30 maart om 9:00 |
Niekerk JO13-1 – Grijpskerk JO13-1d |
30 maart om 10:00 |
FC Lewenborg MO17-1 – Grijpskerk MO17-1 |
30 maart om 10:00 |
SIOS JO13-1JM – Grijpskerk JO13-2 |
30 maart om 10:00 |
Grijpskerk JO17-2 – Drachtster Boys JO17-5 |
30 maart om 10:30 |
Grijpskerk VR1 – Zevenhuizen VR2 |
30 maart om 10:30 |
Drachtster Boys JO19-2 – Grijpskerk JO19-1 |
30 maart om 12:15 |
LTC 5 – Grijpskerk 5 |
30 maart om 12:45 |
GRC Groningen 2 – Grijpskerk 3 |
30 maart om 14:30 |
Kollum 1 – Grijpskerk 1 |
30 maart om 14:30 |
Grijpskerk 6 – V.V. Westerkwartier 3 |
02 april om 18:45 |
Grijpskerk JO13-2 – vv Winsum JO13-3 |
03 april om 19:30 |
Grijpskerk JO19-1 – SJO Broekster Walden JO19-1 |
05 april om 19:30 |
Grijpskerk 45+1 – Groninger Boys 45+1 |
05 april om 19:30 |
ST Eenrum/Kloosterburen VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 |
05 april om 19:30 |
Grijpskerk 45+1 – Fc. Grootegast 45+1 |
05 april om 20:00 |
SC Stadspark 45+1 – Grijpskerk 45+1 |
05 april om 20:30 |
Grijpskerk 45+1 – Velocitas 1897 45+1 |
05 april om 20:30 |
FC LEO VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 |
05 april om 20:30 |
Grijpskerk 45+1 – De Wilper Boys 45+1 |
05 april om 21:00 |
Grijpskerk VR30+1 – Zuidhorn VR30+1 |
05 april om 21:30 |
Lycurgus 45+2 – Grijpskerk 45+1 |
05 april om 21:30 |
Marum 45+1 – Grijpskerk 45+1 |
06 april om 8:30 |
Grijpskerk JO10-2 – Marum JO10-2 |
06 april om 8:45 |
Be Quick D JO9-2JM – Grijpskerk JO9-2JM |
06 april om 9:00 |
Harkemase Boys JO8-1 – Grijpskerk JO8-2 |
06 april om 9:30 |
GSVV JO10-1 – Grijpskerk JO10-1 |
06 april om 9:55 |
Grijpskerk MO17-1 – SJO STEO MO17-1 |
06 april om 10:30 |
Drachten JO11-1 – Grijpskerk JO11-1 |
06 april om 10:30 |
Zuidhorn JO12-1 – Grijpskerk JO12-1 |
06 april om 10:45 |
Drachtster Boys JO17-5 – Grijpskerk JO17-2 |
06 april om 11:00 |
Monnik De JO13-1JM – Grijpskerk JO13-2 |
06 april om 11:00 |
Oosterparkers JO15-1 – Grijpskerk JO15-1 |
06 april om 12:00 |
Grijpskerk 2 – Marum 2 |
06 april om 12:30 |
Zevenhuizen VR2 – Grijpskerk VR1 |
06 april om 12:30 |
Grijpskerk 3 – FC Assen 2 |
06 april om 12:30 |
ST SC Twijzel/SC Kootstertille JO19-1 – Grijpskerk JO19-1 |
06 april om 12:30 |
Drachtster Boys JO17-4 – Grijpskerk JO17-2 |
06 april om 14:00 |
Niekerk 2 – Grijpskerk 3 |
06 april om 14:30 |
Grijpskerk 1 – LTC 1 |
06 april om 14:30 |
Grijpskerk 6 – ACV 9 |
06 april om 14:30 |
Fit Boys 3 – Grijpskerk 5 |
06 april om 14:30 |
Fc. Grootegast 5 – Grijpskerk 4 |
06 april om 15:00 |
Roden JO17-1 – Grijpskerk JO17-1 |
06 april om 15:00 |
Roden JO17-1 – Grijpskerk JO17-1 |
09 april om 19:30 |
Engelbert MO17-1 – Grijpskerk MO17-1 |
13 april om 8:30 |
Grijpskerk JO13-2 – Hoogezand JO13-4 |
13 april om 8:30 |
Grijpskerk JO11-1 – SJO DFC JO11-1 |
13 april om 8:30 |
Grijpskerk JO10-1 – Oostergo JO10-1 |
13 april om 8:30 |
Grijpskerk JO12-1 – Roden JO12-1 |
13 april om 8:30 |
Grijpskerk JO9-2JM – Anjum JO9-1 |
13 april om 8:30 |
Grijpskerk JO8-2 – Drachtster Boys JO8-3JM |
13 april om 9:00 |
CVVO JO13-1JM – Grijpskerk JO13-1d |
13 april om 10:15 |
Grijpskerk JO19-1 – Gorredijk JO19-1 |
13 april om 10:15 |
Grijpskerk JO15-1 – Drachten JO15-1 |
13 april om 10:30 |
Grijpskerk JO17-1 – Zwaagwesteinde JO17-1 |
13 april om 10:30 |
Zuidhorn JO9-2JM – Grijpskerk JO9-1 |
13 april om 10:45 |
Grijpskerk JO17-2 – Zwaagwesteinde JO17-2 |
13 april om 11:30 |
Drachten JO10-4 – Grijpskerk JO10-2 |
13 april om 12:00 |
Fc. Grootegast 2 – Grijpskerk 2 |
13 april om 12:30 |
Grijpskerk JO17-1 – Zwaagwesteinde JO17-1 |
13 april om 14:30 |
Grijpskerk 5 – Fit Boys 5 |
13 april om 14:30 |
Grijpskerk 4 – De Lauwers 2 |
13 april om 14:30 |
BSVV 4 – Grijpskerk 6 |
13 april om 15:00 |
Achilles 1894 1 – Grijpskerk 1 |
17 april om 19:15 |
Grijpskerk MO17-1 – vv Winsum MO17-1 |
18 april om 19:00 |
Grijpskerk 3 – TLC 2 |
19 april om 19:30 |
Grijpskerk VR30+1 – Zuidhorn VR30+1 |
19 april om 19:45 |
Grijpskerk 45+1 – SC Stadspark 45+1 |
19 april om 20:30 |
Fc. Grootegast 45+1 – Grijpskerk 45+1 |
19 april om 20:45 |
Groninger Boys 45+1 – Grijpskerk 45+1 |
19 april om 21:00 |
Grijpskerk VR30+1 – FC LEO VR30+1 |
19 april om 21:00 |
Grijpskerk 45+1 – Marum 45+1 |
19 april om 21:15 |
Grijpskerk 45+1 – Lycurgus 45+2 |
19 april om 21:30 |
ST Eenrum/Kloosterburen VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 |
19 april om 21:30 |
De Wilper Boys 45+1 – Grijpskerk 45+1 |
19 april om 21:45 |
Velocitas 1897 45+1 – Grijpskerk 45+1 |
20 april om 8:30 |
Grijpskerk JO10-2 – Fc. Grootegast JO10-1 |
20 april om 8:30 |
Grijpskerk JO11-1 – LAC Frisia 1883 JO11-6 |
20 april om 8:30 |
Grijpskerk JO12-1 – Velocitas 1897 JO12-1 |
20 april om 8:45 |
Eenrum JO8-1JM – Grijpskerk JO8-1 |
20 april om 9:00 |
ODV JO15-1 – Grijpskerk JO15-1 |
20 april om 9:35 |
Ropta Boys JO10-1 – Grijpskerk JO10-1 |
20 april om 10:15 |
Grijpskerk JO13-1d – SC Berlikum JO13-1 |
20 april om 10:15 |
Grijpskerk MO17-1 – Lycurgus MO17-1 |
20 april om 10:30 |
SJO WTTC JO19-1 – Grijpskerk JO19-1 |
20 april om 10:30 |
VVT JO9-1JM – Grijpskerk JO9-2JM |
20 april om 10:45 |
Roden JO9-3 – Grijpskerk JO9-1 |
20 april om 11:00 |
SJO Broekster Walden JO17-1 – Grijpskerk JO17-1 |
20 april om 11:00 |
Oosterparkers JO13-2 – Grijpskerk JO13-2 |
20 april om 11:00 |
SJO Broekster Walden JO17-1 – Grijpskerk JO17-1 |
20 april om 11:00 |
ODV JO8-1 – Grijpskerk JO8-2 |
20 april om 11:30 |
Buitenpost JO17-2 – Grijpskerk JO17-2 |
20 april om 12:15 |
Noordpool-U.F.C. 2 – Grijpskerk 4 |
20 april om 12:15 |
Grijpskerk 3 – GRC Groningen 2 |
20 april om 12:30 |
Pelikaan S 2 – Grijpskerk 3 |
20 april om 12:30 |
Zuidhorn VR2 – Grijpskerk VR1 |
20 april om 14:00 |
Asser Boys 3 – Grijpskerk 5 |
20 april om 14:30 |
Grijpskerk 1 – FC Wolvega 1 |
20 april om 14:30 |
Grijpskerk 6 – Zuidhorn 5 |
23 april om 18:45 |
Grijpskerk 3 – Amicitia VMC 2 |
04 mei om 10:00 |
Grijpskerk JO17-2 – VV Opende JO17-1 |
04 mei om 10:15 |
Grijpskerk JO15-1 – SJO Broekster Walden JO15-1 |
04 mei om 10:30 |
SJO STEO MO17-1 – Grijpskerk MO17-1 |
04 mei om 11:45 |
Grijpskerk VR1 – ST TLC/Nieuw Roden VR1 |
04 mei om 12:15 |
Amicitia VMC 2 – Grijpskerk 3 |
04 mei om 14:30 |
Grijpskerk 6 – Fit Boys 4 |
04 mei om 15:00 |
Achilles 1894 7 – Grijpskerk 5 |
10 mei om 19:30 |
Velocitas 1897 45+1 – Grijpskerk 45+1 |
10 mei om 19:30 |
De Wilper Boys 45+1 – Grijpskerk 45+1 |
10 mei om 20:00 |
Zuidhorn VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 |
10 mei om 20:00 |
Grijpskerk 45+1 – Groninger Boys 45+1 |
10 mei om 20:00 |
Grijpskerk 45+1 – Fc. Grootegast 45+1 |
10 mei om 20:30 |
Grijpskerk VR30+1 – ST Eenrum/Kloosterburen VR30+1 |
10 mei om 20:30 |
Lycurgus 45+2 – Grijpskerk 45+1 |
10 mei om 20:30 |
Marum 45+1 – Grijpskerk 45+1 |
10 mei om 21:00 |
Grijpskerk 45+1 – SC Stadspark 45+1 |
10 mei om 21:30 |
FC LEO VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 |
11 mei om 8:30 |
Grijpskerk JO9-2JM – Kollum JO9-2 |
11 mei om 8:30 |
Grijpskerk JO10-2 – ASC JO10-1JM |
11 mei om 8:30 |
Grijpskerk JO12-1 – Peize JO12-1 |
11 mei om 8:45 |
ONT JO8-2 – Grijpskerk JO8-2 |
11 mei om 9:00 |
VV Opende JO17-1 – Grijpskerk JO17-2 |
11 mei om 9:00 |
Oostergo JO15-1JM – Grijpskerk JO15-1 |
11 mei om 9:00 |
Zuidhorn JO13-3 – Grijpskerk JO13-2 |
11 mei om 9:00 |
Lycurgus JO9-2 – Grijpskerk JO9-1 |
11 mei om 10:15 |
Grijpskerk MO17-1 – FC Lewenborg MO17-1 |
11 mei om 11:00 |
Harkema Opeinde JO17-1 – Grijpskerk JO17-1 |
11 mei om 11:00 |
Harkema Opeinde JO17-1 – Grijpskerk JO17-1 |
11 mei om 11:00 |
Kollum JO10-1 – Grijpskerk JO10-1 |
11 mei om 12:00 |
Grijpskerk 2 – Zuidhorn 2 |
11 mei om 12:15 |
Grijpskerk 3 – Rolder Boys 2 (zat) |
11 mei om 12:15 |
VC Trynwalden JO19-1 – Grijpskerk JO19-1 |
11 mei om 12:20 |
LAC Frisia 1883 JO11-1 – Grijpskerk JO11-1 |
11 mei om 12:30 |
ACV 10 – Grijpskerk 5 |
11 mei om 14:00 |
Peize VR1 – Grijpskerk VR1 |
11 mei om 14:30 |
Grijpskerk 1 – SV Bedum 1 |
11 mei om 17:00 |
The Knickerbockers 11 – Grijpskerk 3 |
15 mei om 19:30 |
Grijpskerk MO17-1 – SJO De Marne MO17-1 |
16 mei om 19:00 |
Aduard 2000 JO15-1 – Grijpskerk JO15-1 |
18 mei om 8:30 |
Grijpskerk JO17-2 – ST Rottevalle/Houtigehage JO17-1 |
18 mei om 8:30 |
Grijpskerk JO13-2 – Corenos JO13-1 |
18 mei om 8:30 |
Grijpskerk JO10-1 – SJO Broekster Walden JO10-1 |
18 mei om 8:30 |
Grijpskerk JO11-1 – SJO Broekster Walden JO11-1 |
18 mei om 8:30 |
Grijpskerk JO8-1 – Niekerk JO8-2JM |
18 mei om 9:00 |
Grijpskerk JO8-2 – RWF JO8-2 |
18 mei om 9:00 |
FC Surhústerfean JO12-1 – Grijpskerk JO12-1 |
18 mei om 9:00 |
Zwaagwesteinde JO9-2 – Grijpskerk JO9-2JM |
18 mei om 10:15 |
Grijpskerk JO15-1 – Kollum JO15-1 |
18 mei om 10:15 |
Grijpskerk JO19-1 – Kollum JO19-1 |
18 mei om 10:30 |
SC Bolsward JO13-1 – Grijpskerk JO13-1d |
18 mei om 11:00 |
Grijpskerk JO17-1 – Geel Wit JO17-1 |
18 mei om 11:00 |
FC Surhústerfean JO10-3 – Grijpskerk JO10-2 |
18 mei om 11:40 |
Grijpskerk JO17-1 – Geel Wit JO17-1 |
18 mei om 12:15 |
Grijpskerk 3 – DVC Appingedam 3 |
18 mei om 12:30 |
Grijpskerk VR1 – Aduard 2000 VR1 |
18 mei om 14:30 |
Grijpskerk 4 – SV Bedum 6 |
18 mei om 14:30 |
Grijpskerk 5 – LTC 5 |
18 mei om 14:30 |
V.V. Westerkwartier 3 – Grijpskerk 6 |
18 mei om 15:00 |
FC Lewenborg 1 – Grijpskerk 1 |
18 mei om 17:15 |
Groen Geel 3 – Grijpskerk 3 |
21 mei om 19:00 |
Rolder Boys 2 (zat) – Grijpskerk 3 |
24 mei om 19:30 |
Groninger Boys 45+1 – Grijpskerk 45+1 |
24 mei om 19:30 |
Fc. Grootegast 45+1 – Grijpskerk 45+1 |
24 mei om 20:00 |
Grijpskerk 45+1 – Lycurgus 45+2 |
24 mei om 20:00 |
Grijpskerk VR30+1 – FC LEO VR30+1 |
24 mei om 20:00 |
Grijpskerk 45+1 – Marum 45+1 |
24 mei om 21:00 |
SC Stadspark 45+1 – Grijpskerk 45+1 |
24 mei om 21:00 |
Zuidhorn VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 |
24 mei om 21:30 |
Grijpskerk 45+1 – Velocitas 1897 45+1 |
24 mei om 21:30 |
Grijpskerk VR30+1 – ST Eenrum/Kloosterburen VR30+1 |
24 mei om 21:30 |
Grijpskerk 45+1 – De Wilper Boys 45+1 |
25 mei om 10:15 |
Grijpskerk JO19-1 – Hardegarijp JO19-1 |
25 mei om 10:30 |
Noordpool-U.F.C. MO17-1 – Grijpskerk MO17-1 |
25 mei om 10:45 |
Roden JO15-1 – Grijpskerk JO15-1 |
25 mei om 12:00 |
Grijpskerk 2 – Velocitas 1897 2 |
25 mei om 13:00 |
ONB JO17-1 – Grijpskerk JO17-2 |
25 mei om 14:30 |
Grijpskerk 1 – Noordscheschut 1 |
25 mei om 14:30 |
SC Loppersum 3 – Grijpskerk 4 |
08 juni om 12:15 |
Grijpskerk 3 – ACV 3 |