Indeling senioren 2020-2021 dames en heren

Alle spelers spelen in een team. Vaak trainen verschillende teams met elkaar. In voorkomende gevallen (beschikbaarheid, blessures enz.) verwachten we dat spelers in het belang van de teams flexibel inzetbaar zijn. In de competitieweken bepaalt in de regel de technische commissie (tc) de teamsamenstelling voor de komende competitieronde. In de tc zijn de trainers en de leiders vertegenwoordigd.

Dames 30+

Angelique Kuperus

Esther Roorda

Akke Slagter-van der Veen

Esther Posthumus

Jacoba Geertsema

Ina v.d. Heide

Marjan Brouwers

Melissa Dijkman

Nina Pettinga-Lenstra

Mirjam de Vries

Aly Poelstra

Kim Zwart

Trainer/Leider: NTB.

 Heren

A-selectie  (1e en 2e, eventueel 3e elftal)

Uit deze lijst stellen de trainers en leiders van het 1e, 2e  (eventueel het 3e en 4e) de teams samen.

1. Dirk Jan Postma

2. Wouter Postma

3. Matthias Penninga

4. Stephan Reker

5. Pieter Kars v.d. Kamp

6. René Tillema

7. Jorn v.d. Wilt

8. Jesse Broeils

9. Erdem Yeni

10. Dajo Klunder

11. Jarno Eeuwema

12. Jorin de Boer

13. Joost Schoenmaker

14. Teie v.d. Hoek

15. Raymond Pietens

16. Luuk Schreurs

17. Julian Nauta

18. Ramon Cruiming (JO19)

19. Erik ‘t Hoen

20. Brian Tefi

21. Henk de Boer

22. Roy Visser

23. Jelle Schoenmaker

24. Rik Mollema

1e elftal

Trainer: Rinie Jurna 0620654328

Keeperstrainer: Patrick Siepel

Leiders/Grensrechter: Jeen Broeils (06-13505453); Ite Hoolsema (06-27474521); Wander Kooistra

Verzorgster: Froukje Veerman (06-2044444)

 B-Selectie  (hieruit worden het 2e en 3e elftal samengesteld en zo nodig het 1e)

1. Jordy Jorritsma

2. Jarwin Bouma

3. Marcel Bandringa

4. Jos Oosting

5. Ruud Oosting

6. Martijn Top

7. Rick Doesburg

8. Anne Stevens

9. Erwin Feitsma

10. Falco Vorenkamp

11. Robin Baar

12. Lukas van Es

2e elftal

Trainer: Harry Boonstra (06-52398512)

Leider: Bies Khoenkhoen (06-53882643)

Keeperstrainer: Patrick Siepel

Verzorgster: Froukje Veerman (06-2044444)

C-Selectie  (hieruit worden het 3e en 4e elftal samengesteld en zo nodig het 2e)

1. Milo v.t. Riet

2. Ronny Hoolsema

3. Dennis Banga

4. Dennis Ellens

5. Niels Tjoelker

6. Melvin v.d. Wal

7. Lars Hofstee

8. Jesse Oostenbrink

9. M. Miedema

10. Sipke v.d. Vaart

11. Rudy Houkema

12. Rutger Haan

13. Ilhan Aydin

14. Mark Schreurs

15. Menno Gerbens

16. Milan Khoenkhoen

17. Danny Gast

18. Murat Dikyol

19. Arjan Hamstra

20. Thom Hollemans

21. Dennis v.d. Sluis

22. Jasper Boersema

23. Joni Oosterhof

24. Mark Hoekstra

25. Richard Gjaltema

26. Martijn de Haan

Trainer: Harry Boonstra

Leiders 3e en 4e elftallen: Sipke v.d. Vaart en Geert Gast

5e elftal

1. Halbe Bremer

2. Siert Bremer

3. André Buiter

4. Dennis Tiekstra

5. Wilco Mulder

6. Geert de Vries

7. Sebastiaan Leijenaar

8. Erik Stevens

9. Dennis Tefi

10. Mike Smit

11. Peter Jan Kooijenga

12. Johan van Straten

13. Ömer Dikyol

14. Bert Reitsema

15. Albert Pietens

16. Sietse Zijlstra

17. Rick Bremer

18. Bjarne v. Diesen

19. Danny Khoenkhoen

Leider: Roel Visser (06-19168619)

6e elftal

1. Rick Baar

2. Pieter Faber

3. Gert Schuurman

4. Martin Koenes

5. Ferdie Pelster

6. Rik Sietsma

7. Martijn Steenbergen

8. Theo Bijleveld

9. Anne van Leeuwen

10. Milan Wolf

11. Luit Geerligs

12. Erik Santema

13. Gert-Jan Keizer

14. Tony Dam

15. Thomas Pettinga

16. Tjeerd Hazenberg

17. Jeroen Brouwers

18. Patrick van Dellen

19. Nico Roorda

20. Mathijn Cazemier

Leiders: Gert Schuurman (0594-211911) en Luit Geerligs

Heren 35+

1. Anthony Hogeveen

2. Arie Barendrecht

3. Dirk Riemersma

4. Emiel Pompstra

5. Jacob de Boer

6. Jeroen Brouwers

7. Edwin Bijlsma

8. Martin Agema

9. Peter van der Veen

10. Rene Bijlsma

11. Piet Jansen

12. Anne van Leeuwen

Leider: Edwin Bijlsma

 Heren 45+

1. Bert Martini

2. Sjouke Dijkstra

3. Erik Doesburg

4. Ron de Boer

5. Rick Baar

6. Theo Venema

7. Atze Brander

8. Jeen Broeils

9. Ite Hoolsema

10. Reinder Hamstra

11. Luit Fledderus

Leiders: Goffe Venema (06-15560299) en Jeen Broeils (06-13505453).