Grijpskerk 4

Grijpskerk 4 komt in het seizoen 2017–2018 uit in de reserve vijfde klasse C. Een volledig Groningse competitie, met veel ploegen uit de stad Groningen. In het menu rechts kunt u navigeren naar de stand, de uitslagen en het programma van Grijpskerk 4.

Indeling competitie:

GVAV-Rapiditas 2 (Groningen)

Grijpskerk 4

HFC ’15 3 (Hoogkerk)

The Knickerbockers 16 (Groningen)

SV Lycurgus 11 (Groningen)

NEC Delfzijl 7

OKVC 2 (Oldehove)

Potetos 6 (Groningen)

Potetos 5 (Groningen)

SV Bedum 6

VVK 7 (Groningen)

Winsum 4

Programma

21 oktober om 14:00 Grijpskerk 4 – Lycurgus 11
28 oktober om 14:30 SV Bedum 6 – Grijpskerk 4
04 november om 14:00 Grijpskerk 4 – Knickerbockers The 16
11 november om 12:00 Potetos 5 – Grijpskerk 4
18 november om 12:30 Grijpskerk 4 – Winsum 4
25 november om 14:00 Grijpskerk 4 – VVK 7
02 december om 14:30 OKVC 2 – Grijpskerk 4
10 februari om 14:30 Lycurgus 11 – Grijpskerk 4
17 februari om 14:00 Grijpskerk 4 – Potetos 6
10 maart om 17:00 Knickerbockers The 16 – Grijpskerk 4
17 maart om 14:00 Grijpskerk 4 – SV Bedum 6
24 maart om 12:30 VVK 7 – Grijpskerk 4
07 april om 14:00 Grijpskerk 4 – GVAV-Rapiditas 2
14 april om 12:30 NEC Delfzijl 7 – Grijpskerk 4
21 april om 14:30 Winsum 4 – Grijpskerk 4
12 mei om 14:00 Grijpskerk 4 – Potetos 5
19 mei om 14:00 Grijpskerk 4 – OKVC 2

Uitslagen

07 oktober om 16:30 Potetos 6 – Grijpskerk 4 1 - 8
30 september om 12:30 GVAV-Rapiditas 2 – Grijpskerk 4 7 - 1
23 september om 14:00 Grijpskerk 4 – NEC Delfzijl 7 6 - 1
16 september om 14:00 Grijpskerk 4 – Grootegast Fc. 3 2 - 1
09 september om 14:00 Grijpskerk 4 – ASC 2 3 - 0
07 september om 19:30 Fean58 3 – Grijpskerk 4 2 - 4
20 mei om 14:30 Grijpskerk 4 – ONT 4 -
13 mei om 14:00 Grijpskerk 4 – Lauwers De 2 -
06 mei om 14:00 Grijpskerk 4 – Opende 3 -
29 april om 12:30 TLC 2 – Grijpskerk 4 -
22 april om 14:30 Be Quick D 5 – Grijpskerk 4 -
15 april om 13:30 Lauwers De 2 – Grijpskerk 4 -
08 april om 14:00 Grijpskerk 4 – Boornbergum’80 2 -
01 april om 14:30 Grootegast Fc 3 – Grijpskerk 4 -
25 maart om 14:00 Grijpskerk 4 – ONR 4 3 - 2
18 maart om 13:00 S.V. Haulerwijk 2 – Grijpskerk 4 -
11 maart om 14:00 Grijpskerk 4 – RWF 3 4 - 1
10 december om 14:00 Grijpskerk 4 – Griffioen De 3 0 - 4
26 november om 14:00 Grijpskerk 4 – TLC 2 4 - 0
19 november om 15:30 ONT 4 – Grijpskerk 4 3 - 2
12 november om 14:30 Opende 3 – Grijpskerk 4 1 - 1
05 november om 12:30 RWF 3 – Grijpskerk 4 1 - 3
29 oktober om 14:00 Grijpskerk 4 – Grootegast Fc 3 4 - 2
22 oktober om 12:30 ONR 4 – Grijpskerk 4 1 - 5
15 oktober om 13:30 Boornbergum’80 2 – Grijpskerk 4 4 - 3
08 oktober om 14:30 Grijpskerk 4 – S.V. Haulerwijk 2 2 - 2
24 september om 14:30 ONT 4 – Grijpskerk 4 -
17 september om 14:30 Grijpskerk 4 – Be Quick D 5 1 - 3
10 september om 14:00 Griffioen De 3 – Grijpskerk 4 3 - 2
03 september om 14:00 Grijpskerk 4 – Noordpool UFC 2 1 - 3
30 augustus om 18:45 Grijpskerk 4 – OKVC 2 5 - 0
27 augustus om 12:00 LEO FC 2 – Grijpskerk 4 5 - 1
31 mei om 19:00 Suameer 3 – Grijpskerk 4 -
14 mei om 14:30 Grijpskerk 4 – Waskemeer 4 1 - 3
30 april om 14:00 Griffioen De 4 – Grijpskerk 4 2 - 1
23 april om 14:30 ONT 5 – Grijpskerk 4 3 - 2
16 april om 14:30 Grijpskerk 4 – Suameer 3 0 - 6
09 april om 14:00 Donkerbroek 2 – Grijpskerk 4 9 - 1
02 april om 14:30 Grijpskerk 4 – Jubbega 2 3 - 7
12 maart om 15:00 Grijpskerk 4 – ODV 4 0 - 2
20 februari om 14:30 Grijpskerk 4 – Drachtster Boys 5 3 - 3
13 februari om 13:30 Blue Boys 3 – Grijpskerk 4 11 - 3
06 februari om 14:00 Jubbega 2 – Grijpskerk 4 3 - 1
12 december om 14:30 Grijpskerk 4 – LTC 6 4 - 4
05 december om 12:00 Boornbergum’80 3 – Grijpskerk 4 1 - 5
14 november om 14:30 Grijpskerk 4 – Donkerbroek 2 4 - 1
31 oktober om 14:30 Grijpskerk 4 – Griffioen De 4 3 - 1
17 oktober om 14:00 ODV 4 – Grijpskerk 4 6 - 3
10 oktober om 14:30 Grijpskerk 4 – Blue Boys 3 5 - 3
03 oktober om 14:30 Drachtster Boys 5 – Grijpskerk 4 9 - 2
26 september om 14:30 LTC 6 – Grijpskerk 4 0 - 7
19 september om 14:30 Grijpskerk 4 – Boornbergum’80 3 3 - 6
12 september om 14:30 Waskemeer 4 – Grijpskerk 4 1 - 1
05 september om 14:30 Grijpskerk 4 – ONT 5 0 - 4

Stand

[knvb uri="/teams//ranking"]