Grijpskerk 2

Grijpskerk 2 komt in het seizoen 2017–2018 uit in de reserve tweede klasse B. Een voornamelijk Friese competitie met enkele teams uit de provincie Groningen. In het menu rechts kunt u navigeren naar de stand, de uitslagen en het programma van Grijpskerk 2.

Indeling competitie:

Broekster Boys 2 (Damwoude)

Buitenpost 2

Dokkum 2

Drachtster Boys 3

Grijpskerk 2

FC Grootegast 2

Hardegarijp 2

The Knickerbockers 5 (Groningen)

Kollum 2

ONT 2 (Opeinde)

Ropta Boys 2 (Oosternijkerk)

SC Veenwouden 2

Grijpskerk 2

SpelerWedstrijdenDoelpuntenAssistsGele kaartenRode kaarten
Albert Pietens10000
Bauke Houkema30000
Brian Tefi32000
Dajo Klunder31000
Dennis Banga30000
Dennis Ellens10000
Erik ’t Hoen30000
Geert de Vries30000
Jarwin Bouma30000
Jordy Jorritsma30000
Jos Oosting30000
Marco Brander30000
Rik Mollema10000
Sietse Jager21000
Wietse Schoenmaker30000

Programma

28 oktober om 12:00 Grijpskerk 2 – Kollum 2
04 november om 12:30 Dokkum 2 – Grijpskerk 2
11 november om 14:30 Veenwouden SC 2 – Grijpskerk 2
18 november om 12:00 Grijpskerk 2 – Drachtster Boys 3
25 november om 12:15 Knickerbockers The 5 – Grijpskerk 2
02 december om 12:00 Grijpskerk 2 – ONT 2
09 december om 12:00 Hardegarijp 2 – Grijpskerk 2
10 februari om 12:30 Ropta Boys 2 – Grijpskerk 2
17 februari om 12:00 Grijpskerk 2 – Broekster Boys 2
10 maart om 12:00 Grijpskerk 2 – Dokkum 2
17 maart om 12:00 Kollum 2 – Grijpskerk 2
24 maart om 12:00 Grijpskerk 2 – Knickerbockers The 5
07 april om 13:00 Buitenpost 2 – Grijpskerk 2
14 april om 12:00 Grijpskerk 2 – Grootegast Fc. 2
21 april om 14:30 Drachtster Boys 3 – Grijpskerk 2
12 mei om 12:00 Grijpskerk 2 – Veenwouden SC 2
19 mei om 14:30 ONT 2 – Grijpskerk 2
26 mei om 12:00 Grijpskerk 2 – Hardegarijp 2

Uitslagen

14 oktober om 13:30 Grijpskerk 2 – Ropta Boys 2 5 - 0
07 oktober om 12:00 Broekster Boys 2 – Grijpskerk 2 2 - 1
30 september om 12:00 Grijpskerk 2 – Buitenpost 2 2 - 1
23 september om 12:30 Fc. Grootegast 2 – Grijpskerk 2 1 - 2
16 september om 12:30 Zuidhorn 2 – Grijpskerk 2 0 - 0
09 september om 14:30 Niekerk 2 – Grijpskerk 2 1 - 5
02 september om 14:00 Grijpskerk 2 – LEO FC 2 10 - 0
06 mei om 13:30 Harkemase Boys 3 – Grijpskerk 2 -
29 april om 12:00 Grijpskerk 2 – Fean’58 3 -
08 april om 13:00 ONT 3 – Grijpskerk 2 0 - 4
01 april om 12:00 Grijpskerk 2 – WTOC 2 -
25 maart om 15:30 VEV’67 4 – Grijpskerk 2 2 - 3
11 maart om 12:15 Grijpskerk 2 – Friese Boys 2 8 - 1
18 februari om 14:30 Buitenpost 3 – Grijpskerk 2 1 - 1
11 februari om 12:00 Grijpskerk 2 – Rottevalle 2 2 - 1
04 februari om 12:00 Grijpskerk 2 – Zuidhorn 2 -
28 januari om 12:00 Grijpskerk 2 – Kollum 2 -
10 december om 12:30 RWF 2 – Grijpskerk 2 1 - 5
03 december om 12:00 Grijpskerk 2 – Niekerk 2 7 - 0
26 november om 12:30 Fean’58 3 – Grijpskerk 2 0 - 4
12 november om 12:00 Grijpskerk 2 – Harkemase Boys 3 9 - 0
05 november om 13:00 Friese Boys 2 – Grijpskerk 2 0 - 7
29 oktober om 14:30 WTOC 2 – Grijpskerk 2 1 - 2
22 oktober om 14:00 Rottevalle 2 – Grijpskerk 2 2 - 1
15 oktober om 12:00 Grijpskerk 2 – ONT 3 7 - 0
01 oktober om 12:00 Grijpskerk 2 – VEV’67 4 2 - 0
24 september om 12:00 Grijpskerk 2 – Buitenpost 3 6 - 2
10 september om 12:30 Grijpskerk 2 – RWF 2 4 - 2
03 september om 13:00 Niekerk 2 – Grijpskerk 2 0 - 2
23 augustus om 19:00 Grijpskerk 2 – Grootegast Fc 2 3 - 1
20 augustus om 14:00 Grijpskerk 2 – Knickerbockers The 4 3 - 1
07 mei om 12:00 VEV’67 4 – Grijpskerk 2 1 - 1
16 april om 14:15 Stadspark 3 – Grijpskerk 2 0 - 3
09 april om 12:00 Grijpskerk 2 – Be Quick 1887 2 2 - 1
02 april om 15:45 Groen Geel 6 – Grijpskerk 2 -
19 maart om 12:05 Grijpskerk 2 – Pelikaan S 2 3 - 3
12 maart om 14:30 Oranje Nassau 3 – Grijpskerk 2 2 - 2
05 maart om 12:00 Grijpskerk 2 – Knickerbockers The 7 4 - 0
20 februari om 12:30 Aduard 2000 2 – Grijpskerk 2 4 - 4
13 februari om 12:30 Lycurgus 3 – Grijpskerk 2 4 - 1
28 november om 12:00 Grijpskerk 2 – Stadspark 3 2 - 1
14 november om 16:30 Be Quick 1887 2 – Grijpskerk 2 4 - 0
07 november om 12:00 Grijpskerk 2 – Groen Geel 6 3 - 2
31 oktober om 12:30 Pelikaan S 2 – Grijpskerk 2 1 - 2
24 oktober om 12:00 Groningen 2 – Grijpskerk 2 -
17 oktober om 13:45 Grijpskerk 2 – Oranje Nassau 3 1 - 1
10 oktober om 12:00 Knickerbockers The 7 – Grijpskerk 2 2 - 0
03 oktober om 12:00 Grijpskerk 2 – Aduard 2000 2 2 - 3
26 september om 13:30 Grijpskerk 2 – Lycurgus 3 1 - 2
12 september om 14:30 Grijpskerk 2 – VEV’67 4 0 - 4
29 augustus om 12:15 VIOD 2 – Grijpskerk 2 2 - 0
22 augustus om 12:15 Grootegast Fc 2 – Grijpskerk 2 0 - 3
15 augustus om 14:30 Grijpskerk 2 – Lycurgus 2 1 - 2

Stand

[knvb uri="/teams//ranking"]