Grijpskerk 2

Grijpskerk 2 komt in het seizoen 2017–2018 uit in de reserve tweede klasse B. Een voornamelijk Friese competitie met enkele teams uit de provincie Groningen. In het menu rechts kunt u navigeren naar de stand, de uitslagen en het programma van Grijpskerk 2.

Indeling competitie:

Broekster Boys 2 (Damwoude)

Buitenpost 2

Dokkum 2

Drachtster Boys 3

Grijpskerk 2

FC Grootegast 2

Hardegarijp 2

The Knickerbockers 5 (Groningen)

Kollum 2

ONT 2 (Opeinde)

Ropta Boys 2 (Oosternijkerk)

SC Veenwouden 2

Grijpskerk 2

SpelerWedstrijdenDoelpuntenAssistsGele kaartenRode kaarten
Albert Pietens10000
Bauke Houkema60000
Brian Tefi63000
Dajo Klunder63000
Dennis Banga50000
Dennis Ellens10000
Dennis Tefi51000
Erik ’t Hoen60000
Geert de Vries61000
Jarwin Bouma61000
Jordy Jorritsma60000
Jos Oosting50000
Marco Brander30000
Rik Mollema10000
Sietse Jager52000
Wietse Schoenmaker50000

Er zijn geen nieuwsberichten gevonden

Programma

Uitslagen

09 juni om 12:15 Balk 2 – Grijpskerk 2 1 - 2
05 juni om 19:30 Grijpskerk 2 – Buitenpost 2 3 - 1
02 juni om 12:00 LTC 2 – Grijpskerk 2 3 - 3
26 mei om 12:00 Grijpskerk 2 – Hardegarijp 2 3 - 2
19 mei om 14:30 ONT 2 – Grijpskerk 2 2 - 1
12 mei om 12:45 Grijpskerk 2 – SC Veenwouden 2 2 - 0
21 april om 14:30 Drachtster Boys 3 – Grijpskerk 2 0 - 1
14 april om 12:00 Grijpskerk 2 – Fc. Grootegast 2 2 - 1
07 april om 12:00 Buitenpost 2 – Grijpskerk 2 1 - 3
05 april om 20:00 Kollum 2 – Grijpskerk 2 1 - 0
24 maart om 14:30 Grijpskerk 2 – The Knickerbockers 5 1 - 1
10 maart om 12:30 Grijpskerk 2 – Dokkum 2 2 - 2
24 februari om 12:00 Grijpskerk 2 – ONT 2 0 - 4
17 februari om 12:00 Grijpskerk 2 – Broekster Boys 2 0 - 2
10 februari om 12:30 Ropta Boys 2 – Grijpskerk 2 1 - 2
09 december om 12:00 Hardegarijp 2 – Grijpskerk 2 1 - 0
25 november om 12:15 The Knickerbockers 5 – Grijpskerk 2 1 - 1
18 november om 12:00 Grijpskerk 2 – Drachtster Boys 3 2 - 2
11 november om 14:30 SC Veenwouden 2 – Grijpskerk 2 6 - 0
04 november om 12:30 Dokkum 2 – Grijpskerk 2 2 - 3
28 oktober om 12:00 Grijpskerk 2 – Kollum 2 1 - 1
14 oktober om 13:30 Grijpskerk Grijpskerk 2 – Ropta Boys 2 5 - 0
07 oktober om 12:00 Broekster Boys 2 – Grijpskerk Grijpskerk 2 2 - 1
30 september om 12:00 Grijpskerk Grijpskerk 2 – Buitenpost 2 2 - 1
23 september om 12:30 Fc. Grootegast 2 – Grijpskerk Grijpskerk 2 1 - 2
16 september om 12:30 Zuidhorn 2 – Grijpskerk 2 0 - 0
09 september om 14:30 Niekerk 2 – Grijpskerk 2 1 - 5
02 september om 14:00 Grijpskerk 2 – LEO FC 2 10 - 0
06 mei om 13:30 Harkemase Boys 3 – Grijpskerk 2 -
29 april om 12:00 Grijpskerk 2 – Fean’58 3 -
08 april om 13:00 ONT 3 – Grijpskerk 2 0 - 4
01 april om 12:00 Grijpskerk 2 – WTOC 2 -
25 maart om 15:30 VEV’67 4 – Grijpskerk 2 2 - 3
11 maart om 12:15 Grijpskerk 2 – Friese Boys 2 8 - 1
18 februari om 14:30 Buitenpost 3 – Grijpskerk 2 1 - 1
11 februari om 12:00 Grijpskerk 2 – Rottevalle 2 2 - 1
04 februari om 12:00 Grijpskerk 2 – Zuidhorn 2 -
28 januari om 12:00 Grijpskerk 2 – Kollum 2 -
10 december om 12:30 RWF 2 – Grijpskerk 2 1 - 5
03 december om 12:00 Grijpskerk 2 – Niekerk 2 7 - 0
26 november om 12:30 Fean’58 3 – Grijpskerk 2 0 - 4
12 november om 12:00 Grijpskerk 2 – Harkemase Boys 3 9 - 0
05 november om 13:00 Friese Boys 2 – Grijpskerk 2 0 - 7
29 oktober om 14:30 WTOC 2 – Grijpskerk 2 1 - 2
22 oktober om 14:00 Rottevalle 2 – Grijpskerk 2 2 - 1
15 oktober om 12:00 Grijpskerk 2 – ONT 3 7 - 0
01 oktober om 12:00 Grijpskerk 2 – VEV’67 4 2 - 0
24 september om 12:00 Grijpskerk 2 – Buitenpost 3 6 - 2
10 september om 12:30 Grijpskerk 2 – RWF 2 4 - 2
03 september om 13:00 Niekerk 2 – Grijpskerk 2 0 - 2
23 augustus om 19:00 Grijpskerk 2 – Grootegast Fc 2 3 - 1
20 augustus om 14:00 Grijpskerk 2 – Knickerbockers The 4 3 - 1
07 mei om 12:00 VEV’67 4 – Grijpskerk 2 1 - 1
16 april om 14:15 Stadspark 3 – Grijpskerk 2 0 - 3
09 april om 12:00 Grijpskerk 2 – Be Quick 1887 2 2 - 1
02 april om 15:45 Groen Geel 6 – Grijpskerk 2 -
19 maart om 12:05 Grijpskerk 2 – Pelikaan S 2 3 - 3
12 maart om 14:30 Oranje Nassau 3 – Grijpskerk 2 2 - 2
05 maart om 12:00 Grijpskerk 2 – Knickerbockers The 7 4 - 0
20 februari om 12:30 Aduard 2000 2 – Grijpskerk 2 4 - 4
13 februari om 12:30 Lycurgus 3 – Grijpskerk 2 4 - 1
28 november om 12:00 Grijpskerk 2 – Stadspark 3 2 - 1
14 november om 16:30 Be Quick 1887 2 – Grijpskerk 2 4 - 0
07 november om 12:00 Grijpskerk 2 – Groen Geel 6 3 - 2
31 oktober om 12:30 Pelikaan S 2 – Grijpskerk 2 1 - 2
24 oktober om 12:00 Groningen 2 – Grijpskerk 2 -
17 oktober om 13:45 Grijpskerk 2 – Oranje Nassau 3 1 - 1
10 oktober om 12:00 Knickerbockers The 7 – Grijpskerk 2 2 - 0
03 oktober om 12:00 Grijpskerk 2 – Aduard 2000 2 2 - 3
26 september om 13:30 Grijpskerk 2 – Lycurgus 3 1 - 2
12 september om 14:30 Grijpskerk 2 – VEV’67 4 0 - 4
29 augustus om 12:15 VIOD 2 – Grijpskerk 2 2 - 0
22 augustus om 12:15 Grootegast Fc 2 – Grijpskerk 2 0 - 3
15 augustus om 14:30 Grijpskerk 2 – Lycurgus 2 1 - 2

Stand

[knvb uri="/teams//ranking"]