 - 1
05 maart om 9:00 VVK F2 – Grijpskerk F2 9 - 3
05 maart om 9:00 Grijpskerk E1 – Lycurgus E2 0 - 5
05 maart om 9:00 SJO Jong Harkema ME1 – Grijpskerk ME1 1 - 2
27 februari om 10:30 Grijpskerk MD1 – Annaparochie St. MD1 0 - 2
27 februari om 10:15 Opende E1 – Grijpskerk E1 3 - 0
27 februari om 9:00 Grijpskerk D2 – Kollum D2 oefenwedstrijd 1-5 -
25 februari om 20:15 Grijpskerk 1 – Zuidhorn 1 oefenwedstrijd -
23 februari om 20:15 Grijpskerk 1 – VEV’67 2 oefenwedstrijd -
20 februari om 14:30 Grijpskerk 4 – Drachtster Boys 5 3 - 3
20 februari om 14:30 Kollum 1 – Grijpskerk 1 - 0
20 februari om 14:00 Grijpskerk 3 – Pelikaan S 3 2 - 0
20 februari om 12:30 Aduard 2000 2 – Grijpskerk 2 4 - 4
20 februari om 12:00 Grijpskerk A1 – Helpman A2 1 - 2
20 februari om 10:30 GRC Groningen D1 – Grijpskerk D1 8 - 1
20 februari om 10:15 Zwaagwesteinde B1 – Grijpskerk B1 0 - 1
20 februari om 10:15 Grijpskerk C1 – S.V. Haulerwijk C2 12 - 1
20 februari om 9:00 Grijpskerk D2 – Niekerk D2 oefenwedstrijd 4-1 -
13 februari om 14:30 Blue Boys 2 – Grijpskerk 3 3 - 1
13 februari om 14:30 RWF 1 – Grijpskerk 1 2 - 0
13 februari om 13:30 Blue Boys 3 – Grijpskerk 4 11 - 3
13 februari om 12:30 Lycurgus 3 – Grijpskerk 2 4 - 1
13 februari om 10:30 Grijpskerk B1 – Drachten B2 2 - 0
13 februari om 9:00 Grijpskerk D1 – Actief D1 3 - 3
06 februari om 14:00 Jubbega 2 – Grijpskerk 4 3 - 1
06 februari om 9:45 GVAV-Rapiditas D3 – Grijpskerk D1 1 - 7
30 januari om 14:30 Grijpskerk 1 – Rottevalle 1 3 - 1
19 december om 17:00 Pelikaan S 3 – Grijpskerk 3 0 - 2
19 december om 14:00 Grijpskerk 3 – TLC 2 4 - 3
19 december om 13:30 Drachten B2 – Grijpskerk B1 2 - 3
19 december om 12:30 Gorecht B4 – Grijpskerk B2 -
19 december om 10:30 VEV’67 C2 – Grijpskerk C1 0 - 8
19 december om 10:00 Grijpskerk A1 — SIOS A1 2 - 3
16 december om 18:00 TLC E2 – Grijpskerk E1afgelast -
12 december om 14:30 Grijpskerk 4 – LTC 6 4 - 4
12 december om 14:30 Grijpskerk 1 – S.C. Stiens 1 1 - 4
12 december om 12:30 Grijpskerk 3 – S.V. Haulerwijk 2 1 - 1
12 december om 10:30 Grijpskerk B1 – Eastermar B1 7 - 0
12 december om 10:30 Grijpskerk A1 – SJO Winsum A2 3 - 4
12 december om 10:30 Annen D1 – Grijpskerk D1 2 - 1
12 december om 9:00 Grijpskerk ME1 – Gorecht ME2 (oefenwedstrijd) 17 - 0
12 december om 9:00 GRC E6 – Grijpskerk E3 -
12 december om 9:00 Grijpskerk F1 – Roden F4 7 - 1
12 december om 9:00 Grijpskerk E1 – VVK E1 2 - 1
05 december om 14:30 Grootegast Fc 1 – Grijpskerk 1 5 - 1
05 december om 13:45 Actief B3 – Grijpskerk B2 0 - 4
05 december om 12:00 Grootegast Fc MD2 – Grijpskerk MD1 3 - 0
05 december om 12:00 Grijpskerk C1 – Roden C2 8 - 0
05 december om 12:00 Boornbergum’80 3 – Grijpskerk 4 1 - 5
05 december om 11:45 Zuidhorn A2 – Grijpskerk A1 3 - 4
05 december om 11:30 Marum ME1 – Grijpskerk ME1 1 - 3
05 december om 10:35 Stanfries C2 – Grijpskerk C2 0 - 11
05 december om 10:30 Grijpskerk D3 – Veenhuizen D1 0 - 19
05 december om 10:30 Grijpskerk E2 – GVAV-Rapiditas E6 3 - 1
05 december om 10:30 Grijpskerk D1 – Gomos D1 2 - 1
05 december om 9:00 Grijpskerk MC1 – Grootegast Fc MC1 0 - 9
05 december om 9:00 Grijpskerk F3 – Zuidhorn F8 0 - 1
05 december om 9:00 Grijpskerk F1 – Be Quick 1887 F6 17 - 0
05 december om 9:00 Grijpskerk E4 – TLC E5 3 - 1
05 december om 9:00 Actief E7 – Grijpskerk E3 0 - 6
05 december om 9:00 Wilper Boys De E1 – Grijpskerk E1 2 - 10
05 december om 9:00 Zuidhorn D3 – Grijpskerk D2 3 - 0
05 december om 8:45 GVAV-Rapiditas F9 – Grijpskerk F2 1 - 5
28 november om 14:30 Boornbergum’80 2 – Grijpskerk 3 1 - 1
28 november om 14:30 Grijpskerk 1 – Marum 1 3 - 3
28 november om 12:30 Grijpskerk C2 – Veenhuizen C1 0 - 5
28 november om 12:00 Grijpskerk 2 – Stadspark 3 2 - 1
28 november om 11:30 Zuidhorn E8 – Grijpskerk E4 5 - 2
28 november om 11:00 Grijpskerk D1 – Lewenborg FC D1 3 - 3
28 november om 10:15 Grijpskerk B1 – Hardegarijp B1 3 - 4
28 november om 9:45 Grijpskerk D2 – Roden D4 3 - 0
28 november om 9:00 Oranje Nassau E2 – Grijpskerk E2 5 - 2
28 november om 8:45 Grijpskerk F3 – Wilper Boys De F3 1 - 0
28 november om 8:45 Grijpskerk F2 – VEV’67 F8 5 - 2
28 november om 8:45 Grijpskerk E3 – Marum E3 1 - 3
28 november om 8:45 Grijpskerk E1 – ONR E2 12 - 2
28 november om 8:30 Velocitas 1897 F5 – Grijpskerk F1 0 - 4
21 november om 12:45 Roden E7 – Grijpskerk E1 -
21 november om 11:15 NEC Delfzijl F5 – Grijpskerk F1 8 - 4
21 november om 10:30 Fivel De E1 – Grijpskerk E1 0 - 9
21 november om 10:30 Achilles 1894 D1 – Grijpskerk D1 9 - 0
21 november om 10:30 Assen FC C1 – Grijpskerk C1 3 - 0
21 november om 10:30 Grijpskerk A1 – Helpman A3 0 - 5
21 november om 10:30 Grijpskerk B2 – Engelbert B1 3 - 2
21 november om 9:00 Corenos MD1 – Grijpskerk MD1 0 -
21 november om 9:00 Grijpskerk D3 – Dokkum D2 0 - 9
21 november om 9:00 Grijpskerk F3 – OKVC F3 0 - 1
17 november om 20:00 Grijpskerk 1 – Bedum 1 oefenwedstrijd -
14 november om 16:30 Be Quick 1887 2 – Grijpskerk 2 4 - 0
14 november om 15:00 Peize C2 – Grijpskerk C2 3 - 2
14 november om 14:30 Grijpskerk 4 – Donkerbroek 2 4 - 1
14 november om 14:30 LEO FC 1 – Grijpskerk 1 1 - 3
14 november om 14:00 Grijpskerk 3 – Harkemase Boys 4 3 - 1
14 november om 12:30 Marrum B1 – Grijpskerk B1 4 - 0
14 november om 12:30 Be Quick 1887 D3 – Grijpskerk D1 1 - 3
14 november om 12:00 Grijpskerk B2 – ST FC LEO/Kootsterburen B1 4 - 1
14 november om 10:45 SIOS D1 – Grijpskerk D2 6 - 2
14 november om 10:30 OKVC F3 – Grijpskerk F3 -
14 november om 10:30 Grijpskerk C1 – SJO Boerakker/SVMH C1 4 - 1
14 november om 10:15 Zuidhorn D5 – Grijpskerk D3 10 - 4
14 november om 10:15 Grijpskerk E2 – Lewenborg FC E2 4 - 2
14 november om 9:45 Helpman F5 – Grijpskerk F2 3 - 3
14 november om 9:00 VVK E2 – Grijpskerk E3 3 - 1
14 november om 8:45 Grijpskerk MC1 – Opende MC1 2 - 6
14 november om 8:45 Grijpskerk ME1 – SJO Winsum ME2 8 - 2
14 november om 8:45 Grijpskerk F1 – Zuidhorn F5 12 - 1
14 november om 8:45 Grijpskerk E4 – Be Quick 1887 E7 3 - 7
07 november om 14:30 ONR 4 – Grijpskerk 3 8 - 1
07 november om 14:30 Grijpskerk 1 – Anjum 1 5 - 1
07 november om 13:45 Grijpskerk B1 – SC Veenwouden B1 4 - 2
07 november om 12:15 Grijpskerk C2 – Gomos C2 5 - 3
07 november om 12:00 Grijpskerk 2 – Groen Geel 6 3 - 2
07 november om 11:00 Zeester B1 – Grijpskerk B2 3 - 8
07 november om 11:00 Grijpskerk D1 – ZFC Zuidlaren D2 3 - 2
07 november om 10:30 Aduard 2000 MC1 – Grijpskerk MC1 1 - 1
07 november om 10:30 Zuidhorn ME1 – Grijpskerk ME1 3 - 5
07 november om 10:15 Grijpskerk D2 – Lycurgus D5 2 - 3
07 november om 10:00 Grijpskerk D3 – Waskemeer D2 2 - 4
07 november om 9:00 Drachten E3 – Grijpskerk E4 1 - 5
07 november om 9:00 Lycurgus E6 – Grijpskerk E2 1 - 5
07 november om 9:00 ST FC LEO/Kloosterburen A1 – Grijpskerk A1 0 - 6
07 november om 8:45 Grijpskerk MD1 – Opende MD1 7 - 0
07 november om 8:45 Grijpskerk F3 – Opende F2 -
07 november om 8:45 Grijpskerk F2 – Lycurgus F5 3 - 6
07 november om 8:45 GVAV-Rapiditas F5 – Grijpskerk F1 5 - 2
07 november om 8:45 ONR C2 – Grijpskerk C1 0 - 10
31 oktober om 14:30 Grijpskerk 4 – Griffioen De 4 3 - 1
31 oktober om 14:30 Grijpskerk 3 – Grootegast Fc 3 1 - 4
31 oktober om 14:30 Dokkum 1 – Grijpskerk 1 1 - 3
31 oktober om 13:15 VEV’67 B2 – Grijpskerk B1 0 - 6
31 oktober om 12:30 Pelikaan S 2 – Grijpskerk 2 1 - 2
31 oktober om 11:30 Lewenborg FC D5 – Grijpskerk D2 0 - 7
31 oktober om 10:45 VAKO D1 – Grijpskerk D1 0 - 4
31 oktober om 10:30 Grijpskerk C1 – Zuidhorn C2 2 - 1
31 oktober om 10:00 Zuidhorn MD2 – Grijpskerk MD1 0 - 9
31 oktober om 10:00 Gorecht E6 – Grijpskerk E4 1 - 4
31 oktober om 10:00 Grijpskerk E3 – Zuidhorn E6 2 - 2
31 oktober om 10:00 Waskemeer C1 – Grijpskerk C2 4 - 5
31 oktober om 9:45 GVAV-Rapiditas D7 – Grijpskerk D3 11 - 1
31 oktober om 9:00 Zuidhorn F8 – Grijpskerk F3 1 - 0
31 oktober om 9:00 Lycurgus E4 – Grijpskerk E1 0 - 14
31 oktober om 8:45 Grijpskerk MC1 – TLC MC1 2 - 5
31 oktober om 8:45 Grijpskerk ME1 – Grootegast Fc ME1 1 - 3
31 oktober om 8:45 Grijpskerk F2 – Stadspark F3 3 - 3
31 oktober om 8:45 Grootegast Fc F2 – Grijpskerk F1 2 - 3
31 oktober om 8:45 Grijpskerk E2 – Oosterparkers E1 0 - 3
28 oktober om 22:42 VV Grijpskerk MD1 – VVSV ’09 MC1 (oefenwedstrijd) 2 - 4 -
24 oktober om 14:30 NEC Delfzijl 4 – Grijpskerk 3 1 - 1
24 oktober om 12:00 Groningen 2 – Grijpskerk 2 -
24 oktober om 11:00 V.V.T. Twijzelerheide ME1- Grijpskerk ME1 (oefenwedstrijd) 1 - 8
24 oktober om 10:30 Grijpskerk D1 – GRC Groningen D2 1 - 0
24 oktober om 10:30 Grijpskerk C1 – OKVC C1 4 - 1
24 oktober om 9:00 Grijpskerk F1 – Buitenpost F3 3 - 2
24 oktober om 9:00 Grijpskerk E1 – Zuidhorn E3 3 - 2
24 oktober om 9:00 Opende D2 – Grijpskerk D2 6 - 3
17 oktober om 15:00 Peize B2 – Grijpskerk B2 1 - 4
17 oktober om 14:30 GVAV-Rapiditas A2 – Grijpskerk A1 3 - 0
17 oktober om 14:30 Grijpskerk 1 – Friese Boys 1 1 - 0
17 oktober om 14:00 ODV 4 – Grijpskerk 4 6 - 3
17 oktober om 13:45 Grijpskerk 2 – Oranje Nassau 3 1 - 1
17 oktober om 12:15 Grijpskerk C2 – Fc Grootegast C4 2 - 1
17 oktober om 12:00 Grijpskerk B1 – Rottevalle B1 2 - 1
17 oktober om 12:00 Twijzel SC 2 – Grijpskerk 3 14 - 2
17 oktober om 11:15 Helpman E3 – Grijpskerk E2 6 - 1
17 oktober om 11:00 Grijpskerk D1 – Borger D1 5 - 1
17 oktober om 10:15 Grijpskerk D2 – Niekerk D2 1 - 8
17 oktober om 9:45 Grijpskerk D3 – Noordwolde D2 3 - 4
17 oktober om 9:00 Marum MD1 – Grijpskerk MD1 0 - 6
17 oktober om 9:00 Zuidhorn F7 – Grijpskerk F3 1 - 0
17 oktober om 8:45 Grijpskerk E1 – Marum E2 5 - 2
17 oktober om 8:45 Grijpskerk MC1 – SJO Feanstars MC1 0 - 9
17 oktober om 8:45 Grijpskerk F1 – VEV’67 F3 7 - 1
17 oktober om 8:45 Grijpskerk E4 – HFC ’15 E9 3 - 5
17 oktober om 8:45 Gorecht E5 – Grijpskerk E3 1 - 9
17 oktober om 8:30 Lewenborg FC F8 – Grijpskerk F2 0 - 1
16 oktober om 20:10 Grijpskerk 35+1 – Grootegast Fc 35+1 -
16 oktober om 19:35 Grijpskerk 35+1 – Niekerk 35+1 2 - 0
16 oktober om 19:35 Grijpskerk 45+1 – Wilper Boys De 45+1 0 - 2
16 oktober om 19:00 Zuidhorn 35+2 – Grijpskerk 35+1 2 - 0
16 oktober om 19:00 Grijpskerk 45+1 – Grootegast Fc 45+1 2 - 0
10 oktober om 14:30 Grijpskerk 4 – Blue Boys 3 5 - 3
10 oktober om 14:30 Grijpskerk 3 – Blue Boys 2 1 - 5
10 oktober om 14:30 Wykels Hallum 1 – Grijpskerk 1 5 - 2
10 oktober om 12:00 Grijpskerk A1 – vv Zeester A1 6 - 3
10 oktober om 12:00 Knickerbockers The 7 – Grijpskerk 2 2 - 0
10 oktober om 11:30 Grootegast Fc MC1 – Grijpskerk MC1 12 - 1
10 oktober om 11:15 Grijpskerk D2 – Actief D5 7 - 1
10 oktober om 10:30 Actief D1 – Grijpskerk D1 9 - 1
10 oktober om 10:30 Veenhuizen D1 – Grijpskerk D3 18 - 0
10 oktober om 10:15 Wilper Boys De F1 – Grijpskerk F1 2 - 16
10 oktober om 10:15 Grijpskerk C1 – Helpman C2 0 - 1
10 oktober om 10:00 Grijpskerk E3 – Nieuw Roden E1 0 - 10
10 oktober om 10:00 Grijpskerk E1 – Zuidhorn E4 7 - 4
10 oktober om 9:45 Lewenborg FC E6 – Grijpskerk E4 3 - 3
10 oktober om 9:45 Lewenborg FC E3 – Grijpskerk E2