Grijpskerk 5

Grijpskerk 5 en Grijpskerk 4 komen in het seizoen 2022 – 2023 uit in de reserve 5e klasse. In het menu rechts kunt u navigeren naar de stand, de uitslagen en het programma van Grijpskerk 5.

Indeling competitie:

Aduard 2000 3
SV Bedum 6
De Lauwers 2 Warfstermolen
Warffum 2
Grijpskerk 5 en Grijpskerk 4
SIOS 2 Sauwerd
SC Loppersum 4
OKVC 2 Oldehove
Fc Grootegast 4
Rood Zwart Baflo 2
vv Zeester 2 Zoutkamp

 

 

Spelers Grijpskerk 5 en Grijpskerk 4:

Bert Reitsema

Danny Gast

Dennis Banga

Dennis Tiekstra

Dennis van der Sluis

Halbe Bremer

Jesse Oostenbrink

Johan Wolthuis

Johan van Straaten

Joni Oosterhof

Julian Molema

Lars Hofstee

Lukas van Es

Mark Schreurs

Mathijn Cazemier

Melvin van der Wal

Niels Tjoelker

Oussama Hamrouni

Rick Bremer

Ronny Hoolsema

Rudy Houkema

Rutger Haan

Sebastiaan Leijenaar

Siert Bremer

Sietse Dijkema

Sipke van der Vaart

Sven van Dijk

Wilco Mulder

Ömer Dikyol

Kyan Helmhout

Daan Arkema

Niels van der Veen

Ricardo van Gils

Matthijs Venema

Matthijs Roorda

 

 

Harry Boonstra trainer 06-52398512

Huidige team
Grijpskerk 3, Grijpskerk 4, Grijpskerk 5

Reindert Oosterhof leider/trainer

Huidige team
Grijpskerk 5, Grijpskerk JO9-1

Er zijn geen nieuwsberichten gevonden

Programma

01 oktober om 14:30 Grijpskerk 5 – vv Winsum 5
01 oktober om 14:30 Grijpskerk 5 – SIOS 2
08 oktober om 12:30 Warffum 2 – Grijpskerk 5
15 oktober om 14:30 Grijpskerk 5 – De Lauwers 2
22 oktober om 14:30 Veendam 1894 3 – Grijpskerk 5
29 oktober om 14:30 Aduard 2000 3 – Grijpskerk 5
05 november om 14:30 Grijpskerk 5 – OKVC 2
12 november om 12:30 Rood Zwart Baflo 2 – Grijpskerk 5
26 november om 14:30 Grijpskerk 5 – vv Zeester 2
03 december om 14:30 Fc. Grootegast 4 – Grijpskerk 5
10 december om 14:30 Grijpskerk 5 – SC Loppersum 4
28 januari om 14:30 Grijpskerk 5 – SV Bedum 6
04 februari om 14:30 Grijpskerk 5 – Grijpskerk 4
11 februari om 12:00 SIOS 2 – Grijpskerk 5
11 februari om 15:00 vv Winsum 5 – Grijpskerk 5
18 februari om 14:30 Grijpskerk 5 – Warffum 2
11 maart om 14:30 De Lauwers 2 – Grijpskerk 5
18 maart om 14:30 Grijpskerk 5 – Aduard 2000 3
25 maart om 13:30 OKVC 2 – Grijpskerk 5
01 april om 14:30 Grijpskerk 5 – Rood Zwart Baflo 2
15 april om 12:30 SV Bedum 6 – Grijpskerk 5
22 april om 12:15 vv Zeester 2 – Grijpskerk 5
13 mei om 14:45 Grijpskerk 5 – Fc. Grootegast 4
20 mei om 14:30 SC Loppersum 4 – Grijpskerk 5

Uitslagen

24 september om 15:30 Grijpskerk 4 – Grijpskerk 5 2 - 2
17 september om 14:30 Grijpskerk 5 – GSVV 2 4 - 2
10 september om 14:30 Blue Boys 2 – Grijpskerk 5 1 - 1
01 september om 19:00 Grijpskerk 5 – Buitenpost 5 3 - 3
09 juni om 19:00 Grijpskerk 5 – Oosterparkers 4 3 - 3
21 mei om 14:30 NEC Delfzijl 4 – Grijpskerk 5 4 - 1
14 mei om 14:00 Grijpskerk 5 – Middelstum 3 5 - 1
12 mei om 19:30 SV Bedum 6 – Grijpskerk 5 5 - 2
28 april om 19:15 Grijpskerk 5 – DVC Appingedam 5 1 - 0
23 april om 14:30 Grijpskerk 5 – GRC Groningen 3 1 - 7
16 april om 14:45 DVC Appingedam 5 – Grijpskerk 5 1 - 3
09 april om 13:30 OKVC 2 – Grijpskerk 5 2 - 1
26 maart om 12:30 Grijpskerk 5 – Velocitas 1897 5 2 - 0
05 maart om 14:00 Grijpskerk 5 – SC Stadspark 6 7 - 3
04 december om 13:30 Grijpskerk 5 – NEC Delfzijl 4 2 - 1
27 november om 12:30 Middelstum 3 – Grijpskerk 5 2 - 2
13 november om 14:30 Grijpskerk 5 – HFC 15 5 0 - 4
06 november om 14:30 Grijpskerk 5 – SV Bedum 6 1 - 1
30 oktober om 16:30 SC Stadspark 6 – Grijpskerk 5 -
16 oktober om 12:30 Gruno 5 – Grijpskerk 5 3 - 9
09 oktober om 15:00 vv Winsum 5 – Grijpskerk 5 3 - 5
02 oktober om 14:30 Grijpskerk 5 – Amicitia VMC 6 2 - 3
25 september om 14:30 GRC Groningen 3 – Grijpskerk 5 4 - 3
16 september om 18:45 Grijpskerk 5 – OKVC 2 1 - 3
11 september om 15:00 Oosterparkers 4 – Grijpskerk 5 2 - 1
04 september om 14:30 Grijpskerk 5 – Niekerk 3 5 - 2
21 november om 12:45 t Fean58 5 – Grijpskerk 5 -
14 november om 12:30 Rood Zwart Baflo 2 – Grijpskerk 5 -
07 november om 14:30 Grijpskerk 5 – Marum 5 -
31 oktober om 14:30 Lycurgus 10 – Grijpskerk 5 -
24 oktober om 14:30 Grijpskerk 5 – Blue Boys 2 -
03 oktober om 11:00 Udiros 2 – Grijpskerk 5 4 - 4
19 september om 14:30 RWF 3 – Grijpskerk 5 4 - 7
12 september om 14:00 Grijpskerk 5 – Waskemeer 4 3 - 1
05 september om 17:00 The Knickerbockers 18 – Grijpskerk 5 1 - 4
04 april om 14:30 Grijpskerk 5 – Helpman 6 -
28 maart om 14:45 Be Quick 1887 6 – Grijpskerk 5 -
14 maart om 15:00 Grijpskerk 5 – Pelikaan S 3 -
29 februari om 14:30 Grijpskerk 5 – Lycurgus 13 3 - 3
22 februari om 12:00 Groningen 3 – Grijpskerk 5 5 - 2
08 februari om 14:30 Fc. Grootegast 4 – Grijpskerk 5 7 - 3
01 februari om 15:00 Grijpskerk 5 – Lycurgus 14 1 - 1
25 januari om 14:30 Fc. Grootegast 5 – Grijpskerk 5 1 - 5
30 november om 15:00 Helpman 6 – Grijpskerk 5 1 - 7
23 november om 14:30 Grijpskerk 5 – Be Quick 1887 6 2 - 2
16 november om 14:30 Lycurgus 13 – Grijpskerk 5 4 - 0
09 november om 14:00 Niekerk 4 – Grijpskerk 5 3 - 4
02 november om 15:00 Grijpskerk 5 – Fc. Grootegast 4 4 - 1
26 oktober om 14:00 Grijpskerk 5 – Glimmen 3 5 - 3
12 oktober om 14:30 Grijpskerk 5 – Mamio 4 4 - 0
05 oktober om 16:45 Pelikaan S 3 – Grijpskerk 5 5 - 1
28 september om 15:00 Grijpskerk 5 – Groningen 3 3 - 2
21 september om 14:30 Lycurgus 14 – Grijpskerk 5 0 - 7
25 mei om 14:30 Grijpskerk 5 – Fc. Grootegast 5 1 - 0
18 mei om 14:30 Glimmen 4 – Grijpskerk 5 4 - 3
11 mei om 14:30 Grijpskerk 5 – SV Bedum 8 2 - 2
13 april om 15:30 Grijpskerk 5 – Zuidhorn 4 0 - 8
06 april om 14:15 Amicitia VMC 6 – Grijpskerk 5 13 - 0
23 maart om 15:00 Grijpskerk 5 – Fc. Grootegast 4 0 - 1
16 maart om 14:45 OKVC 3 – Grijpskerk 5 2 - 1
09 maart om 14:30 Grijpskerk 5 – Aduard 2000 4 5 - 2
02 maart om 14:30 Grijpskerk 5 – Be Quick 1887 5 4 - 2
09 februari om 14:30 Helpman 6 – Grijpskerk 5 2 - 5
02 februari om 14:30 Grijpskerk 5 – Amicitia VMC 6 0 - 6
08 december om 14:30 Zuidhorn 4 – Grijpskerk 5 6 - 1
01 december om 14:30 Grijpskerk 5 – Amicitia VMC 6 -
24 november om 13:30 Fc. Grootegast 4 – Grijpskerk 5 3 - 0
17 november om 14:30 Grijpskerk 5 – OKVC 3 2 - 1
10 november om 14:30 Aduard 2000 4 – Grijpskerk 5 6 - 3
03 november om 14:30 SV Bedum 8 – Grijpskerk 5 6 - 2
20 oktober om 15:00 Fc. Grootegast 5 – Grijpskerk 5 6 - 1
06 oktober om 14:30 Grijpskerk 5 – Glimmen 4 3 - 3
29 september om 14:30 Be Quick 1887 5 – Grijpskerk 5 5 - 3
22 september om 14:30 Grijpskerk 5 – Helpman 6 5 - 0
02 juni om 15:00 VEV67 6 – Grijpskerk 5 1 - 1
26 mei om 14:45 Grijpskerk 5 – Rottevalle 4 2 - 2
19 mei om 13:30 Buitenpost 5 – Grijpskerk 5 5 - 4
12 mei om 15:15 Grijpskerk 5 – Zuidhorn 4 4 - 3
28 april om 13:30 t Fean58 5 – Grijpskerk 5 1 - 1
26 april om 19:00 De Lauwers 3 – Grijpskerk 5 6 - 3
21 april om 14:30 Boerakker 3 – Grijpskerk 5 1 - 4
07 april om 14:30 Grijpskerk 5 – Aduard 2000 4 3 - 3
24 maart om 16:30 Grijpskerk 5 – VEV67 6 1 - 5
17 maart om 14:00 Niekerk 3 – Grijpskerk 5 6 - 0
10 februari om 14:30 Grijpskerk 5 – Fc. Grootegast 5 4 - 1
09 december om 13:30 Rottevalle 4 – Grijpskerk 5 3 - 3
02 december om 14:30 Grijpskerk 5 – Buitenpost 5 5 - 2
18 november om 14:30 Grijpskerk 5 – Boerakker 3 3 - 4
11 november om 14:30 Zuidhorn 4 – Grijpskerk 5 2 - 2
28 oktober om 14:30 Grijpskerk 5 – Niekerk 3 2 - 3
21 oktober om 14:30 Grijpskerk Grijpskerk 5 – t Fean58 5 1 - 4
14 oktober om 14:45 Fc. Grootegast 5 – Grijpskerk Grijpskerk 5 1 - 2
30 september om 14:30 Aduard 2000 4 – Grijpskerk Grijpskerk 5 0 - 3
23 september om 14:30 Grijpskerk Grijpskerk 5 – De Lauwers 3 2 - 1
13 mei om 16:30 Mamio 5 – Grijpskerk 5 -
06 mei om 14:30 Winsum 8 – Grijpskerk 5 -
29 april om 14:30 Grijpskerk 5 – VEV’67 7 -
22 april om 14:30 Grijpskerk 5 – VEV’67 6 -
15 april om 14:30 Lauwers De 3 – Grijpskerk 5 -
08 april om 14:30 Amicitia VMC 7 – Grijpskerk 5 -
01 april om 14:30 Grijpskerk 5 – Be Quick 1887 4 -
25 maart om 14:30 Zuidhorn 4 – Grijpskerk 5 0 - 1
18 maart om 14:30 Grijpskerk 5 – GRC Groningen 5 2 - 4
11 maart om 14:30 Aduard 2000 4 – Grijpskerk 5 0 - 1
18 februari om 14:30 Grootegast Fc 5 – Grijpskerk 5 1 - 2
03 december om 14:30 Grijpskerk 5 – Mamio 5 2 - 7
26 november om 15:00 VEV’67 7 – Grijpskerk 5 0 - 5
12 november om 14:30 Grijpskerk 5 – Winsum 8 3 - 2
05 november om 14:30 Grijpskerk 5 – Aduard 2000 4 0 - 1
29 oktober om 14:30 Be Quick 1887 4 – Grijpskerk 5 0 - 0
22 oktober om 14:00 GRC Groningen 5 – Grijpskerk 5 1 - 0
15 oktober om 14:30 Grijpskerk 5 – Amicitia VMC 7 0 - 5
01 oktober om 14:30 Grijpskerk 5 – Zuidhorn 4 2 - 1
24 september om 14:30 Grijpskerk 5 – Grootegast Fc 5 3 - 1
17 september om 15:00 VEV’67 6 – Grijpskerk 5 2 - 2
10 september om 14:30 Grijpskerk 5 – Lauwers De 3 6 - 6

Stand