Grijpskerk 1

Grijpskerk 1 komt in het seizoen 2017–2018 uit in de derde klasse B. Een competitie met voornamelijk teams uit de provincie Friesland. In het menu rechts kunt u navigeren naar de stand, de uitslagen en het programma van Grijpskerk 1.

Indeling competitie:
Anjum
SC Berlikum
Dokkum
’t Fean ’58 (Surhuisterveen)
Grijpskerk
Kollum
SC Leovardia (Leeuwarden)
Minnertsga
Rijperkerk
VC Trynwalden (Oenkerk)
SC Twijzel
Waskemeer
WTOC (Oudwoude)
Zwaagwesteinde

 

Programma

21 oktober om 14:30 Dokkum 1 – Grijpskerk 1
28 oktober om 14:30 Grijpskerk 1 – Minnertsga 1
04 november om 14:30 Kollum 1 – Grijpskerk 1
11 november om 14:30 Winsum 1 – Grijpskerk 1
18 november om 14:30 Grijpskerk 1 – Waskemeer 1
02 december om 14:30 Grijpskerk 1 – VC Trynwalden 1
09 december om 14:30 Anjum 1 – Grijpskerk 1
16 december om 14:30 Grijpskerk 1 – Zwaagwesteinde 1
27 januari om 14:30 Twijzel SC 1 – Grijpskerk 1
03 februari om 14:30 Grijpskerk 1 – SC Berlikum 1
10 februari om 15:00 Leovardia 1 – Grijpskerk 1
17 februari om 14:30 Grijpskerk 1 – Rijperkerk 1
10 maart om 14:30 Grijpskerk 1 – Kollum 1
17 maart om 14:30 Minnertsga 1 – Grijpskerk 1
24 maart om 14:30 Grijpskerk 1 – Dokkum 1
31 maart om 14:00 Waskemeer 1 – Grijpskerk 1
07 april om 14:30 WTOC 1 – Grijpskerk 1
14 april om 14:30 Grijpskerk 1 – Twijzel SC 1
21 april om 14:30 VC Trynwalden 1 – Grijpskerk 1
19 mei om 14:30 Zwaagwesteinde 1 – Grijpskerk 1
26 mei om 14:30 Grijpskerk 1 – Anjum 1

Uitslagen

14 oktober om 14:30 Grijpskerk 1 – Leovardia 1 3 - 1
07 oktober om 14:30 Rijperkerk 1 – Grijpskerk 1 2 - 2
30 september om 14:30 Grijpskerk 1 – WTOC 1 0 - 0
23 september om 15:00 SC Berlikum 1 – Grijpskerk 1 0 - 2
16 september om 14:30 Niekerk 1 – Grijpskerk 1 0 - 2
09 september om 14:30 Grijpskerk 1 – Groninger Boys 1 10 - 0
31 augustus om 19:00 Zeester 1 – Grijpskerk 1 1 - 4
27 mei om 14:30 Grijpskerk 1 – Poolster 1 0 - 0
21 mei om 14:30 Poolster 1 – Grijpskerk 1 0 - 1
13 mei om 14:30 Grijpskerk 1 – ONR 1 2 - 4
06 mei om 14:30 Stadspark 1 – Grijpskerk 1 3 - 1
29 april om 14:30 Grijpskerk 1 – HFC ’15 1 5 - 1
22 april om 14:30 Noordwolde 1 – Grijpskerk 1 1 - 3
08 april om 14:30 Glimmen 1 – Grijpskerk 1 7 - 1
01 april om 14:30 Grijpskerk 1 – Niekerk 1 2 - 2
25 maart om 14:30 Boerakker 1 – Grijpskerk 1 2 - 5
18 maart om 14:30 Grijpskerk 1 – Loppersum SC 1 4 - 1
11 maart om 14:30 Marum 1 – Grijpskerk 1 0 - 5
18 februari om 14:30 Pelikanen De 1 – Grijpskerk 1 1 - 2
11 februari om 14:30 Grijpskerk 1 – Helpman 1 1 - 1
04 februari om 14:30 Veenhuizen 1 – Grijpskerk 1 3 - 0
28 januari om 14:30 Grijpskerk 1 – Appingedam 1 1 - 0
10 december om 14:30 ONR 1 – Grijpskerk 1 2 - 3
03 december om 14:30 Grijpskerk 1 – Stadspark 1 0 - 0
26 november om 14:30 HFC ’15 1 – Grijpskerk 1 3 - 3
19 november om 14:30 Grijpskerk 1 – Noordwolde 1 0 - 0
12 november om 14:30 Grijpskerk 1 – Noordwolde 1 1 - 1
05 november om 14:30 Grijpskerk 1 – Marum 1 0 - 1
29 oktober om 14:30 Niekerk 1 – Grijpskerk 1 5 - 3
18 oktober om 20:00 Grijpskerk 1 – OKVC 1 3 - 1
15 oktober om 14:30 Grijpskerk 1 – Glimmen 1 1 - 2
08 oktober om 14:30 Loppersum SC 1 – Grijpskerk 1 4 - 0
01 oktober om 14:30 Grijpskerk 1 – Boerakker 1 2 - 1
24 september om 14:30 Grijpskerk 1 – Pelikanen De 1 3 - 0
17 september om 14:30 Helpman 1 – Grijpskerk 1 1 - 1
10 september om 14:30 Grijpskerk 1 – Veenhuizen 1 1 - 1
03 september om 14:30 Appingedam 1 – Grijpskerk 1 1 - 1
27 augustus om 14:30 Grijpskerk 1 – VVSV ’09 1 3 - 1
23 augustus om 19:30 Grijpskerk 1 – Kloosterburen 1 ZO 9 - 0
20 augustus om 14:30 LEO FC 1 – Grijpskerk 1 1 - 7
14 mei om 14:30 Marum 1 – Grijpskerk 1 4 - 2
07 mei om 14:30 Grijpskerk 1 – Grootegast Fc 1 1 - 2
30 april om 14:30 Grijpskerk 1 – Rijperkerk 1 1 - 2
23 april om 14:30 S.C. Stiens 1 – Grijpskerk 1 3 - 1
09 april om 14:30 Grijpskerk 1 – LEO FC 1 4 - 1
02 april om 14:30 Anjum 1 – Grijpskerk 1 0 - 1
26 maart om 14:30 Opende 1 – Grijpskerk 1 3 - 0
19 maart om 14:30 Grijpskerk 1 – Dokkum 1 0 - 2
12 maart om 14:30 Friese Boys 1 – Grijpskerk 1 1 - 1
05 maart om 14:30 Grijpskerk 1 – Wykels Hallum 1 0 - 1
20 februari om 14:30 Kollum 1 – Grijpskerk 1 3 - 0
13 februari om 14:30 RWF 1 – Grijpskerk 1 2 - 0
30 januari om 14:30 Grijpskerk 1 – Rottevalle 1 3 - 1
12 december om 14:30 Grijpskerk 1 – S.C. Stiens 1 1 - 4
05 december om 14:30 Grootegast Fc 1 – Grijpskerk 1 5 - 1
28 november om 14:30 Grijpskerk 1 – Marum 1 3 - 3
17 november om 20:00 Grijpskerk 1 – Bedum 1 oefenwedstrijd -
14 november om 14:30 LEO FC 1 – Grijpskerk 1 1 - 3
07 november om 14:30 Grijpskerk 1 – Anjum 1 5 - 1
31 oktober om 14:30 Dokkum 1 – Grijpskerk 1 1 - 3
17 oktober om 14:30 Grijpskerk 1 – Friese Boys 1 1 - 0
10 oktober om 14:30 Wykels Hallum 1 – Grijpskerk 1 5 - 2
03 oktober om 14:30 Grijpskerk 1 – Kollum 1 6 - 0
26 september om 14:30 Grijpskerk 1 – RWF 1 0 - 1
19 september om 14:30 Rottevalle 1 – Grijpskerk 1 4 - 3
12 september om 14:30 Grijpskerk 1 – Opende 1 4 - 1
05 september om 14:30 Rijperkerk 1 – Grijpskerk 1 0 - 3
29 augustus om 14:30 Grijpskerk 1 – Pelikaan S 1 2 - 5
25 augustus om 18:45 Gorecht 1 – Grijpskerk 1 4 - 1
22 augustus om 14:30 Grijpskerk 1 – VVS 1 3 - 0
08 augustus om 14:30 Groninger Boys 1 – Grijpskerk 1 1 - 0

Stand

[knvb uri="/teams//ranking"]