Grijpskerk 3

Grijpskerk 4 komt in het seizoen 2018–2019 uit in de reserve vijfde klasse G. Deze competitie bestaat uit voornamelijk Friese ploegen. In het menu rechts kunt u navigeren naar de stand, de uitslagen en het programma van Grijpskerk 4.

Indeling competitie:

ASC 2 (Augustinusga)

De Lauwers 2 (Warfstermolen)

Drachtster Boys 7

’t Fean’58 4 (Surhuisterveen)

Friese Boys 3 (Kollumerzwaag)

Grijpskerk 4

Harkemase Boys 5

Harkema Opeinde 3

SC Twijzel 2

VV Opende 2

VVT 2 (Twijzelerheide)

 

Grijpskerk 4

Speler
Alfons Oosterhof
Andre Buiter
Anne van Leeuwen
Bert Reitsema
Dennis Tiekstra
Dick van Regteren
Gerlof Feitsma
Halbe Bremer
Jeroen Postma
Johan van Straaten
Klaas Bosch
Mark Kloppenburg
Mike Smit
Peter Jan Kooyenga
Reindert Oosterhof
Siert Bremer
Wilco Mulder
Ömer Dikyol

Er zijn geen nieuwsberichten gevonden

Programma

31 augustus om 14:00 Grijpskerk 3 – Fc. Grootegast 4
07 september om 14:00 Niekerk 4 – Grijpskerk 3
14 september om 14:30 Grijpskerk 3 – Zuidhorn 4
21 september om 14:00 Grijpskerk 3 – Godlinze 1
28 september om 16:30 SC Stadspark 5 – Grijpskerk 3
05 oktober om 14:30 Grijpskerk 3 – SV Bedum 5
12 oktober om 12:15 Holwierde 2 – Grijpskerk 3
02 november om 12:30 FC LEO 2 – Grijpskerk 3
09 november om 12:00 Corenos 2 – Grijpskerk 3
16 november om 14:15 Grijpskerk 3 – Zuidhorn 3
30 november om 14:30 Lycurgus 7 – Grijpskerk 3
07 december om 14:00 Grijpskerk 3 – KRC 1
01 februari om 14:30 Godlinze 1 – Grijpskerk 3
08 februari om 14:00 Grijpskerk 3 – FC LEO 2
29 februari om 14:30 Zuidhorn 3 – Grijpskerk 3
07 maart om 14:00 Grijpskerk 3 – Corenos 2
28 maart om 14:30 KRC 1 – Grijpskerk 3
04 april om 14:00 Grijpskerk 3 – Lycurgus 7
18 april om 14:00 Grijpskerk 3 – Holwierde 2
09 mei om 14:30 SV Bedum 5 – Grijpskerk 3
16 mei om 14:00 Grijpskerk 3 – SC Stadspark 5

Uitslagen

25 mei om 14:30 t Fean58 4 – Grijpskerk 4 2 - 5
23 mei om 19:15 Grijpskerk 4 – De Lauwers 2 3 - 0
11 mei om 14:00 ASC 2 – Grijpskerk 4 2 - 2
13 april om 14:30 Friese Boys 3 – Grijpskerk 4 3 - 3
06 april om 14:00 Grijpskerk 4 – Drachtster Boys 7 4 - 1
30 maart om 14:00 Grijpskerk 4 – SC Twijzel 2 1 - 5
23 maart om 12:00 VV Opende 2 – Grijpskerk 4 0 - 2
16 maart om 14:00 Grijpskerk 4 – Harkema Opeinde 3 4 - 0
09 maart om 13:30 VVT 2 – Grijpskerk 4 0 - 3
02 maart om 14:00 Grijpskerk 4 – Friese Boys 3 5 - 1
23 februari om 14:00 Grijpskerk 4 – VV Opende 2 3 - 1
16 februari om 13:30 Harkemase Boys 5 – Grijpskerk 4 2 - 0
01 december om 14:30 Drachtster Boys 7 – Grijpskerk 4 0 - 7
17 november om 13:30 Harkema Opeinde 3 – Grijpskerk 4 1 - 4
10 november om 14:30 Grijpskerk 4 – VVT 2 4 - 0
03 november om 14:00 Grijpskerk 4 – ASC 2 6 - 0
27 oktober om 14:30 De Lauwers 2 – Grijpskerk 4 3 - 2
13 oktober om 14:00 Grijpskerk 4 – t Fean58 4 3 - 1
29 september om 14:00 Grijpskerk 4 – Harkemase Boys 5 8 - 1
22 september om 14:30 SC Twijzel 2 – Grijpskerk 4 9 - 2
15 september om 13:45 Grijpskerk 4 – Niekerk 3 0 - 2
08 september om 14:30 Fc. Grootegast 5 – Grijpskerk 4 0 - 1
01 september om 16:30 Grijpskerk 4 – VEV67 5 4 - 1
31 mei om 19:00 VV Opende 3 – Grijpskerk 3 1 - 3
26 mei om 14:30 RWF 3 – Grijpskerk 3 2 - 5
19 mei om 14:00 Grijpskerk 3 – Drachtster Boys 8 12 - 0
12 mei om 14:30 Zuidhorn 3 – Grijpskerk 3 3 - 0
28 april om 14:00 Grijpskerk 3 – RWF 3 1 - 2
21 april om 14:00 Grijpskerk 3 – VV Opende 3 4 - 2
14 april om 14:30 ONR 4 – Grijpskerk 3 1 - 3
07 april om 12:30 Grijpskerk 3 – Donkerbroek 2 1 - 0
17 maart om 14:00 Grijpskerk 3 – Marum 4 9 - 1
10 maart om 13:30 Harkemase Boys 5 – Grijpskerk 3 1 - 3
03 maart om 12:45 Grijpskerk 3 – Fc. Grootegast 3 -
24 februari om 12:30 Poolster 2 – Grijpskerk 3 1 - 1
16 december om 12:00 Grijpskerk 3 – ACV 6 4 - 1
02 december om 14:30 Drachtster Boys 8 – Grijpskerk 3 0 - 1
11 november om 14:15 Grijpskerk 3 – Zuidhorn 3 3 - 3
28 oktober om 12:00 Marum 4 – Grijpskerk 3 1 - 3
21 oktober om 12:30 Grijpskerk Grijpskerk 3 – ONR 4 2 - 2
14 oktober om 15:30 Grijpskerk Grijpskerk 3 – Harkemase Boys 5 0 - 3
30 september om 14:00 Donkerbroek 2 – Grijpskerk Grijpskerk 3 3 - 0
26 september om 19:30 vv Zeester 2 – Grijpskerk Grijpskerk 3 1 - 5
09 september om 14:00 Buitenpost 4 – Grijpskerk 3 1 - 1
02 september om 14:30 Grijpskerk 3 – VVSV 09 2 6 - 0
24 mei om 19:30 Lycurgus 10 – Grijpskerk 3 -
20 mei om 14:00 Grijpskerk 3 – HFC ’15 3 -
11 mei om 19:15 Grijpskerk 3 – SIOS 2 -
06 mei om 14:00 Grijpskerk 3 – OKVC 2 -
29 april om 12:45 Boerakker 2 – Grijpskerk 3 -
22 april om 14:00 Grijpskerk 3 – Knickerbockers The 18 -
15 april om 17:00 Knickerbockers The 16 – Grijpskerk 3 -
01 april om 16:00 Helpman 4 – Grijpskerk 3 -
25 maart om 14:00 Grijpskerk 3 – Niekerk 3 2 - 2
18 maart om 14:00 Helpman 6 – Grijpskerk 3 4 - 1
25 februari om 14:30 Grijpskerk 3 – Drachtster Boys 5 4 - 6
04 februari om 14:00 Grijpskerk 3 – Pelikaan S 3 0 - 0
17 december om 14:00 Grijpskerk 3 – Lycurgus 10 4 - 1
03 december om 14:00 OKVC 2 – Grijpskerk 3 3 - 3
26 november om 14:00 Grijpskerk 3 – Boerakker 2 5 - 2
12 november om 17:00 Knickerbockers The 18 – Grijpskerk 3 3 - 0
05 november om 12:30 SIOS 2 – Grijpskerk 3 10 - 1
29 oktober om 14:00 Grijpskerk 3 – Helpman 4 2 - 5
22 oktober om 17:00 Pelikaan S 3 – Grijpskerk 3 3 - 3
19 oktober om 19:30 Drachtster Boys 5 – Grijpskerk 3 6 - 4
08 oktober om 14:30 Grijpskerk 3 – Helpman 6 2 - 1
01 oktober om 14:00 Niekerk 3 – Grijpskerk 3 1 - 4
24 september om 14:30 Drachtster Boys 5 – Grijpskerk 3 -
17 september om 14:00 Grijpskerk 3 – Knickerbockers The 16 3 - 4
10 september om 14:30 HFC ’15 3 – Grijpskerk 3 9 - 4
14 mei om 14:00 Grijpskerk 3 – Rottevalle 3 3 - 0
23 april om 12:30 TLC 2 – Grijpskerk 3 7 - 4
16 april om 14:00 Grijpskerk 3 – Boornbergum’80 2 4 - 6
09 april om 13:30 Harkemase Boys 4 – Grijpskerk 3 -
02 april om 14:50 Grijpskerk 3 – ONR 4 -
19 maart om 14:30 Grootegast Fc 3 – Grijpskerk 3 0 - 2
12 maart om 15:00 Grijpskerk 3 – Twijzel SC 2 3 - 1
20 februari om 14:00 Grijpskerk 3 – Pelikaan S 3 2 - 0
13 februari om 14:30 Blue Boys 2 – Grijpskerk 3 3 - 1
19 december om 17:00 Pelikaan S 3 – Grijpskerk 3 0 - 2
19 december om 14:00 Grijpskerk 3 – TLC 2 4 - 3
12 december om 12:30 Grijpskerk 3 – S.V. Haulerwijk 2 1 - 1
28 november om 14:30 Boornbergum’80 2 – Grijpskerk 3 1 - 1
14 november om 14:00 Grijpskerk 3 – Harkemase Boys 4 3 - 1
07 november om 14:30 ONR 4 – Grijpskerk 3 8 - 1
31 oktober om 14:30 Grijpskerk 3 – Grootegast Fc 3 1 - 4
24 oktober om 14:30 NEC Delfzijl 4 – Grijpskerk 3 1 - 1
17 oktober om 12:00 Twijzel SC 2 – Grijpskerk 3 14 - 2
10 oktober om 14:30 Grijpskerk 3 – Blue Boys 2 1 - 5
26 september om 13:00 S.V. Haulerwijk 2 – Grijpskerk 3 4 - 5
12 september om 14:30 Rottevalle 3 – Grijpskerk 3 2 - 2
03 september om 18:45 Grijpskerk 3 – OKVC 2 3 - 2
29 augustus om 14:30 Grijpskerk 3 – Grootegast Fc 5 5 - 0
25 augustus om 18:45 Grijpskerk 2 – Fean’58 3 - 0
22 augustus om 15:00 VEV’67 6 – Grijpskerk 3 2 - 2

Stand