Grijpskerk

Grijpskerk 1 komt in het seizoen 2020-2021 uit in de derde klasse C. In het menu rechts kunt u navigeren naar de stand, de uitslagen en het programma van Grijpskerk 1.

Indeling competitie:

Aduard 2000
Be Quick 1887 Haren
Glimmen
Grijpskerk
Groen Geel Groningen
Helpman Haren
HFC’15 Hoogkerk
Holwierde
SC Loppersum
Noordwolde
Omlandia Ten Boer
SC Stadspark Groningen
Velocitas 1897 Groningen
FC Zuidlaren

 

Staf:

Rinie Jurna Trainer
Ite Hoolsema Leider
Jeen Broeils Leider
Patrick Siepel Keeperstrainer
Wander Kooistra Assistent-scheidsrechter
Froukje Veerman Verzorgster

 

Grijpskerk 1

Speler
Brian Tefi
Dajo Klunder
Dirk Jan Postma
Erik ’t Hoen
Henk de Boer
Jarno Eeuwema
Jesse Broeils
Joost Schoenmaker
Jorin de Boer
Jorn van der Wilt
Julian Nauta
Luuk Schreurs
Matthias Penninga
Pieter Kars van de Kamp
Ramon Cruiming
Raymond Pietens
Rene Tillema
Rik Mollema
Roy Visser
Stephan Reker
Teie van der Hoek
Wouter Postma

Er zijn geen nieuwsberichten gevonden

Programma

31 oktober om 14:30 Grijpskerk – Holwierde
07 november om 15:00 Velocitas 1897 – Grijpskerk
21 november om 14:30 Grijpskerk – SC Loppersum
28 november om 14:30 Noordwolde – Grijpskerk
05 december om 15:30 Be Quick 1887 – Grijpskerk
12 december om 14:30 Grijpskerk – Groen Geel
16 januari om 14:30 Aduard 2000 – Grijpskerk
23 januari om 14:30 Grijpskerk – Velocitas 1897
30 januari om 14:30 Omlandia – Grijpskerk
06 februari om 14:30 Grijpskerk – SC Stadspark
27 februari om 14:30 Holwierde – Grijpskerk
06 maart om 14:30 Grijpskerk – Aduard 2000
13 maart om 14:30 SC Loppersum – Grijpskerk
27 maart om 15:15 Groen Geel – Grijpskerk
10 april om 14:30 Grijpskerk – Noordwolde
17 april om 15:00 FC Zuidlaren – Grijpskerk
24 april om 14:30 Grijpskerk – Be Quick 1887
08 mei om 14:30 Grijpskerk – Glimmen
15 mei om 14:30 Helpman – Grijpskerk

Uitslagen

24 oktober om 14:30 Glimmen – Grijpskerk -
17 oktober om 14:30 Grijpskerk – Omlandia -
10 oktober om 14:30 Grijpskerk – Helpman 2 - 3
03 oktober om 15:00 HFC 15 – Grijpskerk 2 - 3
26 september om 15:30 Grijpskerk – FC Zuidlaren 2 - 2
19 september om 16:30 SC Stadspark – Grijpskerk 3 - 6
12 september om 13:30 Grijpskerk – De Lauwers 9 - 0
05 september om 14:30 VV Opende – Grijpskerk 3 - 3
29 augustus om 14:30 Grijpskerk – OKVC 2 - 1
21 maart om 15:15 Groen Geel 1 – Grijpskerk 1 -
14 maart om 14:30 Grijpskerk 1 – Velocitas 1897 1 -
07 maart om 15:00 FC Zuidlaren 1 – Grijpskerk 1 3 - 0
15 februari om 14:30 Grijpskerk 1 – SC Loppersum 1 1 - 3
08 februari om 14:30 Noordwolde 1 – Grijpskerk 1 3 - 1
01 februari om 14:30 Grijpskerk 1 – Holwierde 1 2 - 5
25 januari om 15:30 Be Quick 1887 1 – Grijpskerk 1 1 - 1
14 december om 14:30 Grijpskerk 1 – Omlandia 1 4 - 0
07 december om 14:30 HFC 15 1 – Grijpskerk 1 0 - 0
30 november om 14:30 Grijpskerk 1 – Glimmen 1 3 - 2
23 november om 14:30 Aduard 2000 1 – Grijpskerk 1 1 - 1
16 november om 14:30 Grijpskerk 1 – Be Quick 1887 1 2 - 2 (3 - 4)
09 november om 15:00 Velocitas 1897 1 – Grijpskerk 1 5 - 0
02 november om 14:30 Grijpskerk 1 – Groen Geel 1 2 - 4
26 oktober om 15:00 Helpman 1 – Grijpskerk 1 3 - 3
19 oktober om 14:30 Grijpskerk 1 – Noordwolde 1 2 - 0
12 oktober om 14:30 SC Loppersum 1 – Grijpskerk 1 1 - 4
05 oktober om 14:30 Grijpskerk 1 – FC Zuidlaren 1 2 - 1
28 september om 14:30 Grijpskerk 1 – SC Stadspark 1 1 - 1
21 september om 14:30 Holwierde 1 – Grijpskerk 1 2 - 2
14 september om 14:30 VVS 1 – Grijpskerk 1 0 - 7
07 september om 14:45 Grijpskerk 1 – Noordpool-U.F.C. 1 11 - 0
31 augustus om 14:30 De Heracliden 1 – Grijpskerk 1 1 - 3
25 mei om 14:30 Grijpskerk 1 – SC Twijzel 1 0 - 3
18 mei om 15:00 ONT 1 – Grijpskerk 1 5 - 0
11 mei om 14:30 Grijpskerk 1 – Dokkum 1 2 - 4
20 april om 14:30 Rijperkerk 1 – Grijpskerk 1 0 - 1
13 april om 15:00 Grijpskerk 1 – Leovardia 1 0 - 3
06 april om 15:30 Ropta Boys 1 – Grijpskerk 1 0 - 1
30 maart om 14:30 Grijpskerk 1 – Anjum 1 0 - 1
23 maart om 14:30 Grijpskerk 1 – Waskemeer 1 3 - 0
16 maart om 15:00 Niekerk 1 – Grijpskerk 1 2 - 2
09 maart om 14:30 Grijpskerk 1 – Veenhuizen 1 2 - 1
02 maart om 14:00 Waskemeer 1 – Grijpskerk 1 0 - 1
16 februari om 14:30 Grijpskerk 1 – Kollum 1 1 - 0
09 februari om 14:30 Zwaagwesteinde 1 – Grijpskerk 1 5 - 1
02 februari om 14:30 VIOD 1 – Grijpskerk 1 1 - 3
15 december om 14:30 Grijpskerk 1 – Ropta Boys 1 0 - 1
08 december om 15:00 Leovardia 1 – Grijpskerk 1 4 - 0
01 december om 14:30 Grijpskerk 1 – Rijperkerk 1 2 - 0
24 november om 14:30 Dokkum 1 – Grijpskerk 1 1 - 3
17 november om 14:30 Grijpskerk 1 – VIOD 1 1 - 1
03 november om 14:30 Anjum 1 – Grijpskerk 1 2 - 2
27 oktober om 14:30 Grijpskerk 1 – Niekerk 1 4 - 0
20 oktober om 14:30 Veenhuizen 1 – Grijpskerk 1 2 - 0
13 oktober om 14:30 SC Twijzel 1 – Grijpskerk 1 4 - 3
06 oktober om 14:30 Grijpskerk 1 – ONT 1 1 - 2
29 september om 14:30 Kollum 1 – Grijpskerk 1 3 - 0
22 september om 14:30 Grijpskerk 1 – Zwaagwesteinde 1 1 - 6
15 september om 14:15 Grijpskerk 1 – GSVV 1 6 - 1
08 september om 14:30 Boerakker 1 – Grijpskerk 1 0 - 10
04 september om 20:00 Grijpskerk 1 – Fc. Grootegast 1 0 - 3
26 mei om 14:30 Grijpskerk 1 – Anjum 1 4 - 2
19 mei om 14:30 Zwaagwesteinde 1 – Grijpskerk 1 1 - 3
12 mei om 15:00 Grijpskerk 1 – t Fean58 1 1 - 2
09 mei om 19:45 Anjum 1 – Grijpskerk 1 1 - 5
05 mei om 14:30 Grijpskerk 1 – SC Berlikum 1 2 - 0
21 april om 14:30 VC Trynwalden 1 – Grijpskerk 1 1 - 2
14 april om 14:30 Grijpskerk 1 – SC Twijzel 1 0 - 2
07 april om 14:30 WTOC 1 – Grijpskerk 1 4 - 2
31 maart om 14:00 Waskemeer 1 – Grijpskerk 1 0 - 2
24 maart om 14:30 Grijpskerk 1 – Dokkum 1 2 - 0
17 maart om 14:30 Minnertsga 1 – Grijpskerk 1 2 - 1
10 maart om 15:00 Grijpskerk 1 – Kollum 1 1 - 5
24 februari om 14:30 t Fean58 1 – Grijpskerk 1 0 - 0
17 februari om 14:30 Grijpskerk 1 – Rijperkerk 1 0 - 3
10 februari om 15:00 Leovardia 1 – Grijpskerk 1 3 - 0
27 januari om 14:30 SC Twijzel 1 – Grijpskerk 1 2 - 3
16 december om 14:30 Grijpskerk 1 – Zwaagwesteinde 1 2 - 1
02 december om 14:30 Grijpskerk 1 – VC Trynwalden 1 1 - 1
28 november om 20:00 Grijpskerk 1 – Pelikaan S 1 1 - 4
18 november om 14:30 Grijpskerk 1 – Waskemeer 1 3 - 0
11 november om 14:30 vv Winsum 1 – Grijpskerk 1 1 - 1
04 november om 14:30 Kollum 1 – Grijpskerk 1 3 - 1
28 oktober om 14:30 Grijpskerk 1 – Minnertsga 1 0 - 0
21 oktober om 14:30 Dokkum 1 – Grijpskerk Grijpskerk 1 4 - 0
14 oktober om 14:30 Grijpskerk Grijpskerk 1 – Leovardia 1 3 - 1
07 oktober om 14:30 Rijperkerk 1 – Grijpskerk Grijpskerk 1 2 - 2
30 september om 14:30 Grijpskerk Grijpskerk 1 – WTOC 1 0 - 0
23 september om 15:00 SC Berlikum 1 – Grijpskerk Grijpskerk 1 0 - 2
16 september om 14:30 Niekerk 1 – Grijpskerk 1 0 - 2
09 september om 14:30 Grijpskerk 1 – Groninger Boys 1 10 - 0
31 augustus om 19:00 Zeester 1 – Grijpskerk 1 1 - 4
27 mei om 14:30 Grijpskerk 1 – Poolster 1 0 - 0
21 mei om 14:30 Poolster 1 – Grijpskerk 1 0 - 1
13 mei om 14:30 Grijpskerk 1 – ONR 1 2 - 4
06 mei om 14:30 Stadspark 1 – Grijpskerk 1 3 - 1
29 april om 14:30 Grijpskerk 1 – HFC ’15 1 5 - 1
22 april om 14:30 Noordwolde 1 – Grijpskerk 1 1 - 3
08 april om 14:30 Glimmen 1 – Grijpskerk 1 7 - 1
01 april om 14:30 Grijpskerk 1 – Niekerk 1 2 - 2
25 maart om 14:30 Boerakker 1 – Grijpskerk 1 2 - 5
18 maart om 14:30 Grijpskerk 1 – Loppersum SC 1 4 - 1
11 maart om 14:30 Marum 1 – Grijpskerk 1 0 - 5
18 februari om 14:30 Pelikanen De 1 – Grijpskerk 1 1 - 2
11 februari om 14:30 Grijpskerk 1 – Helpman 1 1 - 1
04 februari om 14:30 Veenhuizen 1 – Grijpskerk 1 3 - 0
28 januari om 14:30 Grijpskerk 1 – Appingedam 1 1 - 0
10 december om 14:30 ONR 1 – Grijpskerk 1 2 - 3
03 december om 14:30 Grijpskerk 1 – Stadspark 1 0 - 0
26 november om 14:30 HFC ’15 1 – Grijpskerk 1 3 - 3
19 november om 14:30 Grijpskerk 1 – Noordwolde 1 0 - 0
12 november om 14:30 Grijpskerk 1 – Noordwolde 1 1 - 1
05 november om 14:30 Grijpskerk 1 – Marum 1 0 - 1
29 oktober om 14:30 Niekerk 1 – Grijpskerk 1 5 - 3
18 oktober om 20:00 Grijpskerk 1 – OKVC 1 3 - 1
15 oktober om 14:30 Grijpskerk 1 – Glimmen 1 1 - 2
08 oktober om 14:30 Loppersum SC 1 – Grijpskerk 1 4 - 0
01 oktober om 14:30 Grijpskerk 1 – Boerakker 1 2 - 1
24 september om 14:30 Grijpskerk 1 – Pelikanen De 1 3 - 0
17 september om 14:30 Helpman 1 – Grijpskerk 1 1 - 1
10 september om 14:30 Grijpskerk 1 – Veenhuizen 1 1 - 1
03 september om 14:30 Appingedam 1 – Grijpskerk 1 1 - 1
27 augustus om 14:30 Grijpskerk 1 – VVSV ’09 1 3 - 1
23 augustus om 19:30 Grijpskerk 1 – Kloosterburen 1 ZO 9 - 0
20 augustus om 14:30 LEO FC 1 – Grijpskerk 1 1 - 7
14 mei om 14:30 Marum 1 – Grijpskerk 1 4 - 2
07 mei om 14:30 Grijpskerk 1 – Grootegast Fc 1 1 - 2
30 april om 14:30 Grijpskerk 1 – Rijperkerk 1 1 - 2
23 april om 14:30 S.C. Stiens 1 – Grijpskerk 1 3 - 1
09 april om 14:30 Grijpskerk 1 – LEO FC 1 4 - 1
02 april om 14:30 Anjum 1 – Grijpskerk 1 0 - 1
26 maart om 14:30 Opende 1 – Grijpskerk 1 3 - 0
19 maart om 14:30 Grijpskerk 1 – Dokkum 1 0 - 2
12 maart om 14:30 Friese Boys 1 – Grijpskerk 1 1 - 1
05 maart om 14:30 Grijpskerk 1 – Wykels Hallum 1 0 - 1
20 februari om 14:30 Kollum 1 – Grijpskerk 1 - 0
13 februari om 14:30 RWF 1 – Grijpskerk 1 2 - 0
30 januari om 14:30 Grijpskerk 1 – Rottevalle 1 3 - 1
12 december om 14:30 Grijpskerk 1 – S.C. Stiens 1 1 - 4
05 december om 14:30 Grootegast Fc 1 – Grijpskerk 1 5 - 1
28 november om 14:30 Grijpskerk 1 – Marum 1 3 - 3
17 november om 20:00 Grijpskerk 1 – Bedum 1 oefenwedstrijd -
14 november om 14:30 LEO FC 1 – Grijpskerk 1 1 - 3
07 november om 14:30 Grijpskerk 1 – Anjum 1 5 - 1
31 oktober om 14:30 Dokkum 1 – Grijpskerk 1 1 - 3
17 oktober om 14:30 Grijpskerk 1 – Friese Boys 1 1 - 0
10 oktober om 14:30 Wykels Hallum 1 – Grijpskerk 1 5 - 2
03 oktober om 14:30 Grijpskerk 1 – Kollum 1 6 - 0
26 september om 14:30 Grijpskerk 1 – RWF 1 0 - 1
19 september om 14:30 Rottevalle 1 – Grijpskerk 1 4 - 3
12 september om 14:30 Grijpskerk 1 – Opende 1 4 - 1
05 september om 14:30 Rijperkerk 1 – Grijpskerk 1 0 - 3
29 augustus om 14:30 Grijpskerk 1 – Pelikaan S 1 2 - 5
25 augustus om 18:45 Gorecht 1 – Grijpskerk 1 4 - 1
22 augustus om 14:30 Grijpskerk 1 – VVS 1 3 - 0
08 augustus om 14:30 Groninger Boys 1 – Grijpskerk 1 1 - 0

Stand