Grijpskerk 1

Grijpskerk 1 komt in het seizoen 2022-2023 uit in de derde klasse C. In het menu rechts kunt u navigeren naar de stand, de uitslagen en het programma van Grijpskerk 1.

Indeling competitie:

ONR Roden
Aduard 2000
Niekerk
Grijpskerk
Groen Geel Groningen
Helpman Haren
HFC’15 Hoogkerk
TLC Tolbert
SC Loppersum
Noordwolde
Omlandia Ten Boer
NEC Delfzijl
Lycurgus Groningen
The Knickerbockers Groningen

 

Michael Rutjens keeperstrainer

Huidige team
Grijpskerk 1, Grijpskerk 2

Froukje Veerman verzorgster

Huidige team
Grijpskerk 1, Grijpskerk 2

Wander Kooistra leider

Huidige team
Grijpskerk 1

Jeen Broeils leider 06-13505453

Huidige team
Grijpskerk 1, Grijpskerk 45+1

Rinie Jurna trainer

Huidige team
Grijpskerk 1

Grijpskerk 1

SpelerWedstrijdenDoelpuntenGele kaartenRode kaarten
Bjorn Baar0000
Brian Tefi1010
Dajo Klunder0000
Dirk Jan Postma1000
Gert-Jan Soldaat1000
Henk de Boer0000
Jarno Eeuwema0000
Jelle Schoenmaker0000
Jesse Broeils1000
Joost Schoenmaker1100
Jordi Leijenaar1000
Jorin de Boer1000
Jorn van der Wilt1000
Luuk Schreurs1000
Matthias Penninga1000
Pieter Kars van de Kamp0000
Ramon Cruiming1000
Rene Tillema0000
Stephan Reker1000
Wouter Postma0000

Er zijn geen nieuwsberichten gevonden

Programma

08 oktober om 14:30 Grijpskerk 1 – Aduard 2000 1
15 oktober om 14:30 Omlandia 1 – Grijpskerk 1
22 oktober om 14:30 Grijpskerk 1 – Groningen 1
29 oktober om 14:30 Grijpskerk 1 – TLC 1
05 november om 14:30 Niekerk 1 – Grijpskerk 1
12 november om 14:30 Grijpskerk 1 – ONR 1
19 november om 14:30 Noordwolde 1 – Grijpskerk 1
26 november om 14:30 SC Loppersum 1 – Grijpskerk 1
03 december om 14:30 Grijpskerk 1 – Helpman 1
10 december om 14:30 NEC Delfzijl 1 – Grijpskerk 1
21 januari om 15:15 Groen Geel 1 – Grijpskerk 1
04 februari om 14:45 The Knickerbockers 1 – Grijpskerk 1
11 februari om 14:30 Grijpskerk 1 – Lycurgus 1
04 maart om 14:30 Aduard 2000 1 – Grijpskerk 1
11 maart om 14:30 Grijpskerk 1 – Omlandia 1
18 maart om 14:30 TLC 1 – Grijpskerk 1
25 maart om 14:30 Grijpskerk 1 – Niekerk 1
01 april om 14:30 ONR 1 – Grijpskerk 1
15 april om 14:30 Grijpskerk 1 – Noordwolde 1
22 april om 14:30 Grijpskerk 1 – SC Loppersum 1
29 april om 14:30 Helpman 1 – Grijpskerk 1
13 mei om 14:30 Grijpskerk 1 – NEC Delfzijl 1
27 mei om 14:30 Grijpskerk 1 – Groen Geel 1

Uitslagen

01 oktober om 14:30 Lycurgus 1 – Grijpskerk 1 0 - 5
24 september om 15:00 Grijpskerk 1 – The Knickerbockers 1 1 - 1
17 september om 14:30 WTOC 1 – Grijpskerk 1 1 - 3
10 september om 14:30 De Lauwers 1 – Grijpskerk 1 0 - 4
03 september om 14:30 Grijpskerk 1 – GSVV 1 7 - 1
04 juni om 14:30 Grijpskerk 1 – Omlandia 1 5 - 1
28 mei om 14:30 Noordwolde 1 – Grijpskerk 1 0 - 4
21 mei om 14:30 Grijpskerk 1 – FC Zuidlaren 1 8 - 1
14 mei om 15:00 Velocitas 1897 1 – Grijpskerk 1 4 - 3
10 mei om 19:30 Grijpskerk 1 – SC Loppersum 1 1 - 2
07 mei om 14:30 Grijpskerk 1 – Holwierde 1 3 - 3
30 april om 14:30 Glimmen 1 – Grijpskerk 1 0 - 3
23 april om 14:30 Grijpskerk 1 – HFC 15 1 3 - 1
16 april om 15:15 Groen Geel 1 – Grijpskerk 1 1 - 3
09 april om 14:30 Grijpskerk 1 – Be Quick 1887 1 1 - 2
02 april om 14:30 Aduard 2000 1 – Grijpskerk 1 1 - 0
26 maart om 14:30 Grijpskerk 1 – SC Stadspark 1 6 - 1
19 maart om 14:30 Helpman 1 – Grijpskerk 1 4 - 3
12 maart om 14:30 Grijpskerk 1 – Glimmen 1 7 - 0
05 maart om 14:30 SC Loppersum 1 – Grijpskerk 1 1 - 0
26 februari om 14:30 HFC 15 1 – Grijpskerk 1 4 - 2
19 februari om 15:00 Grijpskerk 1 – Noordwolde 1 6 - 1
12 februari om 14:30 Grijpskerk 1 – Aduard 2000 1 3 - 0
27 november om 15:00 FC Zuidlaren 1 – Grijpskerk 1 2 - 2
13 november om 17:00 TLC 1 – Grijpskerk 1 1 - 1 (4 - 3)
06 november om 15:45 Be Quick 1887 1 – Grijpskerk 1 2 - 3
30 oktober om 14:30 Grijpskerk 1 – Groen Geel 1 2 - 4
23 oktober om 14:30 Holwierde 1 – Grijpskerk 1 2 - 3
16 oktober om 14:30 Grijpskerk 1 – Helpman 1 3 - 0
09 oktober om 16:30 SC Stadspark 1 – Grijpskerk 1 0 - 6
02 oktober om 14:30 Omlandia 1 – Grijpskerk 1 2 - 0
25 september om 14:30 Grijpskerk 1 – Velocitas 1897 1 0 - 2
18 september om 14:30 Grijpskerk 1 – De Lauwers 1 4 - 0
11 september om 14:30 Grijpskerk 1 – WTOC 1 5 - 0
04 september om 14:30 Anjum 1 – Grijpskerk 1 1 - 4
28 november om 14:30 Noordwolde – Grijpskerk -
21 november om 14:30 Grijpskerk – SC Loppersum -
07 november om 15:00 Velocitas 1897 – Grijpskerk -
31 oktober om 14:30 Grijpskerk – Holwierde -
24 oktober om 14:30 Glimmen – Grijpskerk -
17 oktober om 14:30 Grijpskerk – Omlandia -
10 oktober om 14:30 Grijpskerk – Helpman 2 - 3
03 oktober om 15:00 HFC 15 – Grijpskerk 2 - 3
26 september om 15:30 Grijpskerk – FC Zuidlaren 2 - 2
19 september om 16:30 SC Stadspark – Grijpskerk 3 - 6
12 september om 13:30 Grijpskerk – De Lauwers 9 - 0
05 september om 14:30 VV Opende – Grijpskerk 3 - 3
29 augustus om 14:30 Grijpskerk – OKVC 2 - 1
21 maart om 15:15 Groen Geel 1 – Grijpskerk 1 -
14 maart om 14:30 Grijpskerk 1 – Velocitas 1897 1 -
07 maart om 15:00 FC Zuidlaren 1 – Grijpskerk 1 3 - 0
15 februari om 14:30 Grijpskerk 1 – SC Loppersum 1 1 - 3
08 februari om 14:30 Noordwolde 1 – Grijpskerk 1 3 - 1
01 februari om 14:30 Grijpskerk 1 – Holwierde 1 2 - 5
25 januari om 15:30 Be Quick 1887 1 – Grijpskerk 1 1 - 1
14 december om 14:30 Grijpskerk 1 – Omlandia 1 4 - 0
07 december om 14:30 HFC 15 1 – Grijpskerk 1 0 - 0
30 november om 14:30 Grijpskerk 1 – Glimmen 1 3 - 2
23 november om 14:30 Aduard 2000 1 – Grijpskerk 1 1 - 1
16 november om 14:30 Grijpskerk 1 – Be Quick 1887 1 2 - 2 (3 - 4)
09 november om 15:00 Velocitas 1897 1 – Grijpskerk 1 5 - 0
02 november om 14:30 Grijpskerk 1 – Groen Geel 1 2 - 4
26 oktober om 15:00 Helpman 1 – Grijpskerk 1 3 - 3
19 oktober om 14:30 Grijpskerk 1 – Noordwolde 1 2 - 0
12 oktober om 14:30 SC Loppersum 1 – Grijpskerk 1 1 - 4
05 oktober om 14:30 Grijpskerk 1 – FC Zuidlaren 1 2 - 1
28 september om 14:30 Grijpskerk 1 – SC Stadspark 1 1 - 1
21 september om 14:30 Holwierde 1 – Grijpskerk 1 2 - 2
14 september om 14:30 VVS 1 – Grijpskerk 1 0 - 7
07 september om 14:45 Grijpskerk 1 – Noordpool-U.F.C. 1 11 - 0
31 augustus om 14:30 De Heracliden 1 – Grijpskerk 1 1 - 3
25 mei om 14:30 Grijpskerk 1 – SC Twijzel 1 0 - 3
18 mei om 15:00 ONT 1 – Grijpskerk 1 5 - 0
11 mei om 14:30 Grijpskerk 1 – Dokkum 1 2 - 4
20 april om 14:30 Rijperkerk 1 – Grijpskerk 1 0 - 1
13 april om 15:00 Grijpskerk 1 – Leovardia 1 0 - 3
06 april om 15:30 Ropta Boys 1 – Grijpskerk 1 0 - 1
30 maart om 14:30 Grijpskerk 1 – Anjum 1 0 - 1
23 maart om 14:30 Grijpskerk 1 – Waskemeer 1 3 - 0
16 maart om 15:00 Niekerk 1 – Grijpskerk 1 2 - 2
09 maart om 14:30 Grijpskerk 1 – Veenhuizen 1 2 - 1
02 maart om 14:00 Waskemeer 1 – Grijpskerk 1 0 - 1
16 februari om 14:30 Grijpskerk 1 – Kollum 1 1 - 0
09 februari om 14:30 Zwaagwesteinde 1 – Grijpskerk 1 5 - 1
02 februari om 14:30 VIOD 1 – Grijpskerk 1 1 - 3
15 december om 14:30 Grijpskerk 1 – Ropta Boys 1 0 - 1
08 december om 15:00 Leovardia 1 – Grijpskerk 1 4 - 0
01 december om 14:30 Grijpskerk 1 – Rijperkerk 1 2 - 0
24 november om 14:30 Dokkum 1 – Grijpskerk 1 1 - 3
17 november om 14:30 Grijpskerk 1 – VIOD 1 1 - 1
03 november om 14:30 Anjum 1 – Grijpskerk 1 2 - 2
27 oktober om 14:30 Grijpskerk 1 – Niekerk 1 4 - 0
20 oktober om 14:30 Veenhuizen 1 – Grijpskerk 1 2 - 0
13 oktober om 14:30 SC Twijzel 1 – Grijpskerk 1 4 - 3
06 oktober om 14:30 Grijpskerk 1 – ONT 1 1 - 2
29 september om 14:30 Kollum 1 – Grijpskerk 1 3 - 0
22 september om 14:30 Grijpskerk 1 – Zwaagwesteinde 1 1 - 6
15 september om 14:15 Grijpskerk 1 – GSVV 1 6 - 1
08 september om 14:30 Boerakker 1 – Grijpskerk 1 0 - 10
04 september om 20:00 Grijpskerk 1 – Fc. Grootegast 1 0 - 3
26 mei om 14:30 Grijpskerk 1 – Anjum 1 4 - 2
19 mei om 14:30 Zwaagwesteinde 1 – Grijpskerk 1 1 - 3
12 mei om 15:00 Grijpskerk 1 – t Fean58 1 1 - 2
09 mei om 19:45 Anjum 1 – Grijpskerk 1 1 - 5
05 mei om 14:30 Grijpskerk 1 – SC Berlikum 1 2 - 0
21 april om 14:30 VC Trynwalden 1 – Grijpskerk 1 1 - 2
14 april om 14:30 Grijpskerk 1 – SC Twijzel 1 0 - 2
07 april om 14:30 WTOC 1 – Grijpskerk 1 4 - 2
31 maart om 14:00 Waskemeer 1 – Grijpskerk 1 0 - 2
24 maart om 14:30 Grijpskerk 1 – Dokkum 1 2 - 0
17 maart om 14:30 Minnertsga 1 – Grijpskerk 1 2 - 1
10 maart om 15:00 Grijpskerk 1 – Kollum 1 1 - 5
24 februari om 14:30 t Fean58 1 – Grijpskerk 1 0 - 0
17 februari om 14:30 Grijpskerk 1 – Rijperkerk 1 0 - 3
10 februari om 15:00 Leovardia 1 – Grijpskerk 1 3 - 0
27 januari om 14:30 SC Twijzel 1 – Grijpskerk 1 2 - 3
16 december om 14:30 Grijpskerk 1 – Zwaagwesteinde 1 2 - 1
02 december om 14:30 Grijpskerk 1 – VC Trynwalden 1 1 - 1
28 november om 20:00 Grijpskerk 1 – Pelikaan S 1 1 - 4
18 november om 14:30 Grijpskerk 1 – Waskemeer 1 3 - 0
11 november om 14:30 vv Winsum 1 – Grijpskerk 1 1 - 1
04 november om 14:30 Kollum 1 – Grijpskerk 1 3 - 1
28 oktober om 14:30 Grijpskerk 1 – Minnertsga 1 0 - 0
21 oktober om 14:30 Dokkum 1 – Grijpskerk Grijpskerk 1 4 - 0
14 oktober om 14:30 Grijpskerk Grijpskerk 1 – Leovardia 1 3 - 1
07 oktober om 14:30 Rijperkerk 1 – Grijpskerk Grijpskerk 1 2 - 2
30 september om 14:30 Grijpskerk Grijpskerk 1 – WTOC 1 0 - 0
23 september om 15:00 SC Berlikum 1 – Grijpskerk Grijpskerk 1 0 - 2
16 september om 14:30 Niekerk 1 – Grijpskerk 1 0 - 2
09 september om 14:30 Grijpskerk 1 – Groninger Boys 1 10 - 0
31 augustus om 19:00 Zeester 1 – Grijpskerk 1 1 - 4
27 mei om 14:30 Grijpskerk 1 – Poolster 1 0 - 0
21 mei om 14:30 Poolster 1 – Grijpskerk 1 0 - 1
13 mei om 14:30 Grijpskerk 1 – ONR 1 2 - 4
06 mei om 14:30 Stadspark 1 – Grijpskerk 1 3 - 1
29 april om 14:30 Grijpskerk 1 – HFC ’15 1 5 - 1
22 april om 14:30 Noordwolde 1 – Grijpskerk 1 1 - 3
08 april om 14:30 Glimmen 1 – Grijpskerk 1 7 - 1
01 april om 14:30 Grijpskerk 1 – Niekerk 1 2 - 2
25 maart om 14:30 Boerakker 1 – Grijpskerk 1 2 - 5
18 maart om 14:30 Grijpskerk 1 – Loppersum SC 1 4 - 1
11 maart om 14:30 Marum 1 – Grijpskerk 1 0 - 5
18 februari om 14:30 Pelikanen De 1 – Grijpskerk 1 1 - 2
11 februari om 14:30 Grijpskerk 1 – Helpman 1 1 - 1
04 februari om 14:30 Veenhuizen 1 – Grijpskerk 1 3 - 0
28 januari om 14:30 Grijpskerk 1 – Appingedam 1 1 - 0
10 december om 14:30 ONR 1 – Grijpskerk 1 2 - 3
03 december om 14:30 Grijpskerk 1 – Stadspark 1 0 - 0
26 november om 14:30 HFC ’15 1 – Grijpskerk 1 3 - 3
19 november om 14:30 Grijpskerk 1 – Noordwolde 1 0 - 0
12 november om 14:30 Grijpskerk 1 – Noordwolde 1 1 - 1
05 november om 14:30 Grijpskerk 1 – Marum 1 0 - 1
29 oktober om 14:30 Niekerk 1 – Grijpskerk 1 5 - 3
18 oktober om 20:00 Grijpskerk 1 – OKVC 1 3 - 1
15 oktober om 14:30 Grijpskerk 1 – Glimmen 1 1 - 2
08 oktober om 14:30 Loppersum SC 1 – Grijpskerk 1 4 - 0
01 oktober om 14:30 Grijpskerk 1 – Boerakker 1 2 - 1
24 september om 14:30 Grijpskerk 1 – Pelikanen De 1 3 - 0
17 september om 14:30 Helpman 1 – Grijpskerk 1 1 - 1
10 september om 14:30 Grijpskerk 1 – Veenhuizen 1 1 - 1
03 september om 14:30 Appingedam 1 – Grijpskerk 1 1 - 1
27 augustus om 14:30 Grijpskerk 1 – VVSV ’09 1 3 - 1
23 augustus om 19:30 Grijpskerk 1 – Kloosterburen 1 ZO 9 - 0
20 augustus om 14:30 LEO FC 1 – Grijpskerk 1 1 - 7
14 mei om 14:30 Marum 1 – Grijpskerk 1 4 - 2
07 mei om 14:30 Grijpskerk 1 – Grootegast Fc 1 1 - 2
30 april om 14:30 Grijpskerk 1 – Rijperkerk 1 1 - 2
23 april om 14:30 S.C. Stiens 1 – Grijpskerk 1 3 - 1
09 april om 14:30 Grijpskerk 1 – LEO FC 1 4 - 1
02 april om 14:30 Anjum 1 – Grijpskerk 1 0 - 1
26 maart om 14:30 Opende 1 – Grijpskerk 1 3 - 0
19 maart om 14:30 Grijpskerk 1 – Dokkum 1 0 - 2
12 maart om 14:30 Friese Boys 1 – Grijpskerk 1 1 - 1
05 maart om 14:30 Grijpskerk 1 – Wykels Hallum 1 0 - 1
20 februari om 14:30 Kollum 1 – Grijpskerk 1 - 0
13 februari om 14:30 RWF 1 – Grijpskerk 1 2 - 0
30 januari om 14:30 Grijpskerk 1 – Rottevalle 1 3 - 1
12 december om 14:30 Grijpskerk 1 – S.C. Stiens 1 1 - 4
05 december om 14:30 Grootegast Fc 1 – Grijpskerk 1 5 - 1
28 november om 14:30 Grijpskerk 1 – Marum 1 3 - 3
17 november om 20:00 Grijpskerk 1 – Bedum 1 oefenwedstrijd -
14 november om 14:30 LEO FC 1 – Grijpskerk 1 1 - 3
07 november om 14:30 Grijpskerk 1 – Anjum 1 5 - 1
31 oktober om 14:30 Dokkum 1 – Grijpskerk 1 1 - 3
17 oktober om 14:30 Grijpskerk 1 – Friese Boys 1 1 - 0
10 oktober om 14:30 Wykels Hallum 1 – Grijpskerk 1 5 - 2
03 oktober om 14:30 Grijpskerk 1 – Kollum 1 6 - 0
26 september om 14:30 Grijpskerk 1 – RWF 1 0 - 1
19 september om 14:30 Rottevalle 1 – Grijpskerk 1 4 - 3
12 september om 14:30 Grijpskerk 1 – Opende 1 4 - 1
05 september om 14:30 Rijperkerk 1 – Grijpskerk 1 0 - 3
29 augustus om 14:30 Grijpskerk 1 – Pelikaan S 1 2 - 5
25 augustus om 18:45 Gorecht 1 – Grijpskerk 1 4 - 1
22 augustus om 14:30 Grijpskerk 1 – VVS 1 3 - 0
08 augustus om 14:30 Groninger Boys 1 – Grijpskerk 1 1 - 0

Stand