Grijpskerk 4

Grijpskerk 4 en Grijpskerk 5 komen in het seizoen 2022 – 2023 uit in de reserve 5e klasse. In het menu rechts kunt u navigeren naar de stand, de uitslagen en het programma van Grijpskerk 4.

Indeling competitie:

SV Bedum 6
Grijpskerk 4 en Grijpskerk 5
vv Zeester 2 Zoutkamp
Aduard 2000 3
De Lauwers 2 Warfstermolen
Warffum 2
SC Loppersum 4
Fc Grootegast 4
Rood Zwart Baflo 2
SIOS 2 Sauwerd
OKVC 2 Oldehove

 

 

Spelers Grijpskerk 4 en 5:

Bert Reitsema

Danny Gast

Dennis Banga

Dennis Tiekstra

Dennis van der Sluis

Halbe Bremer

Jesse Oostenbrink

Johan Wolthuis

Johan van Straaten

Joni Oosterhof

Julian Molema

Lars Hofstee

Lukas van Es

Mark Schreurs

Mathijn Cazemier

Melvin van der Wal

Niels Tjoelker

Oussama Hamrouni

Rick Bremer

Ronny Hoolsema

Rudy Houkema

Rutger Haan

Sebastiaan Leijenaar

Siert Bremer

Sietse Dijkema

Sipke van der Vaart

Sven van Dijk

Wilco Mulder

Ömer Dikyol

Kyan Helmhout

Daan Arkema

Niels van der Veen

Ricardo van Gils

Matthijs Venema

Matthijs Roorda

 

 

 

Harry Boonstra trainer 06-52398512

Huidige team
Grijpskerk 3, Grijpskerk 4, Grijpskerk 5

Er zijn geen nieuwsberichten gevonden

Programma

01 oktober om 14:30 Fc. Grootegast 4 – Grijpskerk 4
08 oktober om 16:00 SC Loppersum 4 – Grijpskerk 4
15 oktober om 12:15 vv Zeester 2 – Grijpskerk 4
29 oktober om 12:00 SIOS 2 – Grijpskerk 4
29 oktober om 15:00 vv Winsum 5 – Grijpskerk 4
05 november om 14:00 Grijpskerk 4 – Warffum 2
12 november om 14:30 De Lauwers 2 – Grijpskerk 4
26 november om 13:30 OKVC 2 – Grijpskerk 4
03 december om 14:00 Grijpskerk 4 – Rood Zwart Baflo 2
10 december om 12:30 SV Bedum 6 – Grijpskerk 4
28 januari om 14:00 Grijpskerk 4 – Aduard 2000 3
04 februari om 14:30 Grijpskerk 5 – Grijpskerk 4
11 februari om 14:00 Grijpskerk 4 – Fc. Grootegast 4
18 februari om 14:30 Grijpskerk 4 – SC Loppersum 4
11 maart om 14:00 Grijpskerk 4 – vv Zeester 2
18 maart om 14:00 Grijpskerk 4 – vv Winsum 5
18 maart om 14:00 Grijpskerk 4 – SIOS 2
25 maart om 12:30 Warffum 2 – Grijpskerk 4
01 april om 14:00 Grijpskerk 4 – De Lauwers 2
15 april om 14:30 Aduard 2000 3 – Grijpskerk 4
22 april om 14:00 Grijpskerk 4 – OKVC 2
13 mei om 12:30 Rood Zwart Baflo 2 – Grijpskerk 4
20 mei om 14:00 Grijpskerk 4 – SV Bedum 6

Uitslagen

24 september om 15:30 Grijpskerk 4 – Grijpskerk 5 2 - 2
04 juni om 14:30 Grijpskerk 4 – Oosterparkers 2 3 - 0
28 mei om 13:30 Grijpskerk 4 – HFC 15 5 4 - 1
14 mei om 14:00 Grijpskerk 4 – SV Bedum 5 10 - 1
07 mei om 14:00 Grijpskerk 4 – SIOS 2 8 - 1
23 april om 12:00 Potetos 5 – Grijpskerk 4 0 - 5
16 april om 14:30 SV Bedum 5 – Grijpskerk 4 0 - 2
09 april om 14:00 Grijpskerk 4 – Lycurgus 14 3 - 0
26 maart om 16:45 Grijpskerk 4 – VVK 4 (zat) 8 - 0
12 maart om 12:30 Lycurgus 15 – Grijpskerk 4 0 - 6
26 februari om 17:00 VVK 4 (zat) – Grijpskerk 4 0 - 8
22 januari om 14:30 S.F. Deinum 3 – Grijpskerk 4 -
18 december om 13:30 Grijpskerk 4 – Rood Zwart Baflo 2 5 - 1
11 december om 13:30 Grijpskerk 4 – Potetos 5 6 - 1
04 december om 13:00 Oosterparkers 2 – Grijpskerk 4 2 - 2
17 november om 20:00 Grijpskerk 4 – vv Winsum 4 8 - 1
06 november om 14:30 Grijpskerk 4 – Lycurgus 15 3 - 0
30 oktober om 14:30 HFC 15 5 – Grijpskerk 4 1 - 5
16 oktober om 14:30 The Knickerbockers 16 – Grijpskerk 4 1 - 7
09 oktober om 14:00 Grijpskerk 4 – DVC Appingedam 3 11 - 0
02 oktober om 14:30 Niekerk 3 – Grijpskerk 4 3 - 6
25 september om 12:30 Grijpskerk 4 – De Lauwers 2 -
18 september om 12:30 Lycurgus 14 – Grijpskerk 4 0 - 14
04 september om 14:30 TLC 2 – Grijpskerk 4 0 - 10
21 november om 10:15 The Knickerbockers 17 – Grijpskerk 4 -
14 november om 14:00 Grijpskerk 4 – OKVC 2 -
07 november om 14:00 Grijpskerk 4 – RWF 4 -
31 oktober om 14:30 Zuidhorn 5 – Grijpskerk 4 -
24 oktober om 14:00 Grijpskerk 4 – Lycurgus 9 -
10 oktober om 14:30 Gruno 5 – Grijpskerk 4 3 - 1
03 oktober om 14:00 Grijpskerk 4 – Amicitia VMC 6 1 - 4
26 september om 14:30 TLC 2 – Grijpskerk 4 0 - 1
19 september om 14:00 Grijpskerk 4 – VEV67 5 3 - 3
12 september om 16:00 Grijpskerk 4 – HFC 15 3 2 - 3
05 september om 14:30 Grijpskerk 4 – Niekerk 3 4 - 0
04 april om 12:45 t Fean58 3 – Grijpskerk 4 -
14 maart om 13:00 Grijpskerk 4 – Harkemase Boys 5 -
29 februari om 14:30 Grijpskerk 4 – Harkema Opeinde 3 4 - 0
15 februari om 14:00 Drogeham 2 – Grijpskerk 4 2 - 4
08 februari om 14:30 Kollum 4 – Grijpskerk 4 1 - 11
01 februari om 13:00 Grijpskerk 4 – Drogeham 2 3 - 2
25 januari om 12:30 VEV67 5 – Grijpskerk 4 3 - 0
18 januari om 14:30 Roden 2 za. – Grijpskerk 4 5 - 1
07 december om 14:30 Niekerk 3 – Grijpskerk 4 1 - 1
30 november om 13:00 Grijpskerk 4 – t Fean58 3 7 - 1
16 november om 13:15 Harkema Opeinde 3 – Grijpskerk 4 0 - 0
02 november om 13:00 Grijpskerk 4 – Kollum 4 6 - 4
26 oktober om 13:30 Harkemase Boys 5 – Grijpskerk 4 1 - 5
19 oktober om 14:00 Grijpskerk 4 – Fc. Grootegast 4 5 - 1
12 oktober om 14:00 Grijpskerk 4 – GSVV 3 5 - 0
28 september om 13:00 Grijpskerk 4 – ASC 2 4 - 3
14 september om 14:30 vv Zeester 3 – Grijpskerk 4 1 - 7
07 september om 14:30 Grijpskerk 4 – OKVC 2 8 - 0
31 augustus om 14:30 VVSV 09 1 – Grijpskerk 4 2 - 0
01 juni om 14:00 Grijpskerk 3 – GEO 2 3 - 0
25 mei om 17:00 The Knickerbockers 16 – Grijpskerk 3 0 - 9
18 mei om 14:30 Grijpskerk 3 – Gorecht 5 3 - 0
11 mei om 13:00 Helpman 5 – Grijpskerk 3 1 - 7
13 april om 15:45 vv Winsum 6 – Grijpskerk 3 4 - 2
06 april om 14:00 Grijpskerk 3 – Fc. Grootegast 3 2 - 2
23 maart om 12:30 Lycurgus 9 – Grijpskerk 3 3 - 3
09 maart om 16:30 VVK 5 – Grijpskerk 3 0 - 2
23 februari om 12:00 GEO 2 – Grijpskerk 3 3 - 0
16 februari om 17:00 The Knickerbockers 17 – Grijpskerk 3 5 - 3
09 februari om 14:30 Grijpskerk 3 – Velocitas 1897 3 2 - 1
15 december om 15:00 Velocitas 1897 3 – Grijpskerk 3 2 - 2
08 december om 14:00 Grijpskerk 3 – vv Winsum 6 6 - 1
01 december om 14:45 Fc. Grootegast 3 – Grijpskerk 3 2 - 2
24 november om 14:00 Grijpskerk 3 – Lycurgus 9 2 - 3
10 november om 14:30 Grijpskerk 3 – VVK 5 3 - 1
03 november om 14:15 Grijpskerk 3 – Helpman 5 1 - 1
13 oktober om 14:00 Grijpskerk 3 – The Knickerbockers 16 1 - 0
06 oktober om 16:00 Gorecht 5 – Grijpskerk 3 1 - 0
29 september om 15:00 Grijpskerk 3 – The Knickerbockers 17 0 - 0
15 september om 12:15 Anjum 2 – Grijpskerk 3 6 - 1
08 september om 15:00 Grjipskerk 3 – Fc. Grootegast 4 0 - 2
01 september om 14:30 t Fean58 4 – Grjipskerk 3 1 - 6
05 juni om 19:30 Grijpskerk 4 – OKVC 2 2 - 0
31 mei om 19:30 OKVC 2 – Grijpskerk 4 2 - 3
24 mei om 19:15 Grijpskerk 4 – Potetos 6 4 - 4
16 mei om 20:00 HFC 15 3 – Grijpskerk 4 2 - 1
12 mei om 13:30 Grijpskerk 4 – Potetos 5 1 - 2
03 mei om 19:15 Grijpskerk 4 – vv Winsum 4 5 - 2
21 april om 14:30 vv Winsum 4 – Grijpskerk 4 5 - 2
14 april om 15:00 NEC Delfzijl 7 – Grijpskerk 4 2 - 7
07 april om 14:00 Grijpskerk 4 – GVAV-Rapiditas 2 3 - 3
24 maart om 12:30 VVK 7 – Grijpskerk 4 0 - 1
17 maart om 14:00 Grijpskerk 4 – SV Bedum 6 1 - 2
10 maart om 14:30 The Knickerbockers 16 – Grijpskerk 4 1 - 2
24 februari om 14:00 Grijpskerk 4 – NEC Delfzijl 4 1 - 1
10 februari om 14:30 Lycurgus 11 – Grijpskerk 4 8 - 4
27 januari om 14:00 Grijpskerk 4 – VVK 7 0 - 1
16 december om 12:30 Middelstum 3 – Grijpskerk 4 1 - 5
09 december om 14:30 Grijpskerk 4 – HFC 15 3 5 - 5
11 november om 12:00 Potetos 5 – Grijpskerk 4 2 - 4
04 november om 14:00 Grijpskerk 4 – The Knickerbockers 16 3 - 0
28 oktober om 14:30 SV Bedum 6 – Grijpskerk 4 4 - 1
21 oktober om 14:00 Grijpskerk Grijpskerk 4 – Lycurgus 11 8 - 3
07 oktober om 16:30 Potetos 6 – Grijpskerk Grijpskerk 4 1 - 8
30 september om 12:30 GVAV-Rapiditas 2 – Grijpskerk Grijpskerk 4 7 - 1
23 september om 14:00 Grijpskerk Grijpskerk 4 – NEC Delfzijl 7 6 - 1
16 september om 14:00 Grijpskerk 4 – Grootegast Fc. 3 2 - 1
09 september om 14:00 Grijpskerk 4 – ASC 2 3 - 0
07 september om 19:30 Fean58 3 – Grijpskerk 4 2 - 4
20 mei om 14:30 Grijpskerk 4 – ONT 4 -
13 mei om 14:00 Grijpskerk 4 – Lauwers De 2 -
06 mei om 14:00 Grijpskerk 4 – Opende 3 -
29 april om 12:30 TLC 2 – Grijpskerk 4 -
22 april om 14:30 Be Quick D 5 – Grijpskerk 4 -
15 april om 13:30 Lauwers De 2 – Grijpskerk 4 -
08 april om 14:00 Grijpskerk 4 – Boornbergum’80 2 -
01 april om 14:30 Grootegast Fc 3 – Grijpskerk 4 -
25 maart om 14:00 Grijpskerk 4 – ONR 4 3 - 2
18 maart om 13:00 S.V. Haulerwijk 2 – Grijpskerk 4 -
11 maart om 14:00 Grijpskerk 4 – RWF 3 4 - 1
10 december om 14:00 Grijpskerk 4 – Griffioen De 3 0 - 4
26 november om 14:00 Grijpskerk 4 – TLC 2 4 - 0
19 november om 15:30 ONT 4 – Grijpskerk 4 3 - 2
12 november om 14:30 Opende 3 – Grijpskerk 4 1 - 1
05 november om 12:30 RWF 3 – Grijpskerk 4 1 - 3
29 oktober om 14:00 Grijpskerk 4 – Grootegast Fc 3 4 - 2
22 oktober om 12:30 ONR 4 – Grijpskerk 4 1 - 5
15 oktober om 13:30 Boornbergum’80 2 – Grijpskerk 4 4 - 3
08 oktober om 14:30 Grijpskerk 4 – S.V. Haulerwijk 2 2 - 2
24 september om 14:30 ONT 4 – Grijpskerk 4 -
17 september om 14:30 Grijpskerk 4 – Be Quick D 5 1 - 3
10 september om 14:00 Griffioen De 3 – Grijpskerk 4 3 - 2
03 september om 14:00 Grijpskerk 4 – Noordpool UFC 2 1 - 3
30 augustus om 18:45 Grijpskerk 4 – OKVC 2 5 - 0
27 augustus om 12:00 LEO FC 2 – Grijpskerk 4 5 - 1
31 mei om 19:00 Suameer 3 – Grijpskerk 4 -
14 mei om 14:30 Grijpskerk 4 – Waskemeer 4 1 - 3
30 april om 14:00 Griffioen De 4 – Grijpskerk 4 2 - 1
23 april om 14:30 ONT 5 – Grijpskerk 4 3 - 2
16 april om 14:30 Grijpskerk 4 – Suameer 3 0 - 6
09 april om 14:00 Donkerbroek 2 – Grijpskerk 4 9 - 1
02 april om 14:30 Grijpskerk 4 – Jubbega 2 3 - 7
12 maart om 15:00 Grijpskerk 4 – ODV 4 0 - 2
20 februari om 14:30 Grijpskerk 4 – Drachtster Boys 5 3 - 3
13 februari om 13:30 Blue Boys 3 – Grijpskerk 4 11 - 3
06 februari om 14:00 Jubbega 2 – Grijpskerk 4 3 - 1
12 december om 14:30 Grijpskerk 4 – LTC 6 4 - 4
05 december om 12:00 Boornbergum’80 3 – Grijpskerk 4 1 - 5
14 november om 14:30 Grijpskerk 4 – Donkerbroek 2 4 - 1
31 oktober om 14:30 Grijpskerk 4 – Griffioen De 4 3 - 1
17 oktober om 14:00 ODV 4 – Grijpskerk 4 6 - 3
10 oktober om 14:30 Grijpskerk 4 – Blue Boys 3 5 - 3
03 oktober om 14:30 Drachtster Boys 5 – Grijpskerk 4 9 - 2
26 september om 14:30 LTC 6 – Grijpskerk 4 0 - 7
19 september om 14:30 Grijpskerk 4 – Boornbergum’80 3 3 - 6
12 september om 14:30 Waskemeer 4 – Grijpskerk 4 1 - 1
05 september om 14:30 Grijpskerk 4 – ONT 5 0 - 4

Stand