Tegenstander

Er zijn geen nieuwsberichten gevonden

Programma

21 oktober om 8:45 vv Winsum JO11-4 – Grijpskerk JO11-2
21 oktober om 9:00 vv Zeester JO11-1 – Grijpskerk JO11-3
21 oktober om 9:00 Grijpskerk JO9-1 – ONR JO9-3G
21 oktober om 10:30 Grijpskerk JO13-1 – ONR JO13-1
21 oktober om 12:30 Grijpskerk 3 – ONR 4
21 oktober om 14:00 Grijpskerk 4 – Lycurgus 11
21 oktober om 14:30 Dokkum 1 – Grijpskerk 1
28 oktober om 8:45 Grijpskerk JO9-1 – Lycurgus JO9-3G
28 oktober om 8:45 Grijpskerk JO11-1 – Be Quick D JO11-3
28 oktober om 8:45 Grijpskerk MO13-1 – Buitenpost MO13-1
28 oktober om 8:45 Harkemase Boys JO9-5 – Grijpskerk JO9-2
28 oktober om 10:00 GSVV JO11-1G – Grijpskerk JO11-3
28 oktober om 10:05 Grijpskerk JO15-2 – Kollum JO15-3
28 oktober om 10:15 VC Trynwalden MO17-1 – Grijpskerk MO17-1
28 oktober om 10:30 Marum JO17-1 – Grijpskerk JO17-1
28 oktober om 10:30 Lycurgus JO15-1 – Grijpskerk JO15-1
28 oktober om 10:30 ST FC Meppel/Alcides MO15-2 – Grijpskerk MO15-1
28 oktober om 10:35 Grijpskerk JO13-2 – Eenrum JO13-1G
28 oktober om 11:00 Roden JO13-1 – Grijpskerk JO13-1
28 oktober om 12:00 Grijpskerk 2 – Kollum 2
28 oktober om 12:00 Grijpskerk JO19-1 – Be Quick 1887 JO19-3
28 oktober om 12:30 Marum 4 – Grijpskerk 3
28 oktober om 14:30 Grijpskerk 1 – Minnertsga 1
28 oktober om 14:30 Grijpskerk 5 – Niekerk 3
28 oktober om 14:30 SV Bedum 6 – Grijpskerk 4
03 november om 19:30 Grijpskerk 35+1 – Lauwers De 35+1
03 november om 19:30 Grijpskerk 35+2 – SIOS 35+1
03 november om 19:30 Zuidhorn VR30+1 – Grijpskerk VR30+1
03 november om 19:30 Grootegast Fc. 35+1 – Grijpskerk 35+1
03 november om 20:00 Grijpskerk VR30+1 – Niekerk VR30+1
03 november om 20:00 Grijpskerk 35+2 – Aduard 2000 35+1
03 november om 20:00 SV Bedum 45+1 – Grijpskerk 45+1
03 november om 20:00 Zuidhorn 35+1 – Grijpskerk 35+1
03 november om 20:00 Grijpskerk 35+1 – Lauwers De 35+1
03 november om 20:30 Grijpskerk 45+1 – Winsum 45+1
03 november om 20:30 Grijpskerk 35+1 – Grootegast Fc. 35+1
03 november om 20:30 Zuidhorn 35+2 – Grijpskerk 35+2
03 november om 21:00 Winsum 45+4 – Grijpskerk 45+1
03 november om 21:00 Niekerk 35+1 – Grijpskerk 35+1
03 november om 21:30 Grijpskerk 45+1 – OKVC 45+1
03 november om 21:30 Grijpskerk 35+1 – Zuidhorn 35+1
04 november om 8:45 Grijpskerk JO11-2 – VVK JO11-2
04 november om 8:45 Grijpskerk MO17-1 – Drogeham MO17-1
04 november om 8:45 Grijpskerk JO11-3 – Houtigehage JO11-1
04 november om 8:45 Grijpskerk MO15-1 – HZVV MO15-2
04 november om 8:45 Grijpskerk JO9-2 – Marum JO9-3
04 november om 9:00 OKVC JO13-1 – Grijpskerk JO13-2
04 november om 9:00 Sweach De JO11-1 – Grijpskerk JO11-1
04 november om 9:00 Marum MO13-1 – Grijpskerk MO13-1
04 november om 9:15 Houtigehage JO15-1 – Grijpskerk JO15-2
04 november om 10:00 Peize JO9-2 – Grijpskerk JO9-1
04 november om 10:15 Grijpskerk JO11-2 – Groninger Boys JO11-2
04 november om 10:30 Grijpskerk JO13-1 – Zuidhorn JO13-2
04 november om 11:00 Oosterparkers JO19-1 – Grijpskerk JO19-1
04 november om 11:30 Grijpskerk JO15-1 – ACV JO15-2
04 november om 12:00 Grijpskerk JO17-1 – SJO Feanstars JO17-1
04 november om 12:30 Dokkum 2 – Grijpskerk 2
04 november om 14:00 Grijpskerk 4 – Knickerbockers The 16
04 november om 14:00 Grijpskerk 3 – Boerakker 2
04 november om 14:30 Kollum 1 – Grijpskerk 1
04 november om 14:30 GSVV 3 – Grijpskerk 5
11 november om 8:45 Grijpskerk JO9-1 – Aduard 2000 JO9-1G
11 november om 8:45 Grijpskerk JO11-3 – Buitenpost JO11-3
11 november om 8:45 Grijpskerk MO17-1 – Ropta Boys MO17-1
11 november om 8:45 Grijpskerk MO15-1 – Gomos MO15-1
11 november om 9:00 Opende JO9-2 – Grijpskerk JO9-2
11 november om 10:15 Grijpskerk JO11-2 – Zuidhorn JO11-4
11 november om 10:30 Grijpskerk JO13-2 – LEO FC JO13-1
11 november om 11:30 Grijpskerk JO15-2 – SJO Feanstars JO15-4
11 november om 12:00 Potetos 5 – Grijpskerk 4
11 november om 12:15 Grijpskerk JO17-1 – ONT JO17-1
11 november om 12:30 Grootegast Fc. JO13-1 – Grijpskerk JO13-1
11 november om 13:00 Peize JO15-1 – Grijpskerk JO15-1
11 november om 13:30 ONT MO13-1 – Grijpskerk MO13-1
11 november om 14:00 Oranje Nassau JO19-1 – Grijpskerk JO19-1
11 november om 14:15 Grijpskerk 3 – Zuidhorn 3
11 november om 14:30 Veenwouden SC 2 – Grijpskerk 2
11 november om 14:30 Zuidhorn 4 – Grijpskerk 5
11 november om 14:30 Winsum 1 – Grijpskerk 1
17 november om 19:30 Zuidhorn 35+1 – Grijpskerk 35+1
17 november om 20:00 Winsum 45+1 – Grijpskerk 45+1
17 november om 20:00 Grijpskerk 35+1 – Grootegast Fc. 35+1
17 november om 20:30 Grijpskerk 45+1 – SV Bedum 45+1
17 november om 20:30 Lauwers De 35+1 – Grijpskerk 35+1
17 november om 21:00 Winsum 45+4 – Grijpskerk 45+1
17 november om 21:00 Grijpskerk 35+1 – Niekerk 35+1
17 november om 21:30 Grijpskerk 45+1 – OKVC 45+1
18 november om 8:45 Grijpskerk JO11-1 – Zevenhuizen JO11-1
18 november om 8:45 Grijpskerk MO13-1 – Zevenhuizen MO13-1
18 november om 8:45 Grijpskerk JO9-2 – Harkemase Boys JO9-4G
18 november om 9:00 Roden JO9-3 – Grijpskerk JO9-1
18 november om 9:00 SIOS JO13-1 – Grijpskerk JO13-2
18 november om 9:00 Kollum JO11-3 – Grijpskerk JO11-3
18 november om 9:30 Jistrum JO15-1G – Grijpskerk JO15-2
18 november om 10:15 Amicitia VMC JO11-2 – Grijpskerk JO11-2
18 november om 10:15 Grijpskerk JO19-1 – ST Omlandia/GEO JO19-1
18 november om 10:30 Grijpskerk JO15-1 – ONR JO15-1
18 november om 12:00 Grijpskerk 2 – Drachtster Boys 3
18 november om 12:30 Grijpskerk 4 – Winsum 4
18 november om 12:30 Helpman MO15-1 – Grijpskerk MO15-1
18 november om 12:45 Opende 3 – Grijpskerk 3
18 november om 12:45 Kollum MO17-1 – Grijpskerk MO17-1
18 november om 14:00 Oerterp JO17-1 – Grijpskerk JO17-1
18 november om 14:30 Grijpskerk 1 – Waskemeer 1
18 november om 14:30 Grijpskerk 5 – Boerakker 3
25 november om 8:45 Grijpskerk JO9-1 – Zuidhorn JO9-5
25 november om 8:45 Grijpskerk JO11-2 – Helpman JO11-3
25 november om 8:45 Grijpskerk MO17-1 – SJO Bergum BCV Combinatie MO17-1
25 november om 8:45 Marum JO13-1 – Grijpskerk JO13-1
25 november om 8:45 Grijpskerk MO15-1 – Harkstede MO15-1
25 november om 9:00 Niekerk JO9-2 – Grijpskerk JO9-2
25 november om 10:00 Grijpskerk JO11-3 – Be Quick D JO11-6
25 november om 10:15 Harkemase Boys JO11-1 – Grijpskerk JO11-1
25 november om 10:15 Zuidhorn MO13-1 – Grijpskerk MO13-1
25 november om 10:30 Grijpskerk JO13-2 – Kloosterburen JO13-1G
25 november om 10:45 ST Gomos/Veenhuizen JO15-1 – Grijpskerk JO15-1
25 november om 11:15 Grijpskerk JO15-2 – Lauwers De JO15-1
25 november om 12:15 Grijpskerk JO17-1 – Grootegast Fc. JO17-1
25 november om 12:15 Knickerbockers The 5 – Grijpskerk 2
25 november om 12:40 Zeester JO19-1 – Grijpskerk JO19-1
25 november om 14:00 Grijpskerk 4 – VVK 7
25 november om 14:15 Grijpskerk 3 – Grootegast Fc. 3
02 december om 8:45 Grijpskerk MO13-1 – Drachtster Boys MO13-1
02 december om 8:45 Grijpskerk JO11-1 – Harkema Opeinde JO11-1
02 december om 8:45 Grijpskerk JO9-2 – ASC JO9-2
02 december om 9:00 Drachtster Boys JO17-2 – Grijpskerk JO17-1
02 december om 9:00 Drachten JO13-1 – Grijpskerk JO13-1
02 december om 9:00 Aduard 2000 JO11-1G – Grijpskerk JO11-2
02 december om 9:00 Drogeham JO11-1 – Grijpskerk JO11-3
02 december om 10:00 Grijpskerk JO9-1 – Grootegast Fc. JO9-2
02 december om 10:20 Anjum JO15-1 – Grijpskerk JO15-2
02 december om 11:00 Grijpskerk JO13-2 – Niekerk JO13-1
02 december om 12:00 Grijpskerk 2 – ONT 2
02 december om 12:30 Be Quick D MO17-1 – Grijpskerk MO17-1
02 december om 12:30 Grijpskerk JO19-1 – ST FC LEO/Kloosterburen JO19-1
02 december om 14:00 Assen FC MO15-1 – Grijpskerk MO15-1
02 december om 14:30 Grijpskerk 1 – VC Trynwalden 1
02 december om 14:30 Grijpskerk 5 – Buitenpost 5
02 december om 14:30 Drachtster Boys 8 – Grijpskerk 3
02 december om 14:30 OKVC 2 – Grijpskerk 4
09 december om 8:45 Grijpskerk JO11-2 – Gorecht JO11-3
09 december om 8:45 Grijpskerk JO11-2 – Mamio JO11-1G
09 december om 8:45 Grijpskerk JO11-3 – Twijzel SC JO11-1G
09 december om 8:45 Grijpskerk MO17-1 – ST WTOC/Oostergo MO17-1
09 december om 8:45 Grijpskerk MO15-1 – Gorecht MO15-1
09 december om 9:00 Grootegast Fc. MO13-1 – Grijpskerk MO13-1
09 december om 10:15 Kollum JO9-3 – Grijpskerk JO9-2
09 december om 10:30 Grijpskerk JO15-2 – ASC JO15-1
09 december om 10:30 Grijpskerk JO13-1 – Kollum JO13-1
09 december om 10:30 TLC JO15-1 – Grijpskerk JO15-1
09 december om 10:45 Grootegast Fc. JO11-1 – Grijpskerk JO11-1
09 december om 11:00 Ezinge JO9-1G – Grijpskerk JO9-1
09 december om 12:00 Grijpskerk JO17-1 – Niekerk JO17-1
09 december om 12:00 Hardegarijp 2 – Grijpskerk 2
09 december om 12:30 Noordwolde JO19-1 – Grijpskerk JO19-1
09 december om 12:30 Rottevalle 4 – Grijpskerk 5
09 december om 14:00 Grijpskerk 3 – RWF 3
09 december om 14:30 Anjum 1 – Grijpskerk 1
16 december om 11:00 Grijpskerk JO11-1 – Drogeham JO11-1
16 december om 14:30 Grijpskerk 1 – Zwaagwesteinde 1
27 januari om 14:30 Twijzel SC 1 – Grijpskerk 1
03 februari om 14:30 Grijpskerk 1 – SC Berlikum 1
10 februari om 12:30 Ropta Boys 2 – Grijpskerk 2
10 februari om 13:30 Harkemase Boys 5 – Grijpskerk 3
10 februari om 14:30 Grijpskerk 5 – Grootegast Fc. 5
10 februari om 14:30 Lycurgus 11 – Grijpskerk 4
10 februari om 15:00 Leovardia 1 – Grijpskerk 1
17 februari om 12:00 Grijpskerk 2 – Broekster Boys 2
17 februari om 14:00 Grijpskerk 4 – Potetos 6
17 februari om 14:30 Grijpskerk 1 – Rijperkerk 1
10 maart om 12:00 Grijpskerk 2 – Dokkum 2
10 maart om 12:45 Boerakker 2 – Grijpskerk 3
10 maart om 14:30 Grijpskerk 1 – Kollum 1
10 maart om 14:30 Grijpskerk 5 – GSVV 3
10 maart om 17:00 Knickerbockers The 16 – Grijpskerk 4
17 maart om 12:00 Kollum 2 – Grijpskerk 2
17 maart om 14:00 Grijpskerk 3 – Marum 4
17 maart om 14:00 Grijpskerk 4 – SV Bedum 6
17 maart om 14:00 Niekerk 3 – Grijpskerk 5
17 maart om 14:30 Minnertsga 1 – Grijpskerk 1
24 maart om 12:00 Grijpskerk 2 – Knickerbockers The 5
24 maart om 12:30 VVK 7 – Grijpskerk 4
24 maart om 14:30 Grijpskerk 1 – Dokkum 1
24 maart om 14:30 Grootegast Fc. 3 – Grijpskerk 3
31 maart om 14:00 Waskemeer 1 – Grijpskerk 1
07 april om 13:00 Buitenpost 2 – Grijpskerk 2
07 april om 14:00 Grijpskerk 4 – GVAV-Rapiditas 2
07 april om 14:00 Grijpskerk 3 – Donkerbroek 2
07 april om 14:30 Grijpskerk 5 – Aduard 2000 4
07 april om 14:30 WTOC 1 – Grijpskerk 1
14 april om 12:00 Grijpskerk 2 – Grootegast Fc. 2
14 april om 12:30 NEC Delfzijl 7 – Grijpskerk 4
14 april om 13:30 Lauwers De 3 – Grijpskerk 5
14 april om 14:30 Grijpskerk 1 – Twijzel SC 1
14 april om 14:30 ONR 4 – Grijpskerk 3
21 april om 14:00 Grijpskerk 3 – Opende 3
21 april om 14:30 VC Trynwalden 1 – Grijpskerk 1
21 april om 14:30 Drachtster Boys 3 – Grijpskerk 2
21 april om 14:30 Winsum 4 – Grijpskerk 4
21 april om 14:30 Boerakker 3 – Grijpskerk 5
12 mei om 12:00 Grijpskerk 2 – Veenwouden SC 2
12 mei om 14:00 Grijpskerk 4 – Potetos 5
12 mei om 14:30 Grijpskerk 5 – Zuidhorn 4
12 mei om 14:30 Zuidhorn 3 – Grijpskerk 3
19 mei om 13:30 Buitenpost 5 – Grijpskerk 5
19 mei om 14:00 Grijpskerk 4 – OKVC 2
19 mei om 14:00 Grijpskerk 3 – Drachtster Boys 8
19 mei om 14:30 Zwaagwesteinde 1 – Grijpskerk 1
19 mei om 14:30 ONT 2 – Grijpskerk 2
26 mei om 12:00 Grijpskerk 2 – Hardegarijp 2
26 mei om 14:30 Grijpskerk 1 – Anjum 1
26 mei om 14:30 Grijpskerk 5 – Rottevalle 4
26 mei om 14:30 RWF 3 – Grijpskerk 3

Uitslagen

14 oktober om 15:30 Grijpskerk 3 – Harkemase Boys 5 0 - 3
14 oktober om 14:45 Fc. Grootegast 5 – Grijpskerk 5 1 - 2
14 oktober om 14:30 Marum MO15-1 – Grijpskerk MO15-1 1 - 0
14 oktober om 14:30 Grijpskerk 1 – Leovardia 1 3 - 1
14 oktober om 13:30 Grijpskerk 2 – Ropta Boys 2 5 - 0
14 oktober om 12:00 Grijpskerk JO19-1 – Lycurgus JO19-2 4 - 1
14 oktober om 11:30 Grijpskerk JO17-1 – RWF JO17-1 1 - 6
14 oktober om 10:00 Grijpskerk JO15-1 – VEV67 JO15-2 6 - 4
14 oktober om 9:00 VVSV 09 JO13-1 – Grijpskerk JO13-2 3 - 2
14 oktober om 9:00 Friese Boys MO13-1 – Grijpskerk MO13-1 7 - 2
14 oktober om 9:00 Opende JO11-1 – Grijpskerk JO11-1 3 - 2
14 oktober om 9:00 SJO Boerakker/SVMH JO15-1G – Grijpskerk JO15-2 3 - 0
14 oktober om 8:45 Grijpskerk JO11-3 – Kootstertille SC JO11-2G 0 - 8
14 oktober om 8:45 Grijpskerk JO11-2 – Potetos JO11-1 1 - 13
13 oktober om 21:30 Grijpskerk 45+1 – OKVC 45+1 1 - 0
13 oktober om 21:00 vv Winsum 45+1 – Grijpskerk 45+1 0 - 4
13 oktober om 20:30 SIOS 35+1 – Grijpskerk 35+2 0 - 2
13 oktober om 20:30 Grijpskerk 45+1 – SV Bedum 45+1 2 - 1
13 oktober om 20:30 Grijpskerk VR30+1 – Zuidhorn VR30+1 0 - 3
13 oktober om 20:00 VVSV 09 VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 0 - 0
13 oktober om 20:00 vv Winsum 45+4 – Grijpskerk 45+1 0 - 3
13 oktober om 20:00 Grijpskerk 35+2 – Zuidhorn 35+2 1 - 2
13 oktober om 19:30 Grijpskerk 35+2 – Aduard 2000 35+1 0 - 1
13 oktober om 19:30 Grijpskerk VR30+1 – Niekerk VR30+1 1 - 3
07 oktober om 16:30 Potetos 6 – Grijpskerk 4 1 - 8
07 oktober om 14:30 Rijperkerk 1 – Grijpskerk 1 2 - 2
07 oktober om 12:00 Broekster Boys 2 – Grijpskerk 2 2 - 1
07 oktober om 11:00 Be Quick 1887 JO15-2 – Grijpskerk JO15-1 6 - 1
07 oktober om 11:00 Zuidhorn JO7-1 – Grijpskerk JO7-1 1 - 4
07 oktober om 10:45 Grijpskerk JO7-1 – VEV67 JO7-2 6 - 1
07 oktober om 10:45 Aduard 2000 JO19-1 – Grijpskerk JO19-1 1 - 3
07 oktober om 10:45 Wardy MO17-1 – Grijpskerk MO17-1 3 - 3
07 oktober om 10:30 Kollum JO17-1 – Grijpskerk JO17-1 5 - 1
07 oktober om 10:30 Grijpskerk JO15-2 – Harkemase Boys JO15-2 1 - 4
07 oktober om 10:15 Zuidhorn JO7-2 – Grijpskerk JO7-2 2 - 0
07 oktober om 10:15 SJO Boerakker/SVMH JO7-1 – Grijpskerk JO7-1 1 - 6
07 oktober om 10:00 VEV67 JO7-4 – Grijpskerk JO7-2 0 - 5
07 oktober om 10:00 Grijpskerk JO7-1 – HFC 15 JO7-1 3 - 4
07 oktober om 10:00 GSVV JO9-1G – Grijpskerk JO9-2 15 - 0
07 oktober om 10:00 VIOD JO11-4 – Grijpskerk JO11-3 2 - 7
07 oktober om 10:00 Grijpskerk JO13-2 – Monnik De JO13-1G 2 - 1
07 oktober om 9:30 De Lauwers JO11-1 – Grijpskerk JO11-2 8 - 0
07 oktober om 8:45 ONT JO13-1 – Grijpskerk JO13-1 3 - 1
07 oktober om 8:45 Grijpskerk MO13-1 – Peize MO13-1 3 - 4
07 oktober om 8:45 Grijpskerk JO11-1 – SJO Feanstars JO11-2 5 - 2
06 oktober om 21:00 Grijpskerk 35+1 – Zuidhorn 35+1 2 - 3
06 oktober om 20:30 De Lauwers 35+1 – Grijpskerk 35+1 0 - 1
06 oktober om 20:00 Grijpskerk 35+1 – Fc. Grootegast 35+1 6 - 2
06 oktober om 19:30 Niekerk 35+1 – Grijpskerk 35+1 2 - 3
30 september om 15:00 Roden MO13-1 – Grijpskerk MO13-1 4 - 2
30 september om 14:30 Aduard 2000 4 – Grijpskerk 5 0 - 3
30 september om 14:30 Grijpskerk 1 – WTOC 1 0 - 0
30 september om 14:00 Donkerbroek 2 – Grijpskerk 3 3 - 0
30 september om 12:30 GVAV-Rapiditas 2 – Grijpskerk 4 7 - 1
30 september om 12:00 ONB JO17-1 – Grijpskerk JO17-1 15 - 1
30 september om 12:00 Grijpskerk JO19-1 – Engelbert JO19-1 10 - 0
30 september om 12:00 Grijpskerk 2 – Buitenpost 2 2 - 1
30 september om 10:45 VEV67 JO7-2 – Grijpskerk JO7-1 2 - 5
30 september om 10:45 Grootegast Fc. JO15-3G – Grijpskerk JO15-2 0 - 0
30 september om 10:30 Lycurgus JO13-5G – Grijpskerk JO13-2 1 - 4
30 september om 10:30 ASC JO11-1 – Grijpskerk JO11-3 5 - 1
30 september om 10:00 HFC 15 JO7-1 – Grijpskerk JO7-1 4 - 1
30 september om 10:00 Grijpskerk JO15-1 – Fc. Grootegast JO15-1 4 - 1
30 september om 10:00 SJO Boerakker/SVMH JO9-1 – Grijpskerk JO9-1 3 - 14
30 september om 9:45 FC Lewenborg JO11-4 – Grijpskerk JO11-2 1 - 4
30 september om 9:30 Grijpskerk JO7-2 – Zuidhorn JO7-2 0 - 1
30 september om 9:15 Lycurgus JO7-3 – Grijpskerk JO7-2 2 - 4
30 september om 9:00 Grijpskerk JO7-2 – VEV67 JO7-4 1 - 0
29 september om 21:30 Grijpskerk 45+1 – vv Winsum 45+1 0 - 0
29 september om 21:00 Grijpskerk 35+1 – Fc. Grootegast 35+1 4 - 1
29 september om 21:00 vv Winsum 45+4 – Grijpskerk 45+1 1 - 4
29 september om 20:30 De Lauwers 35+1 – Grijpskerk 35+1 1 - 2
29 september om 20:30 Niekerk VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 3 - 1
29 september om 20:30 Grijpskerk 35+2 – Aduard 2000 35+1 1 - 1
29 september om 20:30 Grijpskerk 45+1 – SV Bedum 45+1 1 - 0
29 september om 20:00 Grijpskerk 35+1 – Niekerk 35+1 0 - 2
29 september om 20:00 SIOS 35+1 – Grijpskerk 35+2 2 - 5
29 september om 20:00 OKVC 45+1 – Grijpskerk 45+1 1 - 2
29 september om 20:00 Grijpskerk VR30+1 – Zuidhorn VR30+1 0 - 4
29 september om 19:30 VVSV 09 VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 0 - 0
29 september om 19:30 Zuidhorn 35+1 – Grijpskerk 35+1 1 - 2
29 september om 19:30 Grijpskerk 35+2 – Zuidhorn 35+2 1 - 1
26 september om 19:30 vv Zeester 2 – Grijpskerk 3 1 - 5
23 september om 15:00 SC Berlikum 1 – Grijpskerk 1 0 - 2
23 september om 14:30 Grijpskerk 5 – De Lauwers 3 2 - 1
23 september om 14:00 Grijpskerk 4 – NEC Delfzijl 7 6 - 1
23 september om 12:30 Harkstede JO19-1 – Grijpskerk JO19-1 0 - 4
23 september om 12:30 Fc. Grootegast 2 – Grijpskerk 2 1 - 2
23 september om 12:15 Grijpskerk JO17-1 – Drachten JO17-1 1 - 6
23 september om 11:30 Grijpskerk JO15-2 – Twijzel SC JO15-1G 0 - 2
23 september om 11:15 Zuidhorn JO7-1 – Grijpskerk JO7-1 3 - 5
23 september om 11:00 Grijpskerk JO7-1 – VEV67 JO7-2 1 - 4
23 september om 10:30 Grijpskerk JO13-2 – vv Zeester JO13-1 0 - 9
23 september om 10:30 SJO Boerakker/SVMH JO7-1 – Grijpskerk JO7-1 1 - 4
23 september om 10:15 Grijpskerk JO11-2 – HFC 15 JO11-5 1 - 11
23 september om 10:15 Grijpskerk JO7-1 – HFC 15 JO7-1 1 - 2
23 september om 10:00 Ropta Boys JO9-3 – Grijpskerk JO9-2 1 - 6
23 september om 10:00 Zuidhorn JO7-2 – Grijpskerk JO7-2 1 - 3
23 september om 9:45 Grijpskerk JO7-2 – Lycurgus JO7-3 0 - 3
23 september om 9:30 VEV67 JO7-4 – Grijpskerk JO7-2 2 - 4
23 september om 9:00 Niekerk JO11-1 – Grijpskerk JO11-1 1 - 5
23 september om 9:00 TLC JO13-1 – Grijpskerk JO13-1 6 - 1
23 september om 9:00 Marum JO15-1 – Grijpskerk JO15-1 2 - 5
23 september om 8:45 Grijpskerk MO13-1 – Gorecht MO13-2 4 - 0
23 september om 8:45 Grijpskerk MO17-1 – SJO Broekster Walden MO17-1 3 - 2
20 september om 17:30 ST Tollebeek/Nagele MO13-1 – Grijpskerk MO13-1 0 - 3
16 september om 14:30 Niekerk 1 – Grijpskerk 1 0 - 2
16 september om 14:00 Grijpskerk 4 – Grootegast Fc. 3 2 - 1
16 september om 12:30 Zuidhorn 2 – Grijpskerk 2 0 - 0
16 september om 12:30 Grijpskerk JO19-1 – Opende JO19-1 4 - 2
16 september om 12:00 Grijpskerk JO17-1 – Velocitas 1897 JO17-2 1 - 9
16 september om 11:00 GVAV-Rapiditas JO13-2 – Grijpskerk JO13-1 4 - 0
16 september om 11:00 Grijpskerk MO13-1 – ST Tollebeek/Nagele MO13-1 12 - 0
16 september om 10:15 Waskemeer JO15-1 – Grijpskerk JO15-2 8 - 2
16 september om 10:15 OKVC JO11-1 – Grijpskerk JO11-1 4 - 4
16 september om 10:15 Grijpskerk JO15-1 – GRC Groningen JO15-1 2 - 3
16 september om 9:00 Grijpskerk JO13-2 – ODV JO13-1 0 - 5
16 september om 8:45 Oranje Nassau JO9-2 – Grijpskerk JO9-1 6 - 5
16 september om 8:45 Grijpskerk JO11-2 – Oosterparkers JO11-2G 9 - 4
15 september om 21:30 Grijpskerk 45+1 – Winsum 45+4 6 - 0
15 september om 21:00 Grijpskerk 35+1 – Lauwers De 35+1 3 - 0
15 september om 21:00 SV Bedum 45+1 – Grijpskerk 45+1 0 - 5
15 september om 20:30 Niekerk 35+1 – Grijpskerk 35+1 0 - 0
15 september om 20:30 Niekerk VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 2 - 0
15 september om 20:00 Grijpskerk VR30+1 – VVSV 09 VR30+1 0 - 1
15 september om 20:00 Grijpskerk 35+1 – Grootegast Fc. 35+1 2 - 1
15 september om 20:00 Aduard 2000 35+1 – Grijpskerk 35+2 4 - 2
15 september om 20:00 Grijpskerk 45+1 – Winsum 45+1 5 - 0
15 september om 19:30 Zuidhorn 35+1 – Grijpskerk 35+1 1 - 1
15 september om 19:30 OKVC 45+1 – Grijpskerk 45+1 1 - 3
15 september om 19:30 Zuidhorn VR30+1 – Grijpskerk VR30+1 1 - 0
15 september om 19:30 Grijpskerk 35+2 – SIOS 35+1 0 - 2
15 september om 19:00 Grijpskerk 35+2 – Zuidhorn 35+2 0 - 4
14 september om 19:00 Grijpskerk JO19-1 – Buitenpost JO19-2 10 - 1
11 september om 18:00 Grijpskerk JO11-2 – Aduard 2000 JO11-1G 4 - 3
09 september om 14:30 Niekerk 2 – Grijpskerk 2 1 - 5
09 september om 14:30 Grijpskerk 1 – Groninger Boys 1 10 - 0
09 september om 14:00 Grijpskerk 4 – ASC 2 3 - 0
09 september om 14:00 Buitenpost 4 – Grijpskerk 3 1 - 1
09 september om 12:15 Niekerk JO17-1 – Grijpskerk JO17-1 8 - 3
09 september om 10:30 Marum MO17-1 – Grijpskerk MO17-1 19 - 0
09 september om 10:00 SJO Boerakker/SVMH JO15-1G – Grijpskerk JO15-2 7 - 1
09 september om 9:00 Grijpskerk JO13-2 – Opende JO13-2 2 - 0
09 september om 9:00 Niekerk JO11-1 – Grijpskerk JO11-1 1 - 2
09 september om 9:00 Roden JO13-2 – Grijpskerk JO13-1 5 - 0
09 september om 9:00 Grijpskerk JO15-1 – Velocitas 1897 JO15-1 3 - 1
09 september om 8:30 Pelikaan S JO11-1 – Grijpskerk JO11-2 6 - 3
07 september om 19:30 Fean58 3 – Grijpskerk 4 2 - 4
02 september om 14:30 Grijpskerk 3 – VVSV 09 2 6 - 0
02 september om 14:00 Grijpskerk 2 – LEO FC 2 10 - 0
02 september om 12:15 Grijpskerk JO17-1 – Gorecht JO17-2 2 - 2
02 september om 11:30 Grijpskerk JO13-1 – Grootegast Fc. JO13-1 2 - 1
02 september om 10:50 Grootegast Fc. JO19-1 – Grijpskerk JO19-1 3 - 1
02 september om 10:30 Grijpskerk JO15-2 – Nieuw Roden JO15-1 3 - 1
02 september om 10:00 Grijpskerk JO11-3 – VVSV 09 JO11-1 1 - 4
02 september om 10:00 Grijpskerk JO11-1 – Opende JO11-1 2 - 1
02 september om 9:00 Grootegast Fc. JO15-1 – Grijpskerk JO15-1 2 - 3
02 september om 9:00 Friese Boys JO13-1 – Grijpskerk JO13-2 10 - 0
02 september om 8:45 Grijpskerk MO17-1 – Zuidhorn MO17-1 1 - 10
02 september om 8:45 Grijpskerk JO9-1 – Grootegast Fc. JO9-2 4 - 7
31 augustus om 19:00 Zeester 1 – Grijpskerk 1 1 - 4

Stand

[knvb uri="/teams//ranking"]