Sponsorloop op 8 mei: meld je aan

Sponsorloop
Behalve al het voetbalplezier is onze club ook veel inkomsten misgelopen dit seizoen. Daarom organiseren we een sponsorloop. Doe je mee?

Strik je veters!
Iedereen mag meedoen, of je nu speler, vrijwilliger of supporter bent van onze club. Het mooie daarbij is dat je niet alleen onze club helpt. Je maakt zelf ook kans op mooie prijzen van FC Groningen! Je kunt je aanmelden op Sponsorloop.nl:

Klik hier om je aan te melden: Ja, ik doe mee!

Coronaproof
De RIVM-richtlijnen zijn leidend. Jouw sponsors kunnen zich online aanmelden en digitaal (via iDeal) betalen. Helemaal coronaproof dus!

Zo werkt de Sponsorloop
Eerst gaan we met z’n allen op zoek naar sponsors. Nadat je bent aangemeld krijg je hiervoor een speciale actielink. Deze kun je naar iedereen doorsturen: familie, vrienden, buren, collega’s of wie je ook maar wilt. Sponsors kunnen zich vervolgens zelf aanmelden en betalen via jouw persoonlijk actielink. Dit kan tot 30 april.

De sponsorloop vindt plaats op zaterdag 8 mei, het exacte tijdstop volgt nog. De afstand is 1,5 kilometer en vindt plaats op het complex van de voetbalvereniging.

Meer informatie en direct aanmelden kan op sponsorloop.nl/vvgrijpskerk

Voor vragen over de sponsorloop kan je contract opnemen via etoxopeus@hotmail.com