Tegenstander

Er zijn geen nieuwsberichten gevonden

Programma

20 oktober om 9:00 Grijpskerk JO9-1 – BATO JO9-1
20 oktober om 9:00 Grijpskerk JO11-1 – ONB JO11-1
20 oktober om 10:00 Winsum JO9-3G – Grijpskerk JO9-2
20 oktober om 10:30 Grijpskerk MO17-1 – SJO Broekster Walden MO17-1
20 oktober om 10:30 ONB JO13-1 – Grijpskerk JO13-1
20 oktober om 10:30 ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1 – Fc. Grootegast MO13-1
20 oktober om 14:30 Veenhuizen 1 – Grijpskerk 1
20 oktober om 14:30 Urk 4 – Grijpskerk 2
20 oktober om 15:00 Fc. Grootegast 5 – Grijpskerk 5
27 oktober om 8:45 Grijpskerk JO11-2 – vv Zeester JO11-1
27 oktober om 8:45 Grijpskerk JO8-1 – Helpman JO8-1
27 oktober om 8:45 Grijpskerk JO13-2 – Eenrum JO13-1G
27 oktober om 9:00 Peize JO11-2 – Grijpskerk JO11-3G
27 oktober om 9:00 Marum JO9-1 – Grijpskerk JO9-1
27 oktober om 9:00 SJO J.V. Oostenburg MO13-2 – ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1
27 oktober om 9:55 Eastermar JO15-1 – Grijpskerk JO15-1
27 oktober om 10:15 Grijpskerk JO17-1 – Zuidhorn JO17-2
27 oktober om 10:30 Grijpskerk JO13-1 – Hardegarijp JO13-1
27 oktober om 12:00 Buitenpost MO17-1 – Grijpskerk MO17-1
27 oktober om 12:00 GEO 2 – Grijpskerk 3
27 oktober om 12:00 Zuidhorn JO9-3 – Grijpskerk JO9-2
27 oktober om 12:30 Marum JO17-2 – Grijpskerk JO17-2
27 oktober om 14:15 Gorredijk JO19-1 – Grijpskerk JO19-1
27 oktober om 14:30 De Lauwers 2 – Grijpskerk 4
27 oktober om 14:30 Grijpskerk 1 – Niekerk 1
02 november om 19:30 Grijpskerk 45+1 – SV Bedum 45+1
02 november om 19:30 Grijpskerk 35+1 – Niekerk 35+1
02 november om 19:30 Niekerk VR30+1 – Grijpskerk VR30+1
02 november om 20:00 Grijpskerk VR30+1 – Zuidhorn VR30+1
02 november om 20:00 Grijpskerk 45+1 – vv Winsum 45+1
02 november om 20:00 Zuidhorn 35+1 – Grijpskerk 35+1
02 november om 20:30 Grijpskerk 35+1 – VV Opende 35+1
02 november om 20:30 Aduard 2000 VR30+1 – Grijpskerk VR30+1
02 november om 20:30 OKVC 45+1 – Grijpskerk 45+1
03 november om 8:45 ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1 – Drachtster Boys MO13-2
03 november om 8:45 Grijpskerk MO17-1 – ST Holwerd/Blija MO17-1
03 november om 8:45 Grijpskerk JO11-3 – ONR JO11-3
03 november om 8:45 Grijpskerk JO8-1 – GVAV-Rapiditas JO8-1
03 november om 8:45 Veenwouden SC JO9-2G – Grijpskerk JO9-2
03 november om 8:45 ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1 – TLC MO13-1
03 november om 9:00 Harkema Opeinde JO9-4G – Grijpskerk JO9-2
03 november om 10:00 Grijpskerk JO9-1 – SJO Feanstars JO9-2
03 november om 10:00 Grijpskerk JO11-3G – Houtigehage JO11-1
03 november om 10:15 Gomos JO11-1 – Grijpskerk JO11-1
03 november om 10:30 Grijpskerk JO17-2 – Achilles 1894 JO17-4
03 november om 10:45 Zuidhorn JO13-2 – Grijpskerk JO13-1
03 november om 11:00 SJO Feanstars JO17-2 – Grijpskerk JO17-1
03 november om 11:15 Grijpskerk JO19-1 – TLC JO19-2
03 november om 11:25 Niekerk JO13-1 – Grijpskerk JO13-2
03 november om 12:00 FC Klazienaveen 2 – Grijpskerk 2
03 november om 12:15 Grijpskerk JO15-1 – De Lauwers JO15-1
03 november om 14:00 Grijpskerk 4 – ASC 2
03 november om 14:15 Grijpskerk 3 – Helpman 5
03 november om 14:30 SV Bedum 8 – Grijpskerk 5
03 november om 14:30 Anjum 1 – Grijpskerk 1
09 november om 20:00 Fc. Grootegast 35+1 – Grijpskerk 35+2
09 november om 20:30 Kollum 35+2 – Grijpskerk 35+2
09 november om 21:00 Grijpskerk 35+2 – De Lauwers 35+1
10 november om 8:45 Grijpskerk MO17-1 – ONT MO17-2
10 november om 8:45 Grijpskerk JO11-3G – Zevenhuizen JO11-2
10 november om 8:45 Grijpskerk JO9-1 – ONT JO9-1
10 november om 9:00 Grootegast Fc. JO8-1G – Grijpskerk JO8-1
10 november om 10:00 Grijpskerk JO9-2 – Winsum JO9-3G
10 november om 10:30 Grijpskerk JO19-1 – Drachten JO19-1
10 november om 11:00 Monnik De JO11-1G – Grijpskerk JO11-2
10 november om 11:00 Grijpskerk JO17-1 – Roden JO17-2
10 november om 11:15 Buitenpost JO15-3 – Grijpskerk JO15-1
10 november om 12:00 Fc. Grootegast MO13-1 – ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1
10 november om 12:30 Grijpskerk JO17-2 – Actief JO17-4
10 november om 14:00 Grijpskerk 3 – VVK 5
10 november om 14:30 Grijpskerk 4 – VVT 2
10 november om 14:30 Aduard 2000 4 – Grijpskerk 5
17 november om 8:45 Grijpskerk JO11-2 – Ezinge JO11-1G
17 november om 9:00 Gomos MO13-1 – ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1
17 november om 9:00 Oerterp JO9-1 – Grijpskerk JO9-1
17 november om 10:00 ONR JO17-1 – Grijpskerk JO17-1
17 november om 10:15 Grijpskerk JO11-1 – Fc. Grootegast JO11-2
17 november om 10:15 Grijpskerk JO13-1 – Friese Boys JO13-1
17 november om 10:15 ONR JO9-2 – Grijpskerk JO9-2
17 november om 10:30 SJO J.V. Oostenburg JO11-4 – Grijpskerk JO11-3G
17 november om 10:30 ONT JO19-1 – Grijpskerk JO19-1
17 november om 11:00 SJO Feanstars MO17-1 – Grijpskerk MO17-1
17 november om 12:00 Grijpskerk 2 – Gorecht 2
17 november om 13:10 Peize JO17-3 – Grijpskerk JO17-2
17 november om 13:30 Harkema Opeinde 3 – Grijpskerk 4
17 november om 14:30 Grijpskerk 5 – OKVC 3
17 november om 14:30 Grijpskerk 1 – VIOD 1
17 november om 14:30 DVC Appingedam 3 – Grijpskerk 3
24 november om 8:45 Grijpskerk JO8-1 – Harkstede JO8-1
24 november om 8:45 Grijpskerk MO17-1 – Kollum MO17-1
24 november om 8:45 Grijpskerk JO9-1 – ONB JO9-1
24 november om 9:00 TLC JO11-2 – Grijpskerk JO11-1
24 november om 9:00 Dokkum JO15-1G – Grijpskerk JO15-1
24 november om 10:00 Grijpskerk JO11-3G – VV Opende JO11-2
24 november om 10:15 Buitenpost JO9-2 – Grijpskerk JO9-2
24 november om 10:30 Grijpskerk JO17-1 – Drachtster Boys JO17-3
24 november om 10:30 OKVC JO13-1 – Grijpskerk JO13-2
24 november om 10:40 Fc. Grootegast JO13-1 – Grijpskerk JO13-1
24 november om 10:40 FC LEO JO11-1 – Grijpskerk JO11-2
24 november om 11:00 Harkema Opeinde JO15-1 – Grijpskerk JO15-1
24 november om 11:30 Grijpskerk JO19-1 – Roden JO19-1
24 november om 12:30 Grijpskerk JO17-2 – Roden JO17-4
24 november om 12:30 SV Bedum 2 – Grijpskerk 2
24 november om 13:30 Fc. Grootegast 4 – Grijpskerk 5
24 november om 14:00 Grijpskerk 3 – Lycurgus 9
24 november om 14:30 Grijpskerk 4 – VV Opende 2
24 november om 14:30 Dokkum 1 – Grijpskerk 1
01 december om 8:45 ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1 – Fc. Grootegast MO13-1
01 december om 8:45 Grijpskerk JO11-2 – Kloosterburen JO11-1G
01 december om 8:45 Grijpskerk JO11-1 – FC Lewenborg JO11-3
01 december om 8:45 Grijpskerk JO9-2 – Zuidhorn JO9-3
01 december om 8:45 ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1 – VIOD MO13-1
01 december om 9:00 Zuidhorn JO11-4 – Grijpskerk JO11-3G
01 december om 9:00 S.V. Haulerwijk JO11-2G – Grijpskerk JO11-3G
01 december om 9:00 Grootegast Fc. JO9-1M – Grijpskerk JO9-1
01 december om 9:45 Helpman JO8-1 – Grijpskerk JO8-1
01 december om 10:00 Grijpskerk JO13-2 – FC Lewenborg JO13-4
01 december om 10:30 Grijpskerk JO13-1 – Oerterp JO13-1
01 december om 10:30 Kollum JO19-1 – Grijpskerk JO19-1
01 december om 11:15 SJO Bergum BCV Combinatie MO17-1 – Grijpskerk MO17-1
01 december om 12:00 Grijpskerk JO15-1 – Rottevalle JO15-1G
01 december om 12:00 Grijpskerk 2 – SC Genemuiden 3
01 december om 12:00 Helpman JO17-4 – Grijpskerk JO17-2
01 december om 14:30 Grijpskerk 5 – Amicitia VMC 6
01 december om 14:30 Drachtster Boys 7 – Grijpskerk 4
01 december om 14:30 Grijpskerk 1 – Rijperkerk 1
01 december om 14:45 Fc. Grootegast 3 – Grijpskerk 3
08 december om 8:45 Grijpskerk JO11-3G – Marum JO11-4
08 december om 8:45 Grijpskerk MO17-1 – Be Quick D MO17-1
08 december om 8:45 Grijpskerk JO9-1 – Drachten JO9-2
08 december om 9:45 GVAV-Rapiditas JO11-4 – Grijpskerk JO11-1
08 december om 10:00 Gorecht MO13-2 – ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1
08 december om 10:00 Winsum JO13-2G – Grijpskerk JO13-2
08 december om 10:15 Kollum JO15-2 – Grijpskerk JO15-1
08 december om 10:30 SIOS JO11-1 – Grijpskerk JO11-2
08 december om 10:30 Grijpskerk JO17-1 – ST Omlandia/GEO JO17-1
08 december om 10:30 Grijpskerk JO17-2 – LTC JO17-3
08 december om 11:15 Bakkeveen JO13-1 – Grijpskerk JO13-1
08 december om 12:00 Grijpskerk JO19-1 – SJO Feanstars JO19-1
08 december om 12:15 HZVV 2 – Grijpskerk 2
08 december om 14:00 Grijpskerk 4 – Friese Boys 3
08 december om 14:00 Grijpskerk 3 – vv Winsum 6
08 december om 14:30 Zuidhorn 4 – Grijpskerk 5
08 december om 15:00 Leovardia 1 – Grijpskerk 1
15 december om 8:45 ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1 – SJO J.V. Oostenburg MO13-2
15 december om 10:00 SJO Boerakker/SVMH JO11-1G – Grijpskerk JO11-1
15 december om 10:30 TLC JO17-1 – Grijpskerk JO17-1
15 december om 12:00 Grijpskerk 2 – De Weide 2
15 december om 14:30 Grijpskerk 1 – Ropta Boys 1
15 december om 15:00 Velocitas 1897 3 – Grijpskerk 3
19 januari om 14:00 Waskemeer 1 – Grijpskerk 1
19 januari om 17:30 Be Quick 1887 2 – Grijpskerk 2
26 januari om 12:00 Grijpskerk 2 – FC Klazienaveen 2
26 januari om 14:30 Grijpskerk 1 – Anjum 1
02 februari om 13:00 Gorecht 2 – Grijpskerk 2
02 februari om 14:30 VIOD 1 – Grijpskerk 1
09 februari om 12:30 NEC Delfzijl 2 – Grijpskerk 2
09 februari om 14:00 Grijpskerk 4 – SC Twijzel 2
09 februari om 14:00 Grijpskerk 3 – Velocitas 1897 3
09 februari om 14:00 Helpman 6 – Grijpskerk 5
09 februari om 14:30 Zwaagwesteinde 1 – Grijpskerk 1
16 februari om 12:00 Grijpskerk 2 – Groen Geel 2
16 februari om 14:30 Grijpskerk 5 – Be Quick 1887 5
16 februari om 14:30 Grijpskerk 1 – Kollum 1
16 februari om 16:15 Harkemase Boys 5 – Grijpskerk 4
16 februari om 17:00 The Knickerbockers 17 – Grijpskerk 3
09 maart om 12:00 Grijpskerk 2 – Urk 4
09 maart om 13:30 VVT 2 – Grijpskerk 4
09 maart om 14:30 Grijpskerk 5 – Aduard 2000 4
09 maart om 14:30 Grijpskerk 1 – Veenhuizen 1
09 maart om 16:30 VVK 5 – Grijpskerk 3
16 maart om 14:00 Grijpskerk 4 – Harkema Opeinde 3
16 maart om 14:00 Grijpskerk 3 – DVC Appingedam 3
16 maart om 14:30 OKVC 3 – Grijpskerk 5
16 maart om 15:00 Niekerk 1 – Grijpskerk 1
23 maart om 12:00 Grijpskerk 2 – Be Quick 1887 2
23 maart om 12:30 Lycurgus 9 – Grijpskerk 3
23 maart om 14:00 VV Opende 2 – Grijpskerk 4
23 maart om 14:30 Grijpskerk 5 – Fc. Grootegast 4
23 maart om 14:30 Grijpskerk 1 – Waskemeer 1
06 april om 12:30 De Weide 2 – Grijpskerk 2
06 april om 14:00 Grijpskerk 4 – Drachtster Boys 7
06 april om 14:00 Grijpskerk 3 – Fc. Grootegast 3
06 april om 15:00 Ropta Boys 1 – Grijpskerk 1
06 april om 16:15 Amicitia VMC 6 – Grijpskerk 5
13 april om 12:00 Grijpskerk 2 – HZVV 2
13 april om 14:30 Grijpskerk 5 – Zuidhorn 4
13 april om 14:30 vv Winsum 6 – Grijpskerk 3
13 april om 14:30 Grijpskerk 1 – Leovardia 1
13 april om 16:15 Friese Boys 3 – Grijpskerk 4
20 april om 12:30 SC Genemuiden 3 – Grijpskerk 2
20 april om 14:30 Rijperkerk 1 – Grijpskerk 1
04 mei om 14:00 Grijpskerk 4 – De Lauwers 2
04 mei om 14:00 Grijpskerk 3 – GEO 2
11 mei om 12:00 Grijpskerk 2 – SV Bedum 2
11 mei om 14:00 ASC 2 – Grijpskerk 4
11 mei om 14:00 Helpman 5 – Grijpskerk 3
11 mei om 14:30 Grijpskerk 5 – SV Bedum 8
11 mei om 14:30 Grijpskerk 1 – Dokkum 1
18 mei om 14:00 Grijpskerk 3 – Gorecht 5
18 mei om 14:00 Grijpskerk 3 – ONT 5
18 mei om 14:30 Glimmen 4 – Grijpskerk 5
18 mei om 15:00 ONT 1 – Grijpskerk 1
25 mei om 12:00 Grijpskerk 2 – The Knickerbockers 3
25 mei om 14:30 Grijpskerk 5 – Fc. Grootegast 5
25 mei om 14:30 Grijpskerk 1 – SC Twijzel 1
25 mei om 17:00 The Knickerbockers 16 – Grijpskerk 3

Uitslagen

13 oktober om 14:30 The Knickerbockers 3 – Grijpskerk 2 1 - 1
13 oktober om 14:30 SC Twijzel 1 – Grijpskerk 1 4 - 3
13 oktober om 14:00 Grijpskerk 4 – t Fean58 4 3 - 1
13 oktober om 14:00 Grijpskerk 3 – The Knickerbockers 16 1 - 0
13 oktober om 11:45 Grijpskerk JO19-1 – Gomos JO19-1 3 - 5
13 oktober om 11:15 FC Lewenborg JO13-3 – Grijpskerk JO13-2 9 - 0
13 oktober om 10:45 Grijpskerk JO15-1 – VV Opende JO15-2 1 - 1
13 oktober om 10:15 ONR JO11-1 – Grijpskerk JO11-1 1 - 3
13 oktober om 10:00 Grijpskerk JO11-2 – VVSV 09 JO11-1 5 - 0
13 oktober om 9:00 Kollum JO13-1 – Grijpskerk JO13-1 0 - 4
13 oktober om 9:00 Grijpskerk JO17-2 – Gomos JO17-2 0 - 1
13 oktober om 8:45 Grijpskerk JO11-3G – Fc. Grootegast JO11-3 1 - 1
12 oktober om 20:30 Grijpskerk 35+1 – Niekerk 35+1 3 - 3
12 oktober om 20:30 Grijpskerk VR30+1 – Niekerk VR30+1 1 - 3
12 oktober om 20:00 Fc. Grootegast 35+1 – Grijpskerk 35+2 1 - 0
12 oktober om 20:00 VV Opende 35+1 – Grijpskerk 35+1 0 - 3
12 oktober om 20:00 Aduard 2000 VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 0 - 1
12 oktober om 19:30 Grijpskerk 35+2 – De Lauwers 35+1 0 - 2
12 oktober om 19:30 Zuidhorn 35+1 – Grijpskerk 35+1 4 - 1
12 oktober om 19:30 Grijpskerk VR30+1 – Zuidhorn VR30+1 1 - 1
12 oktober om 19:00 Kollum 35+2 – Grijpskerk 35+2 1 - 1
06 oktober om 16:00 Gorecht 5 – Grijpskerk 3 1 - 0
06 oktober om 14:30 Grijpskerk 5 – Glimmen 4 3 - 3
06 oktober om 14:30 Grijpskerk 1 – ONT 1 1 - 2
06 oktober om 12:00 Grijpskerk 2 – VEV67 2 1 - 3
06 oktober om 12:00 Grijpskerk JO13-2 – SV Bedum JO13-3 3 - 2
06 oktober om 10:45 ST Gieten-Eext JO17-3 – Grijpskerk JO17-2 3 - 0
06 oktober om 10:30 ONR JO19-1 – Grijpskerk JO19-1 1 - 2
06 oktober om 10:30 Grijpskerk JO13-1 – Harkemase Boys JO13-1 1 - 3
06 oktober om 10:15 Ropta Boys MO17-1 – Grijpskerk MO17-1 8 - 0
06 oktober om 10:15 Grijpskerk JO17-1 – VV Opende JO17-1 7 - 2
06 oktober om 9:00 Roden JO11-3G – Grijpskerk JO11-3G 3 - 3
06 oktober om 8:45 ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1 – Gomos MO13-1 3 - 3
06 oktober om 8:45 Grijpskerk JO11-1 – Zuidhorn JO11-2 6 - 2
05 oktober om 20:30 SV Bedum 45+1 – Grijpskerk 45+1 0 - 4
05 oktober om 20:00 Grijpskerk 45+1 – OKVC 45+1 3 - 3
05 oktober om 19:30 Grijpskerk 45+1 – vv Winsum 45+1 3 - 0
29 september om 15:00 Grijpskerk 3 – The Knickerbockers 17 0 - 0
29 september om 14:30 Be Quick 1887 5 – Grijpskerk 5 5 - 3
29 september om 14:30 Kollum 1 – Grijpskerk 1 3 - 0
29 september om 14:00 Grijpskerk 4 – Harkemase Boys 5 8 - 1
29 september om 13:15 Grijpskerk JO17-2 – FC Zuidlaren JO17-3 0 - 5
29 september om 12:45 Groen Geel 2 – Grijpskerk 2 1 - 1
29 september om 12:15 Peize JO17-2 – Grijpskerk JO17-1 0 - 7
29 september om 12:00 Grijpskerk JO15-1 – SJO Feanstars JO15-3 1 - 3
29 september om 11:15 Grijpskerk JO19-1 – RWF JO19-1 4 - 1
29 september om 10:20 Grijpskerk JO11-3G – SJO Feanstars JO11-3 1 - 4
29 september om 10:00 Grijpskerk JO11-2 – Eenrum JO11-1 6 - 2
29 september om 8:45 Grijpskerk MO17-1 – Harkemase Boys MO17-2 0 - 3
29 september om 8:45 ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1 – Gorecht MO13-2 13 - 0
28 september om 20:30 Kollum 35+2 – Grijpskerk 35+2 1 - 4
28 september om 20:30 Zuidhorn VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 0 - 0
28 september om 20:30 Grijpskerk 35+1 – Zuidhorn 35+1 0 - 4
28 september om 20:30 Grijpskerk 45+1 – vv Winsum 45+1 6 - 1
28 september om 20:00 Niekerk 35+1 – Grijpskerk 35+1 1 - 1
28 september om 20:00 SV Bedum 45+1 – Grijpskerk 45+1 4 - 4
28 september om 20:00 Grijpskerk 35+2 – Fc. Grootegast 35+1 0 - 1
28 september om 20:00 Grijpskerk VR30+1 – Niekerk VR30+1 0 - 2
28 september om 19:30 VV Opende 35+1 – Grijpskerk 35+1 2 - 4
28 september om 19:30 Aduard 2000 VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 1 - 0
28 september om 19:30 Grijpskerk 35+2 – De Lauwers 35+1 3 - 0
28 september om 19:30 Grijpskerk 45+1 – OKVC 45+1 5 - 1
27 september om 19:00 SJO Amicitia-BG-ON JO13-2 – Grijpskerk JO13-2 3 - 0
25 september om 19:00 Grijpskerk JO19-1 – Helpman JO19-1 1 - 6
22 september om 14:30 SC Twijzel 2 – Grijpskerk 4 9 - 2
22 september om 14:30 Grijpskerk 5 – Helpman 6 5 - 0
22 september om 14:30 Grijpskerk 1 – Zwaagwesteinde 1 1 - 6
22 september om 12:15 Zuidhorn JO17-3 – Grijpskerk JO17-2 2 - 1
22 september om 12:00 Grijpskerk 2 – NEC Delfzijl 2 0 - 4
22 september om 11:00 Niekerk MO17-1 – Grijpskerk MO17-1 4 - 0
22 september om 10:45 Grijpskerk JO13-1 – TLC JO13-1 8 - 0
22 september om 10:40 VIOD MO13-1 – ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1 14 - 0
22 september om 10:30 Suameer JO15-1G – Grijpskerk JO15-1 4 - 1
22 september om 10:30 Bakkeveen JO11-2 – Grijpskerk JO11-3G 1 - 1
22 september om 10:20 Grijpskerk JO17-1 – Fc. Grootegast JO17-2 10 - 1
22 september om 9:00 OKVC JO11-1 – Grijpskerk JO11-2 3 - 11
22 september om 9:00 S.V. Haulerwijk JO19-1 – Grijpskerk JO19-1 2 - 1
22 september om 8:45 Grijpskerk JO13-2 – VVSV 09 JO13-1 0 - 4
22 september om 8:45 Grijpskerk JO11-1 – Zevenhuizen JO11-1 6 - 1
19 september om 18:30 Aduard 2000 JO9-1G – Grijpskerk JO9-2 2 - 2
15 september om 16:00 Grijpskerk 2 – Kollum 2 3 - 0
15 september om 14:30 Zuidhorn JO17-3 – Grijpskerk JO17-2 2 - 1
15 september om 14:15 Grijpskerk 1 – GSVV 1 6 - 1
15 september om 13:45 Grijpskerk 4 – Niekerk 3 0 - 2
15 september om 12:15 Anjum 2 – Grijpskerk 3 6 - 1
15 september om 10:30 vv Zeester JO17-1 – Grijpskerk JO17-1 6 - 5
15 september om 10:30 SJO Boerakker/SVMH JO15-1G – Grijpskerk JO15-1 1 - 3
15 september om 10:15 Buitenpost JO11-3 – Grijpskerk JO11-3G 3 - 1
15 september om 10:15 Grijpskerk MO17-1 – Kollum MO17-1 1 - 3
15 september om 10:00 Lauwers De JO9-1G – Grijpskerk JO9-2 11 - 7
15 september om 9:45 Helpman JO9-2 – Grijpskerk JO9-1 2 - 8
15 september om 9:30 Grijpskerk JO8-1 – Drachten JO8-1 21 - 0
15 september om 9:00 Niekerk JO11-2 – Grijpskerk JO11-2 0 - 16
15 september om 8:45 Grijpskerk JO13-1 – Be Quick D JO13-1 1 - 2
14 september om 20:30 vv Winsum 45+1 – Grijpskerk 45+1 0 - 5
14 september om 20:30 Zuidhorn VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 2 - 1
14 september om 20:30 Grijpskerk 35+1 – Zuidhorn 35+1 1 - 1
14 september om 20:00 Grijpskerk 35+2 – Kollum 35+2 1 - 0
14 september om 20:00 VV Opende 35+1 – Grijpskerk 35+1 3 - 1
14 september om 20:00 Grijpskerk 45+1 – OKVC 45+1 3 - 0
14 september om 20:00 Grijpskerk VR30+1 – Aduard 2000 VR30+1 1 - 2
14 september om 19:30 De Lauwers 35+1 – Grijpskerk 35+2 0 - 1
14 september om 19:30 Niekerk 35+1 – Grijpskerk 35+1 0 - 3
14 september om 19:30 Niekerk VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 1 - 0
14 september om 19:30 Grijpskerk 45+1 – SV Bedum 45+1 2 - 0
14 september om 19:00 Grijpskerk 35+2 – Fc. Grootegast 35+1 5 - 0
13 september om 19:00 De Lauwers JO17-1 – Grijpskerk JO17-1 4 - 2
12 september om 19:00 GSVV JO11-1G – Grijpskerk JO11-2 6 - 3
12 september om 18:30 Grijpskerk JO11-1 – Zuidhorn JO11-2 4 - 4
10 september om 18:30 Grijpskerk JO13-1 – Fc. Grootegast JO13-1 5 - 0
08 september om 15:00 Grjipskerk 3 – Fc. Grootegast 4 0 - 2
08 september om 14:30 Fc. Grootegast 5 – Grijpskerk 4 0 - 1
08 september om 14:30 Boerakker 1 – Grijpskerk 1 0 - 10
08 september om 13:15 Grijpskerk JO17-2 – Harkemase Boys JO17-2 3 - 4
08 september om 12:00 Drenthina 2 – Grijpskerk 2 2 - 1
08 september om 12:00 Zuidhorn JO8-2 – Grijpskerk JO8-1 1 - 15
08 september om 11:30 Buitenpost MO17-1 – Grijpskerk MO17-1 4 - 0
08 september om 11:30 Grijpskerk JO17-1 – OKVC JO17-1 3 - 4
08 september om 10:45 DVC Appingedam JO19-1 – Grijpskerk JO19-1 10 - 2
08 september om 10:15 Fc. Grootegast JO11-3 – Grijpskerk JO11-3G 1 - 3
08 september om 10:00 Grijpskerk JO15-1 – Wilper Boys De JO15-1G 3 - 1
08 september om 10:00 Grijpskerk JO9-2 – SJO Amicitia-BG-ON JO9-2 10 - 1
08 september om 9:00 Zuidhorn JO13-2 – Grijpskerk JO13-1 0 - 14
08 september om 8:45 ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1 – Zwaagwesteinde MO13-1 11 - 0
08 september om 8:45 Grijpskerk JO9-1 – Zuidhorn JO9-2 14 - 1
07 september om 19:00 Grijpskerk JO11-2 – OKVC JO11-1 13 - 2
07 september om 19:00 Grijpskerk JO11-1 – Niekerk JO11-1 14 - 2
06 september om 19:45 Grijpskerk 2 – Ropta Boys 2 2 - 0
04 september om 20:00 Grijpskerk 1 – Fc. Grootegast 1 0 - 3
01 september om 16:30 Grijpskerk 4 – VEV67 5 4 - 1
01 september om 14:30 t Fean58 4 – Grjipskerk 3 1 - 6
01 september om 14:30 Grijpskerk JO19-1 – vv Winsum JO19-2 1 - 1
01 september om 12:30 Marum JO17-2 – Grijpskerk JO17-2 2 - 2
01 september om 11:15 Grijpskerk MO17-1 – Zuidhorn MO17-1 0 - 2
01 september om 11:00 Harkema Opeinde JO15-1 – Grijpskerk JO15-1 10 - 1
01 september om 9:45 Grijpskerk JO13-2 – OKVC JO13-1 1 - 2
01 september om 9:00 Zwaagwesteinde MO13-1 – ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1 1 - 12
01 september om 9:00 Fc. Grootegast JO11-2 – Grijpskerk JO11-1 1 - 13
01 september om 8:30 Grijpskerk JO8-1 – Grootegast Fc. JO8-1G 4 - 7
01 september om 8:30 Grijpskerk JO11-3 – Harkemase Boys JO11-3G 0 - 1
01 september om 8:30 Be Quick 1887 JO9-2 – Grijpskerk JO9-1 3 - 4
09 juni om 12:15 Balk 2 – Grijpskerk 2 1 - 2
07 juni om 19:00 Grijpskerk JO13-1 – Jubbega JO13-1G 2 - 0
07 juni om 18:30 Grijpskerk JO11-2 – Zwaagwesteinde JO11-2 0 - 8
05 juni om 19:30 Grijpskerk 2 – Buitenpost 2 3 - 1
05 juni om 19:30 Grijpskerk 4 – OKVC 2 2 - 0
05 juni om 19:15 Grijpskerk JO19-1 – ST FC LEO/Kloosterburen JO19-1 4 - 1
04 juni om 18:45 Grijpskerk JO11-2 – Friese Boys JO11-2 4 - 3
02 juni om 15:00 VEV67 6 – Grijpskerk 5 1 - 1
02 juni om 12:00 LTC 2 – Grijpskerk 2 3 - 3
02 juni om 10:30 Grijpskerk JO13-1 – SJO Broekster Walden JO13-1 2 - 3
02 juni om 10:30 Harkema Opeinde JO11-2 – Grijpskerk JO11-2 1 - 3
02 juni om 9:00 Grijpskerk JO13-2 – Eenrum JO13-2G 3 - 3
02 juni om 9:00 Grijpskerk JO11-1 – Harkema Opeinde JO11-1 5 - 3
01 juni om 20:30 Friese Boys 35+1 – Grijpskerk 35+1 6 - 8
01 juni om 20:00 Grijpskerk 35+1 – SC Kootstertille 35+1 3 - 0
01 juni om 19:30 Grijpskerk 35+1 – Harkemase Boys 35+1 3 - 0
31 mei om 19:30 OKVC 2 – Grijpskerk 4 2 - 3
31 mei om 19:00 VV Opende 3 – Grijpskerk 3 1 - 3
30 mei om 19:00 vv Winsum JO15-5 – Grijpskerk JO15-2 5 - 5
30 mei om 18:30 Grijpskerk JO11-3 – Peize JO11-3 3 - 3
30 mei om 18:30 TLC MO15-1 – Grijpskerk MO15-1d 6 - 0
28 mei om 18:45 SIOS JO15-1G – Grijpskerk JO15-2 2 - 2
26 mei om 14:45 Grijpskerk 5 – Rottevalle 4 2 - 2
26 mei om 14:30 RWF 3 – Grijpskerk 3 2 - 5
26 mei om 14:30 Grijpskerk 1 – Anjum 1 4 - 2
26 mei om 12:15 Grijpskerk JO15-2 – De Monnik JO15-1 6 - 3
26 mei om 12:00 Grijpskerk 2 – Hardegarijp 2 3 - 2
26 mei om 11:30 Grijpskerk JO17-1 – ONR JO17-1 2 - 3
26 mei om 10:30 Friese Boys MO13-1 – ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1 5 - 1
26 mei om 10:15 Harkemase Boys JO15-1 – Grijpskerk JO15-1 7 - 1
26 mei om 10:00 SJO Boerakker/SVMH JO11-1G – Grijpskerk JO11-3 -
26 mei om 10:00 Grijpskerk JO13-2 – Kloosterburen JO13-1G 6 - 1
26 mei om 8:30 Grijpskerk MO15-1d – Roden MO15-1 2 - 3
26 mei om 8:30 Grijpskerk JO11-1 – VV Opende JO11-1 4 - 1
25 mei om 20:50 Aduard 2000 VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 4 - 1
25 mei om 20:30 Grijpskerk 45+1 – VEV67 45+1 0 - 2
25 mei om 20:30 SC Kootstertille 35+1 – Grijpskerk 35+1 0 - 5
25 mei om 20:30 Grijpskerk VR30+1 – Oosterparkers VR30+1 0 - 2
25 mei om 20:10 VVSV 09 VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 0 - 1
25 mei om 20:00 Grijpskerk 35+1 – Harkemase Boys 35+1 2 - 3
25 mei om 20:00 Lycurgus 45+1 – Grijpskerk 45+1 1 - 1
25 mei om 19:30 Grijpskerk 35+1 – Friese Boys 35+1 1 - 1
25 mei om 19:30 vv Winsum 45+2 – Grijpskerk 45+1 3 - 4
25 mei om 19:30 Grijpskerk VR30+1 – vv Winsum VR30+3 0 - 6
24 mei om 19:15 Grijpskerk 4 – Potetos 6 4 - 4
24 mei om 19:00 Aduard 2000 JO19-1 – Grijpskerk JO19-1 2 - 4
23 mei om 19:00 vv Zeester JO13-1 – Grijpskerk JO13-2 4 - 0
22 mei om 18:30 ONT JO13-1 – Grijpskerk JO13-1 4 - 3
19 mei om 14:30 ONT 2 – Grijpskerk 2 2 - 1
19 mei om 14:30 Zwaagwesteinde 1 – Grijpskerk 1 1 - 3
19 mei om 14:00 Grijpskerk 3 – Drachtster Boys 8 12 - 0
19 mei om 13:30 Buitenpost 5 – Grijpskerk 5 5 - 4
19 mei om 10:30 V en V68 JO19-1 – Grijpskerk JO19-1 0 - 5
19 mei om 10:30 Marum JO17-1 – Grijpskerk JO17-1 6 - 1
19 mei om 10:30 Grijpskerk JO15-1 – LTC JO15-1 4 - 0
19 mei om 10:30 Roden JO13-2 – Grijpskerk JO13-1 0 - 0
19 mei om 10:00 De Sweach JO11-2 – Grijpskerk JO11-1 2 - 6
19 mei om 9:00 SV Bedum JO15-4 – Grijpskerk JO15-2 2 - 5
19 mei om 9:00 Grijpskerk JO11-3 – Roden JO11-6 10 - 1
19 mei om 8:50 Amicitia VMC MO15-1 – Grijpskerk MO15-1d 2 - 2
19 mei om 8:45 Roden MO13-1 – ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1 0 - 0
19 mei om 8:45 Harkemase Boys JO11-2 – Grijpskerk JO11-2 1 - 2
18 mei om 20:30 Grijpskerk 35+2 – ASC 35+1 0 - 0
18 mei om 20:30 vv Winsum 45+2 – Grijpskerk 45+1 0 - 2
18 mei om 20:00 Grijpskerk 45+1 – VEV67 45+1 3 - 2
18 mei om 20:00 De Lauwers 35+1 – Grijpskerk 35+2 2 - 1
18 mei om 19:30 Grijpskerk 35+2 – Kollum 35+1 4 - 0
18 mei om 19:30 Lycurgus 45+1 – Grijpskerk 45+1 4 - 1
17 mei om 19:00 Grijpskerk JO17-1 – Lycurgus JO17-1 1 - 8
16 mei om 20:00 HFC 15 3 – Grijpskerk 4 2 - 1
16 mei om 19:00 Oerterp MO15-1 – Grijpskerk MO15-1d 0 - 3
15 mei om 19:00 Grijpskerk JO19-1 – Ropta Boys JO19-1 4 - 1
12 mei om 15:15 Grijpskerk 5 – Zuidhorn 4 4 - 3
12 mei om 15:00 Grijpskerk 1 – t Fean58 1 1 - 2
12 mei om 14:30 Zuidhorn 3 – Grijpskerk 3 3 - 0
12 mei om 13:30 Grijpskerk 4 – Potetos 5 1 - 2
12 mei om 12:45 Grijpskerk 2 – SC Veenwouden 2 2 - 0
12 mei om 12:30 SV Bedum JO13-3 – Grijpskerk JO13-2 5 - 0
12 mei om 11:45 ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1 – Friese Boys MO13-1 2 - 2
12 mei om 11:00 Grijpskerk JO17-1 – SC Loppersum JO17-1 4 - 2
12 mei om 10:00 Grijpskerk JO15-1 – Mamio JO15-1 2 - 3
12 mei om 9:00 SJO J.V. Oostenburg MO15-1d – Grijpskerk MO15-1d 1 - 1
12 mei om 8:30 Grijpskerk JO11-3 – VEV67 JO11-6 1 - 6
12 mei om 8:30 Grijpskerk JO11-1 – Kollum JO11-1 1 - 1
11 mei om 20:50 Grijpskerk VR30+1 – vv Winsum VR30+3 0 - 3
11 mei om 20:30 Grijpskerk 35+2 – Kollum 35+1 0 - 1
11 mei om 20:30 Aduard 2000 VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 0 - 3
11 mei om 20:00 ASC 35+1 – Grijpskerk 35+2 1 - 0
11 mei om 19:50 Grijpskerk VR30+1 – Oosterparkers VR30+1 0 - 2
11 mei om 19:30 VVSV 09 VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 0 - 3
11 mei om 19:30 De Lauwers 35+1 – Grijpskerk 35+2 0 - 2
09 mei om 19:45 Anjum 1 – Grijpskerk 1 1 - 5
05 mei om 14:30 Grijpskerk 1 – SC Berlikum 1 2 - 0
05 mei om 12:00 Grijpskerk JO17-1 – Be Quick 1887 JO17-3 3 - 5
05 mei om 11:00 GVAV-Rapiditas JO15-5 – Grijpskerk JO15-2 2 - 3
05 mei om 10:30 Grijpskerk JO15-1 – SJO Feanstars JO15-1 3 - 5
05 mei om 9:00 OKVC JO13-2G – Grijpskerk JO13-2 1 - 8
03 mei om 19:15 Grijpskerk 4 – vv Winsum 4 5 - 2
28 april om 14:00 Grijpskerk 3 – RWF 3 1 - 2
28 april om 13:30 t Fean58 5 – Grijpskerk 5 1 - 1
28 april om 11:00 Buitenpost JO11-2 – Grijpskerk JO11-1 8 - 1
28 april om 11:00 Grijpskerk JO15-2 – Kloosterburen JO15-1G 6 - 0
28 april om 10:45 Aduard 2000 JO19-1 – Grijpskerk JO19-1 -
28 april om 10:30 HSC JO17-1 – Grijpskerk JO17-1 5 - 0
28 april om 10:30 Grijpskerk MO15-1d – HFC 15 MO15-1 0 - 2
28 april om 10:30 Peize JO15-1 – Grijpskerk JO15-1 5 - 1
28 april om 9:00 SIOS JO13-1 – Grijpskerk JO13-2 2 - 1
28 april om 9:00 Fc. Grootegast JO11-2 – Grijpskerk JO11-3 4 - 2
28 april om 8:45 Grijpskerk JO11-2 – WTOC JO11-1G 3 - 4
26 april om 19:00 Grijpskerk MO15-1d – ONB MO15-1 1 - 1
26 april om 19:00 De Lauwers 3 – Grijpskerk 5 6 - 3
26 april om 18:45 ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1 – NEC Delfzijl MO13-1 0 - 0
23 april om 19:00 Fc. Grootegast MO13-1 – ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1 0 - 1
21 april om 15:00 FC Lewenborg JO15-1 – Grijpskerk JO15-1 2 - 0
21 april om 14:30 Boerakker 3 – Grijpskerk 5 1 - 4
21 april om 14:30 vv Winsum 4 – Grijpskerk 4 5 - 2
21 april om 14:30 Drachtster Boys 3 – Grijpskerk 2 0 - 1
21 april om 14:30 VC Trynwalden 1 – Grijpskerk 1 1 - 2
21 april om 14:00 Grijpskerk 3 – VV Opende 3 4 - 2
21 april om 11:30 Buitenpost JO19-2 – Grijpskerk JO19-1 2 - 4
21 april om 11:15 Grijpskerk JO13-2 – VVSV 09 JO13-1 1 - 4
21 april om 11:00 Ezinge JO11-2G – Grijpskerk JO11-3 5 - 3
21 april om 11:00 SJO Feanstars JO11-2 – Grijpskerk JO11-1 3 - 8
21 april om 10:30 Zevenhuizen MO13-1 – ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1 6 - 1
21 april om 10:30 Grijpskerk JO15-2 – De Lauwers JO15-1 4 - 1
21 april om 10:15 vv Winsum JO17-2 – Grijpskerk JO17-1 4 - 2
21 april om 9:00 VVT JO11-1 – Grijpskerk JO11-2 8 - 6
21 april om 9:00 Drachten JO13-1 – Grijpskerk JO13-1 1 - 5
21 april om 8:45 Grijpskerk MO15-1d – VV Opende MO15-1 -
20 april om 20:50 VVSV 09 VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 0 - 0
20 april om 20:30 Grijpskerk 35+2 – De Lauwers 35+1 1 - 1
20 april om 20:30 Grijpskerk 35+1 – Harkemase Boys 35+1 3 - 1
20 april om 20:30 Lycurgus 45+1 – Grijpskerk 45+1 3 - 0
20 april om 20:30 Grijpskerk VR30+1 – Oosterparkers VR30+1 0 - 0
20 april om 20:10 vv Winsum VR30+3 – Grijpskerk VR30+1 3 - 0
20 april om 20:00 Friese Boys 35+1 – Grijpskerk 35+1 3 - 1
20 april om 20:00 Kollum 35+1 – Grijpskerk 35+2 1 - 2
20 april om 20:00 Grijpskerk 45+1 – vv Winsum 45+2 0 - 3
20 april om 19:30 Grijpskerk 45+1 – VEV67 45+1 0 - 3
20 april om 19:30 ASC 35+1 – Grijpskerk 35+2 1 - 1
20 april om 19:30 Grijpskerk 35+1 – SC Kootstertille 35+1 1 - 2
20 april om 19:30 Grijpskerk VR30+1 – Aduard 2000 VR30+1 1 - 1
17 april om 18:30 Grijpskerk JO19-1 – Friese Boys JO19-1 3 - 0
16 april om 18:30 HFC 15 JO13-2 – Grijpskerk JO13-1 1 - 2
14 april om 15:00 NEC Delfzijl 7 – Grijpskerk 4 2 - 7
14 april om 14:30 ONR 4 – Grijpskerk 3 1 - 3
14 april om 14:30 Grijpskerk 1 – SC Twijzel 1 0 - 2
14 april om 13:30 Peize JO17-1 – Grijpskerk JO17-1 6 - 0
14 april om 12:15 Fc. Grootegast JO19-1 – Grijpskerk JO19-1 2 - 5
14 april om 12:00 Grijpskerk JO15-2 – Eenrum JO15-1 2 - 2
14 april om 12:00 Grijpskerk 2 – Fc. Grootegast 2 2 - 1
14 april om 11:00 Monnik De JO13-1G – Grijpskerk JO13-2 0 - 5
14 april om 10:30 Grijpskerk JO13-1 – ONR JO13-1 3 - 2
14 april om 10:00 Grijpskerk JO11-1 – SC Kootstertille JO11-1 4 - 6
14 april om 9:00 Zuidhorn MO13-1 – ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1 0 - 1
14 april om 9:00 TLC JO11-4 – Grijpskerk JO11-3 0 - 4
14 april om 8:45 Grijpskerk JO11-2 – Be Quick D JO11-4 4 - 7
12 april om 18:45 Grijpskerk JO15-1 – Drogeham JO15-1 0 - 7
11 april om 18:30 Amicitia VMC JO11-1 – Grijpskerk JO11-1 3 - 2
07 april om 14:30 WTOC 1 – Grijpskerk 1 4 - 2
07 april om 14:30 Grijpskerk 5 – Aduard 2000 4 3 - 3
07 april om 14:00 Blauw Wit 34 JO13-2 – Grijpskerk JO13-1 4 - 6
07 april om 14:00 Grijpskerk 4 – GVAV-Rapiditas 2 3 - 3
07 april om 12:45 Zuidhorn MO15-1 – Grijpskerk MO15-1d 2 - 1
07 april om 12:30 Grijpskerk 3 – Donkerbroek 2 1 - 0
07 april om 12:00 Buitenpost 2 – Grijpskerk 2 1 - 3
07 april om 11:00 Grijpskerk JO19-1 – Niekerk JO19-1G 7 - 0
07 april om 10:30 Grijpskerk JO17-1 – FC Lewenborg JO17-1 2 - 6
07 april om 10:00 GSVV JO11-1G – Grijpskerk JO11-2 6 - 4
07 april om 9:00 Kollum JO15-1 – Grijpskerk JO15-1 2 - 1
07 april om 9:00 vv Zeester JO15-1 – Grijpskerk JO15-2 4 - 2
07 april om 8:45 SJO Bergum BCV Combinatie JO11-2 – Grijpskerk JO11-1 3 - 1
07 april om 8:45 ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1 – Fc. Grootegast MO13-1 0 - 1
07 april om 8:45 Grijpskerk JO11-3 – Zuidhorn JO11-7 6 - 1
06 april om 20:50 Oosterparkers VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 0 - 0
06 april om 20:30 Harkemase Boys 35+1 – Grijpskerk 35+1 0 - 2
06 april om 20:30 Grijpskerk 35+2 – De Lauwers 35+1 0 - 2
06 april om 20:30 Grijpskerk 45+1 – Lycurgus 45+1 1 - 6
06 april om 20:30 Grijpskerk VR30+1 – vv Winsum VR30+3 0 - 3
06 april om 20:10 VVSV 09 VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 0 - 3
06 april om 20:00 VEV67 45+1 – Grijpskerk 45+1 9 - 3
06 april om 20:00 ASC 35+1 – Grijpskerk 35+2 2 - 1
06 april om 20:00 Grijpskerk 35+1 – SC Kootstertille 35+1 1 - 0
06 april om 19:30 Kollum 35+1 – Grijpskerk 35+2 2 - 1
06 april om 19:30 Grijpskerk 35+1 – Friese Boys 35+1 1 - 4
06 april om 19:30 Grijpskerk 45+1 – vv Winsum 45+2 1 - 1
06 april om 19:30 Grijpskerk VR30+1 – Aduard 2000 VR30+1 0 - 0
05 april om 20:00 Kollum 2 – Grijpskerk 2 1 - 0
31 maart om 14:00 Waskemeer 1 – Grijpskerk 1 0 - 2
31 maart om 11:15 Grijpskerk JO13-2 – vv Winsum JO13-3 1 - 3
31 maart om 10:30 Grijpskerk MO15-1d – Niekerk MO15-1 0 - 0
31 maart om 10:30 SC Kootstertille JO19-1 – Grijpskerk JO19-1 2 - 8
31 maart om 10:00 Grijpskerk JO11-1 – De Lauwers JO11-1 1 - 4
31 maart om 8:45 ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1 – Zuidhorn MO13-1 2 - 2
31 maart om 8:45 Grijpskerk JO11-3 – Marum JO11-4 5 - 0
29 maart om 18:30 Kollum JO13-1 – Grijpskerk JO13-1 0 - 1
24 maart om 16:30 Grijpskerk 5 – VEV67 6 1 - 5
24 maart om 14:30 Grijpskerk 1 – Dokkum 1 2 - 0
24 maart om 14:30 Grijpskerk 2 – The Knickerbockers 5 1 - 1
24 maart om 12:30 Grijpskerk JO15-1 – Be Quick 1887 JO15-2 0 - 1
24 maart om 12:30 VVK 7 – Grijpskerk 4 0 - 1
24 maart om 12:00 Grijpskerk JO15-2 – OKVC JO15-1G 3 - 5
24 maart om 11:00 Grijpskerk JO13-1 – Lycurgus JO13-1 2 - 4
24 maart om 10:30 SJO t Hogeland JO13-2 – Grijpskerk JO13-2 1 - 5
24 maart om 10:00 Grijpskerk MO15-1d – Fc. Grootegast MO15-1 0 - 0
24 maart om 9:45 Grijpskerk JO11-1 – ONT JO11-1 3 - 4
24 maart om 9:00 Niekerk JO11-3 – Grijpskerk JO11-3 1 - 3
24 maart om 9:00 Fc. Grootegast JO17-1 – Grijpskerk JO17-1 2 - 1
24 maart om 8:45 Grijpskerk JO11-2 – RWF JO11-2G 8 - 4
24 maart om 8:30 ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1 – Roden MO13-1 2 - 1
23 maart om 20:30 vv Winsum VR30+3 – Grijpskerk VR30+1 1 - 0
23 maart om 20:10 Grijpskerk VR30+1 – Oosterparkers VR30+1 2 - 0
23 maart om 19:50 VVSV 09 VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 0 - 2
23 maart om 19:30 Grijpskerk VR30+1 – Aduard 2000 VR30+1 0 - 5
17 maart om 14:30 Minnertsga 1 – Grijpskerk 1 2 - 1
17 maart om 14:00 Niekerk 3 – Grijpskerk 5 6 - 0
17 maart om 14:00 Grijpskerk 4 – SV Bedum 6 1 - 2
17 maart om 14:00 Grijpskerk 3 – Marum 4 9 - 1
17 maart om 12:00 Grijpskerk JO17-1 – HFC 15 JO17-1 1 - 3
17 maart om 10:15 Grijpskerk JO15-1 – Lycurgus JO15-1 2 - 4
10 maart om 15:00 Grijpskerk 1 – Kollum 1 1 - 5
10 maart om 14:30 The Knickerbockers 16 – Grijpskerk 4 1 - 2
10 maart om 13:30 Harkemase Boys 5 – Grijpskerk 3 1 - 3
10 maart om 13:00 Velocitas 1897 JO17-2 – Grijpskerk JO17-1 5 - 3
10 maart om 12:30 Grijpskerk 2 – Dokkum 2 2 - 2
10 maart om 12:00 Grijpskerk JO15-2 – SJO t Hogeland JO15-2 0 - 3
10 maart om 11:00 Grijpskerk JO13-1 – Opende JO13-1G 2 - 3
10 maart om 10:45 DVC Appingedam JO15-1 – Grijpskerk JO15-1 4 - 0
10 maart om 9:45 Grijpskerk JO13-2 – GVAV-Rapiditas JO13-7 1 - 2
10 maart om 9:00 Zevenhuizen JO11-2 – Grijpskerk JO11-3 8 - 3
10 maart om 9:00 Drogeham JO11-1 – Grijpskerk JO11-1 3 - 4
10 maart om 8:45 ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1 – Zevenhuizen MO13-1 3 - 3
10 maart om 8:30 Grijpskerk JO11-2 – Kootstertille SC JO11-2G 10 - 2
03 maart om 12:45 Grijpskerk 3 – Fc. Grootegast 3 -
24 februari om 14:30 t Fean58 1 – Grijpskerk 1 0 - 0
24 februari om 14:00 Grijpskerk 4 – NEC Delfzijl 4 1 - 1
24 februari om 12:30 Poolster 2 – Grijpskerk 3 1 - 1
24 februari om 12:00 Grijpskerk 2 – ONT 2 0 - 4
24 februari om 10:00 SV Bedum MO13-1 – Grijpskerk MO13-1 1 - 1
17 februari om 14:30 Grijpskerk 1 – Rijperkerk 1 0 - 3
17 februari om 12:00 Grijpskerk 2 – Broekster Boys 2 0 - 2
17 februari om 10:30 TLC JO11-5 – Grijpskerk JO11-2 7 - 1
17 februari om 10:15 Grijpskerk JO17-1 – Niekerk JO17-1 0 - 3
10 februari om 15:00 Leovardia 1 – Grijpskerk 1 3 - 0
10 februari om 14:30 Lycurgus 11 – Grijpskerk 4 8 - 4
10 februari om 14:30 Grijpskerk 5 – Fc. Grootegast 5 4 - 1
10 februari om 12:30 Grijpskerk JO19-1 – ST Oostergo/WTOC JO19-1 6 - 2
10 februari om 12:30 Ropta Boys 2 – Grijpskerk 2 1 - 2
10 februari om 11:00 Grijpskerk JO13-1 – Fc. Grootegast JO13-1 1 - 2
10 februari om 10:30 Lycurgus JO7-4 – Grijpskerk JO7-2 -
10 februari om 9:15 Glimmen JO7-1G – Grijpskerk JO7-1 -
10 februari om 9:00 Grijpskerk JO7-1 – Gorecht JO7-2 -
10 februari om 8:45 VEV67 JO7-1 – Grijpskerk JO7-1 -
27 januari om 14:30 SC Twijzel 1 – Grijpskerk 1 2 - 3
27 januari om 14:00 Grijpskerk 4 – VVK 7 0 - 1
27 januari om 12:30 Oranje Nassau JO19-1 – Grijpskerk JO19-1 3 - 1
18 december om 18:30 Fc. Grootegast MO13-1 – Grijpskerk MO13-1 0 - 0
16 december om 14:30 Grijpskerk 1 – Zwaagwesteinde 1 2 - 1
16 december om 12:30 Middelstum 3 – Grijpskerk 4 1 - 5
16 december om 12:00 Grijpskerk 3 – ACV 6 4 - 1
16 december om 11:00 Roden JO13-1 – Grijpskerk JO13-1 5 - 0
16 december om 10:45 ST Gomos/Veenhuizen JO15-1 – Grijpskerk JO15-1 3 - 3
16 december om 10:15 Grijpskerk MO15-1d – LEO (Loon) MO15-1 8 - 0
16 december om 9:00 Grijpskerk JO11-1 – SV Bedum JO11-2 4 - 3
16 december om 9:00 Grijpskerk JO9-2 – Harkemase Boys JO9-4G 2 - 5
09 december om 14:30 Grijpskerk 4 – HFC 15 3 5 - 5
09 december om 13:30 Rottevalle 4 – Grijpskerk 5 3 - 3
09 december om 13:00 Grijpskerk JO17-1 – Niekerk JO17-1 1 - 7
09 december om 12:30 Noordwolde JO19-1 – Grijpskerk JO19-1 -
09 december om 12:00 Hardegarijp 2 – Grijpskerk 2 1 - 0
09 december om 11:30 Grijpskerk JO13-1 – Kollum JO13-1 -
09 december om 11:30 Grijpskerk JO15-2 – ASC JO15-1 1 - 3
09 december om 11:00 Fc. Grootegast JO11-1 – Grijpskerk JO11-1 -
09 december om 10:30 SJO t Hogeland JO13-2 – Grijpskerk JO13-2 -
09 december om 10:30 TLC JO15-1 – Grijpskerk JO15-1 -
09 december om 10:15 Grijpskerk JO11-2 – Gorecht JO11-3 -
09 december om 10:15 Kollum JO9-3 – Grijpskerk JO9-2 -
09 december om 10:15 Grijpskerk JO11-3 – Twijzel SC JO11-1G 2 - 3
09 december om 8:45 Grijpskerk MO15-1d – Gorecht MO15-1 0 - 3
02 december om 15:00 FC Assen MO15-1 – Grijpskerk MO15-1d 5 - 1
02 december om 14:30 Drachtster Boys 8 – Grijpskerk 3 0 - 1
02 december om 14:30 Grijpskerk 5 – Buitenpost 5 5 - 2
02 december om 14:30 Grijpskerk 1 – VC Trynwalden 1 1 - 1
02 december om 12:00 Grijpskerk JO19-1 – ST FC LEO/Kloosterburen JO19-1 8 - 1
02 december om 11:00 Grijpskerk JO15-1 – HFC 15 JO15-2 3 - 2
02 december om 10:45 Anjum JO15-1 – Grijpskerk JO15-2 -
02 december om 10:30 Grijpskerk JO13-2 – Niekerk JO13-1 1 - 15
02 december om 9:15 vv Winsum JO7-1 – Grijpskerk JO7-2 -
02 december om 9:00 Aduard 2000 JO11-1G – Grijpskerk JO11-2 7 - 0
02 december om 9:00 Drachten JO13-1 – Grijpskerk JO13-1 1 - 4
02 december om 9:00 Drachtster Boys JO17-2 – Grijpskerk JO17-1 10 - 2
02 december om 8:45 Grijpskerk MO13-1 – Drachtster Boys MO13-1 6 - 0
02 december om 8:45 Grijpskerk JO11-1 – Harkema Opeinde JO11-1 3 - 3
28 november om 20:00 Grijpskerk 1 – Pelikaan S 1 1 - 4
25 november om 12:15 The Knickerbockers 5 – Grijpskerk 2 1 - 1
25 november om 12:15 Grijpskerk JO17-1 – Fc. Grootegast JO17-1 2 - 5
25 november om 11:15 Grijpskerk JO13-2 – Kloosterburen JO13-1G 2 - 0
25 november om 10:30 vv Zeester JO19-1 – Grijpskerk JO19-1 -
25 november om 10:15 Grijpskerk JO11-3 – Be Quick D JO11-6 0 - 4
25 november om 10:15 Harkemase Boys JO11-1 – Grijpskerk JO11-1 -
25 november om 9:45 Grijpskerk JO7-2 – vv Winsum JO7-1 -
25 november om 9:30 Grijpskerk JO7-2 – GVAV-Rapiditas JO7-3 -
25 november om 9:00 Zuidhorn MO13-1 – Grijpskerk MO13-1 7 - 1
25 november om 8:45 Grijpskerk MO15-1d – Harkstede MO15-1 0 - 2
25 november om 8:45 Marum JO13-1 – Grijpskerk JO13-1 7 - 0
25 november om 8:45 Grijpskerk JO11-2 – Helpman JO11-3 0 - 12
18 november om 14:30 Grijpskerk 5 – Boerakker 3 3 - 4
18 november om 14:30 Grijpskerk 1 – Waskemeer 1 3 - 0
18 november om 14:00 Oerterp JO17-1 – Grijpskerk JO17-1 8 - 0
18 november om 12:30 Helpman MO15-1 – Grijpskerk MO15-1d 8 - 0
18 november om 12:00 Grijpskerk 2 – Drachtster Boys 3 2 - 2
18 november om 10:30 Grijpskerk JO15-1 – ONR JO15-1 3 - 1
18 november om 10:15 Grijpskerk JO19-1 – ST Omlandia/GEO JO19-1 4 - 1
18 november om 10:15 Amicitia VMC JO11-2 – Grijpskerk JO11-2 8 - 0
18 november om 9:30 Jistrum JO15-1G – Grijpskerk JO15-2 9 - 2
18 november om 9:00 Kollum JO11-3 – Grijpskerk JO11-3 2 - 4
18 november om 9:00 SIOS JO13-1 – Grijpskerk JO13-2 5 - 3
18 november om 8:45 Grijpskerk MO13-1 – Zevenhuizen MO13-1 2 - 1
18 november om 8:45 Grijpskerk JO11-1 – Zevenhuizen JO11-1 1 - 5
17 november om 21:30 Grijpskerk 45+1 – OKVC 45+1 8 - 2
17 november om 21:00 Grijpskerk 35+1 – Niekerk 35+1 0 - 4
17 november om 21:00 vv Winsum 45+4 – Grijpskerk 45+1 2 - 5
17 november om 20:30 De Lauwers 35+1 – Grijpskerk 35+1 2 - 5
17 november om 20:30 Grijpskerk 45+1 – SV Bedum 45+1 6 - 0
17 november om 20:00 Grijpskerk 35+1 – Fc. Grootegast 35+1 0 - 2
17 november om 20:00 vv Winsum 45+1 – Grijpskerk 45+1 0 - 3
17 november om 19:30 Zuidhorn 35+1 – Grijpskerk 35+1 1 - 0
11 november om 14:30 vv Winsum 1 – Grijpskerk 1 1 - 1
11 november om 14:30 Zuidhorn 4 – Grijpskerk 5 2 - 2
11 november om 14:30 SC Veenwouden 2 – Grijpskerk 2 6 - 0
11 november om 14:15 Grijpskerk 3 – Zuidhorn 3 3 - 3
11 november om 14:00 Oranje Nassau JO19-1 – Grijpskerk JO19-1 -
11 november om 13:30 ONT MO13-1 – Grijpskerk MO13-1 3 - 0
11 november om 12:30 Peize JO15-1 – Grijpskerk JO15-1 2 - 1
11 november om 12:30 Fc. Grootegast JO13-1 – Grijpskerk JO13-1 8 - 0
11 november om 12:15 Grijpskerk JO17-1 – ONT JO17-1 2 - 0
11 november om 12:00 Potetos 5 – Grijpskerk 4 2 - 4
11 november om 11:30 Grijpskerk JO15-2 – SJO Feanstars JO15-4 1 - 0
11 november om 10:30 Grijpskerk JO13-2 – FC LEO JO13-1 1 - 10
11 november om 10:15 Grijpskerk JO11-2 – Zuidhorn JO11-4 1 - 3
11 november om 8:45 Grijpskerk MO15-1d – Gomos MO15-1 3 - 2
11 november om 8:45 Grijpskerk JO11-3 – Buitenpost JO11-3 1 - 5
08 november om 18:30 GSVV JO11-1G – Grijpskerk JO11-3 6 - 1
04 november om 14:30 Kollum 1 – Grijpskerk 1 3 - 1
04 november om 14:30 Oosterparkers JO19-1 – Grijpskerk JO19-1 2 - 8
04 november om 14:00 Grijpskerk 4 – The Knickerbockers 16 3 - 0
04 november om 12:30 Dokkum 2 – Grijpskerk 2 2 - 3
04 november om 12:00 Grijpskerk JO17-1 – SJO Feanstars JO17-1 1 - 5
04 november om 11:30 Grijpskerk JO15-1 – ACV JO15-2 3 - 1
04 november om 10:30 Grijpskerk JO13-1 – Zuidhorn JO13-2 1 - 3
04 november om 10:15 Grijpskerk JO11-2 – Groninger Boys JO11-2 0 - 13
04 november om 9:15 Houtigehage JO15-1 – Grijpskerk JO15-2 6 - 1
04 november om 9:00 Marum MO13-1 – Grijpskerk MO13-1 3 - 3
04 november om 9:00 De Sweach JO11-1 – Grijpskerk JO11-1 2 - 2
04 november om 9:00 OKVC JO13-1 – Grijpskerk JO13-2 9 - 0
04 november om 8:45 Grijpskerk MO15-1d – HZVV MO15-2 1 - 0
04 november om 8:45 Grijpskerk JO11-3 – Houtigehage JO11-1 3 - 2
03 november om 21:30 Grijpskerk 35+1 – Zuidhorn 35+1 0 - 4
03 november om 21:30 Grijpskerk 45+1 – OKVC 45+1 2 - 0
03 november om 21:00 Niekerk 35+1 – Grijpskerk 35+1 2 - 2
03 november om 21:00 vv Winsum 45+4 – Grijpskerk 45+1 0 - 6
03 november om 20:30 VVSV 09 VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 0 - 1
03 november om 20:30 Zuidhorn 35+2 – Grijpskerk 35+2 2 - 1
03 november om 20:30 Grijpskerk 45+1 – vv Winsum 45+1 1 - 0
03 november om 20:00 Grijpskerk 35+1 – De Lauwers 35+1 2 - 1
03 november om 20:00 SV Bedum 45+1 – Grijpskerk 45+1 1 - 3
03 november om 20:00 Grijpskerk 35+2 – Aduard 2000 35+1 1 - 2
03 november om 20:00 Grijpskerk VR30+1 – Niekerk VR30+1 0 - 1
03 november om 19:30 Fc. Grootegast 35+1 – Grijpskerk 35+1 1 - 0
03 november om 19:30 Zuidhorn VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 2 - 0
03 november om 19:30 Grijpskerk 35+2 – SIOS 35+1 0 - 3
28 oktober om 14:30 SV Bedum 6 – Grijpskerk 4 4 - 1
28 oktober om 14:30 Grijpskerk 5 – Niekerk 3 2 - 3
28 oktober om 14:30 Grijpskerk 1 – Minnertsga 1 0 - 0
28 oktober om 12:00 Marum 4 – Grijpskerk 3 1 - 3
28 oktober om 12:00 Grijpskerk JO19-1 – Be Quick 1887 JO19-3 1 - 2
28 oktober om 12:00 Grijpskerk 2 – Kollum 2 1 - 1
28 oktober om 10:35 Grijpskerk JO13-2 – Eenrum JO13-1G 0 - 2
28 oktober om 10:30 ST FC Meppel/Alcides MO15-2 – Grijpskerk MO15-1d 3 - 0
28 oktober om 10:30 Lycurgus JO15-1 – Grijpskerk JO15-1 2 - 2
28 oktober om 10:30 Marum JO17-1 – Grijpskerk JO17-1 5 - 1
28 oktober om 10:05 Grijpskerk JO15-2 – Kollum JO15-3 2 - 3
28 oktober om 8:45 Grijpskerk MO13-1 – Buitenpost MO13-1 0 - 5
28 oktober om 8:45 Grijpskerk JO11-1 – Be Quick D JO11-3 6 - 2
21 oktober om 14:30 Grijpskerk Grijpskerk 5 – t Fean58 5 1 - 4
21 oktober om 14:30 Dokkum 1 – Grijpskerk Grijpskerk 1 4 - 0
21 oktober om 14:00 Grijpskerk Grijpskerk 4 – Lycurgus 11 8 - 3
21 oktober om 12:30 Grijpskerk Grijpskerk 3 – ONR 4 2 - 2
21 oktober om 10:30 Grijpskerk Grijpskerk JO13-1 – ONR JO13-1 5 - 4
21 oktober om 9:00 vv Zeester JO11-1 – Grijpskerk Grijpskerk JO11-3 7 - 1
21 oktober om 8:45 vv Winsum JO11-4 – Grijpskerk Grijpskerk JO11-2 2 - 5
14 oktober om 15:30 Grijpskerk Grijpskerk 3 – Harkemase Boys 5 0 - 3
14 oktober om 14:45 Fc. Grootegast 5 – Grijpskerk Grijpskerk 5 1 - 2
14 oktober om 14:30 Marum MO15-1 – Grijpskerk Grijpskerk MO15-1d 1 - 0
14 oktober om 14:30 Grijpskerk Grijpskerk 1 – Leovardia 1 3 - 1
14 oktober om 13:30 Grijpskerk Grijpskerk 2 – Ropta Boys 2 5 - 0
14 oktober om 12:00 Grijpskerk Grijpskerk JO19-1 – Lycurgus JO19-2 4 - 1
14 oktober om 11:30 Grijpskerk Grijpskerk JO17-1 – RWF JO17-1 1 - 6
14 oktober om 10:00 Grijpskerk Grijpskerk JO15-1 – VEV67 JO15-2 6 - 4
14 oktober om 9:00 VVSV 09 JO13-1 – Grijpskerk Grijpskerk JO13-2 3 - 2
14 oktober om 9:00 Friese Boys MO13-1 – Grijpskerk Grijpskerk MO13-1 7 - 2
14 oktober om 9:00 Opende JO11-1 – Grijpskerk Grijpskerk JO11-1 3 - 2
14 oktober om 9:00 SJO Boerakker/SVMH JO15-1G – Grijpskerk Grijpskerk JO15-2 3 - 0
14 oktober om 8:45 Grijpskerk Grijpskerk JO11-3 – Kootstertille SC JO11-2G 0 - 8
14 oktober om 8:45 Grijpskerk Grijpskerk JO11-2 – Potetos JO11-1 1 - 13
13 oktober om 21:30 Grijpskerk Grijpskerk 45+1 – OKVC 45+1 1 - 0
13 oktober om 21:00 vv Winsum 45+1 – Grijpskerk Grijpskerk 45+1 0 - 4
13 oktober om 20:30 SIOS 35+1 – Grijpskerk Grijpskerk 35+2 0 - 2
13 oktober om 20:30 Grijpskerk Grijpskerk 45+1 – SV Bedum 45+1 2 - 1
13 oktober om 20:30 Grijpskerk Grijpskerk VR30+1 – Zuidhorn VR30+1 0 - 3
13 oktober om 20:00 VVSV 09 VR30+1 – Grijpskerk Grijpskerk VR30+1 0 - 0
13 oktober om 20:00 vv Winsum 45+4 – Grijpskerk Grijpskerk 45+1 0 - 3
13 oktober om 20:00 Grijpskerk Grijpskerk 35+2 – Zuidhorn 35+2 1 - 2
13 oktober om 19:30 Grijpskerk Grijpskerk 35+2 – Aduard 2000 35+1 0 - 1
13 oktober om 19:30 Grijpskerk Grijpskerk VR30+1 – Niekerk VR30+1 1 - 3
07 oktober om 16:30 Potetos 6 – Grijpskerk Grijpskerk 4 1 - 8
07 oktober om 14:30 Rijperkerk 1 – Grijpskerk Grijpskerk 1 2 - 2
07 oktober om 12:00 Broekster Boys 2 – Grijpskerk Grijpskerk 2 2 - 1
07 oktober om 11:00 Be Quick 1887 JO15-2 – Grijpskerk Grijpskerk JO15-1 6 - 1
07 oktober om 11:00 Zuidhorn JO7-1 – Grijpskerk JO7-1 1 - 4
07 oktober om 10:45 Grijpskerk JO7-1 – VEV67 JO7-2 6 - 1
07 oktober om 10:45 Aduard 2000 JO19-1 – Grijpskerk Grijpskerk JO19-1 1 - 3
07 oktober om 10:45 Wardy MO17-1 – Grijpskerk Grijpskerk MO17-1 3 - 3
07 oktober om 10:30 Kollum JO17-1 – Grijpskerk Grijpskerk JO17-1 5 - 1
07 oktober om 10:30 Grijpskerk Grijpskerk JO15-2 – Harkemase Boys JO15-2 1 - 4
07 oktober om 10:15 Zuidhorn JO7-2 – Grijpskerk JO7-2 2 - 0
07 oktober om 10:15 SJO Boerakker/SVMH JO7-1 – Grijpskerk JO7-1 1 - 6
07 oktober om 10:00 VEV67 JO7-4 – Grijpskerk JO7-2 0 - 5
07 oktober om 10:00 Grijpskerk JO7-1 – HFC 15 JO7-1 3 - 4
07 oktober om 10:00 GSVV JO9-1G – Grijpskerk JO9-2 15 - 0
07 oktober om 10:00 VIOD JO11-4 – Grijpskerk Grijpskerk JO11-3 2 - 7
07 oktober om 10:00 Grijpskerk Grijpskerk JO13-2 – Monnik De JO13-1G 2 - 1
07 oktober om 9:30 De Lauwers JO11-1 – Grijpskerk Grijpskerk JO11-2 8 - 0
07 oktober om 8:45 ONT JO13-1 – Grijpskerk Grijpskerk JO13-1 3 - 1
07 oktober om 8:45 Grijpskerk Grijpskerk MO13-1 – Peize MO13-1 3 - 4
07 oktober om 8:45 Grijpskerk Grijpskerk JO11-1 – SJO Feanstars JO11-2 5 - 2
06 oktober om 21:00 Grijpskerk Grijpskerk 35+1 – Zuidhorn 35+1 2 - 3
06 oktober om 20:30 De Lauwers 35+1 – Grijpskerk Grijpskerk 35+1 0 - 1
06 oktober om 20:00 Grijpskerk Grijpskerk 35+1 – Fc. Grootegast 35+1 6 - 2
06 oktober om 19:30 Niekerk 35+1 – Grijpskerk Grijpskerk 35+1 2 - 3
30 september om 15:00 Roden MO13-1 – Grijpskerk Grijpskerk MO13-1 4 - 2
30 september om 14:30 Aduard 2000 4 – Grijpskerk Grijpskerk 5 0 - 3
30 september om 14:30 Grijpskerk Grijpskerk 1 – WTOC 1 0 - 0
30 september om 14:00 Donkerbroek 2 – Grijpskerk Grijpskerk 3 3 - 0
30 september om 12:30 GVAV-Rapiditas 2 – Grijpskerk Grijpskerk 4 7 - 1
30 september om 12:00 ONB JO17-1 – Grijpskerk Grijpskerk JO17-1 15 - 1
30 september om 12:00 Grijpskerk Grijpskerk JO19-1 – Engelbert JO19-1 10 - 0
30 september om 12:00 Grijpskerk Grijpskerk 2 – Buitenpost 2 2 - 1
30 september om 10:45 VEV67 JO7-2 – Grijpskerk JO7-1 2 - 5
30 september om 10:45 Grootegast Fc. JO15-3G – Grijpskerk Grijpskerk JO15-2 0 - 0
30 september om 10:30 Lycurgus JO13-5G – Grijpskerk Grijpskerk JO13-2 1 - 4
30 september om 10:30 ASC JO11-1 – Grijpskerk Grijpskerk JO11-3 5 - 1
30 september om 10:00 HFC 15 JO7-1 – Grijpskerk JO7-1 4 - 1
30 september om 10:00 Grijpskerk Grijpskerk JO15-1 – Fc. Grootegast JO15-1 4 - 1
30 september om 10:00 SJO Boerakker/SVMH JO9-1 – Grijpskerk JO9-1 3 - 14
30 september om 9:45 FC Lewenborg JO11-4 – Grijpskerk Grijpskerk JO11-2 1 - 4
30 september om 9:30 Grijpskerk JO7-2 – Zuidhorn JO7-2 0 - 1
30 september om 9:15 Lycurgus JO7-3 – Grijpskerk JO7-2 2 - 4
30 september om 9:00 Grijpskerk JO7-2 – VEV67 JO7-4 1 - 0
29 september om 21:30 Grijpskerk Grijpskerk 45+1 – vv Winsum 45+1 0 - 0
29 september om 21:00 Grijpskerk Grijpskerk 35+1 – Fc. Grootegast 35+1 4 - 1
29 september om 21:00 vv Winsum 45+4 – Grijpskerk Grijpskerk 45+1 1 - 4
29 september om 20:30 De Lauwers 35+1 – Grijpskerk Grijpskerk 35+1 1 - 2
29 september om 20:30 Niekerk VR30+1 – Grijpskerk Grijpskerk VR30+1 3 - 1
29 september om 20:30 Grijpskerk Grijpskerk 35+2 – Aduard 2000 35+1 1 - 1
29 september om 20:30 Grijpskerk Grijpskerk 45+1 – SV Bedum 45+1 1 - 0
29 september om 20:00 Grijpskerk Grijpskerk 35+1 – Niekerk 35+1 0 - 2
29 september om 20:00 SIOS 35+1 – Grijpskerk Grijpskerk 35+2 2 - 5
29 september om 20:00 OKVC 45+1 – Grijpskerk Grijpskerk 45+1 1 - 2
29 september om 20:00 Grijpskerk Grijpskerk VR30+1 – Zuidhorn VR30+1 0 - 4
29 september om 19:30 VVSV 09 VR30+1 – Grijpskerk Grijpskerk VR30+1 0 - 0
29 september om 19:30 Zuidhorn 35+1 – Grijpskerk Grijpskerk 35+1 1 - 2
29 september om 19:30 Grijpskerk Grijpskerk 35+2 – Zuidhorn 35+2 1 - 1
26 september om 19:30 vv Zeester 2 – Grijpskerk Grijpskerk 3 1 - 5
23 september om 15:00 SC Berlikum 1 – Grijpskerk Grijpskerk 1 0 - 2
23 september om 14:30 Grijpskerk Grijpskerk 5 – De Lauwers 3 2 - 1
23 september om 14:00 Grijpskerk Grijpskerk 4 – NEC Delfzijl 7 6 - 1
23 september om 12:30 Harkstede JO19-1 – Grijpskerk Grijpskerk JO19-1 0 - 4
23 september om 12:30 Fc. Grootegast 2 – Grijpskerk Grijpskerk 2 1 - 2
23 september om 12:15 Grijpskerk Grijpskerk JO17-1 – Drachten JO17-1 1 - 6
23 september om 11:30 Grijpskerk Grijpskerk JO15-2 – Twijzel SC JO15-1G 0 - 2
23 september om 11:15 Zuidhorn JO7-1 – Grijpskerk JO7-1 3 - 5
23 september om 11:00 Grijpskerk JO7-1 – VEV67 JO7-2 1 - 4
23 september om 10:30 Grijpskerk Grijpskerk JO13-2 – vv Zeester JO13-1 0 - 9
23 september om 10:30 SJO Boerakker/SVMH JO7-1 – Grijpskerk JO7-1 1 - 4
23 september om 10:15 Grijpskerk Grijpskerk JO11-2 – HFC 15 JO11-5 1 - 11
23 september om 10:15 Grijpskerk JO7-1 – HFC 15 JO7-1 1 - 2
23 september om 10:00 Ropta Boys JO9-3 – Grijpskerk JO9-2 1 - 6
23 september om 10:00 Zuidhorn JO7-2 – Grijpskerk JO7-2 1 - 3
23 september om 9:45 Grijpskerk JO7-2 – Lycurgus JO7-3 0 - 3
23 september om 9:30 VEV67 JO7-4 – Grijpskerk JO7-2 2 - 4
23 september om 9:00 Niekerk JO11-1 – Grijpskerk Grijpskerk JO11-1 1 - 5
23 september om 9:00 TLC JO13-1 – Grijpskerk Grijpskerk JO13-1 6 - 1
23 september om 9:00 Marum JO15-1 – Grijpskerk Grijpskerk JO15-1 2 - 5
23 september om 8:45 Grijpskerk Grijpskerk MO13-1 – Gorecht MO13-2 4 - 0
23 september om 8:45 Grijpskerk Grijpskerk MO17-1 – SJO Broekster Walden MO17-1 3 - 2
20 september om 17:30 ST Tollebeek/Nagele MO13-1 – Grijpskerk Grijpskerk MO13-1 0 - 3
16 september om 14:30 Niekerk 1 – Grijpskerk 1 0 - 2
16 september om 14:00 Grijpskerk 4 – Grootegast Fc. 3 2 - 1
16 september om 12:30 Zuidhorn 2 – Grijpskerk 2 0 - 0
16 september om 12:30 Grijpskerk JO19-1 – Opende JO19-1 4 - 2
16 september om 12:00 Grijpskerk JO17-1 – Velocitas 1897 JO17-2 1 - 9
16 september om 11:00 GVAV-Rapiditas JO13-2 – Grijpskerk JO13-1 4 - 0
16 september om 11:00 Grijpskerk MO13-1 – ST Tollebeek/Nagele MO13-1 12 - 0
16 september om 10:15 Waskemeer JO15-1 – Grijpskerk JO15-2 8 - 2
16 september om 10:15 OKVC JO11-1 – Grijpskerk JO11-1 4 - 4
16 september om 10:15 Grijpskerk JO15-1 – GRC Groningen JO15-1 2 - 3
16 september om 9:00 Grijpskerk JO13-2 – ODV JO13-1 0 - 5
16 september om 8:45 Oranje Nassau JO9-2 – Grijpskerk JO9-1 6 - 5
16 september om 8:45 Grijpskerk JO11-2 – Oosterparkers JO11-2G 9 - 4
15 september om 21:30 Grijpskerk 45+1 – Winsum 45+4 6 - 0
15 september om 21:00 Grijpskerk 35+1 – Lauwers De 35+1 3 - 0
15 september om 21:00 SV Bedum 45+1 – Grijpskerk 45+1 0 - 5
15 september om 20:30 Niekerk 35+1 – Grijpskerk 35+1 0 - 0
15 september om 20:30 Niekerk VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 2 - 0
15 september om 20:00 Grijpskerk VR30+1 – VVSV 09 VR30+1 0 - 1
15 september om 20:00 Grijpskerk 35+1 – Grootegast Fc. 35+1 2 - 1
15 september om 20:00 Aduard 2000 35+1 – Grijpskerk 35+2 4 - 2
15 september om 20:00 Grijpskerk 45+1 – Winsum 45+1 5 - 0
15 september om 19:30 Zuidhorn 35+1 – Grijpskerk 35+1 1 - 1
15 september om 19:30 OKVC 45+1 – Grijpskerk 45+1 1 - 3
15 september om 19:30 Zuidhorn VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 1 - 0
15 september om 19:30 Grijpskerk 35+2 – SIOS 35+1 0 - 2
15 september om 19:00 Grijpskerk 35+2 – Zuidhorn 35+2 0 - 4
14 september om 19:00 Grijpskerk JO19-1 – Buitenpost JO19-2 10 - 1
11 september om 18:00 Grijpskerk JO11-2 – Aduard 2000 JO11-1G 4 - 3
09 september om 14:30 Niekerk 2 – Grijpskerk 2 1 - 5
09 september om 14:30 Grijpskerk 1 – Groninger Boys 1 10 - 0
09 september om 14:00 Grijpskerk 4 – ASC 2 3 - 0
09 september om 14:00 Buitenpost 4 – Grijpskerk 3 1 - 1
09 september om 12:15 Niekerk JO17-1 – Grijpskerk JO17-1 8 - 3
09 september om 10:30 Marum MO17-1 – Grijpskerk MO17-1 19 - 0
09 september om 10:00 SJO Boerakker/SVMH JO15-1G – Grijpskerk JO15-2 7 - 1
09 september om 9:00 Grijpskerk JO13-2 – Opende JO13-2 2 - 0
09 september om 9:00 Niekerk JO11-1 – Grijpskerk JO11-1 1 - 2
09 september om 9:00 Roden JO13-2 – Grijpskerk JO13-1 5 - 0
09 september om 9:00 Grijpskerk JO15-1 – Velocitas 1897 JO15-1 3 - 1
09 september om 8:30 Pelikaan S JO11-1 – Grijpskerk JO11-2 6 - 3
07 september om 19:30 Fean58 3 – Grijpskerk 4 2 - 4
02 september om 14:30 Grijpskerk 3 – VVSV 09 2 6 - 0
02 september om 14:00 Grijpskerk 2 – LEO FC 2 10 - 0
02 september om 12:15 Grijpskerk JO17-1 – Gorecht JO17-2 2 - 2
02 september om 11:30 Grijpskerk JO13-1 – Grootegast Fc. JO13-1 2 - 1
02 september om 10:50 Grootegast Fc. JO19-1 – Grijpskerk JO19-1 3 - 1
02 september om 10:30 Grijpskerk JO15-2 – Nieuw Roden JO15-1 3 - 1
02 september om 10:00 Grijpskerk JO11-3 – VVSV 09 JO11-1 1 - 4
02 september om 10:00 Grijpskerk JO11-1 – Opende JO11-1 2 - 1
02 september om 9:00 Grootegast Fc. JO15-1 – Grijpskerk JO15-1 2 - 3
02 september om 9:00 Friese Boys JO13-1 – Grijpskerk JO13-2 10 - 0
02 september om 8:45 Grijpskerk MO17-1 – Zuidhorn MO17-1 1 - 10
02 september om 8:45 Grijpskerk JO9-1 – Grootegast Fc. JO9-2 4 - 7
31 augustus om 19:00 Zeester 1 – Grijpskerk 1 1 - 4

Stand

[knvb uri="/teams//ranking"]