Grijpskerk 3

Grijpskerk 3 komt in het seizoen 2017–2018 uit in de reserve vijfde klasse F. Deze competitie bestaat uit een mix van Friese en Groningse ploegen. In het menu rechts kunt u navigeren naar de stand, de uitslagen en het programma van Grijpskerk 3.

Indeling competitie:

SV Donkerbroek 2 (Damwoude)

Drachtster Boys 8

Grijpskerk 3

FC Grootegast 3

Harkemase Boys 5

Marum 4

ONR 4 (Roden)

Opende 3

RWF 3 (Frieschepalen)

Zuidhorn 3

Grijpskerk 3

SpelerWedstrijdenDoelpuntenAssistsGele kaartenRode kaarten
Arjan Hamstra00000
Danny Gast00000
Dennis van der Sluis00000
Erwin Feitsma00000
Falco Vorenkamp00000
Joni Oosterhof00000
Marcel Bandringa20000
Mark Schreurs00000
Menno Gerbens00000
Rik Mollema10000
Ronny Hoolsema00000
Rudy Houkema00000
Thom Hollemans00000
Wouter Postma00000

Er zijn geen nieuwsberichten gevonden

Programma

28 april om 14:00 Grijpskerk 3 – RWF 3
05 mei om 14:30 Opende 3 – Grijpskerk 3
12 mei om 14:30 Zuidhorn 3 – Grijpskerk 3
19 mei om 14:00 Grijpskerk 3 – Drachtster Boys 8
26 mei om 14:30 RWF 3 – Grijpskerk 3

Uitslagen

21 april om 14:00 Grijpskerk 3 – VV Opende 3 4 - 2
14 april om 14:30 ONR 4 – Grijpskerk 3 1 - 3
07 april om 12:30 Grijpskerk 3 – Donkerbroek 2 1 - 0
17 maart om 14:00 Grijpskerk 3 – Marum 4 9 - 1
10 maart om 13:30 Harkemase Boys 5 – Grijpskerk 3 1 - 3
03 maart om 12:45 Grijpskerk 3 – Fc. Grootegast 3 -
24 februari om 12:30 Poolster 2 – Grijpskerk 3 1 - 1
16 december om 12:00 Grijpskerk 3 – ACV 6 4 - 1
02 december om 14:30 Drachtster Boys 8 – Grijpskerk 3 0 - 1
11 november om 14:15 Grijpskerk 3 – Zuidhorn 3 3 - 3
28 oktober om 12:00 Marum 4 – Grijpskerk 3 1 - 3
21 oktober om 12:30 Grijpskerk Grijpskerk 3 – ONR 4 2 - 2
14 oktober om 15:30 Grijpskerk Grijpskerk 3 – Harkemase Boys 5 0 - 3
30 september om 14:00 Donkerbroek 2 – Grijpskerk Grijpskerk 3 3 - 0
26 september om 19:30 vv Zeester 2 – Grijpskerk Grijpskerk 3 1 - 5
09 september om 14:00 Buitenpost 4 – Grijpskerk 3 1 - 1
02 september om 14:30 Grijpskerk 3 – VVSV 09 2 6 - 0
24 mei om 19:30 Lycurgus 10 – Grijpskerk 3 -
20 mei om 14:00 Grijpskerk 3 – HFC ’15 3 -
11 mei om 19:15 Grijpskerk 3 – SIOS 2 -
06 mei om 14:00 Grijpskerk 3 – OKVC 2 -
29 april om 12:45 Boerakker 2 – Grijpskerk 3 -
22 april om 14:00 Grijpskerk 3 – Knickerbockers The 18 -
15 april om 17:00 Knickerbockers The 16 – Grijpskerk 3 -
01 april om 16:00 Helpman 4 – Grijpskerk 3 -
25 maart om 14:00 Grijpskerk 3 – Niekerk 3 2 - 2
18 maart om 14:00 Helpman 6 – Grijpskerk 3 4 - 1
25 februari om 14:30 Grijpskerk 3 – Drachtster Boys 5 4 - 6
04 februari om 14:00 Grijpskerk 3 – Pelikaan S 3 0 - 0
17 december om 14:00 Grijpskerk 3 – Lycurgus 10 4 - 1
03 december om 14:00 OKVC 2 – Grijpskerk 3 3 - 3
26 november om 14:00 Grijpskerk 3 – Boerakker 2 5 - 2
12 november om 17:00 Knickerbockers The 18 – Grijpskerk 3 3 - 0
05 november om 12:30 SIOS 2 – Grijpskerk 3 10 - 1
29 oktober om 14:00 Grijpskerk 3 – Helpman 4 2 - 5
22 oktober om 17:00 Pelikaan S 3 – Grijpskerk 3 3 - 3
19 oktober om 19:30 Drachtster Boys 5 – Grijpskerk 3 6 - 4
08 oktober om 14:30 Grijpskerk 3 – Helpman 6 2 - 1
01 oktober om 14:00 Niekerk 3 – Grijpskerk 3 1 - 4
24 september om 14:30 Drachtster Boys 5 – Grijpskerk 3 -
17 september om 14:00 Grijpskerk 3 – Knickerbockers The 16 3 - 4
10 september om 14:30 HFC ’15 3 – Grijpskerk 3 9 - 4
14 mei om 14:00 Grijpskerk 3 – Rottevalle 3 3 - 0
23 april om 12:30 TLC 2 – Grijpskerk 3 7 - 4
16 april om 14:00 Grijpskerk 3 – Boornbergum’80 2 4 - 6
09 april om 13:30 Harkemase Boys 4 – Grijpskerk 3 -
02 april om 14:50 Grijpskerk 3 – ONR 4 -
19 maart om 14:30 Grootegast Fc 3 – Grijpskerk 3 0 - 2
12 maart om 15:00 Grijpskerk 3 – Twijzel SC 2 3 - 1
20 februari om 14:00 Grijpskerk 3 – Pelikaan S 3 2 - 0
13 februari om 14:30 Blue Boys 2 – Grijpskerk 3 3 - 1
19 december om 17:00 Pelikaan S 3 – Grijpskerk 3 0 - 2
19 december om 14:00 Grijpskerk 3 – TLC 2 4 - 3
12 december om 12:30 Grijpskerk 3 – S.V. Haulerwijk 2 1 - 1
28 november om 14:30 Boornbergum’80 2 – Grijpskerk 3 1 - 1
14 november om 14:00 Grijpskerk 3 – Harkemase Boys 4 3 - 1
07 november om 14:30 ONR 4 – Grijpskerk 3 8 - 1
31 oktober om 14:30 Grijpskerk 3 – Grootegast Fc 3 1 - 4
24 oktober om 14:30 NEC Delfzijl 4 – Grijpskerk 3 1 - 1
17 oktober om 12:00 Twijzel SC 2 – Grijpskerk 3 14 - 2
10 oktober om 14:30 Grijpskerk 3 – Blue Boys 2 1 - 5
26 september om 13:00 S.V. Haulerwijk 2 – Grijpskerk 3 4 - 5
12 september om 14:30 Rottevalle 3 – Grijpskerk 3 2 - 2
03 september om 18:45 Grijpskerk 3 – OKVC 2 3 - 2
29 augustus om 14:30 Grijpskerk 3 – Grootegast Fc 5 5 - 0
25 augustus om 18:45 Grijpskerk 2 – Fean’58 3 - 0
22 augustus om 15:00 VEV’67 6 – Grijpskerk 3 2 - 2

Stand

[knvb uri="/teams//ranking"]