01 mei om 20:00 | Fit Boys 3 – Grijpskerk 5 |
04 mei om 10:00 | Grijpskerk JO15-1 – SJO Broekster Walden JO15-1 |
04 mei om 10:30 | SJO STEO MO17-1 – Grijpskerk MO17-1 |
04 mei om 12:00 | Grijpskerk JO17-2 – VV Opende JO17-1 |
04 mei om 12:15 | Grijpskerk VR1 – ST TLC/Nieuw Roden VR1 |
04 mei om 12:15 | Amicitia VMC 2 – Grijpskerk 3 |
04 mei om 13:00 | Roden JO17-1 – Grijpskerk JO17-1 |
04 mei om 14:30 | Grijpskerk 6 – Fit Boys 4 |
04 mei om 15:00 | Achilles 1894 7 – Grijpskerk 5 |
01 mei om 20:00 | Fit Boys 3 – Grijpskerk 5 |
04 mei om 10:00 | Grijpskerk JO15-1 – SJO Broekster Walden JO15-1 |
04 mei om 10:30 | SJO STEO MO17-1 – Grijpskerk MO17-1 |
04 mei om 12:00 | Grijpskerk JO17-2 – VV Opende JO17-1 |
04 mei om 12:15 | Grijpskerk VR1 – ST TLC/Nieuw Roden VR1 |
04 mei om 12:15 | Amicitia VMC 2 – Grijpskerk 3 |
04 mei om 13:00 | Roden JO17-1 – Grijpskerk JO17-1 |
04 mei om 14:30 | Grijpskerk 6 – Fit Boys 4 |
04 mei om 15:00 | Achilles 1894 7 – Grijpskerk 5 |
10 mei om 19:30 | Velocitas 1897 45+1 – Grijpskerk 45+1 |
10 mei om 19:30 | De Wilper Boys 45+1 – Grijpskerk 45+1 |
10 mei om 20:00 | Zuidhorn VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 |
10 mei om 20:00 | Grijpskerk 45+1 – Groninger Boys 45+1 |
10 mei om 20:00 | Grijpskerk 45+1 – Fc. Grootegast 45+1 |
10 mei om 20:30 | Grijpskerk VR30+1 – ST Eenrum/Kloosterburen VR30+1 |
10 mei om 20:30 | Lycurgus 45+2 – Grijpskerk 45+1 |
10 mei om 20:30 | Marum 45+1 – Grijpskerk 45+1 |
10 mei om 21:00 | Grijpskerk 45+1 – SC Stadspark 45+1 |
10 mei om 21:30 | FC LEO VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 |
11 mei om 8:30 | Grijpskerk JO9-2JM – Kollum JO9-2 |
11 mei om 8:30 | Grijpskerk JO10-2 – ASC JO10-1JM |
11 mei om 8:30 | Grijpskerk JO12-1 – Peize JO12-1 |
11 mei om 8:45 | ONT JO8-2 – Grijpskerk JO8-2 |
11 mei om 9:00 | VV Opende JO17-1 – Grijpskerk JO17-2 |
11 mei om 9:00 | Oostergo JO15-1JM – Grijpskerk JO15-1 |
11 mei om 9:00 | Harkema Opeinde JO17-1 – Grijpskerk JO17-1 |
11 mei om 9:00 | Lycurgus JO9-2 – Grijpskerk JO9-1 |
11 mei om 10:15 | Grijpskerk MO17-1 – FC Lewenborg MO17-1 |
11 mei om 11:00 | Harkema Opeinde JO17-1 – Grijpskerk JO17-1 |
11 mei om 11:00 | Kollum JO10-1 – Grijpskerk JO10-1 |
11 mei om 12:00 | Grijpskerk 2 – Zuidhorn 2 |
11 mei om 12:15 | Grijpskerk 3 – Rolder Boys 2 (zat) |
11 mei om 12:15 | VC Trynwalden JO19-1 – Grijpskerk JO19-1 |
11 mei om 12:30 | ACV 10 – Grijpskerk 5 |
11 mei om 14:00 | Peize VR1 – Grijpskerk VR1 |
11 mei om 14:30 | Grijpskerk 1 – SV Bedum 1 |
11 mei om 17:00 | The Knickerbockers 11 – Grijpskerk 3 |
14 mei om 18:45 | Grijpskerk JO12-1 – Roden JO12-1 |
15 mei om 19:30 | Grijpskerk MO17-1 – SJO De Marne MO17-1 |
16 mei om 19:00 | Aduard 2000 JO15-1 – Grijpskerk JO15-1 |
18 mei om 8:30 | Grijpskerk JO17-2 – ST Rottevalle/Houtigehage JO17-1 |
18 mei om 8:30 | Grijpskerk JO13-2 – Corenos JO13-1 |
18 mei om 8:30 | Grijpskerk JO10-1 – SJO Broekster Walden JO10-1 |
18 mei om 8:30 | Grijpskerk JO11-1 – SJO Broekster Walden JO11-1 |
18 mei om 8:30 | Grijpskerk JO8-1 – Niekerk JO8-2JM |
18 mei om 9:00 | Grijpskerk JO8-2 – RWF JO8-2 |
18 mei om 9:00 | FC Surhústerfean JO12-1 – Grijpskerk JO12-1 |
18 mei om 9:00 | Zwaagwesteinde JO9-2 – Grijpskerk JO9-2JM |
18 mei om 10:15 | Grijpskerk JO15-1 – Kollum JO15-1 |
18 mei om 10:15 | Grijpskerk JO19-1 – Kollum JO19-1 |
18 mei om 10:30 | SC Bolsward JO13-1 – Grijpskerk JO13-1d |
18 mei om 11:00 | Grijpskerk JO17-1 – Geel Wit JO17-1 |
18 mei om 11:00 | FC Surhústerfean JO10-3 – Grijpskerk JO10-2 |
18 mei om 11:40 | Grijpskerk JO17-1 – Geel Wit JO17-1 |
18 mei om 12:15 | Grijpskerk 3 – DVC Appingedam 3 |
18 mei om 12:30 | Grijpskerk VR1 – Aduard 2000 VR1 |
18 mei om 12:45 | Groen Geel 3 – Grijpskerk 3 |
18 mei om 14:30 | Grijpskerk 4 – SV Bedum 6 |
18 mei om 14:30 | Grijpskerk 5 – LTC 5 |
18 mei om 14:30 | V.V. Westerkwartier 3 – Grijpskerk 6 |
18 mei om 15:00 | FC Lewenborg 1 – Grijpskerk 1 |
21 mei om 19:00 | Rolder Boys 2 (zat) – Grijpskerk 3 |
22 mei om 19:30 | Asser Boys 3 – Grijpskerk 5 |
22 mei om 19:30 | Grijpskerk JO13-1 – Lac Frisia |
24 mei om 19:30 | Groninger Boys 45+1 – Grijpskerk 45+1 |
24 mei om 19:30 | Fc. Grootegast 45+1 – Grijpskerk 45+1 |
24 mei om 20:00 | Grijpskerk 45+1 – Lycurgus 45+2 |
24 mei om 20:00 | Grijpskerk VR30+1 – FC LEO VR30+1 |
24 mei om 20:00 | Grijpskerk 45+1 – Marum 45+1 |
24 mei om 21:00 | SC Stadspark 45+1 – Grijpskerk 45+1 |
24 mei om 21:00 | Zuidhorn VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 |
24 mei om 21:30 | Grijpskerk 45+1 – Velocitas 1897 45+1 |
24 mei om 21:30 | Grijpskerk VR30+1 – ST Eenrum/Kloosterburen VR30+1 |
24 mei om 21:30 | Grijpskerk 45+1 – De Wilper Boys 45+1 |
25 mei om 9:45 | Grijpskerk JO19-1 – Hardegarijp JO19-1 |
25 mei om 10:00 | Grijpskerk JO13-1 – Flevo Boys JO13-1 |
25 mei om 10:30 | Noordpool-U.F.C. MO17-1 – Grijpskerk MO17-1 |
25 mei om 11:00 | Roden JO15-1 – Grijpskerk JO15-1 |
25 mei om 12:00 | Grijpskerk 2 – Velocitas 1897 2 |
25 mei om 12:00 | ONB JO17-1 – Grijpskerk JO17-2 |
25 mei om 14:30 | Grijpskerk 1 – Noordscheschut 1 |
25 mei om 14:30 | SC Loppersum 3 – Grijpskerk 4 |
25 mei om 15:00 | LAC Frisia 1883 JO11-1 – Grijpskerk JO11-1 |
29 mei om 20:00 | ST SC Twijzel/SC Kootstertille JO19-1 – Grijpskerk JO19-1 |
01 mei om 20:00 | Fit Boys 3 – Grijpskerk 5 |
04 mei om 10:00 | Grijpskerk JO15-1 – SJO Broekster Walden JO15-1 |
04 mei om 10:30 | SJO STEO MO17-1 – Grijpskerk MO17-1 |
04 mei om 12:00 | Grijpskerk JO17-2 – VV Opende JO17-1 |
04 mei om 12:15 | Amicitia VMC 2 – Grijpskerk 3 |
04 mei om 12:15 | Grijpskerk VR1 – ST TLC/Nieuw Roden VR1 |
04 mei om 13:00 | Roden JO17-1 – Grijpskerk JO17-1 |
04 mei om 14:30 | Grijpskerk 6 – Fit Boys 4 |
04 mei om 15:00 | Achilles 1894 7 – Grijpskerk 5 |
10 mei om 19:30 | Velocitas 1897 45+1 – Grijpskerk 45+1 |
10 mei om 19:30 | De Wilper Boys 45+1 – Grijpskerk 45+1 |
10 mei om 20:00 | Grijpskerk 45+1 – Fc. Grootegast 45+1 |
10 mei om 20:00 | Grijpskerk 45+1 – Groninger Boys 45+1 |
10 mei om 20:00 | Zuidhorn VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 |
10 mei om 20:30 | Grijpskerk VR30+1 – ST Eenrum/Kloosterburen VR30+1 |
10 mei om 20:30 | Lycurgus 45+2 – Grijpskerk 45+1 |
10 mei om 20:30 | Marum 45+1 – Grijpskerk 45+1 |
10 mei om 21:00 | Grijpskerk 45+1 – SC Stadspark 45+1 |
10 mei om 21:30 | FC LEO VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 |
11 mei om 8:30 | Grijpskerk JO9-2JM – Kollum JO9-2 |
11 mei om 8:30 | Grijpskerk JO10-2 – ASC JO10-1JM |
11 mei om 8:30 | Grijpskerk JO12-1 – Peize JO12-1 |
11 mei om 8:45 | ONT JO8-2 – Grijpskerk JO8-2 |
11 mei om 9:00 | Oostergo JO15-1JM – Grijpskerk JO15-1 |
11 mei om 9:00 | Harkema Opeinde JO17-1 – Grijpskerk JO17-1 |
11 mei om 9:00 | Lycurgus JO9-2 – Grijpskerk JO9-1 |
11 mei om 9:00 | VV Opende JO17-1 – Grijpskerk JO17-2 |
11 mei om 10:15 | Grijpskerk MO17-1 – FC Lewenborg MO17-1 |
11 mei om 11:00 | Harkema Opeinde JO17-1 – Grijpskerk JO17-1 |
11 mei om 11:00 | Kollum JO10-1 – Grijpskerk JO10-1 |
11 mei om 12:00 | Grijpskerk 2 – Zuidhorn 2 |
11 mei om 12:15 | VC Trynwalden JO19-1 – Grijpskerk JO19-1 |
11 mei om 12:15 | Grijpskerk 3 – Rolder Boys 2 (zat) |
11 mei om 12:30 | ACV 10 – Grijpskerk 5 |
11 mei om 14:00 | Peize VR1 – Grijpskerk VR1 |
11 mei om 14:30 | Grijpskerk 1 – SV Bedum 1 |
11 mei om 17:00 | The Knickerbockers 11 – Grijpskerk 3 |
14 mei om 18:45 | Grijpskerk JO12-1 – Roden JO12-1 |
15 mei om 19:30 | Grijpskerk MO17-1 – SJO De Marne MO17-1 |
16 mei om 19:00 | Aduard 2000 JO15-1 – Grijpskerk JO15-1 |
18 mei om 8:30 | Grijpskerk JO8-1 – Niekerk JO8-2JM |
18 mei om 8:30 | Grijpskerk JO11-1 – SJO Broekster Walden JO11-1 |
18 mei om 8:30 | Grijpskerk JO13-2 – Corenos JO13-1 |
18 mei om 8:30 | Grijpskerk JO10-1 – SJO Broekster Walden JO10-1 |
18 mei om 8:30 | Grijpskerk JO17-2 – ST Rottevalle/Houtigehage JO17-1 |
18 mei om 9:00 | Grijpskerk JO8-2 – RWF JO8-2 |
18 mei om 9:00 | FC Surhústerfean JO12-1 – Grijpskerk JO12-1 |
18 mei om 9:00 | Zwaagwesteinde JO9-2 – Grijpskerk JO9-2JM |
18 mei om 10:15 | Grijpskerk JO15-1 – Kollum JO15-1 |
18 mei om 10:15 | Grijpskerk JO19-1 – Kollum JO19-1 |
18 mei om 10:30 | SC Bolsward JO13-1 – Grijpskerk JO13-1d |
18 mei om 11:00 | Grijpskerk JO17-1 – Geel Wit JO17-1 |
18 mei om 11:00 | FC Surhústerfean JO10-3 – Grijpskerk JO10-2 |
18 mei om 11:40 | Grijpskerk JO17-1 – Geel Wit JO17-1 |
18 mei om 12:15 | Grijpskerk 3 – DVC Appingedam 3 |
18 mei om 12:30 | Grijpskerk VR1 – Aduard 2000 VR1 |
18 mei om 12:45 | Groen Geel 3 – Grijpskerk 3 |
18 mei om 14:30 | Grijpskerk 4 – SV Bedum 6 |
18 mei om 14:30 | Grijpskerk 5 – LTC 5 |
18 mei om 14:30 | V.V. Westerkwartier 3 – Grijpskerk 6 |
18 mei om 15:00 | FC Lewenborg 1 – Grijpskerk 1 |
21 mei om 19:00 | Rolder Boys 2 (zat) – Grijpskerk 3 |
22 mei om 19:30 | Asser Boys 3 – Grijpskerk 5 |
22 mei om 19:30 | Grijpskerk JO13-1 – Lac Frisia |
24 mei om 19:30 | Groninger Boys 45+1 – Grijpskerk 45+1 |
24 mei om 19:30 | Fc. Grootegast 45+1 – Grijpskerk 45+1 |
24 mei om 20:00 | Grijpskerk 45+1 – Lycurgus 45+2 |
24 mei om 20:00 | Grijpskerk VR30+1 – FC LEO VR30+1 |
24 mei om 20:00 | Grijpskerk 45+1 – Marum 45+1 |
24 mei om 21:00 | SC Stadspark 45+1 – Grijpskerk 45+1 |
24 mei om 21:00 | Zuidhorn VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 |
24 mei om 21:30 | Grijpskerk 45+1 – Velocitas 1897 45+1 |
24 mei om 21:30 | Grijpskerk VR30+1 – ST Eenrum/Kloosterburen VR30+1 |
24 mei om 21:30 | Grijpskerk 45+1 – De Wilper Boys 45+1 |
25 mei om 9:45 | Grijpskerk JO19-1 – Hardegarijp JO19-1 |
25 mei om 10:00 | Grijpskerk JO13-1 – Flevo Boys JO13-1 |
25 mei om 10:30 | Noordpool-U.F.C. MO17-1 – Grijpskerk MO17-1 |
25 mei om 11:00 | Roden JO15-1 – Grijpskerk JO15-1 |
25 mei om 12:00 | Grijpskerk 2 – Velocitas 1897 2 |
25 mei om 12:00 | ONB JO17-1 – Grijpskerk JO17-2 |
25 mei om 14:30 | Grijpskerk 1 – Noordscheschut 1 |
25 mei om 14:30 | SC Loppersum 3 – Grijpskerk 4 |
25 mei om 15:00 | LAC Frisia 1883 JO11-1 – Grijpskerk JO11-1 |
29 mei om 20:00 | ST SC Twijzel/SC Kootstertille JO19-1 – Grijpskerk JO19-1 |
06 juni om 20:00 | Grijpskerk 3 – Amicitia VMC 2 |
08 juni om 9:00 | ODV JO15-1 – Grijpskerk JO15-1 |
08 juni om 12:15 | Grijpskerk 3 – ACV 3 |