Grijpskerk 45+1

Goffe Venema

Huidige team
Grijpskerk 45+1

Grijpskerk 45+

SpelerWedstrijdenDoelpuntenAssistsGele kaartenRode kaarten
Atze Brander177000
Bert Klunder80000
Bert Martini176000
Erik Doesburg170000
Harry Meijer94000
Ite Hoolsema1726000
Jeen Broeils174000
Jos Janssen171000
Ron de Boer178000
Sjouke Dijkstra173000

Er zijn geen nieuwsberichten gevonden

Programma

28 september om 19:30 Grijpskerk 45+1 – OKVC 45+1
28 september om 20:00 SV Bedum 45+1 – Grijpskerk 45+1
28 september om 20:30 Grijpskerk 45+1 – vv Winsum 45+1
05 oktober om 19:30 Grijpskerk 45+1 – vv Winsum 45+1
05 oktober om 20:00 Grijpskerk 45+1 – OKVC 45+1
05 oktober om 20:30 SV Bedum 45+1 – Grijpskerk 45+1
02 november om 19:30 Grijpskerk 45+1 – SV Bedum 45+1
02 november om 20:00 Grijpskerk 45+1 – vv Winsum 45+1
02 november om 20:30 OKVC 45+1 – Grijpskerk 45+1

Uitslagen

14 september om 20:30 vv Winsum 45+1 – Grijpskerk 45+1 0 - 5
14 september om 20:00 Grijpskerk 45+1 – OKVC 45+1 3 - 0
14 september om 19:30 Grijpskerk 45+1 – SV Bedum 45+1 2 - 0
25 mei om 20:30 Grijpskerk 45+1 – VEV67 45+1 0 - 2
25 mei om 20:00 Lycurgus 45+1 – Grijpskerk 45+1 1 - 1
25 mei om 19:30 vv Winsum 45+2 – Grijpskerk 45+1 3 - 4
18 mei om 20:30 vv Winsum 45+2 – Grijpskerk 45+1 0 - 2
18 mei om 20:00 Grijpskerk 45+1 – VEV67 45+1 3 - 2
18 mei om 19:30 Lycurgus 45+1 – Grijpskerk 45+1 4 - 1
20 april om 20:30 Lycurgus 45+1 – Grijpskerk 45+1 3 - 0
20 april om 20:00 Grijpskerk 45+1 – vv Winsum 45+2 0 - 3
20 april om 19:30 Grijpskerk 45+1 – VEV67 45+1 0 - 3
06 april om 20:30 Grijpskerk 45+1 – Lycurgus 45+1 1 - 6
06 april om 20:00 VEV67 45+1 – Grijpskerk 45+1 9 - 3
06 april om 19:30 Grijpskerk 45+1 – vv Winsum 45+2 1 - 1
17 november om 21:30 Grijpskerk 45+1 – OKVC 45+1 8 - 2
17 november om 21:00 vv Winsum 45+4 – Grijpskerk 45+1 2 - 5
17 november om 20:30 Grijpskerk 45+1 – SV Bedum 45+1 6 - 0
17 november om 20:00 vv Winsum 45+1 – Grijpskerk 45+1 0 - 3
03 november om 21:30 Grijpskerk 45+1 – OKVC 45+1 2 - 0
03 november om 21:00 vv Winsum 45+4 – Grijpskerk 45+1 0 - 6
03 november om 20:30 Grijpskerk 45+1 – vv Winsum 45+1 1 - 0
03 november om 20:00 SV Bedum 45+1 – Grijpskerk 45+1 1 - 3
13 oktober om 21:30 Grijpskerk Grijpskerk 45+1 – OKVC 45+1 1 - 0
13 oktober om 21:00 vv Winsum 45+1 – Grijpskerk Grijpskerk 45+1 0 - 4
13 oktober om 20:30 Grijpskerk Grijpskerk 45+1 – SV Bedum 45+1 2 - 1
13 oktober om 20:00 vv Winsum 45+4 – Grijpskerk Grijpskerk 45+1 0 - 3
29 september om 21:30 Grijpskerk Grijpskerk 45+1 – vv Winsum 45+1 0 - 0
29 september om 21:00 vv Winsum 45+4 – Grijpskerk Grijpskerk 45+1 1 - 4
29 september om 20:30 Grijpskerk Grijpskerk 45+1 – SV Bedum 45+1 1 - 0
29 september om 20:00 OKVC 45+1 – Grijpskerk Grijpskerk 45+1 1 - 2
15 september om 21:30 Grijpskerk 45+1 – Winsum 45+4 6 - 0
15 september om 21:00 SV Bedum 45+1 – Grijpskerk 45+1 0 - 5
15 september om 20:00 Grijpskerk 45+1 – Winsum 45+1 5 - 0
15 september om 19:30 OKVC 45+1 – Grijpskerk 45+1 1 - 3
12 mei om 21:15 Winsum 45+1 – Grijpskerk 45+1 -
12 mei om 20:45 Grijpskerk 45+1 – SV Bedum 45+1 -
12 mei om 20:30 SV Bedum 45+1 – Grijpskerk 45+1 -
12 mei om 20:15 OKVC 45+1 – Grijpskerk 45+1 -
12 mei om 20:00 Grijpskerk 45+1 – Winsum 45+1 -
12 mei om 19:30 OKVC 45+1 – Grijpskerk 45+1 -
12 mei om 19:15 Grijpskerk 45+1 – Fivel De 45+1 -
31 maart om 21:15 OKVC 45+1 – Grijpskerk 45+1 3 - 0
31 maart om 20:45 Grijpskerk 45+1 – SV Bedum 45+1 1 - 1
31 maart om 20:30 Winsum 45+1 – Grijpskerk 45+1 -
31 maart om 20:15 Fivel De 45+1 – Grijpskerk 45+1 0 - 1
31 maart om 20:00 Grijpskerk 45+1 – OKVC 45+1 -
17 maart om 21:15 Fivel De 45+1 – Grijpskerk 45+1 0 - 6
17 maart om 20:45 Grijpskerk 45+1 – SV Bedum 45+1 5 - 1
17 maart om 20:15 OKVC 45+1 – Grijpskerk 45+1 1 - 3
17 maart om 19:15 Grijpskerk 45+1 – Winsum 45+1 0 - 1
03 maart om 21:15 OKVC 45+1 – Grijpskerk 45+1 2 - 3
03 maart om 20:45 SV Bedum 45+1 – Grijpskerk 45+1 2 - 4
03 maart om 19:45 Grijpskerk 45+1 – Fivel De 45+1 2 - 2
03 maart om 19:15 Grijpskerk 45+1 – Winsum 45+1 5 - 0
28 oktober om 21:00 Grijpskerk 45+1 – Oostergo 45+1 -
28 oktober om 20:15 GSVV 45+1 – Grijpskerk 45+1 -
28 oktober om 19:30 Grijpskerk 45+1 – Ropta Boys 45+1 -
07 oktober om 20:30 Grijpskerk 45+1 – Ropta Boys 45+1 -
23 september om 21:00 Oostergo 45+1 – Grijpskerk 45+1 -
23 september om 19:30 Ropta Boys 45+1 – Grijpskerk 45+1 -
09 september om 20:30 Grijpskerk 45+1 – GSVV 45+1 -
09 september om 19:45 Oostergo 45+1 – Grijpskerk 45+1 -
09 september om 19:00 Ropta Boys 45+1 – Grijpskerk 45+1 -
13 mei om 20:15 Ropta Boys 45+1 – Grijpskerk 45+1 3 - 4
13 mei om 19:45 Grijpskerk 45+1 – Dokkum 45+1 3 - 2
13 mei om 19:15 Grijpskerk 45+1 – Friese Boys 45+1 2 - 2
22 april om 20:15 Friese Boys 45+1 – Grijpskerk 45+1 1 - 0
22 april om 19:45 Grijpskerk 45+1 – Ropta Boys 45+1 2 - 1
22 april om 19:15 Grijpskerk 45+1 – Dokkum 45+1 7 - 0
08 april om 20:15 Grijpskerk 45+1 – Dokkum 45+1 7 - 0
08 april om 19:45 Friese Boys 45+1 – Grijpskerk 45+1 4 - 2
08 april om 19:15 Grijpskerk 45+1 – Ropta Boys 45+1 1 - 2
18 maart om 20:15 Dokkum 45+1 – Grijpskerk 45+1 1 - 2
18 maart om 19:45 Grijpskerk 45+1 – Ropta Boys 45+1 4 - 1
18 maart om 19:15 Grijpskerk 45+1 – Friese Boys 45+1 1 - 2
16 oktober om 19:35 Grijpskerk 45+1 – Wilper Boys De 45+1 0 - 2
16 oktober om 19:00 Grijpskerk 45+1 – Grootegast Fc 45+1 2 - 0
02 oktober om 20:10 Opende 45+1 – Grijpskerk 45+1 0 - 2
02 oktober om 19:00 Zuidhorn 45+1 – Grijpskerk 45+1 1 - 6
25 september om 19:35 Wilper Boys De 45+1 – Grijpskerk 45+1 1 - 3
25 september om 19:00 Grootegast Fc 45+1 – Grijpskerk 45+1 0 - 3
11 september om 20:10 Grijpskerk 45+1 – Opende 45+1 4 - 0
11 september om 19:00 Grijpskerk 45+1 – Zuidhorn 45+1 5 - 1

Stand

[knvb uri="/teams//ranking"]