Grijpskerk 2

Grijpskerk 2 komt in het seizoen 2018–2019 uit in de reserve eerste klasse B. In het menu rechts kunt u navigeren naar de stand, de uitslagen en het programma van Grijpskerk 2.

Indeling competitie:

Be Quick 1887 2 (Haren)

Bedum 2

De Weide 2 (Hoogeveen)

SC Genemuiden 3

Gorecht 2 (Haren)

Grijpskerk 2

Groen Geel 2

HZVV 2 (Hoogeveen)

FC Klazienaveen 2

The Knickerbockers 3

NEC Delfzijl 2

Olympia’28 2 (Hasselt)

Urk 2

VEV’67 2 (Leek)

Harry Boonstra trainer 06-52398512

Huidige team
539592

Bies Khoenkhoen leider 06-53882643

Huidige team
539592

Grijpskerk 2

Speler
Albert Pietens
Bauke Houkema
Dajo Klunder
Dennis Banga
Dennis Ellens
Dennis Tefi
Geert de Vries
Jarwin Bouma
Joost Schoenmaker
Jordy Jorritsma
Jos Oosting
Julian Nauta
Luuk Schreurs
Marco Brander
Milo van de Riet
Raymond Pietens
Ron Stoutmeijer
Sietse Jager
Stephan Smit
Wietse Schoenmaker

Er zijn geen nieuwsberichten gevonden

Programma

31 augustus om 14:30 Grijpskerk 2 – Niekerk 2
14 september om 15:00 Grijpskerk 2 – Aduard 2000 2
28 september om 12:00 Grijpskerk 2 – Kollum 2
05 oktober om 12:00 Grijpskerk 2 – Zuidhorn 2
12 oktober om 12:00 Marum 2 – Grijpskerk 2
26 oktober om 12:15 The Knickerbockers 5 – Grijpskerk 2
09 november om 12:00 Grijpskerk 2 – Pelikaan S 2
30 november om 12:00 Grijpskerk 2 – Lycurgus 2
07 december om 12:30 Fc. Grootegast 2 – Grijpskerk 2
29 februari om 12:00 Grijpskerk 2 – Marum 2
07 maart om 12:00 Kollum 2 – Grijpskerk 2
28 maart om 12:00 Grijpskerk 2 – Fc. Grootegast 2
04 april om 12:30 Lycurgus 2 – Grijpskerk 2
09 mei om 12:30 Zuidhorn 2 – Grijpskerk 2
16 mei om 12:30 Pelikaan S 2 – Grijpskerk 2
23 mei om 12:00 Grijpskerk 2 – The Knickerbockers 5

Uitslagen

01 juni om 14:00 Grijpskerk 2 – Helpman 2 0 - 3
25 mei om 12:00 Grijpskerk 2 – The Knickerbockers 3 3 - 3
18 mei om 12:30 VEV67 2 – Grijpskerk 2 1 - 1
11 mei om 12:00 Grijpskerk 2 – SV Bedum 2 0 - 4
20 april om 12:30 SC Genemuiden 3 – Grijpskerk 2 0 - 1
13 april om 12:30 Grijpskerk 2 – HZVV 2 1 - 2
06 april om 12:30 De Weide 2 – Grijpskerk 2 2 - 2
30 maart om 12:00 Grijpskerk 2 – FC Klazienaveen 2 0 - 3
23 maart om 12:00 Grijpskerk 2 – Be Quick 1887 2 1 - 2
16 maart om 14:30 Olympia28 2 – Grijpskerk 2 1 - 0
09 maart om 12:00 Grijpskerk 2 – Urk 4 2 - 3
02 maart om 15:00 Be Quick 1887 2 – Grijpskerk 2 1 - 11
16 februari om 12:00 Grijpskerk 2 – Groen Geel 2 0 - 2
09 februari om 12:30 NEC Delfzijl 2 – Grijpskerk 2 2 - 0
02 februari om 12:30 Gorecht 2 – Grijpskerk 2 2 - 0
22 december om 12:00 Grijpskerk 2 – Olympia28 2 2 - 1
15 december om 12:00 Grijpskerk 2 – De Weide 2 2 - 2
08 december om 12:15 HZVV 2 – Grijpskerk 2 2 - 1
01 december om 12:00 Grijpskerk 2 – SC Genemuiden 3 3 - 2
24 november om 12:30 SV Bedum 2 – Grijpskerk 2 4 - 0
17 november om 12:00 Grijpskerk 2 – Gorecht 2 0 - 2
03 november om 12:00 FC Klazienaveen 2 – Grijpskerk 2 1 - 0
27 oktober om 12:00 Grijpskerk 2 – Olympia28 2 -
20 oktober om 14:30 Urk 4 – Grijpskerk 2 0 - 4
13 oktober om 14:30 The Knickerbockers 3 – Grijpskerk 2 1 - 1
06 oktober om 12:00 Grijpskerk 2 – VEV67 2 1 - 3
29 september om 12:45 Groen Geel 2 – Grijpskerk 2 1 - 1
22 september om 12:00 Grijpskerk 2 – NEC Delfzijl 2 0 - 4
15 september om 16:00 Grijpskerk 2 – Kollum 2 3 - 0
08 september om 12:00 Drenthina 2 – Grijpskerk 2 2 - 1
06 september om 19:45 Grijpskerk 2 – Ropta Boys 2 2 - 0
09 juni om 12:15 Balk 2 – Grijpskerk 2 1 - 2
05 juni om 19:30 Grijpskerk 2 – Buitenpost 2 3 - 1
02 juni om 12:00 LTC 2 – Grijpskerk 2 3 - 3
26 mei om 12:00 Grijpskerk 2 – Hardegarijp 2 3 - 2
19 mei om 14:30 ONT 2 – Grijpskerk 2 2 - 1
12 mei om 12:45 Grijpskerk 2 – SC Veenwouden 2 2 - 0
21 april om 14:30 Drachtster Boys 3 – Grijpskerk 2 0 - 1
14 april om 12:00 Grijpskerk 2 – Fc. Grootegast 2 2 - 1
07 april om 12:00 Buitenpost 2 – Grijpskerk 2 1 - 3
05 april om 20:00 Kollum 2 – Grijpskerk 2 1 - 0
24 maart om 14:30 Grijpskerk 2 – The Knickerbockers 5 1 - 1
10 maart om 12:30 Grijpskerk 2 – Dokkum 2 2 - 2
24 februari om 12:00 Grijpskerk 2 – ONT 2 0 - 4
17 februari om 12:00 Grijpskerk 2 – Broekster Boys 2 0 - 2
10 februari om 12:30 Ropta Boys 2 – Grijpskerk 2 1 - 2
09 december om 12:00 Hardegarijp 2 – Grijpskerk 2 1 - 0
25 november om 12:15 The Knickerbockers 5 – Grijpskerk 2 1 - 1
18 november om 12:00 Grijpskerk 2 – Drachtster Boys 3 2 - 2
11 november om 14:30 SC Veenwouden 2 – Grijpskerk 2 6 - 0
04 november om 12:30 Dokkum 2 – Grijpskerk 2 2 - 3
28 oktober om 12:00 Grijpskerk 2 – Kollum 2 1 - 1
14 oktober om 13:30 Grijpskerk Grijpskerk 2 – Ropta Boys 2 5 - 0
07 oktober om 12:00 Broekster Boys 2 – Grijpskerk Grijpskerk 2 2 - 1
30 september om 12:00 Grijpskerk Grijpskerk 2 – Buitenpost 2 2 - 1
23 september om 12:30 Fc. Grootegast 2 – Grijpskerk Grijpskerk 2 1 - 2
16 september om 12:30 Zuidhorn 2 – Grijpskerk 2 0 - 0
09 september om 14:30 Niekerk 2 – Grijpskerk 2 1 - 5
02 september om 14:00 Grijpskerk 2 – LEO FC 2 10 - 0
06 mei om 13:30 Harkemase Boys 3 – Grijpskerk 2 -
29 april om 12:00 Grijpskerk 2 – Fean’58 3 -
08 april om 13:00 ONT 3 – Grijpskerk 2 0 - 4
01 april om 12:00 Grijpskerk 2 – WTOC 2 -
25 maart om 15:30 VEV’67 4 – Grijpskerk 2 2 - 3
11 maart om 12:15 Grijpskerk 2 – Friese Boys 2 8 - 1
18 februari om 14:30 Buitenpost 3 – Grijpskerk 2 1 - 1
11 februari om 12:00 Grijpskerk 2 – Rottevalle 2 2 - 1
04 februari om 12:00 Grijpskerk 2 – Zuidhorn 2 -
28 januari om 12:00 Grijpskerk 2 – Kollum 2 -
10 december om 12:30 RWF 2 – Grijpskerk 2 1 - 5
03 december om 12:00 Grijpskerk 2 – Niekerk 2 7 - 0
26 november om 12:30 Fean’58 3 – Grijpskerk 2 0 - 4
12 november om 12:00 Grijpskerk 2 – Harkemase Boys 3 9 - 0
05 november om 13:00 Friese Boys 2 – Grijpskerk 2 0 - 7
29 oktober om 14:30 WTOC 2 – Grijpskerk 2 1 - 2
22 oktober om 14:00 Rottevalle 2 – Grijpskerk 2 2 - 1
15 oktober om 12:00 Grijpskerk 2 – ONT 3 7 - 0
01 oktober om 12:00 Grijpskerk 2 – VEV’67 4 2 - 0
24 september om 12:00 Grijpskerk 2 – Buitenpost 3 6 - 2
10 september om 12:30 Grijpskerk 2 – RWF 2 4 - 2
03 september om 13:00 Niekerk 2 – Grijpskerk 2 0 - 2
23 augustus om 19:00 Grijpskerk 2 – Grootegast Fc 2 3 - 1
20 augustus om 14:00 Grijpskerk 2 – Knickerbockers The 4 3 - 1
07 mei om 12:00 VEV’67 4 – Grijpskerk 2 1 - 1
16 april om 14:15 Stadspark 3 – Grijpskerk 2 0 - 3
09 april om 12:00 Grijpskerk 2 – Be Quick 1887 2 2 - 1
02 april om 15:45 Groen Geel 6 – Grijpskerk 2 -
19 maart om 12:05 Grijpskerk 2 – Pelikaan S 2 3 - 3
12 maart om 14:30 Oranje Nassau 3 – Grijpskerk 2 2 - 2
05 maart om 12:00 Grijpskerk 2 – Knickerbockers The 7 4 - 0
20 februari om 12:30 Aduard 2000 2 – Grijpskerk 2 4 - 4
13 februari om 12:30 Lycurgus 3 – Grijpskerk 2 4 - 1
28 november om 12:00 Grijpskerk 2 – Stadspark 3 2 - 1
14 november om 16:30 Be Quick 1887 2 – Grijpskerk 2 4 - 0
07 november om 12:00 Grijpskerk 2 – Groen Geel 6 3 - 2
31 oktober om 12:30 Pelikaan S 2 – Grijpskerk 2 1 - 2
24 oktober om 12:00 Groningen 2 – Grijpskerk 2 -
17 oktober om 13:45 Grijpskerk 2 – Oranje Nassau 3 1 - 1
10 oktober om 12:00 Knickerbockers The 7 – Grijpskerk 2 2 - 0
03 oktober om 12:00 Grijpskerk 2 – Aduard 2000 2 2 - 3
26 september om 13:30 Grijpskerk 2 – Lycurgus 3 1 - 2
12 september om 14:30 Grijpskerk 2 – VEV’67 4 0 - 4
29 augustus om 12:15 VIOD 2 – Grijpskerk 2 2 - 0
22 augustus om 12:15 Grootegast Fc 2 – Grijpskerk 2 0 - 3
15 augustus om 14:30 Grijpskerk 2 – Lycurgus 2 1 - 2

Stand