Grijpskerk 4

Grijpskerk 4 komt in het seizoen 2018–2019 uit in de reserve vijfde klasse G. Deze competitie bestaat uit voornamelijk Friese ploegen. In het menu rechts kunt u navigeren naar de stand, de uitslagen en het programma van Grijpskerk 4.

Indeling competitie:

ASC 2 (Augustinusga)

De Lauwers 2 (Warfstermolen)

Drachtster Boys 7

’t Fean’58 4 (Surhuisterveen)

Friese Boys 3 (Kollumerzwaag)

Grijpskerk 4

Harkemase Boys 5

Harkema Opeinde 3

SC Twijzel 2

VV Opende 2

VVT 2 (Twijzelerheide)

 

Er zijn geen nieuwsberichten gevonden

Programma

26 januari om 14:00 Grijpskerk 4 – VV Opende 2
09 februari om 14:00 Grijpskerk 4 – SC Twijzel 2
16 februari om 16:15 Harkemase Boys 5 – Grijpskerk 4
09 maart om 13:30 VVT 2 – Grijpskerk 4
16 maart om 14:00 Grijpskerk 4 – Harkema Opeinde 3
23 maart om 14:00 VV Opende 2 – Grijpskerk 4
06 april om 14:00 Grijpskerk 4 – Drachtster Boys 7
13 april om 16:15 Friese Boys 3 – Grijpskerk 4
04 mei om 14:00 Grijpskerk 4 – De Lauwers 2
11 mei om 14:00 ASC 2 – Grijpskerk 4
18 mei om 14:00 Grijpskerk 3 – ONT 5

Uitslagen

08 december om 14:00 Grijpskerk 4 – Friese Boys 3 -
01 december om 14:30 Drachtster Boys 7 – Grijpskerk 4 0 - 7
17 november om 13:30 Harkema Opeinde 3 – Grijpskerk 4 1 - 4
10 november om 14:30 Grijpskerk 4 – VVT 2 4 - 0
03 november om 14:00 Grijpskerk 4 – ASC 2 6 - 0
27 oktober om 14:30 De Lauwers 2 – Grijpskerk 4 3 - 2
13 oktober om 14:00 Grijpskerk 4 – t Fean58 4 3 - 1
29 september om 14:00 Grijpskerk 4 – Harkemase Boys 5 8 - 1
22 september om 14:30 SC Twijzel 2 – Grijpskerk 4 9 - 2
15 september om 13:45 Grijpskerk 4 – Niekerk 3 0 - 2
08 september om 14:30 Fc. Grootegast 5 – Grijpskerk 4 0 - 1
01 september om 16:30 Grijpskerk 4 – VEV67 5 4 - 1
31 mei om 19:00 VV Opende 3 – Grijpskerk 3 1 - 3
26 mei om 14:30 RWF 3 – Grijpskerk 3 2 - 5
19 mei om 14:00 Grijpskerk 3 – Drachtster Boys 8 12 - 0
12 mei om 14:30 Zuidhorn 3 – Grijpskerk 3 3 - 0
28 april om 14:00 Grijpskerk 3 – RWF 3 1 - 2
21 april om 14:00 Grijpskerk 3 – VV Opende 3 4 - 2
14 april om 14:30 ONR 4 – Grijpskerk 3 1 - 3
07 april om 12:30 Grijpskerk 3 – Donkerbroek 2 1 - 0
17 maart om 14:00 Grijpskerk 3 – Marum 4 9 - 1
10 maart om 13:30 Harkemase Boys 5 – Grijpskerk 3 1 - 3
03 maart om 12:45 Grijpskerk 3 – Fc. Grootegast 3 -
24 februari om 12:30 Poolster 2 – Grijpskerk 3 1 - 1
16 december om 12:00 Grijpskerk 3 – ACV 6 4 - 1
02 december om 14:30 Drachtster Boys 8 – Grijpskerk 3 0 - 1
11 november om 14:15 Grijpskerk 3 – Zuidhorn 3 3 - 3
28 oktober om 12:00 Marum 4 – Grijpskerk 3 1 - 3
21 oktober om 12:30 Grijpskerk Grijpskerk 3 – ONR 4 2 - 2
14 oktober om 15:30 Grijpskerk Grijpskerk 3 – Harkemase Boys 5 0 - 3
30 september om 14:00 Donkerbroek 2 – Grijpskerk Grijpskerk 3 3 - 0
26 september om 19:30 vv Zeester 2 – Grijpskerk Grijpskerk 3 1 - 5
09 september om 14:00 Buitenpost 4 – Grijpskerk 3 1 - 1
02 september om 14:30 Grijpskerk 3 – VVSV 09 2 6 - 0
24 mei om 19:30 Lycurgus 10 – Grijpskerk 3 -
20 mei om 14:00 Grijpskerk 3 – HFC ’15 3 -
11 mei om 19:15 Grijpskerk 3 – SIOS 2 -
06 mei om 14:00 Grijpskerk 3 – OKVC 2 -
29 april om 12:45 Boerakker 2 – Grijpskerk 3 -
22 april om 14:00 Grijpskerk 3 – Knickerbockers The 18 -
15 april om 17:00 Knickerbockers The 16 – Grijpskerk 3 -
01 april om 16:00 Helpman 4 – Grijpskerk 3 -
25 maart om 14:00 Grijpskerk 3 – Niekerk 3 2 - 2
18 maart om 14:00 Helpman 6 – Grijpskerk 3 4 - 1
25 februari om 14:30 Grijpskerk 3 – Drachtster Boys 5 4 - 6
04 februari om 14:00 Grijpskerk 3 – Pelikaan S 3 0 - 0
17 december om 14:00 Grijpskerk 3 – Lycurgus 10 4 - 1
03 december om 14:00 OKVC 2 – Grijpskerk 3 3 - 3
26 november om 14:00 Grijpskerk 3 – Boerakker 2 5 - 2
12 november om 17:00 Knickerbockers The 18 – Grijpskerk 3 3 - 0
05 november om 12:30 SIOS 2 – Grijpskerk 3 10 - 1
29 oktober om 14:00 Grijpskerk 3 – Helpman 4 2 - 5
22 oktober om 17:00 Pelikaan S 3 – Grijpskerk 3 3 - 3
19 oktober om 19:30 Drachtster Boys 5 – Grijpskerk 3 6 - 4
08 oktober om 14:30 Grijpskerk 3 – Helpman 6 2 - 1
01 oktober om 14:00 Niekerk 3 – Grijpskerk 3 1 - 4
24 september om 14:30 Drachtster Boys 5 – Grijpskerk 3 -
17 september om 14:00 Grijpskerk 3 – Knickerbockers The 16 3 - 4
10 september om 14:30 HFC ’15 3 – Grijpskerk 3 9 - 4
14 mei om 14:00 Grijpskerk 3 – Rottevalle 3 3 - 0
23 april om 12:30 TLC 2 – Grijpskerk 3 7 - 4
16 april om 14:00 Grijpskerk 3 – Boornbergum’80 2 4 - 6
09 april om 13:30 Harkemase Boys 4 – Grijpskerk 3 -
02 april om 14:50 Grijpskerk 3 – ONR 4 -
19 maart om 14:30 Grootegast Fc 3 – Grijpskerk 3 0 - 2
12 maart om 15:00 Grijpskerk 3 – Twijzel SC 2 3 - 1
20 februari om 14:00 Grijpskerk 3 – Pelikaan S 3 2 - 0
13 februari om 14:30 Blue Boys 2 – Grijpskerk 3 3 - 1
19 december om 17:00 Pelikaan S 3 – Grijpskerk 3 0 - 2
19 december om 14:00 Grijpskerk 3 – TLC 2 4 - 3
12 december om 12:30 Grijpskerk 3 – S.V. Haulerwijk 2 1 - 1
28 november om 14:30 Boornbergum’80 2 – Grijpskerk 3 1 - 1
14 november om 14:00 Grijpskerk 3 – Harkemase Boys 4 3 - 1
07 november om 14:30 ONR 4 – Grijpskerk 3 8 - 1
31 oktober om 14:30 Grijpskerk 3 – Grootegast Fc 3 1 - 4
24 oktober om 14:30 NEC Delfzijl 4 – Grijpskerk 3 1 - 1
17 oktober om 12:00 Twijzel SC 2 – Grijpskerk 3 14 - 2
10 oktober om 14:30 Grijpskerk 3 – Blue Boys 2 1 - 5
26 september om 13:00 S.V. Haulerwijk 2 – Grijpskerk 3 4 - 5
12 september om 14:30 Rottevalle 3 – Grijpskerk 3 2 - 2
03 september om 18:45 Grijpskerk 3 – OKVC 2 3 - 2
29 augustus om 14:30 Grijpskerk 3 – Grootegast Fc 5 5 - 0
25 augustus om 18:45 Grijpskerk 2 – Fean’58 3 - 0
22 augustus om 15:00 VEV’67 6 – Grijpskerk 3 2 - 2

Stand