Grijpskerk 3

Grijpskerk 3 komt in het seizoen 2020-2021 uit in de reserve 4e klasse. In het menu rechts kunt u navigeren naar de stand, de uitslagen en het programma van Grijpskerk 2.

Indeling competitie:

Aduard 2000 2
Amicitia VMC 4 Groningen
Grijpskerk 3
Gruno 2 Groningen
The Knickerbockers 10 Groningen
Lycurgus 7 Groningen
Mamio 3 Groningen
Oranje Nassau 5 Groningen
SC Stadspark 3 Groningen
VVK 4 Groningen
Zuidhorn 4

Staf:

Harry Boonstra Trainer
Sipke van der Vaart Leider
Geert Gast Leider

Grijpskerk 3

Speler
Arjan Hamstra
Danny Gast
Dennis Banga
Dennis Ellens
Dennis van der Sluis
Ilhan Aydin
Jasper Boersema
Jesse Oostenbrink
Joni Oosterhof
Lars Hofstee
Mark Hoekstra
Mark Schreurs
Martijn de Haan
Melvin van der Wal
Menno Gerbens
Milan Khoenkhoen
Milo van de Riet
Murat Dikyol
Niels Tjoelker
Richard Gjaltema
Ronny Hoolsema
Rudy Houkema
Rutger Haan
Sipke van der Vaart
Thom Hollemans

Er zijn geen nieuwsberichten gevonden

Programma

31 oktober om 14:30 Gruno 2 – Grijpskerk 3
07 november om 14:00 Grijpskerk 3 – Oranje Nassau 5
21 november om 14:00 Grijpskerk 3 – SC Stadspark 3
28 november om 14:00 Grijpskerk 3 – Aduard 2000 2
05 december om 14:30 Zuidhorn 4 – Grijpskerk 3
12 december om 14:30 Amicitia VMC 4 – Grijpskerk 3
19 december om 12:15 Grijpskerk 3 – Mamio 3
06 februari om 13:45 Mamio 3 – Grijpskerk 3
13 februari om 14:30 SC Stadspark 3 – Grijpskerk 3
06 maart om 14:00 Grijpskerk 3 – Marum 3
13 maart om 15:45 VVK 4 – Grijpskerk 3
20 maart om 12:30 Aduard 2000 2 – Grijpskerk 3
27 maart om 14:00 Grijpskerk 3 – Amicitia VMC 4
10 april om 14:30 Oranje Nassau 5 – Grijpskerk 3
24 april om 17:00 The Knickerbockers 10 – Grijpskerk 3
15 mei om 14:00 Grijpskerk 3 – Zuidhorn 4
29 mei om 12:30 Lycurgus 7 – Grijpskerk 3

Uitslagen

24 oktober om 14:00 Grijpskerk 3 – Lycurgus 7 -
17 oktober om 14:00 Grijpskerk 3 – VVK 4 -
12 september om 12:00 Grijpskerk 3 – The Knickerbockers 10 2 - 1
05 september om 14:00 Grijpskerk 3 – Anjum 2 3 - 5
04 april om 14:30 Grijpskerk 3 – Lycurgus 7 -
28 maart om 14:30 KRC 1 – Grijpskerk 3 -
07 maart om 14:30 Grijpskerk 3 – Corenos 2 4 - 0
29 februari om 14:30 Zuidhorn 3 – Grijpskerk 3 1 - 4
08 februari om 14:15 Grijpskerk 3 – FC LEO 2 3 - 0
07 december om 14:30 Grijpskerk 3 – KRC 1 2 - 0
30 november om 14:30 Lycurgus 7 – Grijpskerk 3 0 - 3
23 november om 14:00 Grijpskerk 3 – VVSV 09 1 2 - 2
16 november om 14:30 Grijpskerk 3 – Zuidhorn 3 7 - 3
09 november om 12:00 Corenos 2 – Grijpskerk 3 3 - 2
12 oktober om 12:15 Holwierde 2 – Grijpskerk 3 1 - 5
05 oktober om 14:30 Grijpskerk 3 – SV Bedum 5 2 - 2
28 september om 14:30 SC Stadspark 5 – Grijpskerk 3 6 - 0
21 september om 14:00 Grijpskerk 3 – Godlinze 1 4 - 2
14 september om 14:30 Grijpskerk 3 – Zuidhorn 4 5 - 2
10 september om 20:00 Niekerk 4 – Grijpskerk 3 1 - 3
31 augustus om 14:00 Grijpskerk 3 – Fc. Grootegast 4 1 - 1
25 mei om 14:30 t Fean58 4 – Grijpskerk 4 2 - 5
23 mei om 19:15 Grijpskerk 4 – De Lauwers 2 3 - 0
11 mei om 14:00 ASC 2 – Grijpskerk 4 2 - 2
13 april om 14:30 Friese Boys 3 – Grijpskerk 4 3 - 3
06 april om 14:00 Grijpskerk 4 – Drachtster Boys 7 4 - 1
30 maart om 14:00 Grijpskerk 4 – SC Twijzel 2 1 - 5
23 maart om 12:00 VV Opende 2 – Grijpskerk 4 0 - 2
16 maart om 14:00 Grijpskerk 4 – Harkema Opeinde 3 4 - 0
09 maart om 13:30 VVT 2 – Grijpskerk 4 0 - 3
02 maart om 14:00 Grijpskerk 4 – Friese Boys 3 5 - 1
23 februari om 14:00 Grijpskerk 4 – VV Opende 2 3 - 1
16 februari om 13:30 Harkemase Boys 5 – Grijpskerk 4 2 - 0
01 december om 14:30 Drachtster Boys 7 – Grijpskerk 4 0 - 7
17 november om 13:30 Harkema Opeinde 3 – Grijpskerk 4 1 - 4
10 november om 14:30 Grijpskerk 4 – VVT 2 4 - 0
03 november om 14:00 Grijpskerk 4 – ASC 2 6 - 0
27 oktober om 14:30 De Lauwers 2 – Grijpskerk 4 3 - 2
13 oktober om 14:00 Grijpskerk 4 – t Fean58 4 3 - 1
29 september om 14:00 Grijpskerk 4 – Harkemase Boys 5 8 - 1
22 september om 14:30 SC Twijzel 2 – Grijpskerk 4 9 - 2
15 september om 13:45 Grijpskerk 4 – Niekerk 3 0 - 2
08 september om 14:30 Fc. Grootegast 5 – Grijpskerk 4 0 - 1
01 september om 16:30 Grijpskerk 4 – VEV67 5 4 - 1
31 mei om 19:00 VV Opende 3 – Grijpskerk 3 1 - 3
26 mei om 14:30 RWF 3 – Grijpskerk 3 2 - 5
19 mei om 14:00 Grijpskerk 3 – Drachtster Boys 8 12 - 0
12 mei om 14:30 Zuidhorn 3 – Grijpskerk 3 3 - 0
28 april om 14:00 Grijpskerk 3 – RWF 3 1 - 2
21 april om 14:00 Grijpskerk 3 – VV Opende 3 4 - 2
14 april om 14:30 ONR 4 – Grijpskerk 3 1 - 3
07 april om 12:30 Grijpskerk 3 – Donkerbroek 2 1 - 0
17 maart om 14:00 Grijpskerk 3 – Marum 4 9 - 1
10 maart om 13:30 Harkemase Boys 5 – Grijpskerk 3 1 - 3
03 maart om 12:45 Grijpskerk 3 – Fc. Grootegast 3 -
24 februari om 12:30 Poolster 2 – Grijpskerk 3 1 - 1
16 december om 12:00 Grijpskerk 3 – ACV 6 4 - 1
02 december om 14:30 Drachtster Boys 8 – Grijpskerk 3 0 - 1
11 november om 14:15 Grijpskerk 3 – Zuidhorn 3 3 - 3
28 oktober om 12:00 Marum 4 – Grijpskerk 3 1 - 3
21 oktober om 12:30 Grijpskerk Grijpskerk 3 – ONR 4 2 - 2
14 oktober om 15:30 Grijpskerk Grijpskerk 3 – Harkemase Boys 5 0 - 3
30 september om 14:00 Donkerbroek 2 – Grijpskerk Grijpskerk 3 3 - 0
26 september om 19:30 vv Zeester 2 – Grijpskerk Grijpskerk 3 1 - 5
09 september om 14:00 Buitenpost 4 – Grijpskerk 3 1 - 1
02 september om 14:30 Grijpskerk 3 – VVSV 09 2 6 - 0
24 mei om 19:30 Lycurgus 10 – Grijpskerk 3 -
20 mei om 14:00 Grijpskerk 3 – HFC ’15 3 -
11 mei om 19:15 Grijpskerk 3 – SIOS 2 -
06 mei om 14:00 Grijpskerk 3 – OKVC 2 -
29 april om 12:45 Boerakker 2 – Grijpskerk 3 -
22 april om 14:00 Grijpskerk 3 – Knickerbockers The 18 -
15 april om 17:00 Knickerbockers The 16 – Grijpskerk 3 -
01 april om 16:00 Helpman 4 – Grijpskerk 3 -
25 maart om 14:00 Grijpskerk 3 – Niekerk 3 2 - 2
18 maart om 14:00 Helpman 6 – Grijpskerk 3 4 - 1
25 februari om 14:30 Grijpskerk 3 – Drachtster Boys 5 4 - 6
04 februari om 14:00 Grijpskerk 3 – Pelikaan S 3 0 - 0
17 december om 14:00 Grijpskerk 3 – Lycurgus 10 4 - 1
03 december om 14:00 OKVC 2 – Grijpskerk 3 3 - 3
26 november om 14:00 Grijpskerk 3 – Boerakker 2 5 - 2
12 november om 17:00 Knickerbockers The 18 – Grijpskerk 3 3 - 0
05 november om 12:30 SIOS 2 – Grijpskerk 3 10 - 1
29 oktober om 14:00 Grijpskerk 3 – Helpman 4 2 - 5
22 oktober om 17:00 Pelikaan S 3 – Grijpskerk 3 3 - 3
19 oktober om 19:30 Drachtster Boys 5 – Grijpskerk 3 6 - 4
08 oktober om 14:30 Grijpskerk 3 – Helpman 6 2 - 1
01 oktober om 14:00 Niekerk 3 – Grijpskerk 3 1 - 4
24 september om 14:30 Drachtster Boys 5 – Grijpskerk 3 -
17 september om 14:00 Grijpskerk 3 – Knickerbockers The 16 3 - 4
10 september om 14:30 HFC ’15 3 – Grijpskerk 3 9 - 4
14 mei om 14:00 Grijpskerk 3 – Rottevalle 3 3 - 0
23 april om 12:30 TLC 2 – Grijpskerk 3 7 - 4
16 april om 14:00 Grijpskerk 3 – Boornbergum’80 2 4 - 6
09 april om 13:30 Harkemase Boys 4 – Grijpskerk 3 -
02 april om 14:50 Grijpskerk 3 – ONR 4 -
19 maart om 14:30 Grootegast Fc 3 – Grijpskerk 3 0 - 2
12 maart om 15:00 Grijpskerk 3 – Twijzel SC 2 3 - 1
20 februari om 14:00 Grijpskerk 3 – Pelikaan S 3 2 - 0
13 februari om 14:30 Blue Boys 2 – Grijpskerk 3 3 - 1
19 december om 17:00 Pelikaan S 3 – Grijpskerk 3 0 - 2
19 december om 14:00 Grijpskerk 3 – TLC 2 4 - 3
12 december om 12:30 Grijpskerk 3 – S.V. Haulerwijk 2 1 - 1
28 november om 14:30 Boornbergum’80 2 – Grijpskerk 3 1 - 1
14 november om 14:00 Grijpskerk 3 – Harkemase Boys 4 3 - 1
07 november om 14:30 ONR 4 – Grijpskerk 3 8 - 1
31 oktober om 14:30 Grijpskerk 3 – Grootegast Fc 3 1 - 4
24 oktober om 14:30 NEC Delfzijl 4 – Grijpskerk 3 1 - 1
17 oktober om 12:00 Twijzel SC 2 – Grijpskerk 3 14 - 2
10 oktober om 14:30 Grijpskerk 3 – Blue Boys 2 1 - 5
26 september om 13:00 S.V. Haulerwijk 2 – Grijpskerk 3 4 - 5
12 september om 14:30 Rottevalle 3 – Grijpskerk 3 2 - 2
03 september om 18:45 Grijpskerk 3 – OKVC 2 3 - 2
29 augustus om 14:30 Grijpskerk 3 – Grootegast Fc 5 5 - 0
25 augustus om 18:45 Grijpskerk 2 – Fean’58 3 - 0
22 augustus om 15:00 VEV’67 6 – Grijpskerk 3 2 - 2

Stand