Grijpskerk 5

Grijpskerk 5 komt in het seizoen 2020–2021 uit in de reserve 5e klasse. In het menu rechts kunt u navigeren naar de stand, de uitslagen en het programma van Grijpskerk 5.

Indeling competitie:

Blue Boys 2 Nij Beets
Eastermar 2
‘t Fean ’58 5 Surhuisterveen
Grijpskerk 5
Lycurgus 10 Groningen
Marum 5
RWF 3 Frieschepalen
Surhuisterveen 2
Udiros 2 Nieuwehorne
Waskemeer 3
Waskemeer 4

Staf:

Roel Visser Leider

Grijpskerk 5

Speler
Albert Pietens
Andre Buiter
Bert Reitsema
Bjarne van Diesen
Danny Khoenkhoen
Dennis Tefi
Dennis Tiekstra
Erik Stevens
Geert de Vries
Halbe Bremer
Johan van Straaten
Mike Smit
Peter Jan Kooyenga
Rick Bremer
Sebastiaan Leijenaar
Siert Bremer
Sietse Zijlstra
Wilco Mulder
Ömer Dikyol

Er zijn geen nieuwsberichten gevonden

Programma

28 november om 15:45 Grijpskerk 5 – The Knickerbockers 16
05 december om 14:00 Surhuisterveen 2 – Grijpskerk 5
05 december om 14:30 Niekerk 3 – Grijpskerk 5
12 december om 13:00 Grijpskerk 5 – Eastermar 2
13 februari om 14:30 Grijpskerk 5 – TLC 2
06 maart om 10:15 Amicitia VMC 6 – Grijpskerk 5
06 maart om 14:00 Grijpskerk 5 – Udiros 2
13 maart om 13:30 Eastermar 2 – Grijpskerk 5
13 maart om 14:30 Grijpskerk 5 – Gruno 5
20 maart om 13:00 Waskemeer 3 – Grijpskerk 5
20 maart om 14:30 Grijpskerk 5 – Zuidhorn 5
27 maart om 14:30 Grijpskerk 5 – RWF 3
10 april om 12:30 Lycurgus 9 – Grijpskerk 5
10 april om 14:30 Marum 5 – Grijpskerk 5
17 april om 14:30 Grijpskerk 5 – Lycurgus 10
17 april om 14:30 Grijpskerk 5 – The Knickerbockers 17
24 april om 15:00 Waskemeer 4 – Grijpskerk 5
24 april om 16:15 The Knickerbockers 16 – Grijpskerk 5
15 mei om 14:30 Grijpskerk 5 – Surhuisterveen 2
15 mei om 14:30 Grijpskerk 5 – Niekerk 3
29 mei om 14:30 Blue Boys 2 – Grijpskerk 5
29 mei om 14:30 RWF 4 – Grijpskerk 5

Uitslagen

21 november om 12:45 t Fean58 5 – Grijpskerk 5 -
14 november om 12:30 Rood Zwart Baflo 2 – Grijpskerk 5 -
07 november om 14:30 Grijpskerk 5 – Marum 5 -
31 oktober om 14:30 Lycurgus 10 – Grijpskerk 5 -
24 oktober om 14:30 Grijpskerk 5 – Blue Boys 2 -
03 oktober om 11:00 Udiros 2 – Grijpskerk 5 4 - 4
19 september om 14:30 RWF 3 – Grijpskerk 5 4 - 7
12 september om 14:00 Grijpskerk 5 – Waskemeer 4 3 - 1
05 september om 17:00 The Knickerbockers 18 – Grijpskerk 5 1 - 4
04 april om 14:30 Grijpskerk 5 – Helpman 6 -
28 maart om 14:45 Be Quick 1887 6 – Grijpskerk 5 -
14 maart om 15:00 Grijpskerk 5 – Pelikaan S 3 -
29 februari om 14:30 Grijpskerk 5 – Lycurgus 13 3 - 3
22 februari om 12:00 Groningen 3 – Grijpskerk 5 5 - 2
08 februari om 14:30 Fc. Grootegast 4 – Grijpskerk 5 7 - 3
01 februari om 15:00 Grijpskerk 5 – Lycurgus 14 1 - 1
25 januari om 14:30 Fc. Grootegast 5 – Grijpskerk 5 1 - 5
30 november om 15:00 Helpman 6 – Grijpskerk 5 1 - 7
23 november om 14:30 Grijpskerk 5 – Be Quick 1887 6 2 - 2
16 november om 14:30 Lycurgus 13 – Grijpskerk 5 4 - 0
09 november om 14:00 Niekerk 4 – Grijpskerk 5 3 - 4
02 november om 15:00 Grijpskerk 5 – Fc. Grootegast 4 4 - 1
26 oktober om 14:00 Grijpskerk 5 – Glimmen 3 5 - 3
12 oktober om 14:30 Grijpskerk 5 – Mamio 4 4 - 0
05 oktober om 16:45 Pelikaan S 3 – Grijpskerk 5 5 - 1
28 september om 15:00 Grijpskerk 5 – Groningen 3 3 - 2
21 september om 14:30 Lycurgus 14 – Grijpskerk 5 0 - 7
25 mei om 14:30 Grijpskerk 5 – Fc. Grootegast 5 1 - 0
18 mei om 14:30 Glimmen 4 – Grijpskerk 5 4 - 3
11 mei om 14:30 Grijpskerk 5 – SV Bedum 8 2 - 2
13 april om 15:30 Grijpskerk 5 – Zuidhorn 4 0 - 8
06 april om 14:15 Amicitia VMC 6 – Grijpskerk 5 13 - 0
23 maart om 15:00 Grijpskerk 5 – Fc. Grootegast 4 0 - 1
16 maart om 14:45 OKVC 3 – Grijpskerk 5 2 - 1
09 maart om 14:30 Grijpskerk 5 – Aduard 2000 4 5 - 2
02 maart om 14:30 Grijpskerk 5 – Be Quick 1887 5 4 - 2
09 februari om 14:30 Helpman 6 – Grijpskerk 5 2 - 5
02 februari om 14:30 Grijpskerk 5 – Amicitia VMC 6 0 - 6
08 december om 14:30 Zuidhorn 4 – Grijpskerk 5 6 - 1
01 december om 14:30 Grijpskerk 5 – Amicitia VMC 6 -
24 november om 13:30 Fc. Grootegast 4 – Grijpskerk 5 3 - 0
17 november om 14:30 Grijpskerk 5 – OKVC 3 2 - 1
10 november om 14:30 Aduard 2000 4 – Grijpskerk 5 6 - 3
03 november om 14:30 SV Bedum 8 – Grijpskerk 5 6 - 2
20 oktober om 15:00 Fc. Grootegast 5 – Grijpskerk 5 6 - 1
06 oktober om 14:30 Grijpskerk 5 – Glimmen 4 3 - 3
29 september om 14:30 Be Quick 1887 5 – Grijpskerk 5 5 - 3
22 september om 14:30 Grijpskerk 5 – Helpman 6 5 - 0
02 juni om 15:00 VEV67 6 – Grijpskerk 5 1 - 1
26 mei om 14:45 Grijpskerk 5 – Rottevalle 4 2 - 2
19 mei om 13:30 Buitenpost 5 – Grijpskerk 5 5 - 4
12 mei om 15:15 Grijpskerk 5 – Zuidhorn 4 4 - 3
28 april om 13:30 t Fean58 5 – Grijpskerk 5 1 - 1
26 april om 19:00 De Lauwers 3 – Grijpskerk 5 6 - 3
21 april om 14:30 Boerakker 3 – Grijpskerk 5 1 - 4
07 april om 14:30 Grijpskerk 5 – Aduard 2000 4 3 - 3
24 maart om 16:30 Grijpskerk 5 – VEV67 6 1 - 5
17 maart om 14:00 Niekerk 3 – Grijpskerk 5 6 - 0
10 februari om 14:30 Grijpskerk 5 – Fc. Grootegast 5 4 - 1
09 december om 13:30 Rottevalle 4 – Grijpskerk 5 3 - 3
02 december om 14:30 Grijpskerk 5 – Buitenpost 5 5 - 2
18 november om 14:30 Grijpskerk 5 – Boerakker 3 3 - 4
11 november om 14:30 Zuidhorn 4 – Grijpskerk 5 2 - 2
28 oktober om 14:30 Grijpskerk 5 – Niekerk 3 2 - 3
21 oktober om 14:30 Grijpskerk Grijpskerk 5 – t Fean58 5 1 - 4
14 oktober om 14:45 Fc. Grootegast 5 – Grijpskerk Grijpskerk 5 1 - 2
30 september om 14:30 Aduard 2000 4 – Grijpskerk Grijpskerk 5 0 - 3
23 september om 14:30 Grijpskerk Grijpskerk 5 – De Lauwers 3 2 - 1
13 mei om 16:30 Mamio 5 – Grijpskerk 5 -
06 mei om 14:30 Winsum 8 – Grijpskerk 5 -
29 april om 14:30 Grijpskerk 5 – VEV’67 7 -
22 april om 14:30 Grijpskerk 5 – VEV’67 6 -
15 april om 14:30 Lauwers De 3 – Grijpskerk 5 -
08 april om 14:30 Amicitia VMC 7 – Grijpskerk 5 -
01 april om 14:30 Grijpskerk 5 – Be Quick 1887 4 -
25 maart om 14:30 Zuidhorn 4 – Grijpskerk 5 0 - 1
18 maart om 14:30 Grijpskerk 5 – GRC Groningen 5 2 - 4
11 maart om 14:30 Aduard 2000 4 – Grijpskerk 5 0 - 1
18 februari om 14:30 Grootegast Fc 5 – Grijpskerk 5 1 - 2
03 december om 14:30 Grijpskerk 5 – Mamio 5 2 - 7
26 november om 15:00 VEV’67 7 – Grijpskerk 5 0 - 5
12 november om 14:30 Grijpskerk 5 – Winsum 8 3 - 2
05 november om 14:30 Grijpskerk 5 – Aduard 2000 4 0 - 1
29 oktober om 14:30 Be Quick 1887 4 – Grijpskerk 5 0 - 0
22 oktober om 14:00 GRC Groningen 5 – Grijpskerk 5 1 - 0
15 oktober om 14:30 Grijpskerk 5 – Amicitia VMC 7 0 - 5
01 oktober om 14:30 Grijpskerk 5 – Zuidhorn 4 2 - 1
24 september om 14:30 Grijpskerk 5 – Grootegast Fc 5 3 - 1
17 september om 15:00 VEV’67 6 – Grijpskerk 5 2 - 2
10 september om 14:30 Grijpskerk 5 – Lauwers De 3 6 - 6

Stand