Grijpskerk 5

Grijpskerk 5 komt in het seizoen 2017–2018 uit in de reserve zesde klasse G. Een bijna volledig Groningse competitie, met veel ploegen dichtbij. In het menu rechts kunt u navigeren naar de stand, de uitslagen en het programma van Grijpskerk 5.

Indeling competitie:

Aduard 2000 4

Boerakker 3

Buitenpost 5

’t Fean ’58 5 (Surhuisterveen)

GSVV 3 (Gerkesklooster)

Grijpskerk 5

FC Grootegast 5

De Lauwers 3 (Warfstermolen)

Niekerk 3

Rottevalle 4

VEV’67 6 (Leek)

Zuidhorn 4

Rick Baar leider

Huidige team
542398, 542603

Gert Schuurman leider

Huidige team
542398, 558953

Grijpskerk 5

Speler
Dirk van der Vaart
Erik Santema
Gert Schuurman
Gert-Jan Keizer
Jan van der Veen
Luit Geerligs
Martijn Steenbergen
Martin Koenes
Milan de Wolf
Pieter Faber
Rick Baar
Rik Sietsma
Theo Bijleveld
Thomas Pettinga
Tjeerd Hazenberg
Tony Dam

Er zijn geen nieuwsberichten gevonden

Programma

21 september om 14:30 ONR 5 – Grijpskerk 5
28 september om 14:30 Grijpskerk 5 – Groningen 3
05 oktober om 16:45 Pelikaan S 3 – Grijpskerk 5
12 oktober om 14:30 Grijpskerk 5 – Mamio 4
26 oktober om 14:30 Grijpskerk 5 – Glimmen 3
02 november om 14:30 Grijpskerk 5 – Fc. Grootegast 4
09 november om 14:00 Niekerk 4 – Grijpskerk 5
16 november om 12:30 Lycurgus 13 – Grijpskerk 5
23 november om 14:30 Grijpskerk 5 – Be Quick 1887 6
30 november om 14:00 Helpman 6 – Grijpskerk 5
07 december om 14:30 Fc. Grootegast 5 – Grijpskerk 5
01 februari om 14:30 Grijpskerk 5 – ONR 5
08 februari om 14:30 Fc. Grootegast 4 – Grijpskerk 5
29 februari om 14:30 Grijpskerk 5 – Lycurgus 13
07 maart om 12:00 Groningen 3 – Grijpskerk 5
14 maart om 14:30 Grijpskerk 5 – Pelikaan S 3
28 maart om 14:45 Be Quick 1887 6 – Grijpskerk 5
04 april om 14:30 Grijpskerk 5 – Helpman 6
18 april om 14:30 Grijpskerk 5 – Fc. Grootegast 5
09 mei om 16:20 Mamio 4 – Grijpskerk 5
16 mei om 14:30 Grijpskerk 5 – Niekerk 4
23 mei om 14:30 Glimmen 3 – Grijpskerk 5

Uitslagen

25 mei om 14:30 Grijpskerk 5 – Fc. Grootegast 5 1 - 0
18 mei om 14:30 Glimmen 4 – Grijpskerk 5 4 - 3
11 mei om 14:30 Grijpskerk 5 – SV Bedum 8 2 - 2
13 april om 15:30 Grijpskerk 5 – Zuidhorn 4 0 - 8
06 april om 14:15 Amicitia VMC 6 – Grijpskerk 5 13 - 0
23 maart om 15:00 Grijpskerk 5 – Fc. Grootegast 4 0 - 1
16 maart om 14:45 OKVC 3 – Grijpskerk 5 2 - 1
09 maart om 14:30 Grijpskerk 5 – Aduard 2000 4 5 - 2
02 maart om 14:30 Grijpskerk 5 – Be Quick 1887 5 4 - 2
09 februari om 14:30 Helpman 6 – Grijpskerk 5 2 - 5
02 februari om 14:30 Grijpskerk 5 – Amicitia VMC 6 0 - 6
08 december om 14:30 Zuidhorn 4 – Grijpskerk 5 6 - 1
01 december om 14:30 Grijpskerk 5 – Amicitia VMC 6 -
24 november om 13:30 Fc. Grootegast 4 – Grijpskerk 5 3 - 0
17 november om 14:30 Grijpskerk 5 – OKVC 3 2 - 1
10 november om 14:30 Aduard 2000 4 – Grijpskerk 5 6 - 3
03 november om 14:30 SV Bedum 8 – Grijpskerk 5 6 - 2
20 oktober om 15:00 Fc. Grootegast 5 – Grijpskerk 5 6 - 1
06 oktober om 14:30 Grijpskerk 5 – Glimmen 4 3 - 3
29 september om 14:30 Be Quick 1887 5 – Grijpskerk 5 5 - 3
22 september om 14:30 Grijpskerk 5 – Helpman 6 5 - 0
02 juni om 15:00 VEV67 6 – Grijpskerk 5 1 - 1
26 mei om 14:45 Grijpskerk 5 – Rottevalle 4 2 - 2
19 mei om 13:30 Buitenpost 5 – Grijpskerk 5 5 - 4
12 mei om 15:15 Grijpskerk 5 – Zuidhorn 4 4 - 3
28 april om 13:30 t Fean58 5 – Grijpskerk 5 1 - 1
26 april om 19:00 De Lauwers 3 – Grijpskerk 5 6 - 3
21 april om 14:30 Boerakker 3 – Grijpskerk 5 1 - 4
07 april om 14:30 Grijpskerk 5 – Aduard 2000 4 3 - 3
24 maart om 16:30 Grijpskerk 5 – VEV67 6 1 - 5
17 maart om 14:00 Niekerk 3 – Grijpskerk 5 6 - 0
10 februari om 14:30 Grijpskerk 5 – Fc. Grootegast 5 4 - 1
09 december om 13:30 Rottevalle 4 – Grijpskerk 5 3 - 3
02 december om 14:30 Grijpskerk 5 – Buitenpost 5 5 - 2
18 november om 14:30 Grijpskerk 5 – Boerakker 3 3 - 4
11 november om 14:30 Zuidhorn 4 – Grijpskerk 5 2 - 2
28 oktober om 14:30 Grijpskerk 5 – Niekerk 3 2 - 3
21 oktober om 14:30 Grijpskerk Grijpskerk 5 – t Fean58 5 1 - 4
14 oktober om 14:45 Fc. Grootegast 5 – Grijpskerk Grijpskerk 5 1 - 2
30 september om 14:30 Aduard 2000 4 – Grijpskerk Grijpskerk 5 0 - 3
23 september om 14:30 Grijpskerk Grijpskerk 5 – De Lauwers 3 2 - 1
13 mei om 16:30 Mamio 5 – Grijpskerk 5 -
06 mei om 14:30 Winsum 8 – Grijpskerk 5 -
29 april om 14:30 Grijpskerk 5 – VEV’67 7 -
22 april om 14:30 Grijpskerk 5 – VEV’67 6 -
15 april om 14:30 Lauwers De 3 – Grijpskerk 5 -
08 april om 14:30 Amicitia VMC 7 – Grijpskerk 5 -
01 april om 14:30 Grijpskerk 5 – Be Quick 1887 4 -
25 maart om 14:30 Zuidhorn 4 – Grijpskerk 5 0 - 1
18 maart om 14:30 Grijpskerk 5 – GRC Groningen 5 2 - 4
11 maart om 14:30 Aduard 2000 4 – Grijpskerk 5 0 - 1
18 februari om 14:30 Grootegast Fc 5 – Grijpskerk 5 1 - 2
03 december om 14:30 Grijpskerk 5 – Mamio 5 2 - 7
26 november om 15:00 VEV’67 7 – Grijpskerk 5 0 - 5
12 november om 14:30 Grijpskerk 5 – Winsum 8 3 - 2
05 november om 14:30 Grijpskerk 5 – Aduard 2000 4 0 - 1
29 oktober om 14:30 Be Quick 1887 4 – Grijpskerk 5 0 - 0
22 oktober om 14:00 GRC Groningen 5 – Grijpskerk 5 1 - 0
15 oktober om 14:30 Grijpskerk 5 – Amicitia VMC 7 0 - 5
01 oktober om 14:30 Grijpskerk 5 – Zuidhorn 4 2 - 1
24 september om 14:30 Grijpskerk 5 – Grootegast Fc 5 3 - 1
17 september om 15:00 VEV’67 6 – Grijpskerk 5 2 - 2
10 september om 14:30 Grijpskerk 5 – Lauwers De 3 6 - 6

Stand