Grijpskerk 1

Grijpskerk 1 komt in het seizoen 2017–2018 uit in de derde klasse B. Een competitie met voornamelijk teams uit de provincie Friesland. In het menu rechts kunt u navigeren naar de stand, de uitslagen en het programma van Grijpskerk 1.

Indeling competitie:
Anjum
SC Berlikum
Dokkum
’t Fean ’58 (Surhuisterveen)
Grijpskerk
Kollum
SC Leovardia (Leeuwarden)
Minnertsga
Rijperkerk
VC Trynwalden (Oenkerk)
SC Twijzel
Waskemeer
WTOC (Oudwoude)
Zwaagwesteinde

 

Er zijn geen nieuwsberichten gevonden

Programma

05 mei om 14:30 Grijpskerk 1 – SC Berlikum 1
09 mei om 19:45 Anjum 1 – Grijpskerk 1
19 mei om 14:30 Zwaagwesteinde 1 – Grijpskerk 1
26 mei om 14:30 Grijpskerk 1 – Anjum 1

Uitslagen

21 april om 14:30 VC Trynwalden 1 – Grijpskerk 1 1 - 2
14 april om 14:30 Grijpskerk 1 – SC Twijzel 1 0 - 2
07 april om 14:30 WTOC 1 – Grijpskerk 1 4 - 2
31 maart om 14:00 Waskemeer 1 – Grijpskerk 1 0 - 2
24 maart om 14:30 Grijpskerk 1 – Dokkum 1 2 - 0
17 maart om 14:30 Minnertsga 1 – Grijpskerk 1 2 - 1
10 maart om 15:00 Grijpskerk 1 – Kollum 1 1 - 5
24 februari om 14:30 t Fean58 1 – Grijpskerk 1 0 - 0
17 februari om 14:30 Grijpskerk 1 – Rijperkerk 1 0 - 3
10 februari om 15:00 Leovardia 1 – Grijpskerk 1 3 - 0
27 januari om 14:30 SC Twijzel 1 – Grijpskerk 1 2 - 3
16 december om 14:30 Grijpskerk 1 – Zwaagwesteinde 1 2 - 1
02 december om 14:30 Grijpskerk 1 – VC Trynwalden 1 1 - 1
28 november om 20:00 Grijpskerk 1 – Pelikaan S 1 1 - 4
18 november om 14:30 Grijpskerk 1 – Waskemeer 1 3 - 0
11 november om 14:30 vv Winsum 1 – Grijpskerk 1 1 - 1
04 november om 14:30 Kollum 1 – Grijpskerk 1 3 - 1
28 oktober om 14:30 Grijpskerk 1 – Minnertsga 1 0 - 0
21 oktober om 14:30 Dokkum 1 – Grijpskerk Grijpskerk 1 4 - 0
14 oktober om 14:30 Grijpskerk Grijpskerk 1 – Leovardia 1 3 - 1
07 oktober om 14:30 Rijperkerk 1 – Grijpskerk Grijpskerk 1 2 - 2
30 september om 14:30 Grijpskerk Grijpskerk 1 – WTOC 1 0 - 0
23 september om 15:00 SC Berlikum 1 – Grijpskerk Grijpskerk 1 0 - 2
16 september om 14:30 Niekerk 1 – Grijpskerk 1 0 - 2
09 september om 14:30 Grijpskerk 1 – Groninger Boys 1 10 - 0
31 augustus om 19:00 Zeester 1 – Grijpskerk 1 1 - 4
27 mei om 14:30 Grijpskerk 1 – Poolster 1 0 - 0
21 mei om 14:30 Poolster 1 – Grijpskerk 1 0 - 1
13 mei om 14:30 Grijpskerk 1 – ONR 1 2 - 4
06 mei om 14:30 Stadspark 1 – Grijpskerk 1 3 - 1
29 april om 14:30 Grijpskerk 1 – HFC ’15 1 5 - 1
22 april om 14:30 Noordwolde 1 – Grijpskerk 1 1 - 3
08 april om 14:30 Glimmen 1 – Grijpskerk 1 7 - 1
01 april om 14:30 Grijpskerk 1 – Niekerk 1 2 - 2
25 maart om 14:30 Boerakker 1 – Grijpskerk 1 2 - 5
18 maart om 14:30 Grijpskerk 1 – Loppersum SC 1 4 - 1
11 maart om 14:30 Marum 1 – Grijpskerk 1 0 - 5
18 februari om 14:30 Pelikanen De 1 – Grijpskerk 1 1 - 2
11 februari om 14:30 Grijpskerk 1 – Helpman 1 1 - 1
04 februari om 14:30 Veenhuizen 1 – Grijpskerk 1 3 - 0
28 januari om 14:30 Grijpskerk 1 – Appingedam 1 1 - 0
10 december om 14:30 ONR 1 – Grijpskerk 1 2 - 3
03 december om 14:30 Grijpskerk 1 – Stadspark 1 0 - 0
26 november om 14:30 HFC ’15 1 – Grijpskerk 1 3 - 3
19 november om 14:30 Grijpskerk 1 – Noordwolde 1 0 - 0
12 november om 14:30 Grijpskerk 1 – Noordwolde 1 1 - 1
05 november om 14:30 Grijpskerk 1 – Marum 1 0 - 1
29 oktober om 14:30 Niekerk 1 – Grijpskerk 1 5 - 3
18 oktober om 20:00 Grijpskerk 1 – OKVC 1 3 - 1
15 oktober om 14:30 Grijpskerk 1 – Glimmen 1 1 - 2
08 oktober om 14:30 Loppersum SC 1 – Grijpskerk 1 4 - 0
01 oktober om 14:30 Grijpskerk 1 – Boerakker 1 2 - 1
24 september om 14:30 Grijpskerk 1 – Pelikanen De 1 3 - 0
17 september om 14:30 Helpman 1 – Grijpskerk 1 1 - 1
10 september om 14:30 Grijpskerk 1 – Veenhuizen 1 1 - 1
03 september om 14:30 Appingedam 1 – Grijpskerk 1 1 - 1
27 augustus om 14:30 Grijpskerk 1 – VVSV ’09 1 3 - 1
23 augustus om 19:30 Grijpskerk 1 – Kloosterburen 1 ZO 9 - 0
20 augustus om 14:30 LEO FC 1 – Grijpskerk 1 1 - 7
14 mei om 14:30 Marum 1 – Grijpskerk 1 4 - 2
07 mei om 14:30 Grijpskerk 1 – Grootegast Fc 1 1 - 2
30 april om 14:30 Grijpskerk 1 – Rijperkerk 1 1 - 2
23 april om 14:30 S.C. Stiens 1 – Grijpskerk 1 3 - 1
09 april om 14:30 Grijpskerk 1 – LEO FC 1 4 - 1
02 april om 14:30 Anjum 1 – Grijpskerk 1 0 - 1
26 maart om 14:30 Opende 1 – Grijpskerk 1 3 - 0
19 maart om 14:30 Grijpskerk 1 – Dokkum 1 0 - 2
12 maart om 14:30 Friese Boys 1 – Grijpskerk 1 1 - 1
05 maart om 14:30 Grijpskerk 1 – Wykels Hallum 1 0 - 1
20 februari om 14:30 Kollum 1 – Grijpskerk 1 - 0
13 februari om 14:30 RWF 1 – Grijpskerk 1 2 - 0
30 januari om 14:30 Grijpskerk 1 – Rottevalle 1 3 - 1
12 december om 14:30 Grijpskerk 1 – S.C. Stiens 1 1 - 4
05 december om 14:30 Grootegast Fc 1 – Grijpskerk 1 5 - 1
28 november om 14:30 Grijpskerk 1 – Marum 1 3 - 3
17 november om 20:00 Grijpskerk 1 – Bedum 1 oefenwedstrijd -
14 november om 14:30 LEO FC 1 – Grijpskerk 1 1 - 3
07 november om 14:30 Grijpskerk 1 – Anjum 1 5 - 1
31 oktober om 14:30 Dokkum 1 – Grijpskerk 1 1 - 3
17 oktober om 14:30 Grijpskerk 1 – Friese Boys 1 1 - 0
10 oktober om 14:30 Wykels Hallum 1 – Grijpskerk 1 5 - 2
03 oktober om 14:30 Grijpskerk 1 – Kollum 1 6 - 0
26 september om 14:30 Grijpskerk 1 – RWF 1 0 - 1
19 september om 14:30 Rottevalle 1 – Grijpskerk 1 4 - 3
12 september om 14:30 Grijpskerk 1 – Opende 1 4 - 1
05 september om 14:30 Rijperkerk 1 – Grijpskerk 1 0 - 3
29 augustus om 14:30 Grijpskerk 1 – Pelikaan S 1 2 - 5
25 augustus om 18:45 Gorecht 1 – Grijpskerk 1 4 - 1
22 augustus om 14:30 Grijpskerk 1 – VVS 1 3 - 0
08 augustus om 14:30 Groninger Boys 1 – Grijpskerk 1 1 - 0

Stand

[knvb uri="/teams//ranking"]