Grijpskerk MO13-1

De MO13-1 traint op maandag- en woensdagavond van 18.00 – 19.00 uur. Op maandag achter de Bokkediek en op woensdag op het kunstgrasveld bij VV Grijpskerk.

Graag tijdig afmelden wanneer je niet kunt komen trainen.

De trainers en leiders zijn Steven Semeijn en Tjerk Elhorst.

Contactgegevens: stevensemeijn@ziggo.nl,  06- 385 185 36 / 0594-785034.

Eerstvolgende wedstrijd:

Zaterdag 20 mei 8:45 uur competitiewedstrijd Grijpskerk MO13- Winsum MO13-1 aanwezig 8:15 uur.

Rijschema competitiewedstrijden ( onderling ruilen wanneer je niet kunt):

11 Maart Corenos: Jansma, de Jong, Kroeze, Roorda.

8 April Winsum: Jansma, de Jong, Elhorst, van Bergen.

29 April Stadskanaal: de Jong, Elhorst, Kroeze, Kuperus (afgelast)

6 Mei Gomos: de Jong, Elhorst, van Bergen, Dijkman (Kuperus rijdt voor Elhorst)

13 Mei Potetos: de Jong, Elhorst, Kuperus, Dijkman.

 

Grijpskerk MO13-1

Er zijn geen nieuwsberichten gevonden

Programma

28 oktober om 8:45 Grijpskerk MO13-1 – Buitenpost MO13-1
04 november om 9:00 Marum MO13-1 – Grijpskerk MO13-1
11 november om 13:30 ONT MO13-1 – Grijpskerk MO13-1
18 november om 8:45 Grijpskerk MO13-1 – Zevenhuizen MO13-1
25 november om 10:15 Zuidhorn MO13-1 – Grijpskerk MO13-1
02 december om 8:45 Grijpskerk MO13-1 – Drachtster Boys MO13-1
09 december om 9:00 Grootegast Fc. MO13-1 – Grijpskerk MO13-1

Uitslagen

14 oktober om 9:00 Friese Boys MO13-1 – Grijpskerk MO13-1 7 - 2
07 oktober om 8:45 Grijpskerk MO13-1 – Peize MO13-1 3 - 4
30 september om 15:00 Roden MO13-1 – Grijpskerk MO13-1 4 - 2
23 september om 8:45 Grijpskerk MO13-1 – Gorecht MO13-2 4 - 0
20 september om 17:30 ST Tollebeek/Nagele MO13-1 – Grijpskerk MO13-1 0 - 3
16 september om 11:00 Grijpskerk MO13-1 – ST Tollebeek/Nagele MO13-1 12 - 0
20 mei om 8:45 Grijpskerk MO13-1 – Winsum MO13-1 22 - 1
13 mei om 8:30 Potetos MO13-1 – Grijpskerk MO13-1 0 - 11
06 mei om 12:00 Gomos MO13-1 – Grijpskerk MO13-1 0 - 3
15 april om 13:00 Stadskanaal MO13-1 – Grijpskerk MO13-1 -
08 april om 10:15 Winsum MO13-1 – Grijpskerk MO13-1 1 - 15
01 april om 8:45 Grijpskerk MO13-1 – Potetos MO13-1 9 - 0
25 maart om 10:30 Grijpskerk MO13-1 – ST Tollebeek/Nagele MO13-1 3 - 1
18 maart om 8:45 Grijpskerk MO13-1 – Gomos MO13-1 4 - 1
11 maart om 9:00 Corenos MO13-1 – Grijpskerk MO13-1 0 - 9
04 maart om 8:45 Grijpskerk MO13-1 – Stadskanaal MO13-1 18 - 0
25 februari om 8:45 Grijpskerk MO13-1 – Corenos MO13-1 2 - 0
18 februari om 10:30 Zuidhorn MO13-1 – Grijpskerk MO13-1 0 - 3
03 december om 9:00 Grijpskerk MO13-1 – Roden MO13-1 12 - 0
26 november om 8:45 Grijpskerk MO13-1 – Zevenhuizen MO13-1 18 - 0
12 november om 10:15 Marum MO13-1 – Grijpskerk MO13-1 1 - 6
05 november om 9:00 TLC MO13-1 – Grijpskerk MO13-1 1 - 15
29 oktober om 8:45 Grijpskerk MO13-1 – Zuidhorn MO13-1 12 - 0
22 oktober om 10:15 Corenos MO13-1 – Grijpskerk MO13-1 0 - 2
15 oktober om 8:45 Grijpskerk MO13-1 – Marum MO13-1 5 - 2
08 oktober om 10:30 Zevenhuizen MO13-1 – Grijpskerk MO13-1 1 - 21
01 oktober om 14:30 Roden MO13-1 – Grijpskerk MO13-1 1 - 15
24 september om 8:45 Grijpskerk MO13-1 – TLC MO13-1 15 - 0
17 september om 11:00 Zuidhorn MO13-1 – Grijpskerk MO13-1 0 - 17
10 september om 8:45 Grijpskerk MO13-1 – SIOS MO13-1 -
03 september om 11:00 SIOS MO13-1 – Grijpskerk MO13-1 -

Stand

[knvb uri="/teams//ranking"]