Grijpskerk 45+1

Grijpskerk 45+ komt in het seizoen 2023-2024 uit in de 1e klasse -36. In het menu rechts kunt u navigeren naar de stand, de uitslagen en het programma van Grijpskerk 45+.

Jeen Broeils leider 06-13505453

Huidige team
Grijpskerk 1, Grijpskerk 45+1

Grijpskerk 45+

Speler
Atze Brander
Erik Doesburg
Gert Schuurman
Ite Hoolsema
Jan Wieger de With
Jeen Broeils
Luit Fledderus
Rik Sietsma
Ron de Boer
Sjouke Dijkstra
Theo Venema

Er zijn geen nieuwsberichten gevonden

Programma

01 maart om 19:30 Grijpskerk 45+1 – Fc. Grootegast 45+1
01 maart om 20:00 Ezinge 45+1 – Grijpskerk 45+1
01 maart om 20:30 Grijpskerk 45+1 – VV Opende 45+1
01 maart om 21:30 OKVC 45+1 – Grijpskerk 45+1
15 maart om 20:00 Lycurgus 45+2 – Grijpskerk 45+1
15 maart om 20:30 Grijpskerk 45+1 – SC Stadspark 45+1
15 maart om 21:00 Velocitas 1897 45+1 – Grijpskerk 45+1
15 maart om 21:30 Grijpskerk 45+1 – Groninger Boys 45+1
05 april om 19:30 Grijpskerk 45+1 – Groninger Boys 45+1
05 april om 20:00 SC Stadspark 45+1 – Grijpskerk 45+1
05 april om 20:30 Grijpskerk 45+1 – Velocitas 1897 45+1
05 april om 21:30 Lycurgus 45+2 – Grijpskerk 45+1
19 april om 19:45 Grijpskerk 45+1 – SC Stadspark 45+1
19 april om 20:45 Groninger Boys 45+1 – Grijpskerk 45+1
19 april om 21:15 Grijpskerk 45+1 – Lycurgus 45+2
19 april om 21:45 Velocitas 1897 45+1 – Grijpskerk 45+1
10 mei om 19:30 Velocitas 1897 45+1 – Grijpskerk 45+1
10 mei om 20:00 Grijpskerk 45+1 – Groninger Boys 45+1
10 mei om 20:30 Lycurgus 45+2 – Grijpskerk 45+1
10 mei om 21:00 Grijpskerk 45+1 – SC Stadspark 45+1
24 mei om 19:30 Groninger Boys 45+1 – Grijpskerk 45+1
24 mei om 20:00 Grijpskerk 45+1 – Lycurgus 45+2
24 mei om 21:00 SC Stadspark 45+1 – Grijpskerk 45+1
24 mei om 21:30 Grijpskerk 45+1 – Velocitas 1897 45+1

Uitslagen

17 november om 21:30 OKVC 45+1 – Grijpskerk 45+1 5 - 2
17 november om 20:30 Grijpskerk 45+1 – VV Opende 45+1 -
17 november om 20:00 Fc. Grootegast 45+1 – Grijpskerk 45+1 1 - 1
17 november om 19:30 Grijpskerk 45+1 – Ezinge 45+1 4 - 1
03 november om 21:30 OKVC 45+1 – Grijpskerk 45+1 3 - 0
03 november om 20:30 Grijpskerk 45+1 – Fc. Grootegast 45+1 3 - 0
03 november om 20:00 Ezinge 45+1 – Grijpskerk 45+1 0 - 2
03 november om 19:30 Grijpskerk 45+1 – VV Opende 45+1 0 - 1
06 oktober om 21:30 Grijpskerk 45+1 – VV Opende 45+1 1 - 1
06 oktober om 21:00 Ezinge 45+1 – Grijpskerk 45+1 0 - 3
06 oktober om 20:00 Grijpskerk 45+1 – OKVC 45+1 0 - 0
06 oktober om 19:30 Fc. Grootegast 45+1 – Grijpskerk 45+1 0 - 0
22 september om 21:30 Fc. Grootegast 45+1 – Grijpskerk 45+1 3 - 2
22 september om 20:30 Grijpskerk 45+1 – VV Opende 45+1 3 - 0
22 september om 20:00 Ezinge 45+1 – Grijpskerk 45+1 1 - 0
22 september om 19:30 Grijpskerk 45+1 – OKVC 45+1 1 - 2
26 mei om 21:30 Grijpskerk 45+1 – Niekerk 45+1 1 - 0
26 mei om 21:00 VV Opende 45+1 – Grijpskerk 45+1 0 - 3
26 mei om 20:00 Grijpskerk 45+1 – VEV67 45+3 1 - 1
26 mei om 19:30 Marum 45+1 – Grijpskerk 45+1 1 - 0
12 mei om 21:30 Grijpskerk 45+1 – Marum 45+1 1 - 2
12 mei om 21:00 Niekerk 45+1 – Grijpskerk 45+1 0 - 4
12 mei om 20:30 Grijpskerk 45+1 – VEV67 45+3 0 - 2
12 mei om 20:00 VV Opende 45+1 – Grijpskerk 45+1 2 - 3
21 april om 21:30 Grijpskerk 45+1 – Marum 45+1 0 - 2
21 april om 21:00 VEV67 45+3 – Grijpskerk 45+1 3 - 0
21 april om 20:30 Grijpskerk 45+1 – VV Opende 45+1 0 - 6
21 april om 20:00 Niekerk 45+1 – Grijpskerk 45+1 2 - 1
31 maart om 21:30 Grijpskerk 45+1 – VEV67 45+3 1 - 0
31 maart om 21:00 Niekerk 45+1 – Grijpskerk 45+1 0 - 3
31 maart om 20:30 Grijpskerk 45+1 – VV Opende 45+1 3 - 0
31 maart om 20:00 Marum 45+1 – Grijpskerk 45+1 1 - 4
17 maart om 21:30 Grijpskerk 45+1 – Marum 45+1 1 - 1
17 maart om 21:00 Niekerk 45+1 – Grijpskerk 45+1 0 - 3
17 maart om 20:30 Grijpskerk 45+1 – VV Opende 45+1 3 - 0
17 maart om 20:00 VEV67 45+3 – Grijpskerk 45+1 3 - 2
02 december om 20:30 Ezinge 45+1 – Grijpskerk 45+1 0 - 5
02 december om 20:00 Grijpskerk 45+1 – OKVC 45+1 0 - 1
02 december om 19:30 Niekerk 45+1 – Grijpskerk 45+1 2 - 3
18 november om 20:30 Niekerk 45+1 – Grijpskerk 45+1 1 - 0
18 november om 20:00 Grijpskerk 45+1 – Ezinge 45+1 6 - 2
18 november om 19:30 OKVC 45+1 – Grijpskerk 45+1 0 - 5
04 november om 20:30 Grijpskerk 45+1 – OKVC 45+1 3 - 0
04 november om 20:00 Niekerk 45+1 – Grijpskerk 45+1 1 - 1
04 november om 19:30 Grijpskerk 45+1 – Ezinge 45+1 1 - 1
23 september om 20:30 Ezinge 45+1 – Grijpskerk 45+1 0 - 6
23 september om 20:00 Grijpskerk 45+1 – Niekerk 45+1 3 - 3
23 september om 19:30 OKVC 45+1 – Grijpskerk 45+1 0 - 7
20 mei om 20:30 SV Bedum 45+2 – Grijpskerk 45+1 1 - 1
20 mei om 20:00 Grijpskerk 45+1 – Lycurgus 45+2 0 - 5
20 mei om 19:30 OKVC 45+1 – Grijpskerk 45+1 0 - 4
13 mei om 20:30 Lycurgus 45+2 – Grijpskerk 45+1 2 - 3
13 mei om 20:00 OKVC 45+1 – Grijpskerk 45+1 0 - 2
13 mei om 19:30 Grijpskerk 45+1 – SV Bedum 45+2 1 - 4
22 april om 21:30 Lycurgus 45+2 – Grijpskerk 45+1 -
22 april om 20:30 Grijpskerk 45+1 – OKVC 45+1 -
22 april om 20:30 Lycurgus 45+2 – Grijpskerk 45+1 1 - 4
22 april om 20:00 SV Bedum 45+2 – Grijpskerk 45+1 -
22 april om 20:00 SV Bedum 45+2 – Grijpskerk 45+1 3 - 1
22 april om 19:30 Grijpskerk 45+1 – OKVC 45+1 6 - 0
25 maart om 20:30 OKVC 45+1 – Grijpskerk 45+1 0 - 2
25 maart om 20:00 SV Bedum 45+2 – Grijpskerk 45+1 1 - 2
25 maart om 19:30 Grijpskerk 45+1 – Lycurgus 45+2 5 - 1
03 december om 20:40 Grijpskerk 45+1 – VV Opende 45+1 -
03 december om 19:50 OKVC 45+1 – Grijpskerk 45+1 -
03 december om 19:00 Fc. Grootegast 45+1 – Grijpskerk 45+1 -
05 november om 20:30 Grijpskerk 45+1 – OKVC 45+1 2 - 1
05 november om 20:00 Fc. Grootegast 45+1 – Grijpskerk 45+1 1 - 2
05 november om 19:30 VV Opende 45+1 – Grijpskerk 45+1 1 - 2
24 september om 20:30 Grijpskerk 45+1 – VV Opende 45+1 1 - 1
24 september om 20:00 Fc. Grootegast 45+1 – Grijpskerk 45+1 1 - 5
24 september om 19:30 OKVC 45+1 – Grijpskerk 45+1 2 - 1

Stand