Grijpskerk 6

Grijpskerk 6 komt in het seizoen 2022–2023 uit in de reserve 6e klasse. In het menu rechts kunt u navigeren naar de stand, de uitslagen en het programma van Grijpskerk 6.

Indeling competitie:

Aduard 2000 4
Eenrum 2
vv Zeester 3 Zoutkamp
Grijpskerk 6
Pelikaan S 4 Oostwold
Rood Zwart Baflo 3
Niekerk 3
VVSV’09 2 Ulrum
Warffum 3
VV Westerkwartier 2 Niebert
FC LEO 2 Leens
Zuidhorn 6

 

 

 

Gert Schuurman leider

Huidige team
Grijpskerk 6, Grijpskerk JO15-1

Luit Geerligs leider

Huidige team
Grijpskerk 6

Grijpskerk 6

Speler
Ferdie Pelster
Thomas Pettinga
Rik Sietsma
Gert-Jan Keizer
Luit Geerligs
Milan de Wolf
Martin Koenes
Martijn Steenbergen
Gert Schuurman
Pieter Faber
Patrick van Dellen
Nico Roorda
Rick Baar
Theo Bijleveld
Erik Santema
Anne van Leeuwen
Jeroen Brouwers
Jacob de Boer
Tony Dam

Er zijn geen nieuwsberichten gevonden

Programma

08 oktober om 14:00 Grijpskerk 6 – FC LEO 2
15 oktober om 14:30 Zuidhorn 6 – Grijpskerk 6
29 oktober om 14:30 Grijpskerk 6 – Warffum 3
12 november om 14:30 Grijpskerk 6 – Rood Zwart Baflo 3
26 november om 14:30 Grijpskerk 6 – vv Zeester 3
03 december om 13:00 Eenrum 2 – Grijpskerk 6
10 december om 14:30 Grijpskerk 6 – Middelstum 4
10 december om 14:30 Grijpskerk 6 – Niekerk 3
28 januari om 10:30 Pelikaan S 4 – Grijpskerk 6
04 februari om 12:30 V.V. Westerkwartier 2 – Grijpskerk 6
11 februari om 14:30 Grijpskerk 6 – Aduard 2000 4
18 februari om 12:30 FC LEO 2 – Grijpskerk 6
11 maart om 14:30 Grijpskerk 6 – Zuidhorn 6
18 maart om 14:30 Warffum 3 – Grijpskerk 6
01 april om 14:30 Rood Zwart Baflo 3 – Grijpskerk 6
15 april om 14:30 Grijpskerk 6 – Pelikaan S 4
22 april om 14:30 vv Zeester 3 – Grijpskerk 6
13 mei om 14:30 Grijpskerk 6 – Eenrum 2
20 mei om 14:30 Middelstum 4 – Grijpskerk 6
20 mei om 14:30 Niekerk 3 – Grijpskerk 6

Uitslagen

01 oktober om 16:15 Aduard 2000 4 – Grijpskerk 6 2 - 3
24 september om 13:45 Grijpskerk 6 – V.V. Westerkwartier 2 3 - 6
02 juni om 19:30 Aduard 2000 3 – Grijpskerk 6 6 - 2
21 mei om 14:00 Drogeham 4 – Grijpskerk 6 1 - 3
19 mei om 19:00 Grijpskerk 6 – Friese Boys 3 1 - 3
30 april om 14:00 Grijpskerk 6 – Niekerk 4 4 - 1
23 april om 14:30 V.V. Westerkwartier 3 – Grijpskerk 6 1 - 4
26 maart om 14:30 Grijpskerk 6 – V.V. Westerkwartier 3 8 - 3
19 maart om 14:00 VV Opende 3 – Grijpskerk 6 6 - 5
12 maart om 15:15 Grijpskerk 6 – Zuidhorn 4 0 - 3
05 maart om 14:30 Fc. Grootegast 5 – Grijpskerk 6 1 - 5
26 februari om 14:00 Niekerk 4 – Grijpskerk 6 8 - 3
11 december om 14:00 VEV67 6 – Grijpskerk 6 3 - 7
20 november om 14:30 Grijpskerk 6 – Drogeham 4 3 - 1
06 november om 14:30 Zuidhorn 4 – Grijpskerk 6 3 - 3
30 oktober om 14:30 Grijpskerk 6 – Fc. Grootegast 5 1 - 8
09 oktober om 14:00 Friese Boys 3 – Grijpskerk 6 3 - 3
25 september om 14:30 Grijpskerk 6 – Aduard 2000 3 3 - 1
11 september om 14:45 Grijpskerk 6 – VV Opende 3 1 - 4
28 november om 13:30 De Lauwers 2 – Grijpskerk 6 -
21 november om 14:30 Grijpskerk 6 – Aduard 2000 3 -
07 november om 14:30 Aduard 2000 4 – Grijpskerk 6 -
31 oktober om 14:30 Grijpskerk 6 – Niekerk 4 -
24 oktober om 14:30 vv Zeester 3 – Grijpskerk 6 -
17 oktober om 14:00 VVSV 09 2 – Grijpskerk 6 -
10 oktober om 15:00 Grijpskerk 6 – Lycurgus 17 1 - 9
03 oktober om 14:30 Ezinge 2 – Grijpskerk 6 4 - 2
26 september om 14:30 Grijpskerk 6 – OKVC 3 1 - 4
12 september om 14:00 Kollum 5 – Grijpskerk 6 3 - 4

Stand