Grijpskerk 5

Grijpskerk 5 komt in het seizoen 2017–2018 uit in de reserve zesde klasse G. Een bijna volledig Groningse competitie, met veel ploegen dichtbij. In het menu rechts kunt u navigeren naar de stand, de uitslagen en het programma van Grijpskerk 5.

Indeling competitie:

Aduard 2000 4

Boerakker 3

Buitenpost 5

’t Fean ’58 5 (Surhuisterveen)

GSVV 3 (Gerkesklooster)

Grijpskerk 5

FC Grootegast 5

De Lauwers 3 (Warfstermolen)

Niekerk 3

Rottevalle 4

VEV’67 6 (Leek)

Zuidhorn 4

Grijpskerk 5

SpelerWedstrijdenDoelpuntenAssistsGele kaartenRode kaarten
Erik Santema00000
Gert Schuurman00000
Gert-Jan Keizer00000
Kornelis Postma00000
Luit Geerligs00000
Milan de Wolf00000
Pieter Faber00000
Reinder Hamstra00000
Rick Baar00000
Rik Sietsma00000
Sjoerd Dirk Bijleveld00000
Theo Venema41000

Er zijn geen nieuwsberichten gevonden

Programma

28 oktober om 14:30 Grijpskerk 5 – Niekerk 3
04 november om 14:30 GSVV 3 – Grijpskerk 5
11 november om 14:30 Zuidhorn 4 – Grijpskerk 5
18 november om 14:30 Grijpskerk 5 – Boerakker 3
02 december om 14:30 Grijpskerk 5 – Buitenpost 5
09 december om 12:30 Rottevalle 4 – Grijpskerk 5
10 februari om 14:30 Grijpskerk 5 – Grootegast Fc. 5
10 maart om 14:30 Grijpskerk 5 – GSVV 3
17 maart om 14:00 Niekerk 3 – Grijpskerk 5
07 april om 14:30 Grijpskerk 5 – Aduard 2000 4
14 april om 13:30 Lauwers De 3 – Grijpskerk 5
21 april om 14:30 Boerakker 3 – Grijpskerk 5
12 mei om 14:30 Grijpskerk 5 – Zuidhorn 4
19 mei om 13:30 Buitenpost 5 – Grijpskerk 5
26 mei om 14:30 Grijpskerk 5 – Rottevalle 4

Uitslagen

14 oktober om 14:45 Fc. Grootegast 5 – Grijpskerk 5 1 - 2
30 september om 14:30 Aduard 2000 4 – Grijpskerk 5 0 - 3
23 september om 14:30 Grijpskerk 5 – De Lauwers 3 2 - 1
13 mei om 16:30 Mamio 5 – Grijpskerk 5 -
06 mei om 14:30 Winsum 8 – Grijpskerk 5 -
29 april om 14:30 Grijpskerk 5 – VEV’67 7 -
22 april om 14:30 Grijpskerk 5 – VEV’67 6 -
15 april om 14:30 Lauwers De 3 – Grijpskerk 5 -
08 april om 14:30 Amicitia VMC 7 – Grijpskerk 5 -
01 april om 14:30 Grijpskerk 5 – Be Quick 1887 4 -
25 maart om 14:30 Zuidhorn 4 – Grijpskerk 5 0 - 1
18 maart om 14:30 Grijpskerk 5 – GRC Groningen 5 2 - 4
11 maart om 14:30 Aduard 2000 4 – Grijpskerk 5 0 - 1
18 februari om 14:30 Grootegast Fc 5 – Grijpskerk 5 1 - 2
03 december om 14:30 Grijpskerk 5 – Mamio 5 2 - 7
26 november om 15:00 VEV’67 7 – Grijpskerk 5 0 - 5
12 november om 14:30 Grijpskerk 5 – Winsum 8 3 - 2
05 november om 14:30 Grijpskerk 5 – Aduard 2000 4 0 - 1
29 oktober om 14:30 Be Quick 1887 4 – Grijpskerk 5 0 - 0
22 oktober om 14:00 GRC Groningen 5 – Grijpskerk 5 1 - 0
15 oktober om 14:30 Grijpskerk 5 – Amicitia VMC 7 0 - 5
01 oktober om 14:30 Grijpskerk 5 – Zuidhorn 4 2 - 1
24 september om 14:30 Grijpskerk 5 – Grootegast Fc 5 3 - 1
17 september om 15:00 VEV’67 6 – Grijpskerk 5 2 - 2
10 september om 14:30 Grijpskerk 5 – Lauwers De 3 6 - 6

Stand

[knvb uri="/teams//ranking"]